Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41607:644Vlčnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tureček Marek
Bobčík Adam
 
 
Kučera František
Vráblík Dušan
 
 
-6-88393210
2.Dvořáček Tomáš
Zapletal Zdeněk
 
 
Kolaja Aleš
Mlýnek Ctibor ml.
 
 
-1065-5-42311
3.Bobčík AdamKolaja Aleš5-6-8-6 1312
4.Dvořáček TomášMlýnek Ctibor ml.-9-87-4 1313
5.Tureček MarekKučera František8-974 3123
6.Bobčík RomanVráblík Dušan-8-369-72324
7.Dvořáček TomášKolaja Aleš65-310 3134
8.Tureček MarekMlýnek Ctibor ml.-8-6-6  0335
9.Bobčík RomanKučera František595  3045
10.Bobčík AdamVráblík Dušan-8-9-12  0346
11.Tureček MarekKolaja Aleš-95-3-6 1347
12.Bobčík RomanMlýnek Ctibor ml.-6-75-9 1348
13.Bobčík AdamKučera František1-438 3158
14.Dvořáček TomášVráblík Dušan-10-104-7 1359
15.Zapletal ZdeněkKolaja Aleš-412-27-423510
16.Bobčík AdamMlýnek Ctibor ml.-6-66-4 13511
17.Dvořáček TomášKučera František459  30611
18.Tureček MarekVráblík Dušan-5-10-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bobčík Adam13Kolaja Aleš31
Dvořáček Tomáš22Mlýnek Ctibor ml.40
Tureček Marek13Kučera František04
Bobčík Roman12Vráblík Dušan40
Zapletal Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31612:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorák Radim
Gajdůšek Petr
 
 
Dufka František
Capanda Jakub
 
 
-38-6-6 1301
2.Bartošík Josef
Tesař Miloslav
 
 
Bobková Veronika
Grebeňová Jana
 
 
23-94 3111
3.Pokorák RadimDufka František-12-8-8  0312
4.Gajdůšek PetrCapanda Jakub-5-8-5  0313
5.Bartošík JosefBobková Veronika-138-6-17 1314
6.Tesař MiloslavGrebeňová Jana865  3024
7.Gajdůšek PetrDufka František-7-3-5  0325
8.Bartošík JosefCapanda Jakub-91375 3135
9.Tesař MiloslavBobková Veronika768  3045
10.Pokorák RadimGrebeňová Jana385  3055
11.Bartošík JosefDufka František11-9-4-6 1356
12.Tesař MiloslavCapanda Jakub1068  3066
13.Pokorák RadimBobková Veronika-7-3-7  0367
14.Gajdůšek PetrGrebeňová Jana-46810 3177
15.Tesař MiloslavDufka František-10885 3187
16.Pokorák RadimCapanda Jakub9-8-88-72388
17.Gajdůšek PetrBobková Veronika7-108-7-102389
18.Bartošík JosefGrebeňová Jana458  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorák Radim13Dufka František31
Gajdůšek Petr13Capanda Jakub22
Bartošík Josef22Bobková Veronika31
Tesař Miloslav40Grebeňová Jana04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Uherský Ostroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nivnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš uhersky ostrohRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:47512:670Nivnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Michal
Novotný Vojtěch
 
 
Fraňo Jan
Libra Petr
 
 
8-4-3-6 1301
2.Kvapil Radek
Novotný Antonín
 
 
Fojtík Martin
Gregůrek Ivo
 
 
-49-5-4 1302
3.Chmelař MichalFraňo Jan8710  3012
4.Novotný AntonínLibra Petr-5-3 -6 0313
5.Novotný VojtěchFojtík Martin6-29-9-112314
6.Kvapil RadekGregůrek Ivo-7-14-2 1315
7.Novotný AntonínFraňo Jan13-7-8-8 1316
8.Novotný VojtěchLibra Petr-9-8-6  0317
9.Kvapil RadekFojtík Martin-28-7-1 1318
10.Chmelař MichalGregůrek Ivo2127  3028
11.Novotný VojtěchFraňo Jan-124-8-9 1329
12.Kvapil RadekLibra Petr-7-7-2  03210
13.Chmelař MichalFojtík Martin-99-10-6 13211
14.Novotný AntonínGregůrek Ivo-7-10-4  03212
15.Kvapil RadekFraňo Jan-8-310-10 13213
16.Chmelař MichalLibra Petr-6-8-9  03214
17.Novotný AntonínFojtík Martin-5-686532314
18.Novotný VojtěchGregůrek Ivo-4-9-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chmelař Michal22Fraňo Jan31
Novotný Antonín13Libra Petr40
Novotný Vojtěch04Fojtík Martin31
Kvapil Radek04Gregůrek Ivo31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25630:531Bánov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Jaroslav
Balouch Milan
 
 
Bukvic Jan
Slivečková Lenka
 
 
-12-912-4 1301
2.Lekeš Lukáš
Sedlák Petr st.
 
 
Fusek Jaroslav
Říha Jakub
 
 
788  3011
3.Lekeš LukášBukvic Jan-7-4-10  0312
4.Vítek JaroslavSlivečková Lenka6-1055 3122
5.Sedlák Petr st.Fusek Jaroslav2109  3032
6.Balouch MilanŘíha Jakub454  3042
7.Vítek JaroslavBukvic Jan-47-8-8 1343
8.Sedlák Petr st.Slivečková Lenka464  3053
9.Balouch MilanFusek Jaroslav86-48 3163
10.Lekeš LukášŘíha Jakub-11-93-7 1364
11.Sedlák Petr st.Bukvic Jan-4-77-8 1365
12.Balouch MilanSlivečková Lenka246  3075
13.Lekeš LukášFusek Jaroslav6-67-983285
14.Vítek JaroslavŘíha Jakub5-655 3195
15.Balouch MilanBukvic Jan6510  30105
16.Lekeš LukášSlivečková Lenka735  30115
17.Vítek JaroslavFusek Jaroslav-5107-8932125
18.Sedlák PetrŘíha Jakub-10-8-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekeš Lukáš22Bukvic Jan31
Vítek Jaroslav31Slivečková Lenka04
Sedlák Petr st.21Fusek Jaroslav04
Balouch Milan40Říha Jakub22
Sedlák Petr01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy