Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43635:690Bystřice p. Lop. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Petr
Pokorák Radim
 
 
Machala Roman
Kubena Marek
 
 
-86612 3110
2.Bartošík Josef
Tesař Miloslav
 
 
Machala Tomáš
Hodulík David
 
 
-710-9-7 1311
3.Gajdůšek PetrKubena Marek4-6-10-8 1312
4.Nevařilová MagdalénaHodulík David6-67-693222
5.Bartošík JosefMachala Roman7-89-4-72323
6.Tesař MiloslavMachala Tomáš6-89-8-82324
7.Nevařilová MagdalénaKubena Marek-7-109-9 1325
8.Bartošík JosefHodulík David-799-7-52326
9.Tesař MiloslavMachala Roman886  3036
10.Gajdůšek PetrMachala Tomáš7-4-10-9 1337
11.Bartošík JosefKubena Marek-8997 3147
12.Tesař MiloslavHodulík David-1064-973257
13.Pokorák RadimMachala Roman-3-42-4 1358
14.Nevařilová MagdalénaMachala Tomáš-6-5-7  0359
15.Tesař MiloslavKubena Marek3-1078 3169
16.Pokorák RadimHodulík David-63-5-9 13610
17.Nevařilová MagdalénaMachala Roman-8-3-7  03611
18.Bartošík JosefMachala Tomáš-4-6-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdůšek Petr02Kubena Marek22
Nevařilová Magdaléna13Hodulík David22
Bartošík Josef13Machala Roman31
Tesař Miloslav31Machala Tomáš40
Pokorák Radim02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kočí Josef
HOSTUJÍCÍ:Uherský Ostroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18668:536Horní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tureček Marek
Bobčík Adam
 
 
Halíček Jan
Kvapil Radek
 
 
979  3010
2.Dvořáček Tomáš
Huňka Vladimír
 
 
Novotný Antonín
Novotný Vojtěch
 
 
-4966 3120
3.Bobčík RomanNovotný Vojtěch4167  3030
4.Tureček MarekNovotný Antonín11-4-13873240
5.Bobčík AdamHalíček Jan462  3050
6.Dvořáček TomášKvapil Radek525  3060
7.Tureček MarekNovotný Vojtěch10-627 3170
8.Bobčík AdamNovotný Antonín677  3080
9.Dvořáček TomášHalíček Jan106-65 3190
10.Bobčík RomanKvapil Radek577  30100
11.Bobčík AdamNovotný Vojtěch711-68 31110
12.Dvořáček TomášNovotný Antonín-2766 31120
13.Huňka VladimírHalíček Jan7-7-89-623121
14.Tureček MarekKvapil Radek674  30131
15.Dvořáček TomášNovotný Vojtěch-54-7-9 13132
16.Huňka VladimírNovotný Antonín-6-48-9 13133
17.Tureček MarekHalíček Jan98-9-5732143
18.Bobčík AdamKvapil Radek468  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bobčík Roman20Novotný Vojtěch13
Tureček Marek40Novotný Antonín13
Bobčík Adam40Halíček Jan13
Dvořáček Tomáš31Kvapil Radek04
Huňka Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov CVrchní
rozhodčí:
Balouch Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8636:354Bánov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Jaroslav
Sedlák Petr
 
 
Capanda Jakub
Vilímcová Ester
 
 
4611  3010
2.Lekeš Lukáš
Sedlák Petr st.
 
 
Grebeňová Petra
Bobková Veronika
 
 
458  3020
3.Sedlák PetrBobková Veronika573  3030
4.Vítek JaroslavCapanda Jakub989  3040
5.Sedlák Petr st.Vilímcová Ester316  3050
6.Lekeš LukášGrebeňová Petra334  3060
7.Vítek JaroslavBobková Veronika435  3070
8.Sedlák Petr st.Capanda Jakub676  3080
9.Lekeš LukášVilímcová Ester744  3090
10.Sedlák PetrGrebeňová Petra-9472 31100
11.Sedlák Petr st.Bobková Veronika961  30110
12.Lekeš LukášCapanda Jakub94-7-71032120
13.Sedlák PetrVilímcová Ester-9-977632130
14.Vítek JaroslavGrebeňová Petra417  30140
15.Lekeš LukášBobková Veronika11-7-5-6 13141
16.Sedlák PetrCapanda Tadeáš622  30151
17.Vítek JaroslavVilímcová Ester411  30161
18.Sedlák Petr st.Grebeňová Petra118  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlák Petr40Bobková Veronika13
Vítek Jaroslav40Capanda Jakub03
Sedlák Petr st.40Vilímcová Ester04
Lekeš Lukáš31Grebeňová Petra04
   Capanda Tadeáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nivnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:43488:615Nivnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Zdeněk
Slivečková Lenka
 
 
Fojtík Martin
Gregůrek Ivo
 
 
-6-8-5  0301
2.Bukvic Jan
Hvožďa Petr
 
 
Bulejko David
Libra Petr
 
 
87-99 3111
3.Kaštánek ZdeněkFojtík Martin-9-4-7  0312
4.Slivečková LenkaGregůrek Ivo-4-3-8  0313
5.Bukvic JanBulejko David2811  3023
6.Hvožďa PetrLibra Petr-4-6-6  0324
7.Slivečková LenkaFojtík Martin-7-7-8  0325
8.Bukvic JanGregůrek Ivo-5-8-8  0326
9.Hvožďa PetrBulejko David68-58 3136
10.Kaštánek ZdeněkLibra Petr-10-4-5  0337
11.Bukvic JanFojtík Martin-6-6910-72338
12.Hvožďa PetrGregůrek Ivo-83-9-8 1339
13.Kaštánek ZdeněkBulejko David88-97 3149
14.Slivečková LenkaLibra Petr-6-5-6  03410
15.Hvožďa PetrFojtík Martin-6-6-9  03411
16.Kaštánek ZdeněkGregůrek Ivo-5-7-11  03412
17.Slivečková LenkaBulejko David710-810 31512
18.Bukvic JanLibra Petr-3-9-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaštánek Zdeněk13Fojtík Martin40
Slivečková Lenka13Gregůrek Ivo40
Bukvic Jan13Bulejko David04
Hvožďa Petr13Libra Petr40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy