Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž první třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34586:590TJ Jiskra Heřmanův Městec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Pavel st.
Pavlík Stanislav
 
 
Mikula Jan
Charvát Jaroslav
 
 
-19-8-9 1301
2.Jirout Josef st.
Jirout Rostislav
 
 
Mikula Michal
Kachlík Jan ml.
 
 
68-10-943211
3.Pavlík StanislavCharvát Jaroslav-85-78-62312
4.Jirout Josef st.Kachlík Jan ml.-8-85-6 1313
5.Jirout RostislavMikula Jan8-82-9-32314
6.Kopecký Pavel st.Mikula Michal8-877 3124
7.Jirout Josef st.Charvát Jaroslav-4-1-8  0325
8.Jirout RostislavKachlík Jan ml.4168  3035
9.Kopecký Pavel st.Mikula Jan448  3045
10.Pavlík StanislavMikula Michal555  3055
11.Jirout RostislavCharvát Jaroslav-8 -9-4 0356
12.Kopecký Pavel st.Kachlík Jan ml.6-8-9-7 1357
13.Pavlík StanislavMikula Jan9-8-7-6 1358
14.Jirout Josef st.Mikula Michal56-118 3168
15.Kopecký Pavel st.Charvát Jaroslav-78-312-32369
16.Pavlík StanislavKachlík Jan ml.878  3079
17.Jirout Josef st.Mikula Jan-7-9-8  03710
18.Jirout RostislavMikula Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Stanislav22Charvát Jaroslav40
Jirout Josef st.13Kachlík Jan ml.22
Jirout Rostislav12Mikula Jan31
Kopecký Pavel st.22Mikula Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž první třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrastVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
538 51 Chrast, Tylova ulice, vchod do herny zahradouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:3084:330Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Křivský Jan
 
 
Stryka Václav
Bečka Jaromír
 
 
WO    0301
2.Jíra Tomáš
Brožka Jiří
 
 
Sokol Petr
Zavoral Zdeněk
 
 
-4-5-4  0302
3.Brožka JiříStryka Václav-2-5-5  0303
4.Jíra TomášBečka Jaromír-4-4-6  0304
5.Křivský JanZavoral Zdeněk-3-3-4  0305
6.Sokol PetrWO    0306
7.Jíra TomášStryka Václav-7-2-4  0307
8.Křivský JanBečka Jaromír-2-3-3  0308
9.Zavoral ZdeněkWO    0309
10.Brožka JiříSokol Petr-5-5-4  03010
11.Křivský JanStryka Václav         
12.Bečka Jaromír         
13.Brožka JiříZavoral Zdeněk         
14.Jíra TomášSokol Petr         
15.Stryka Václav         
16.Brožka JiříBečka Jaromír         
17.Jíra TomášZavoral Zdeněk         
18.Křivský JanSokol Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brožka Jiří02Stryka Václav20
Jíra Tomáš02Bečka Jaromír20
Křivský Jan02Zavoral Zdeněk10
   Sokol Petr10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž první třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12418:363TJ Trojovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Budinský Petr
Říha Miroslav
 
 
7-568 3110
2.Mattuš Milan ml.
Motyčka Zdeněk
 
 
Starý Milan
Alinč Miroslav
 
 
-98-7993220
3.Neufinger IvoŘíha Miroslav686  3030
4.Mattuš Milan ml.Alinč Miroslav98-96 3140
5.Motyčka ZdeněkStarý Milan8-1096 3150
6.Mattuš Milan st.Budinský Petr-3-4-7  0351
7.Mattuš Milan ml.Říha Miroslav868  3061
8.Motyčka ZdeněkAlinč Miroslav-6968 3171
9.Neufinger PetrStarý Milan574  3081
10.Neufinger IvoBudinský Petr10-8-99123291
11.Motyčka ZdeněkŘíha Miroslav10-687 31101
12.Neufinger PetrAlinč Miroslav         
13.Neufinger IvoStarý Milan         
14.Mattuš Milan ml.Budinský Petr         
15.Neufinger PetrŘíha Miroslav         
16.Neufinger IvoAlinč Miroslav         
17.Mattuš Milan ml.Starý Milan         
18.Motyčka ZdeněkBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neufinger Ivo20Říha Miroslav03
Mattuš Milan ml.20Alinč Miroslav02
Motyčka Zdeněk30Starý Milan02
Mattuš Milan st.01Budinský Petr11
Neufinger Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž první třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Markovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Slatiňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Hřišti 1166, Chrudim 4, 53701 ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herzán Zdeněk
Kratochvíl Miloš
 
 
Víšek Roman
Hubner Jan
 
 
     2301
2.Kysela Starší Jan st.
Hort Petr
 
 
Fackenberg Josef
Jiruška Jiří
 
 
     3111
3.Kysela Starší Jan st.Víšek Roman     0312
4.Herzán ZdeněkFackenberg Josef     3122
5.Kratochvíl MilošHubner Jan     3032
6.Hort PetrJiruška Jiří     3042
7.Herzán ZdeněkVíšek Roman     1343
8.Kratochvíl MilošFackenberg Josef     1344
9.Hort PetrHubner Jan     3154
10.Kysela Starší Jan st.Jiruška Jiří     1355
11.Kratochvíl MilošVíšek Roman     1356
12.Hort PetrFackenberg Josef     3166
13.Kysela Starší Jan st.Hubner Jan     1367
14.Herzán ZdeněkJiruška Jiří     3177
15.Hort PetrVíšek Roman     3287
16.Kysela Starší Jan st.Fackenberg Josef     0388
17.Herzán ZdeněkHubner Jan     2389
18.Kratochvíl MilošJiruška Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kysela Starší Jan st.04Víšek Roman31
Herzán Zdeněk22Fackenberg Josef22
Kratochvíl Miloš22Hubner Jan22
Hort Petr40Jiruška Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS