Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany - Ořechov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22649:518Bánov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lekeš Lukáš
Sedlák Petr st.
 
 
Gajdůšek Petr
Pokorák Radim
 
 
897  3010
2.Balouch Milan
Sedlák Petr
 
 
Tesař Miloslav
Strouhal Michal
 
 
8-7-10-7 1311
3.Balouch MilanGajdůšek Petr562  3021
4.Sedlák PetrPokorák Radim524  3031
5.Sedlák Petr st.Strouhal Michal-10953 3141
6.Lekeš LukášTesař Miloslav8-59-8-102342
7.Sedlák PetrGajdůšek Petr-11-79-11 1343
8.Sedlák Petr st.Pokorák Radim1145  3053
9.Lekeš LukášStrouhal Michal10-9115 3163
10.Balouch MilanTesař Miloslav-13479 3173
11.Sedlák Petr st.Gajdůšek Petr5-1018 3183
12.Lekeš LukášPokorák Radim753  3093
13.Balouch MilanStrouhal Michal254  30103
14.Sedlák PetrTesař Miloslav-8-5-4  03104
15.Lekeš LukášGajdůšek Petr669  30114
16.Balouch MilanPokorák Radim673  30124
17.Sedlák PetrStrouhal Michal11-711-9-623125
18.Vítek JaroslavTesař Miloslav-6-9-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balouch Milan40Gajdůšek Petr13
Sedlák Petr13Pokorák Radim04
Sedlák Petr st.30Strouhal Michal13
Lekeš Lukáš31Tesař Miloslav31
Vítek Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46525:661Vlčnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Zdeněk
Koranda Štěpán
 
 
Kučera František
Vráblík Dušan
 
 
8-96-7-92301
2.Fusek Jaroslav
Hvožďa Petr
 
 
Pešl Miroslav
Bednařík Marek
 
 
-6647 3111
3.Kaštánek ZdeněkPešl Miroslav-4-710-12 1312
4.Koranda ŠtěpánBednařík Marek11-9-9-9 1313
5.Fusek JaroslavKučera František467  3023
6.Hvožďa PetrVráblík Dušan-2-4-2  0324
7.Koranda ŠtěpánPešl Miroslav-6-1-7  0325
8.Fusek JaroslavBednařík Marek-9-78-6 1326
9.Hvožďa PetrKučera František-8-9-9  0327
10.Kaštánek ZdeněkVráblík Dušan-5-4-2  0328
11.Fusek JaroslavPešl Miroslav-5-10-5  0329
12.Hvožďa PetrBednařík Marek-11-8-5  03210
13.Kaštánek ZdeněkKučera František10-89-7-623211
14.Koranda ŠtěpánVráblík Dušan-4-6-6  03212
15.Hvožďa PetrPešl Miroslav-7-7-9  03213
16.Kaštánek ZdeněkBednařík Marek-4-99131032313
17.Koranda ŠtěpánKučera František9-1227 31413
18.Fusek JaroslavVráblík Dušan-4-6-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaštánek Zdeněk13Pešl Miroslav40
Koranda Štěpán13Bednařík Marek31
Fusek Jaroslav13Kučera František22
Hvožďa Petr04Vráblík Dušan40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:15Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 Nivnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libra Petr
Kautský Tomáš
 
 
Machala Tomáš
Machala Radek
 
 
     3010
2.Fraňo Jan
Gregůrek Ivo
 
 
Machala Roman
Kubena Marek
 
 
     3020
3.Fraňo JanMachala Tomáš     3230
4.Libra PetrMachala Radek     3040
5.Kautský TomášKubena Marek     0341
6.Gregůrek IvoMachala Roman     3051
7.Libra PetrMachala Tomáš     3061
8.Kautský TomášMachala Radek     2362
9.Gregůrek IvoKubena Marek     3072
10.Fraňo JanMachala Roman     3182
11.Kautský TomášMachala Tomáš     1383
12.Gregůrek IvoMachala Radek     3193
13.Fraňo JanKubena Marek     31103
14.Libra PetrMachala Roman     30113
15.Gregůrek IvoMachala Tomáš     31123
16.Fraňo JanMachala Radek     31133
17.Libra PetrKubena Marek     30143
18.Kautský TomášMachala Roman     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fraňo Jan40Machala Tomáš13
Libra Petr40Machala Radek13
Kautský Tomáš04Kubena Marek13
Gregůrek Ivo40Machala Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45577:705Horní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Jakub
Polášek Zdeněk
 
 
Bobčík Adam
Tureček Marek
 
 
-6-4-8  0301
2.Dufka František
Bobková Veronika
 
 
Huňka Vladimír
Lukáš Petr
 
 
-610-8-6 1302
3.Capanda JakubBobčík Adam-1-1-4  0303
4.Dufka FrantišekTureček Marek-10-9109-92304
5.Bobková VeronikaHuňka Vladimír-7-8-7  0305
6.Polášek ZdeněkLukáš Petr9-28-7-102306
7.Dufka FrantišekBobčík Adam-3-8-4  0307
8.Bobková VeronikaTureček Marek-88-7883217
9.Polášek ZdeněkHuňka Vladimír-5-8-8  0318
10.Capanda JakubLukáš Petr7-97-863228
11.Bobková VeronikaBobčík Adam959  3038
12.Polášek ZdeněkTureček Marek-3-2-3  0339
13.Capanda JakubHuňka Vladimír-8-78-9 13310
14.Dufka FrantišekLukáš Petr68-45 31410
15.Polášek ZdeněkBobčík Adam18-3-91-1023411
16.Capanda JakubTureček Marek-2-3-2  03412
17.Dufka FrantišekHuňka Vladimír12-5-912732512
18.Bobková VeronikaLukáš Petr-8-655732612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Capanda Jakub13Bobčík Adam31
Dufka František22Tureček Marek31
Bobková Veronika31Huňka Vladimír31
Polášek Zdeněk04Lukáš Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy