Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     2301
2.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
     3111
3.Mráz LubošBrumlich Ladislav ml.     1312
4.Šteffan JanKlimenta Miroslav     3022
5.Pěnička MichalHartig Petr     3032
6.Hlubůček Vlastimil st.Jirouš Zbyněk     3042
7.Šteffan JanBrumlich Ladislav ml.     2343
8.Pěnička MichalKlimenta Miroslav     3253
9.Hlubůček Vlastimil st.Hartig Petr     3063
10.Mráz LubošJirouš Zbyněk     3173
11.Pěnička MichalBrumlich Ladislav ml.     3183
12.Hlubůček Vlastimil st.Klimenta Miroslav     3093
13.Adamíra Jiří ml.Hartig Petr     0394
14.Šteffan JanJirouš Zbyněk     32104
15.Hlubůček Vlastimil st.Brumlich Ladislav ml.     30  
16.Adamíra Jiří ml.Hartig Petr         
17.Šteffan JanHartig Petr         
18.Pěnička MichalJirouš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Luboš11Brumlich Ladislav ml.21
Šteffan Jan21Klimenta Miroslav03
Pěnička Michal30Hartig Petr12
Hlubůček Vlastimil st.30Jirouš Zbyněk03
Adamíra Jiří ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37562:613Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
7-647 3110
2.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
-6-6-7  0311
3.Janata TomášKuřík Martin-7-4-10  0312
4.Kouble DanielTesař Miloš7-699 3122
5.Kopal AlešKuřík Jan st.-9-2-10  0323
6.Krejčí RichardSuja Jan5108  3033
7.Kouble DanielKuřík Martin-7-10-3  0334
8.Kopal AlešTesař Miloš-99-79-42335
9.Krejčí RichardKuřík Jan st.-117711 3145
10.Janata TomášSuja Jan5-568 3155
11.Kopal AlešKuřík Martin8-5-12-9 1356
12.Krejčí RichardTesař Miloš-93-10973266
13.Janata TomášKuřík Jan st.4-9-4-3 1367
14.Kouble DanielSuja Jan8-465 3177
15.Krejčí RichardKuřík Martin-6-7-8  0378
16.Janata TomášTesař Miloš98-8-10-102379
17.Kouble DanielKuřík Jan st.-8-7-4  03710
18.Kopal AlešSuja Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janata Tomáš13Kuřík Martin40
Kouble Daniel22Tesař Miloš22
Kopal Aleš03Kuřík Jan st.31
Krejčí Richard31Suja Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Kopiary Lubomír
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Varcl Jan ml.
Brenner Matěj
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     0302
3.Varcl MatějLutz Jan     0303
4.Kopiary LubomírNesvadba Luboš     2304
5.Brenner MatějPfeifer Miroslav     0305
6.Varcl Jan ml.Machačka Martin     1306
7.Kopiary LubomírLutz Jan     0307
8.Brenner MatějNesvadba Luboš     1308
9.Varcl Jan ml.Pfeifer Miroslav     2309
10.Varcl MatějMachačka Martin     03010
11.Brenner MatějLutz Jan         
12.Varcl Jan ml.Nesvadba Luboš         
13.Varcl MatějPfeifer Miroslav         
14.Kopiary LubomírMachačka Martin         
15.Varcl Jan ml.Lutz Jan         
16.Varcl MatějNesvadba Luboš         
17.Kopiary LubomírPfeifer Miroslav         
18.Brenner MatějMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varcl Matěj02Lutz Jan20
Kopiary Lubomír02Nesvadba Luboš20
Brenner Matěj02Pfeifer Miroslav20
Varcl Jan ml.02Machačka Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
Skalský Milan
Pastorek Ondřej
 
 
     1301
2.Souček Josef
Šírek František
 
 
Hrubý Tomáš
Pavlata Petr
 
 
     0302
3.Pleštil LuděkPavlata Petr     0303
4.Jíra JiříHrubý Jiří     0304
5.Šírek FrantišekSkalský Milan     1305
6.Souček JosefPastorek Ondřej     3015
7.Jíra JiříPavlata Petr     3225
8.Šírek FrantišekHrubý Jiří     1326
9.Souček JosefSkalský Milan     3136
10.Pleštil LuděkPastorek Ondřej     0337
11.Šírek FrantišekPavlata Petr     3247
12.Vele MartinHrubý Jiří     0348
13.Pleštil LuděkSkalský Milan     1349
14.Jíra JiříPastorek Ondřej     23410
15.Vele MartinPavlata Petr         
16.Pleštil LuděkHrubý Jiří         
17.Jíra JiříSkalský Milan         
18.Šírek FrantišekPastorek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleštil Luděk03Pavlata Petr12
Jíra Jiří12Hrubý Jiří30
Šírek František12Skalský Milan21
Souček Josef20Pastorek Ondřej21
Vele Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Zavoral Ivo
 
 

 
 
WO    3010
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Hegar Michal
Dlouhý Dominik
 
 
     3220
3.Zavoral IvoHegar Michal     1321
4.Tryzna PavelCrha Radek     2322
5.Janda VladimírDlouhý Dominik     3032
6.Krejčí JosefWO    3042
7.Tryzna PavelHegar Michal     0343
8.Janda VladimírCrha Radek     3153
9.Krejčí JosefDlouhý Dominik     3063
10.Zavoral IvoWO    3073
11.Janda VladimírHegar Michal     2374
12.Krejčí JosefCrha Radek     3184
13.Zavoral IvoDlouhý Dominik     2385
14.Tryzna PavelWO    3095
15.Krejčí JosefHegar Michal     32105
16.Zavoral IvoCrha Radek         
17.Tryzna PavelDlouhý Dominik         
18.Janda Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zavoral Ivo02Hegar Michal31
Tryzna Pavel02Crha Radek12
Janda Vladimír21Dlouhý Dominik12
Krejčí Josef30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
Morávek Luděk
Jenček Radek
 
 
     3010
2.Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     3220
3.Ouhrabka PetrHercík Jan     0321
4.Svaček IgorHercík Jaroslav ml.     3231
5.Leopold MikulášMorávek Luděk     3041
6.Ouhrabka MichalJenček Radek     3051
7.Svaček IgorHercík Jan     3061
8.Leopold MikulášHercík Jaroslav ml.     2362
9.Ouhrabka MichalMorávek Luděk     3272
10.Ouhrabka PetrJenček Radek     3082
11.Leopold MikulášHercík Jan     0383
12.Ouhrabka MichalHercík Jaroslav ml.     3093
13.Ouhrabka PetrMorávek Luděk     30103
14.Svaček IgorJenček Radek         
15.Ouhrabka MichalHercík Jan         
16.Ouhrabka PetrHercík Jaroslav ml.         
17.Svaček IgorMorávek Luděk         
18.Leopold MikulášJenček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ouhrabka Petr21Hercík Jan21
Svaček Igor20Hercík Jaroslav ml.12
Leopold Mikuláš12Morávek Luděk03
Ouhrabka Michal30Jenček Radek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS