Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42613:679Vážany-Ořechov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Jiří
Miklíček Dominik
 
 
Khun Tomáš
Suchánek Adam
 
 
-3-5-10  0301
2.Kodrla Miroslav
Kučeráková Nikola
 
 
Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
108-8-5103211
3.Kadlček JiříSuchánek Adam-1188-1023221
4.Miklíček DominikKhun Tomáš776  3031
5.Kodrla MiroslavVáňa David-77-5-3 1332
6.Kučeráková NikolaKuchař Zdeněk-6-4-6  0333
7.Miklíček DominikSuchánek Adam-8-645-72334
8.Kodrla MiroslavKhun Tomáš8-11-9-6 1335
9.Kučeráková NikolaVáňa David-12-5-9  0336
10.Kadlček JiříKuchař Zdeněk-711-7-6 1337
11.Kodrla MiroslavSuchánek Adam7-6-5483247
12.Kučeráková NikolaKhun Tomáš6-9-12-3 1348
13.Kadlček JiříVáňa David8-7-78-72349
14.Miklíček DominikKuchař Zdeněk778  3059
15.Kučeráková NikolaSuchánek Adam-11-6-7  03510
16.Kadlček JiříKhun Tomáš7911  30610
17.Miklíček DominikVáňa David-6-6-5  03611
18.Kodrla MiroslavKuchař Zdeněk-993-9-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Jiří22Suchánek Adam22
Miklíček Dominik22Khun Tomáš22
Kodrla Miroslav13Váňa David40
Kučeráková Nikola04Kuchař Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DRozhodčí:Janků
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:Pekař
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37531:622Drsl.-Veletiny D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Jiří st.
Berecka Martin
 
 
Struhelka Jiří
Orlovský Karel
 
 
-8-2-5  0301
2.Grubl Matyáš
Janků Martin
 
 
Cihlář Vladimír
Javor Jan
 
 
-67-8593211
3.Janků MartinStruhelka Jiří-8-5-11  0312
4.Berecka MartinCihlář Vladimír-6559 3122
5.Pekař Jiří st.Javor Jan596  3032
6.Grubl MatyášOrlovský Karel-3-4-5  0333
7.Berecka MartinStruhelka Jiří-5-2-5  0334
8.Pekař Jiří st.Cihlář Vladimír468  3044
9.Grubl MatyášJavor Jan-7-411-7 1345
10.Janků MartinOrlovský Karel98-7-7-62346
11.Pekař Jiří st.Struhelka Jiří9-712-9-82347
12.Grubl MatyášCihlář Vladimír1454  3057
13.Janků MartinJavor Jan-7-88-6 1358
14.Berecka MartinOrlovský Karel-4-2-4  0359
15.Grubl MatyášStruhelka Jiří712-79 3169
16.Janků MartinCihlář Vladimír9711  3079
17.Berecka MartinJavor Jan-4-4-6  03710
18.Pekař Jiří st.Orlovský Karel-7-6-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janků Martin13Struhelka Jiří31
Berecka Martin13Cihlář Vladimír04
Pekař Jiří st.22Javor Jan31
Grubl Matyáš22Orlovský Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:20720:554Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodl Jaroslav
Kročil Jaroslav
 
 
Čapka Martin
Cába Jaroslav
 
 
6-8-10-8 1301
2.Guryča Petr
Valenta Martin
 
 
Šimek Libor
Švestka Josef
 
 
-786-773211
3.Valenta MartinŠimek Libor38-9-723221
4.Guryča PetrCába Jaroslav-31146 3131
5.Hodl JaroslavČapka Martin-89-6453241
6.Kročil JaroslavŠvestka Josef568  3051
7.Guryča PetrŠimek Libor385  3061
8.Hodl JaroslavCába Jaroslav4-776 3171
9.Kročil JaroslavČapka Martin-12-108-6 1372
10.Valenta MartinŠvestka Josef-11274 3182
11.Hodl JaroslavŠimek Libor911-78 3192
12.Kročil JaroslavCába Jaroslav5-953 31102
13.Valenta MartinČapka Martin48-98 31112
14.Guryča PetrŠvestka Josef468  30122
15.Kročil JaroslavŠimek Libor8119  30132
16.Valenta MartinCába Jaroslav69-9-6532142
17.Guryča PetrČapka Martin2511  30152
18.Hodl JaroslavŠvestka Josef91110  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Martin40Šimek Libor04
Guryča Petr40Cába Jaroslav04
Hodl Jaroslav40Čapka Martin13
Kročil Jaroslav31Švestka Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JAK Gymnasium Uherský BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42540:655Břestek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švihký Petr
Pummer David
 
 
Malík Roman
Malíková Alžběta
 
 
8-6-6-9 1301
2.Surý Jakub
Veverka Radim
 
 
Malík Petr
Ševčík Jiří
 
 
-710-6-10 1302
3.Švihký PetrMalík Petr-7-578-82303
4.Pummer DavidMalíková Alžběta-7-89-5 1304
5.Surý JakubMalík Roman7-9118 3114
6.Veverka RadimŠevčík Jiří-7-8-6  0315
7.Pummer DavidMalík Petr-7-6-3  0316
8.Surý JakubMalíková Alžběta9105  3026
9.Veverka RadimMalík Roman-48-2-3 1327
10.Švihký PetrŠevčík Jiří-8-89-3 1328
11.Surý JakubMalík Petr6-1-8-7 1329
12.Veverka RadimMalíková Alžběta-3-510-7 13210
13.Švihký PetrMalík Roman-8-88-5 13211
14.Pummer DavidŠevčík Jiří-3-8-3  03212
15.Veverka RadimMalík Petr910-5-71032312
16.Švihký PetrMalíková Alžběta623  30412
17.Pummer DavidMalík Roman658  30512
18.Surý JakubŠevčík Jiří-7-9-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švihký Petr13Malík Petr31
Pummer David13Malíková Alžběta22
Surý Jakub22Malík Roman22
Veverka Radim13Ševčík Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46506:642Bílovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Miroslav
Šoc Roman
 
 
Blaha Jan
Slívová Adriana
 
 
-8-8126-52301
2.Kodrla Petr
Janoušek Marek
 
 
Urbančík Zdeněk
Holák David
 
 
-7-6-6  0302
3.Kodrla PetrSlívová Adriana-3-5-9  0303
4.Gottwald MiroslavBlaha Jan11-3-7-13 1304
5.Janoušek MarekHolák David-9-89-7 1305
6.Šoc RomanUrbančík Zdeněk-118511 3115
7.Gottwald MiroslavSlívová Adriana-5-7-6  0316
8.Janoušek MarekBlaha Jan-5-5-6  0317
9.Šoc RomanHolák David178  3027
10.Kodrla PetrUrbančík Zdeněk-5-3-5  0328
11.Janoušek MarekSlívová Adriana-8-5-5  0329
12.Šoc RomanBlaha Jan1046  3039
13.Kodrla PetrHolák David-7-8-6  03310
14.Gottwald MiroslavUrbančík Zdeněk-77-10-7 13311
15.Šoc RomanSlívová Adriana6-78-9-723312
16.Kodrla PetrBlaha Jan-5-8-4  03313
17.Gottwald MiroslavHolák David-7-8-9  03314
18.Janoušek MarekUrbančík Zdeněk-8-710-6 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodrla Petr04Slívová Adriana40
Gottwald Miroslav04Blaha Jan31
Janoušek Marek04Holák David31
Šoc Roman31Urbančík Zdeněk31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy