Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
     2301
2.Pěnička Michal
Hyková Šárka
 
 
Svaček Igor
Leopold Mikuláš
 
 
     1302
3.Hyka KarelOuhrabka Michal     0303
4.Šteffan JanSvaček Igor     2304
5.Hyková ŠárkaOuhrabka Petr     0305
6.Hlubůček Vlastimil st.Leopold Mikuláš     3015
7.Šteffan JanOuhrabka Michal     0316
8.Hyková ŠárkaSvaček Igor     1317
9.Hlubůček Vlastimil st.Pastorek Milan     3027
10.Hyka KarelLeopold Mikuláš     0328
11.Hyková ŠárkaOuhrabka Michal     1329
12.Hlubůček Vlastimil st.Svaček Igor     3139
13.Hyka KarelPastorek Milan     03310
14.Šteffan JanLeopold Mikuláš         
15.Hlubůček Vlastimil st.Ouhrabka Michal         
16.Hyka KarelSvaček Igor         
17.Šteffan JanPastorek Milan         
18.Hyková ŠárkaLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hyka Karel03Ouhrabka Michal30
Šteffan Jan02Svaček Igor21
Hyková Šárka03Ouhrabka Petr10
Hlubůček Vlastimil st.30Leopold Mikuláš11
   Pastorek Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11471:381SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Zavoral Ivo
Krejčí Josef
 
 
-77-9753210
2.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
7911  3020
3.Krejčí RichardJanda Vladimír524  3030
4.Janata TomášKučera Michal1398  3040
5.Kopal AlešZavoral Ivo686  3050
6.Kouble DanielKrejčí Josef-9-153693260
7.Janata TomášJanda Vladimír587  3070
8.Kopal AlešKučera Michal9812  3080
9.Kouble DanielZavoral Ivo-979-10-92381
10.Krejčí RichardKrejčí Josef91212  3091
11.Kopal AlešJanda Vladimír-7-6-5  0392
12.Kouble DanielKučera Michal75-1611 31102
13.Krejčí RichardZavoral Ivo         
14.Janata TomášKrejčí Josef         
15.Kouble DanielJanda Vladimír         
16.Krejčí RichardKučera Michal         
17.Janata TomášZavoral Ivo         
18.Kopal AlešKrejčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Richard20Janda Vladimír12
Janata Tomáš20Kučera Michal03
Kopal Aleš21Zavoral Ivo11
Kouble Daniel21Krejčí Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala RokytniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
Crha Radek
Krejčík František
 
 
     3120
3.Nesvadba LubošKrejčík František     3030
4.Pfeifer MiroslavCrha Radek     3140
5.Machačka MartinGolis Radek     3050
6.Lutz JanWO    3060
7.Pfeifer MiroslavKrejčík František     0361
8.Machačka MartinCrha Radek     3171
9.Lutz JanGolis Radek     3181
10.Nesvadba LubošWO    3091
11.Machačka MartinKrejčík František     31101
12.Lutz JanCrha Radek     30  
13.Nesvadba LubošGolis Radek         
14.Pfeifer Miroslav         
15.Lutz JanKrejčík František         
16.Nesvadba LubošCrha Radek         
17.Pfeifer MiroslavGolis Radek         
18.Machačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvadba Luboš10Krejčík František12
Pfeifer Miroslav11Crha Radek02
Machačka Martin30Golis Radek02
Lutz Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlata Petr
Hrubý Jiří
 
 
Hercík Jan
Tominec Tomáš
 
 
     3010
2.Skalský Milan
Exner Petr
 
 
Morávek Luděk
Hercík Michal
 
 
     3020
3.Exner PetrHercík Jan     1321
4.Hrubý TomášTominec Tomáš     3131
5.Pavlata PetrMorávek Luděk     3041
6.Hrubý JiříHercík Michal     3051
7.Hrubý TomášHercík Jan     1352
8.Pavlata PetrTominec Tomáš     3062
9.Hrubý JiříMorávek Luděk     3072
10.Skalský MilanHercík Michal     3082
11.Pavlata PetrHercík Jan     3292
12.Hrubý JiříTominec Tomáš     30102
13.Skalský MilanMorávek Luděk         
14.Hrubý TomášHercík Michal         
15.Hrubý JiříHercík Jan         
16.Skalský MilanTominec Tomáš         
17.Hrubý TomášMorávek Luděk         
18.Pavlata PetrHercík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Exner Petr01Hercík Jan21
Hrubý Tomáš11Tominec Tomáš03
Pavlata Petr30Morávek Luděk02
Hrubý Jiří30Hercík Michal02
Skalský Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Varcl Jakub
 
 
Tesař Miloš
Suja Jan
 
 
     1301
2.Hlaváček Vladimír
Mencl Kryštof
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     3111
3.Varcl MatějKuřík Jan st.     0312
4.Hlaváček VladimírTesař Miloš     3122
5.Varcl JakubKuřík Martin     1323
6.Mencl KryštofSuja Jan     3033
7.Hlaváček VladimírKuřík Jan st.     1334
8.Varcl JakubTesař Miloš     2335
9.Mencl KryštofKuřík Martin     2336
10.Varcl MatějSuja Jan     2337
11.Varcl JakubKuřík Jan st.     0338
12.Mencl KryštofTesař Miloš     3248
13.Varcl MatějKuřík Martin     2349
14.Hlaváček VladimírSuja Jan     3159
15.Mencl KryštofKuřík Jan st.     13510
16.Varcl MatějTesař Miloš         
17.Hlaváček VladimírKuřík Martin         
18.Varcl JakubSuja Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj03Kuřík Jan st.40
Hlaváček Vladimír21Tesař Miloš12
Varcl Jakub03Kuřík Martin30
Mencl Kryštof22Suja Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:10Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 Sokol Víchová nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jíra Jiří
Macoun Michael
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3010
2.Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
     3120
3.Vele MartinBrumlich Ladislav ml.     0321
4.Macoun MichaelHartig Petr     2322
5.Jíra JiříKlimenta Miroslav     1323
6.Nejedlo JosefJirouš Zbyněk     3133
7.Macoun MichaelBrumlich Ladislav ml.     1334
8.Jíra JiříHartig Petr     3144
9.Nejedlo JosefKlimenta Miroslav     1345
10.Souček JosefJirouš Zbyněk     3055
11.Jíra JiříBrumlich Ladislav ml.     0356
12.Nejedlo JosefHartig Petr     3166
13.Souček JosefKlimenta Miroslav     3176
14.Macoun MichaelJirouš Zbyněk     1377
15.Nejedlo JosefBrumlich Ladislav ml.     3287
16.Souček JosefHartig Petr     2388
17.Macoun MichaelKlimenta Miroslav     0389
18.Jíra JiříJirouš Zbyněk     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin01Brumlich Ladislav ml.31
Macoun Michael04Hartig Petr22
Jíra Jiří13Klimenta Miroslav31
Nejedlo Josef31Jirouš Zbyněk22
Souček Josef21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS