Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Vladimír
Varcl Matěj
 
 
Šteffan Jan
Hlubůček Vlastimil st.
 
 
     2301
2.Kopiary Lubomír
Brenner Matěj
 
 
Mráz Luboš
Pěnička Michal
 
 
     1302
3.Varcl MatějHlubůček Vlastimil st.     0303
4.Brenner MatějŠteffan Jan     1304
5.Hlaváček VladimírPěnička Michal     2305
6.Kopiary LubomírMráz Luboš     3015
7.Brenner MatějHlubůček Vlastimil st.     0316
8.Hlaváček VladimírŠteffan Jan     3026
9.Kopiary LubomírPěnička Michal     3136
10.Varcl MatějMráz Luboš     3046
11.Hlaváček VladimírHlubůček Vlastimil st.     3056
12.Kopiary LubomírŠteffan Jan     1357
13.Varcl MatějPěnička Michal     3267
14.Brenner MatějMráz Luboš     3077
15.Kopiary LubomírHlubůček Vlastimil st.     0378
16.Varcl MatějŠteffan Jan     3088
17.Brenner MatějPěnička Michal     1389
18.Hlaváček VladimírMráz Luboš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varcl Matěj31Hlubůček Vlastimil st.31
Brenner Matěj13Šteffan Jan22
Hlaváček Vladimír31Pěnička Michal22
Kopiary Lubomír22Mráz Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35391:481SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
Kopal Aleš
Krejčí Richard
 
 
8-9-7-6 1301
2.Vele Martin
Kůtek Milan
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
-9-7-8  0302
3.Kůtek MilanJanata Tomáš-9-9-8  0303
4.Vele MartinKouble Daniel-7-8-9  0304
5.Pleštil LuděkKrejčí Richard-7-8-7  0305
6.Jíra JiříKopal Aleš8-789 3115
7.Vele MartinJanata Tomáš-89-9-8 1316
8.Pleštil LuděkKouble Daniel8-77-683226
9.Jíra JiříKrejčí Richard-7-7-7  0327
10.Kůtek MilanKopal Aleš7-7-8-9 1328
11.Pleštil LuděkJanata Tomáš8-78-983238
12.Jíra JiříKouble Daniel-7-7-8  0339
13.Kůtek MilanKrejčí Richard-5-7-1  03310
14.Vele MartinKopal Aleš         
15.Jíra JiříJanata Tomáš         
16.Kůtek MilanKouble Daniel         
17.Vele MartinKrejčí Richard         
18.Pleštil LuděkKopal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kůtek Milan03Janata Tomáš21
Vele Martin02Kouble Daniel21
Pleštil Luděk21Krejčí Richard30
Jíra Jiří12Kopal Aleš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
     1302
3.Brumlich Ladislav ml.Hercík Jaroslav ml.     1303
4.Hartig PetrHercík Jan     0304
5.Klimenta MiroslavMorávek Luděk     3114
6.Jirouš ZbyněkHercik Jaroslav st.     3124
7.Hartig PetrHercík Jaroslav ml.     0325
8.Klimenta MiroslavHercík Jan     0326
9.Jirouš ZbyněkMorávek Luděk     3036
10.Brumlich Ladislav ml.Hercik Jaroslav st.     3246
11.Klimenta MiroslavHercík Jaroslav ml.     1347
12.Jirouš ZbyněkHercík Jan     1348
13.Brumlich Ladislav ml.Morávek Luděk     3158
14.Hartig PetrHercik Jaroslav st.     0359
15.Jirouš ZbyněkHercík Jaroslav ml.     03510
16.Brumlich Ladislav ml.Hercík Jan         
17.Hartig PetrMorávek Luděk         
18.Klimenta MiroslavHercik Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brumlich Ladislav ml.21Hercík Jaroslav ml.40
Hartig Petr03Hercík Jan30
Klimenta Miroslav12Morávek Luděk03
Jirouš Zbyněk22Hercik Jaroslav st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
     3010
2.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Exner TomášCrha Radek     3230
4.Kuřík Jan st.Dlouhý Dominik     3040
5.Tesař MilošZelenková Monika     3050
6.Kuřík MartinWO    3060
7.Kuřík Jan st.Crha Radek     3070
8.Tesař MilošDlouhý Dominik     3180
9.Kuřík MartinZelenková Monika     3090
10.Exner TomášWO    30100
11.Tesař MilošCrha Radek         
12.Kuřík MartinDlouhý Dominik         
13.Exner TomášZelenková Monika         
14.Kuřík Jan st.         
15.Kuřík MartinCrha Radek         
16.Exner TomášDlouhý Dominik         
17.Kuřík Jan st.Zelenková Monika         
18.Tesař Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Exner Tomáš10Crha Radek02
Kuřík Jan st.20Dlouhý Dominik02
Tesař Miloš20Zelenková Monika02
Kuřík Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:50Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:19 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlata Petr
Hrubý Jiří
 
 
Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
     3010
2.Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
Svaček Igor
Ouhrabka Petr
 
 
     3120
3.Hrubý JiříOuhrabka Michal     1321
4.Skalský MilanSvaček Igor     1322
5.Exner PetrLeopold Mikuláš     1323
6.Pavlata PetrOuhrabka Petr     3033
7.Skalský MilanOuhrabka Michal     0334
8.Exner PetrSvaček Igor     0335
9.Pavlata PetrLeopold Mikuláš     3045
10.Hrubý JiříOuhrabka Petr     3055
11.Exner PetrOuhrabka Michal     2356
12.Pavlata PetrSvaček Igor     3066
13.Hrubý JiříLeopold Mikuláš     3076
14.Skalský MilanPastorek Milan     3086
15.Pavlata PetrOuhrabka Michal     3096
16.Hrubý JiříSvaček Igor     30106
17.Skalský MilanLeopold Mikuláš         
18.Exner PetrPastorek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Jiří31Ouhrabka Michal31
Skalský Milan12Svaček Igor22
Exner Petr03Leopold Mikuláš12
Pavlata Petr40Ouhrabka Petr02
   Pastorek Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala RokytniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
     3010
2.Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
     3020
3.Nesvadba LubošZavoral Ivo     3030
4.Pfeifer MiroslavKrejčí Josef     3140
5.Machačka MartinKučera Michal     3050
6.Lutz JanTryzna Pavel     3060
7.Pfeifer MiroslavZavoral Ivo     3270
8.Machačka MartinKrejčí Josef     0371
9.Lutz JanKučera Michal     3081
10.Nesvadba LubošTryzna Pavel     3091
11.Machačka MartinZavoral Ivo     1392
12.Lutz JanKrejčí Josef     30102
13.Nesvadba LubošKučera Michal         
14.Pfeifer MiroslavTryzna Pavel         
15.Lutz JanZavoral Ivo         
16.Nesvadba LubošKrejčí Josef         
17.Pfeifer MiroslavKučera Michal         
18.Machačka MartinTryzna Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Zavoral Ivo12
Pfeifer Miroslav20Krejčí Josef12
Machačka Martin12Kučera Michal02
Lutz Jan30Tryzna Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS