Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Varcl Matěj
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37511:579SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
87-9-893210
2.Varcl Matěj
Kopiary Lubomír
 
 
Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
-4-8-8  0311
3.Varcl MatějKouble Daniel8-8710 3121
4.Mencl KryštofKopal Aleš1044  3031
5.Kopiary LubomírKrejčí Richard-8-8-10  0332
6.Brenner MatějJanata Tomáš-5-99-4 1333
7.Mencl KryštofKouble Daniel1076  3043
8.Kopiary LubomírKopal Aleš-7-88-7 1344
9.Brenner MatějKrejčí Richard-4-5-8  0345
10.Varcl MatějJanata Tomáš95-6-6133255
11.Kopiary LubomírKouble Daniel8-10-8-12 1356
12.Brenner MatějKopal Aleš3-4-6-8 1357
13.Varcl MatějKrejčí Richard-9-4-7  0358
14.Mencl KryštofJanata Tomáš9-107-853268
15.Brenner MatějKouble Daniel-8-7-7  0369
16.Varcl MatějKopal Aleš-4-6-4  03610
17.Mencl KryštofKrejčí Richard         
18.Kopiary LubomírJanata Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj22Kouble Daniel22
Mencl Kryštof30Kopal Aleš31
Kopiary Lubomír03Krejčí Richard30
Brenner Matěj04Janata Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:31 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
Šteffan Jan
Hlubůček Vlastimil st.
 
 
     0301
2.Souček Josef
Šírek František
 
 
Mráz Luboš
Pěnička Michal
 
 
     3111
3.Vele MartinHlubůček Vlastimil st.     0312
4.Jíra JiříŠteffan Jan     2313
5.Šírek FrantišekPěnička Michal     3023
6.Souček JosefMráz Luboš     3033
7.Jíra JiříHlubůček Vlastimil st.     0334
8.Šírek FrantišekŠteffan Jan     3044
9.Souček JosefPěnička Michal     0345
10.Vele MartinMráz Luboš     0346
11.Šírek FrantišekHlubůček Vlastimil st.     0347
12.Souček JosefŠteffan Jan     3057
13.Brziak JozefPěnička Michal     0358
14.Jíra JiříMráz Luboš     0359
15.Souček JosefHlubůček Vlastimil st.     03510
16.Brziak JozefŠteffan Jan         
17.Jíra JiříPěnička Michal         
18.Šírek FrantišekMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vele Martin02Hlubůček Vlastimil st.40
Jíra Jiří03Šteffan Jan12
Šírek František21Pěnička Michal21
Souček Josef22Mráz Luboš21
Brziak Jozef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
     2311
3.Klimenta MiroslavCrha Radek     1312
4.Hartig PetrDlouhý Dominik     0313
5.Brumlich Ladislav ml.Zelenková Monika     3023
6.Jirouš ZbyněkWO    3033
7.Hartig PetrCrha Radek     0334
8.Brumlich Ladislav ml.Dlouhý Dominik     2335
9.Jirouš ZbyněkZelenková Monika     3145
10.Klimenta MiroslavWO    3055
11.Brumlich Ladislav ml.Crha Radek     2356
12.Jirouš ZbyněkDlouhý Dominik     0357
13.Klimenta MiroslavZelenková Monika     3067
14.Hartig PetrWO    3077
15.Jirouš ZbyněkCrha Radek     0378
16.Klimenta MiroslavDlouhý Dominik     3088
17.Hartig PetrZelenková Monika     1389
18.Brumlich Ladislav ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klimenta Miroslav21Crha Radek40
Hartig Petr03Dlouhý Dominik31
Brumlich Ladislav ml.12Zelenková Monika13
Jirouš Zbyněk12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     3010
2.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
     3020
3.Exner TomášHercík Jaroslav ml.     0321
4.Kuřík Jan st.Morávek Luděk     3031
5.Tesař MilošHercik Jaroslav st.     3141
6.Kuřík MartinHercík Jan     3051
7.Kuřík Jan st.Hercík Jaroslav ml.     3261
8.Tesař MilošMorávek Luděk     3171
9.Kuřík MartinHercik Jaroslav st.     3081
10.Exner TomášHercík Jan     3091
11.Tesař MilošHercík Jaroslav ml.     31101
12.Kuřík MartinMorávek Luděk     30  
13.Exner TomášHercik Jaroslav st.         
14.Kuřík Jan st.Hercík Jan         
15.Kuřík MartinHercík Jaroslav ml.         
16.Exner TomášMorávek Luděk         
17.Kuřík Jan st.Hercik Jaroslav st.         
18.Tesař MilošHercík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Exner Tomáš11Hercík Jaroslav ml.12
Kuřík Jan st.20Morávek Luděk02
Tesař Miloš30Hercik Jaroslav st.02
Kuřík Martin20Hercík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:07Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Janda Vladimír
Zavoral Ivo
 
 
     3010
2.Skalský Milan
Hrubý Tomáš
 
 
Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
     0311
3.Hrubý JiříJanda Vladimír     3021
4.Skalský MilanZavoral Ivo     0322
5.Hrubý TomášKučera Michal     2323
6.Pavlata PetrTryzna Pavel     3033
7.Skalský MilanJanda Vladimír     0334
8.Hrubý TomášZavoral Ivo     3044
9.Pavlata PetrKučera Michal     3254
10.Hrubý JiříTryzna Pavel     3264
11.Exner PetrJanda Vladimír     1365
12.Pavlata PetrZavoral Ivo     3075
13.Hrubý JiříKučera Michal     3285
14.Skalský MilanTryzna Pavel     1386
15.Pavlata PetrJanda Vladimír     3096
16.Hrubý JiříZavoral Ivo     30106
17.Skalský MilanKučera Michal         
18.Exner PetrTryzna Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jiří40Janda Vladimír22
Skalský Milan03Zavoral Ivo13
Hrubý Tomáš11Kučera Michal12
Pavlata Petr40Tryzna Pavel12
Exner Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala RokytniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
     3010
2.Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
Ouhrabka Petr
Svaček Igor
 
 
     3120
3.Nesvadba LubošOuhrabka Michal     2321
4.Pfeifer MiroslavSvaček Igor     3031
5.Machačka MartinLeopold Mikuláš     2332
6.Lutz JanOuhrabka Petr     3042
7.Pfeifer MiroslavOuhrabka Michal     3252
8.Machačka MartinSvaček Igor     0353
9.Lutz JanLeopold Mikuláš     3063
10.Nesvadba LubošOuhrabka Petr     3173
11.Machačka MartinOuhrabka Michal     1374
12.Lutz JanSvaček Igor     3084
13.Nesvadba LubošPastorek Milan     3094
14.Pfeifer MiroslavOuhrabka Petr     30104
15.Lutz JanOuhrabka Michal         
16.Nesvadba LubošSvaček Igor         
17.Pfeifer MiroslavPastorek Milan         
18.Machačka MartinOuhrabka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš21Ouhrabka Michal21
Pfeifer Miroslav30Svaček Igor12
Machačka Martin03Leopold Mikuláš11
Lutz Jan30Ouhrabka Petr03
   Pastorek Milan01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS