Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice p. Lop. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany - Ořechov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:24575:481Bystřice p. Lop. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dornica Petr
Machala Roman
 
 
Bartošík Josef
Pokorák Radim
 
 
262  3010
2.Hodulík David
Kubena Marek
 
 
Tesař Miloslav
Strouhal Michal
 
 
-10-9-9  0311
3.Machala RomanPokorák Radim66-7-663221
4.Kubena MarekStrouhal Michal9-6-10-9 1322
5.Hodulík DavidBartošík Josef5610  3032
6.Dornica PetrTesař Miloslav448  3042
7.Kubena MarekPokorák Radim7910  3052
8.Hodulík DavidStrouhal Michal-7-106-13 1353
9.Dornica PetrBartošík Josef445  3063
10.Machala RomanTesař Miloslav639  3073
11.Hodulík DavidPokorák Radim859  3083
12.Dornica PetrStrouhal Michal454  3093
13.Machala RomanBartošík Josef-7-9-3  0394
14.Kubena MarekTesař Miloslav-9-8-5  0395
15.Dornica PetrPokorák Radim174  30105
16.Machala RomanStrouhal Michal-4-8-3  03106
17.Kubena MarekBartošík Josef11-8105 31116
18.Hodulík DavidTesař Miloslav-9-8-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machala Roman22Pokorák Radim04
Kubena Marek22Strouhal Michal31
Hodulík David22Bartošík Josef13
Dornica Petr40Tesař Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Uherský Ostroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
telocvicna sz uhersky ostrohRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:35 Horní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Michal
Novotný Vojtěch
 
 
Bobčík Adam
Tureček Marek
 
 
-89   2301
2.Halíček Jan
Novotný Antonín
 
 
Bobčík Roman
Huňka Vladimír
 
 
     3211
3.Chmelař MichalBobčík Adam     1312
4.Novotný VojtěchTureček Marek     3022
5.Halíček JanBobčík Roman     0323
6.Novotný AntonínHuňka Vladimír     3033
7.Novotný VojtěchBobčík Adam     1334
8.Halíček JanTureček Marek     0335
9.Novotný AntonínBobčík Roman     1336
10.Chmelař MichalHuňka Vladimír     3046
11.Halíček JanBobčík Adam     1347
12.Novotný AntonínTureček Marek     3057
13.Chmelař MichalBobčík Roman     1358
14.Novotný VojtěchHuňka Vladimír     3068
15.Novotný AntonínBobčík Adam     0369
16.Chmelař MichalTureček Marek     23610
17.Novotný VojtěchBobčík Roman     30710
18.Halíček JanHuňka Vladimír     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Michal13Bobčík Adam40
Novotný Vojtěch31Tureček Marek22
Halíček Jan04Bobčík Roman31
Novotný Antonín22Huňka Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:40496:578Bánov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Jakub
Dufka František
 
 
Sedlák Petr
Balouch Milan
 
 
-78-9-9 1301
2.Bobková Veronika
Polášek Zdeněk
 
 
Sedlák Petr st.
Lekeš Lukáš
 
 
-7-7-7  0302
3.Polášek ZdeněkBalouch Milan-8-8-6  0303
4.Dufka FrantišekSedlák Petr st.968  3013
5.Bobková VeronikaLekeš Lukáš7-8-77-82314
6.Capanda JakubSedlák Petr8-5-6-4 1315
7.Dufka FrantišekBalouch Milan-5-6-5  0316
8.Bobková VeronikaSedlák Petr st.-7-7-9  0317
9.Capanda JakubLekeš Lukáš-4-9-7  0318
10.Polášek ZdeněkSedlák Petr889  3028
11.Bobková VeronikaBalouch Milan-5-4-8  0329
12.Capanda JakubSedlák Petr st.-7-8-7  03210
13.Polášek ZdeněkLekeš Lukáš-7-8-7  03211
14.Dufka FrantišekSedlák Petr567  30311
15.Capanda JakubBalouch Milan-6-8-7  03312
16.Polášek ZdeněkSedlák Petr st.-89-7-8 13313
17.Dufka FrantišekLekeš Lukáš92-68 31413
18.Bobková VeronikaSedlák Petr158  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Zdeněk13Balouch Milan40
Dufka František31Sedlák Petr st.31
Bobková Veronika13Lekeš Lukáš31
Capanda Jakub04Sedlák Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 Nivnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fraňo Jan
Libra Petr
 
 
Bukvic Jan
Slivečková Lenka
 
 
     3010
2.Beníček Jiří
Bulejko David
 
 
Kaštánek Zdeněk
Koranda Štěpán
 
 
     2311
3.Libra PetrBukvic Jan     3021
4.Fraňo JanSlivečková Lenka     3031
5.Bulejko DavidKaštánek Zdeněk     1332
6.Beníček JiříKoranda Štěpán     3042
7.Fraňo JanBukvic Jan     3152
8.Bulejko DavidSlivečková Lenka     3262
9.Beníček JiříKaštánek Zdeněk     3072
10.Libra PetrKoranda Štěpán     3182
11.Bulejko DavidBukvic Jan     0383
12.Beníček JiříSlivečková Lenka     3093
13.Libra PetrKaštánek Zdeněk     30103
14.Fraňo JanKoranda Štěpán     30113
15.Beníček JiříBukvic Jan     30123
16.Libra PetrSlivečková Lenka     30133
17.Fraňo JanKaštánek Zdeněk     31143
18.Bulejko DavidKoranda Štěpán     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libra Petr40Bukvic Jan13
Fraňo Jan40Slivečková Lenka04
Bulejko David13Kaštánek Zdeněk13
Beníček Jiří40Koranda Štěpán13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy