Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13497:387SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
7-9910 3110
2.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
91113  3020
3.Krejčí RichardKlimenta Miroslav666  3030
4.Kopal AlešBrumlich Ladislav ml.-611-98123240
5.Janata TomášHartig Petr5-8106 3150
6.Kouble DanielJirouš Zbyněk911-910 3160
7.Kopal AlešKlimenta Miroslav-7-898-92361
8.Janata TomášBrumlich Ladislav ml.8-6-74-92362
9.Kouble DanielHartig PetrWO    3072
10.Krejčí RichardJirouš Zbyněk863  3082
11.Janata TomášKlimenta Miroslav8-9-101063292
12.Kouble DanielBrumlich Ladislav ml.554  30102
13.Krejčí RichardHartig Petr         
14.Kopal AlešJirouš Zbyněk         
15.Kouble DanielKlimenta Miroslav         
16.Krejčí RichardBrumlich Ladislav ml.         
17.Kopal AlešHartig Petr         
18.Janata TomášJirouš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Richard20Klimenta Miroslav12
Kopal Aleš11Brumlich Ladislav ml.12
Janata Tomáš21Hartig Petr01
Kouble Daniel20Jirouš Zbyněk02
WO10WO01
V 9. utkání pro zranění nenastoupil hostující hráč Hartig Petr. V utkání kontumačně zvítězil Kouble Daniel 3:0



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Tesař Miloš
Suja Jan
 
 
     3010
2.Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     1311
3.Hlubůček Vlastimil st.Kuřík Martin     3221
4.Pěnička MichalKuřík Jan st.     0322
5.Mráz LubošTesař Miloš     0323
6.Šteffan JanSuja Jan     2324
7.Pěnička MichalKuřík Martin     0325
8.Mráz LubošKuřík Jan st.     0326
9.Šteffan JanTesař Miloš     2327
10.Hlubůček Vlastimil st.Hačková Adriana     3037
11.Mráz LubošKuřík Martin     0338
12.Adamíra Jiří ml.Kuřík Jan st.     0339
13.Hlubůček Vlastimil st.Tesař Miloš     03310
14.Pěnička MichalHačková Adriana         
15.Adamíra Jiří ml.Kuřík Martin         
16.Hlubůček Vlastimil st.Kuřík Jan st.         
17.Pěnička MichalTesař Miloš         
18.Mráz LubošHačková Adriana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlubůček Vlastimil st.21Kuřík Martin21
Pěnička Michal02Kuřík Jan st.30
Mráz Luboš03Tesař Miloš30
Šteffan Jan02Suja Jan10
Adamíra Jiří ml.01Hačková Adriana01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:31 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Souček Josef
Šírek František
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     0302
3.Pleštil LuděkLutz Jan     0303
4.Jíra JiříNesvadba Luboš     0304
5.Šírek FrantišekPfeifer Miroslav     0305
6.Souček JosefMachačka Martin     3115
7.Jíra JiříLutz Jan     0316
8.Šírek FrantišekNesvadba Luboš     2317
9.Souček JosefPfeifer Miroslav     0318
10.Pleštil LuděkMachačka Martin     0319
11.Vele MartinLutz Jan     03110
12.Souček JosefNesvadba Luboš         
13.Pleštil LuděkPfeifer Miroslav         
14.Jíra JiříMachačka Martin         
15.Souček JosefLutz Jan         
16.Pleštil LuděkNesvadba Luboš         
17.Jíra JiříPfeifer Miroslav         
18.Vele MartinMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleštil Luděk02Lutz Jan30
Jíra Jiří02Nesvadba Luboš20
Šírek František02Pfeifer Miroslav20
Souček Josef11Machačka Martin11
Vele Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
Skalský Milan
Pastorek Ondřej
 
 
     3010
2.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0311
3.Varcl MatějPavlata Petr     0312
4.Brenner MatějHrubý Jiří     0313
5.Kopiary LubomírSkalský Milan     3123
6.Hlaváček VladimírPastorek Ondřej     3033
7.Brenner MatějPavlata Petr     0334
8.Kopiary LubomírHrubý Jiří     0335
9.Hlaváček VladimírSkalský Milan     3045
10.Varcl MatějPastorek Ondřej     3155
11.Kopiary LubomírPavlata Petr     0356
12.Hlaváček VladimírHrubý Jiří     0357
13.Varcl MatějSkalský Milan     3067
14.Brenner MatějPastorek Ondřej     3177
15.Hlaváček VladimírPavlata Petr     3087
16.Varcl MatějHrubý Jiří     0388
17.Brenner MatějSkalský Milan     1389
18.Kopiary LubomírPastorek Ondřej     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj22Pavlata Petr31
Brenner Matěj13Hrubý Jiří40
Kopiary Lubomír22Skalský Milan13
Hlaváček Vladimír31Pastorek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:50Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Zavoral Ivo
 
 
Morávek Luděk
Jenček Radek
 
 
     3110
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     1311
3.Tryzna PavelHercík Jan     3221
4.Zavoral IvoHercík Jaroslav ml.     1322
5.Krejčí JosefMorávek Luděk     3032
6.Janda VladimírJenček Radek     3042
7.Zavoral IvoHercík Jan     3252
8.Krejčí JosefHercík Jaroslav ml.     3262
9.Janda VladimírMorávek Luděk     3072
10.Tryzna PavelJenček Radek     3082
11.Krejčí JosefHercík Jan     2383
12.Janda VladimírHercík Jaroslav ml.     1384
13.Tryzna PavelMorávek Luděk     3094
14.Zavoral IvoJenček Radek     30104
15.Janda VladimírHercík Jan         
16.Tryzna PavelHercík Jaroslav ml.         
17.Zavoral IvoMorávek Luděk         
18.Krejčí JosefJenček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tryzna Pavel30Hercík Jan12
Zavoral Ivo21Hercík Jaroslav ml.21
Krejčí Josef21Morávek Luděk03
Janda Vladimír21Jenček Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Svaček Igor
Leopold Mikuláš
 
 
Hegar Michal
Dlouhý Dominik
 
 
     3120
3.Ouhrabka PetrHegar Michal     0321
4.Svaček IgorCrha Radek     1322
5.Leopold MikulášDlouhý Dominik     3032
6.Ouhrabka MichalWO    3042
7.Svaček IgorHegar Michal     3152
8.Leopold MikulášCrha Radek     3062
9.Ouhrabka MichalDlouhý Dominik     3072
10.Ouhrabka PetrWO    3082
11.Leopold MikulášHegar Michal     3092
12.Ouhrabka MichalCrha Radek     30102
13.Ouhrabka PetrDlouhý Dominik         
14.Svaček Igor         
15.Ouhrabka MichalHegar Michal         
16.Ouhrabka PetrCrha Radek         
17.Svaček IgorDlouhý Dominik         
18.Leopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ouhrabka Petr01Hegar Michal12
Svaček Igor11Crha Radek12
Leopold Mikuláš30Dlouhý Dominik02
Ouhrabka Michal20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS