Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:48420:589Bystřice p. Lop. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Jakub
Grebeňová Petra
 
 
Dornica Petr
Machala Radek
 
 
-2-3-7  0301
2.Dufka František
Bobková Veronika
 
 
Kubena Marek
Machala Tomáš
 
 
4510  3011
3.Dufka FrantišekDornica Petr-1-7-6  0312
4.Capanda JakubMachala Radek-74-1-8 1313
5.Grebeňová PetraKubena Marek-8-5-6  0314
6.Bobková VeronikaMachala Tomáš-6-7-6  0315
7.Capanda JakubDornica Petr-8-7-9  0316
8.Grebeňová PetraMachala Radek-4-5-7  0317
9.Bobková VeronikaKubena Marek-8-7-9  0318
10.Dufka FrantišekMachala Tomáš7-7-5-6 1319
11.Grebeňová PetraDornica Petr-2-4-6  03110
12.Bobková VeronikaMachala Radek-7-6-8  03111
13.Dufka FrantišekKubena Marek549  30211
14.Capanda JakubMachala Tomáš-9-8-9  03212
15.Bobková VeronikaDornica Petr-8-8-8  03213
16.Dufka FrantišekMachala Radek-5-66-7 13214
17.Capanda JakubKubena Marek-63-8-6 13215
18.Grebeňová PetraMachala Tomáš-94-5-1 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufka František13Dornica Petr40
Capanda Jakub04Machala Radek40
Grebeňová Petra04Kubena Marek31
Bobková Veronika04Machala Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nivnice DRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48540:652Nivnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Aleš
Mlýnek Ctibor ml.
 
 
Fraňo Jan
Libra Petr
 
 
-537-993210
2.Kučera František
Pešl Miroslav
 
 
Fojtík Martin
Gregůrek Ivo
 
 
-79-9-6 1311
3.Kučera FrantišekFraňo Jan-67-5-8 1312
4.Mlýnek Ctibor ml.Libra Petr-7-8-8  0313
5.Pešl MiroslavBeníček Jiří-6-7-8  0314
6.Kolaja AlešGregůrek Ivo-4-67-5 1315
7.Mlýnek Ctibor ml.Fraňo Jan10-789 3125
8.Pešl MiroslavLibra Petr-5-9-5  0326
9.Kolaja AlešBeníček Jiří-10-989-82327
10.Kučera FrantišekGregůrek Ivo-6-4-3  0328
11.Pešl MiroslavFraňo Jan-89-9-9 1329
12.Kolaja AlešLibra Petr-8-875-723210
13.Kučera FrantišekBeníček Jiří3-6-5-8 13211
14.Mlýnek Ctibor ml.Gregůrek Ivo-5-10-8  03212
15.Kolaja AlešFraňo Jan-24-9-4 13213
16.Kučera FrantišekLibra Petr-5-9-8  03214
17.Mlýnek Ctibor ml.Beníček JiříWO    30314
18.Pešl MiroslavGregůrek Ivo-28-8-1 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera František04Fraňo Jan31
Mlýnek Ctibor ml.12Libra Petr40
Pešl Miroslav04Beníček Jiří30
Kolaja Aleš04Gregůrek Ivo40
WO10WO01
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH CRozhodčí:Kodrla Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46573:697Orel UH C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Petr
Nevařilová Magdaléna
 
 
Bukvic Jan
Kaštánek Zdeněk
 
 
-8-3-8  0301
2.Bartošík Josef
Tesař Miloslav
 
 
Bukvic Jiří
Říha Jakub
 
 
872  3011
3.Gajdůšek PetrBukvic Jan-5-7-6  0312
4.Pokorák RadimKaštánek Zdeněk-36-6-8 1313
5.Bartošík JosefBukvic Jiří-5-9-8  0314
6.Tesař MiloslavŘíha Jakub-8-4187-52315
7.Pokorák RadimBukvic Jan-8-7-6  0316
8.Bartošík JosefKaštánek Zdeněk-5-6-8  0317
9.Tesař MiloslavBukvic Jiří1437  3027
10.Gajdůšek PetrŘíha Jakub-78-810-62328
11.Nevařilová MagdalénaBukvic Jan-7-6-8  0329
12.Tesař MiloslavKaštánek Zdeněk53-10-11103239
13.Gajdůšek PetrBukvic Jiří-9-7-5  03310
14.Pokorák RadimŘíha Jakub-2-6-3  03311
15.Tesař MiloslavBukvic Jan-5-11149-1323312
16.Gajdůšek PetrKaštánek Zdeněk-9-87-5 13313
17.Pokorák RadimBukvic Jiří-914-7101432413
18.Nevařilová MagdalénaŘíha Jakub-8-3-15  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdůšek Petr04Bukvic Jan40
Pokorák Radim13Kaštánek Zdeněk31
Bartošík Josef02Bukvic Jiří22
Tesař Miloslav22Říha Jakub40
Nevařilová Magdaléna02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Uherský Ostroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
telocvicna sz uhersky ostrohRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25643:554Uherský Ostroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Antonín
Janata Pavel
 
 
Sedlák Petr
Balouch Milan
 
 
34-87 3110
2.Chmelař Michal
Kvapil Radek
 
 
Sedlák Petr st.
Lekeš Lukáš
 
 
7-811-9-122311
3.Novotný AntonínVítek Jaroslav787  3021
4.Kvapil RadekBalouch Milan-45-8-2 1322
5.Chmelař MichalSedlák Petr st.56-105 3132
6.Janata PavelLekeš Lukáš-77-7-8 1333
7.Kvapil RadekVítek Jaroslav1095  3043
8.Chmelař MichalBalouch Milan-45-118103253
9.Janata PavelSedlák Petr st.-7-86-4 1354
10.Novotný AntonínLekeš Lukáš861  3064
11.Chmelař MichalSedlák Petr8710  3074
12.Janata PavelBalouch Milan-8-6-7  0375
13.Novotný AntonínSedlák Petr st.-8493 3185
14.Kvapil RadekLekeš Lukáš-4-9-9  0386
15.Janata PavelSedlák Petr-78611 3196
16.Novotný AntonínBalouch Milan976  30106
17.Kvapil RadekSedlák Petr st.-93910 31116
18.Chmelař MichalLekeš Lukáš355  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Antonín40Vítek Jaroslav02
Kvapil Radek22Balouch Milan22
Chmelař Michal40Sedlák Petr st.13
Janata Pavel13Lekeš Lukáš22
   Sedlák Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy