Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
     3010
2.Pěnička Michal
Hyková Šárka
 
 
Zavoral Ivo
Krejčí Josef
 
 
     3220
3.Hyková ŠárkaJanda Vladimír     3030
4.Šteffan JanKučera Michal     3040
5.Pěnička MichalKrejčí Josef     1341
6.Hlubůček Vlastimil st.Zavoral Ivo     3051
7.Šteffan JanJanda Vladimír     2352
8.Pěnička MichalKučera Michal     1353
9.Hlubůček Vlastimil st.Krejčí Josef     3163
10.Hyková ŠárkaZavoral Ivo     0364
11.Pěnička MichalJanda Vladimír     0365
12.Hlubůček Vlastimil st.Kučera Michal     3075
13.Hyková ŠárkaKrejčí Josef     3185
14.Šteffan JanZavoral Ivo     3295
15.Hlubůček Vlastimil st.Janda Vladimír     30105
16.Hyková ŠárkaKučera Michal         
17.Šteffan JanKrejčí Josef         
18.Pěnička MichalZavoral Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hyková Šárka21Janda Vladimír22
Šteffan Jan21Kučera Michal12
Pěnička Michal03Krejčí Josef12
Hlubůček Vlastimil st.40Zavoral Ivo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34660:648SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
-81011-4-62301
2.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
-9-89-6 1302
3.Kopal AlešOuhrabka Michal-5-8-11  0303
4.Kouble DanielSvaček Igor-6-7-9  0304
5.Janata TomášLeopold Mikuláš-6-88-3 1305
6.Krejčí RichardOuhrabka Petr-7168 3115
7.Kouble DanielOuhrabka Michal-8-8-9  0316
8.Janata TomášSvaček Igor8-9118 3126
9.Krejčí RichardLeopold Mikuláš629  3036
10.Kopal AlešOuhrabka Petr7-982 3146
11.Janata TomášOuhrabka Michal-9-7-2  0347
12.Krejčí RichardSvaček Igor8-999 3157
13.Kopal AlešLeopold Mikuláš9-845 3167
14.Kouble DanielOuhrabka Petr-10888 3177
15.Krejčí RichardOuhrabka Michal8-156-993287
16.Kopal AlešSvaček Igor56-49 3197
17.Kouble DanielLeopold Mikuláš8-89-9-92398
18.Janata TomášOuhrabka Petr-6788 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopal Aleš31Ouhrabka Michal31
Kouble Daniel13Svaček Igor13
Janata Tomáš22Leopold Mikuláš22
Krejčí Richard40Ouhrabka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Krejčík František
Crha Radek
 
 
     3110
2.Skalský Milan
Exner Petr
 
 
Golis Radek
 
 
WO    3020
3.Hrubý JiříKrejčík František     1321
4.Skalský MilanCrha Radek     3031
5.Exner PetrGolis Radek     0332
6.Pavlata PetrWO    3042
7.Skalský MilanKrejčík František     3252
8.Hrubý TomášCrha Radek     1353
9.Pavlata PetrGolis Radek     3063
10.Hrubý JiříWO    3073
11.Hrubý TomášKrejčík František     3183
12.Pavlata PetrCrha Radek     3093
13.Hrubý JiříGolis Radek     30103
14.Skalský Milan         
15.Pavlata PetrKrejčík František         
16.Hrubý JiříCrha Radek         
17.Skalský MilanGolis Radek         
18.Hrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrubý Jiří11Krejčík František12
Skalský Milan20Crha Radek12
Exner Petr01Golis Radek12
Pavlata Petr20   
Hrubý Tomáš11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala RokytniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
Hercík Jan
Tominec Tomáš
 
 
     3110
2.Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
Morávek Luděk
Hercík Michal
 
 
     3020
3.Nesvadba LubošHercík Jan     0321
4.Pfeifer MiroslavTominec Tomáš     3031
5.Machačka MartinMorávek Luděk     3041
6.Lutz JanHercík Michal     3051
7.Pfeifer MiroslavHercík Jan     3161
8.Machačka MartinTominec Tomáš     3171
9.Lutz JanMorávek Luděk     3081
10.Nesvadba LubošHercík Michal     3091
11.Machačka MartinHercík Jan     2392
12.Lutz JanTominec Tomáš     30102
13.Nesvadba LubošMorávek Luděk         
14.Pfeifer MiroslavHercík Michal         
15.Lutz JanHercík Jan         
16.Nesvadba LubošTominec Tomáš         
17.Pfeifer MiroslavMorávek Luděk         
18.Machačka MartinHercík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš11Hercík Jan21
Pfeifer Miroslav20Tominec Tomáš03
Machačka Martin21Morávek Luděk02
Lutz Jan30Hercík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Varcl Jakub
 
 
Brumlich Ladislav ml.
Hartig Petr
 
 
     0301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
     1302
3.Varcl JakubBrumlich Ladislav ml.     0303
4.Brenner MatějHartig Petr     3113
5.Varcl MatějKlimenta Miroslav     1314
6.Mencl KryštofJirouš Zbyněk     3024
7.Brenner MatějBrumlich Ladislav ml.     1325
8.Varcl MatějHartig Petr     3035
9.Mencl KryštofKlimenta Miroslav     3045
10.Varcl JakubJirouš Zbyněk     3155
11.Varcl MatějBrumlich Ladislav ml.     1356
12.Mencl KryštofHartig Petr     3066
13.Varcl JakubKlimenta Miroslav     1367
14.Brenner MatějJirouš Zbyněk     2368
15.Mencl KryštofBrumlich Ladislav ml.     3078
16.Varcl JakubHartig Petr     3288
17.Brenner MatějKlimenta Miroslav     1389
18.Varcl MatějJirouš Zbyněk     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varcl Jakub22Brumlich Ladislav ml.31
Brenner Matěj13Hartig Petr04
Varcl Matěj22Klimenta Miroslav31
Mencl Kryštof40Jirouš Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:31 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
     0301
2.Souček Josef
Vele Martin
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     0302
3.Vele MartinKuřík Jan st.     0303
4.Jíra JiříTesař Miloš     3013
5.Pleštil LuděkKuřík Martin     1314
6.Souček JosefSuja Jan     3124
7.Jíra JiříKuřík Jan st.     0325
8.Pleštil LuděkTesař Miloš     0326
9.Souček JosefKuřík Martin     0327
10.Vele MartinSuja Jan     0328
11.Pleštil LuděkKuřík Jan st.     1329
12.Souček JosefTesař Miloš     03210
13.Vele MartinKuřík Martin         
14.Jíra JiříSuja Jan         
15.Souček JosefKuřík Jan st.         
16.Vele MartinTesař Miloš         
17.Jíra JiříKuřík Martin         
18.Pleštil LuděkSuja Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Martin02Kuřík Jan st.30
Jíra Jiří11Tesař Miloš21
Pleštil Luděk03Kuřík Martin20
Souček Josef12Suja Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS