Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
     2301
2.Šteffan Jan
Pěnička Michal
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
     2302
3.Šteffan JanHercík Jaroslav ml.     0303
4.Hyka KarelHercík Jan     0304
5.Hyková ŠárkaTominec Tomáš     0305
6.Pěnička MichalMorávek Luděk     3015
7.Brouček TomášHercík Jaroslav ml.     0316
8.Hyková ŠárkaHercík Jan     2317
9.Pěnička MichalTominec Tomáš     2318
10.Šteffan JanMorávek Luděk     3028
11.Hyková ŠárkaHercík Jaroslav ml.     0329
12.Pěnička MichalHercík Jan     03210
13.Šteffan JanTominec Tomáš         
14.Brouček TomášMorávek Luděk         
15.Pěnička MichalHercík Jaroslav ml.         
16.Šteffan JanHercík Jan         
17.Brouček TomášTominec Tomáš         
18.Hyková ŠárkaMorávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šteffan Jan11Hercík Jaroslav ml.30
Hyka Karel01Hercík Jan30
Hyková Šárka03Tominec Tomáš20
Pěnička Michal12Morávek Luděk02
Brouček Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20505:388SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
-79-6-7 1301
2.Kopal Aleš
Krejčí Richard
 
 

 
 
WO    3011
3.Kopal AlešKrejčík František-7-6-4  0312
4.Kouble DanielCrha Radek8-8119 3122
5.Janata TomášDlouhý Dominik-7614-7-72323
6.Krejčí RichardWO    3033
7.Kouble DanielKrejčík František-11-49853243
8.Janata TomášCrha Radek87-136 3153
9.Krejčí RichardDlouhý Dominik87-87 3163
10.Kopal AlešWO    3073
11.Janata TomášKrejčík František-8-2-5  0374
12.Krejčí RichardCrha Radek97-67 3184
13.Kopal AlešDlouhý Dominik74-4-863294
14.Kouble DanielWO    30104
15.Krejčí RichardKrejčík František         
16.Kopal AlešCrha Radek         
17.Kouble DanielDlouhý Dominik         
18.Janata Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kopal Aleš11Krejčík František21
Kouble Daniel20Crha Radek03
Janata Tomáš12Dlouhý Dominik12
Krejčí Richard20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
04:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Mencl Kryštof
 
 
Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
     1301
2.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Ouhrabka Petr
Ouhrabka Michal
 
 
     3011
3.Varcl MatějOuhrabka Michal     0312
4.Kopiary LubomírSvaček Igor     2313
5.Mencl KryštofLeopold Mikuláš     2314
6.Hlaváček VladimírOuhrabka Petr     3124
7.Kopiary LubomírOuhrabka Michal     1325
8.Mencl KryštofSvaček Igor     2326
9.Hlaváček VladimírLeopold Mikuláš     3236
10.Varcl MatějOuhrabka Petr     3046
11.Mencl KryštofOuhrabka Michal     1347
12.Hlaváček VladimírSvaček Igor     3157
13.Varcl MatějLeopold Mikuláš     1358
14.Kopiary LubomírOuhrabka Petr     3168
15.Hlaváček VladimírOuhrabka Michal     3278
16.Varcl MatějSvaček Igor     2379
17.Kopiary LubomírLeopold Mikuláš     3289
18.Mencl KryštofOuhrabka Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj13Ouhrabka Michal31
Kopiary Lubomír22Svaček Igor31
Mencl Kryštof13Leopold Mikuláš22
Hlaváček Vladimír40Ouhrabka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jíra Jiří
Šírek František
 
 
Zavoral Ivo
Janda Vladimír
 
 
     0301
2.Vele Martin
Pleštil Luděk
 
 
Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
     1302
3.Vele MartinJanda Vladimír     0303
4.Pleštil LuděkZavoral Ivo     1304
5.Jíra JiříKrejčí Josef     1305
6.Šírek FrantišekTryzna Pavel     3115
7.Pleštil LuděkJanda Vladimír     1316
8.Jíra JiříZavoral Ivo     1317
9.Šírek FrantišekKrejčí Josef     2318
10.Vele MartinTryzna Pavel     0319
11.Jíra JiříJanda Vladimír     03110
12.Šírek FrantišekZavoral Ivo         
13.Vele MartinKrejčí Josef         
14.Pleštil LuděkTryzna Pavel         
15.Šírek FrantišekJanda Vladimír         
16.Vele MartinZavoral Ivo         
17.Pleštil LuděkKrejčí Josef         
18.Jíra JiříTryzna Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Martin02Janda Vladimír30
Pleštil Luděk02Zavoral Ivo20
Jíra Jiří03Krejčí Josef20
Šírek František11Tryzna Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala RokytniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3010
2.Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
     3020
3.Pfeifer MiroslavBrumlich Ladislav ml.     3230
4.Nesvadba LubošHartig Petr     2331
5.Machačka MartinKlimenta Miroslav     3041
6.Lutz JanBrumlich Ladislav st.     3151
7.Nesvadba LubošBrumlich Ladislav ml.     3061
8.Machačka MartinHartig Petr     3071
9.Lutz JanKlimenta Miroslav     3081
10.Pfeifer MiroslavBrumlich Ladislav st.     3091
11.Machačka MartinBrumlich Ladislav ml.     30101
12.Lutz JanHartig Petr         
13.Pfeifer MiroslavKlimenta Miroslav         
14.Nesvadba LubošBrumlich Ladislav st.         
15.Lutz JanBrumlich Ladislav ml.         
16.Pfeifer MiroslavHartig Petr         
17.Nesvadba LubošKlimenta Miroslav         
18.Machačka MartinBrumlich Ladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pfeifer Miroslav20Brumlich Ladislav ml.03
Nesvadba Luboš11Hartig Petr11
Machačka Martin30Klimenta Miroslav02
Lutz Jan20Brumlich Ladislav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Jablonci nad JizerouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
Kuřík Jan ml.
Exner Tomáš
 
 
     1301
2.Pavlata Petr
Hrubý Jiří
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     3211
3.Hrubý JiříKuřík Martin     1312
4.Hrubý TomášKuřík Jan st.     0313
5.Skalský MilanTesař Miloš     2314
6.Pavlata PetrExner Tomáš     3024
7.Hrubý TomášKuřík Martin     3234
8.Skalský MilanKuřík Jan st.     0335
9.Pavlata PetrTesař Miloš     3045
10.Hrubý JiříExner Tomáš     3055
11.Skalský MilanKuřík Martin     0356
12.Pavlata PetrKuřík Jan st.     3066
13.Hrubý JiříTesař Miloš     3176
14.Hrubý TomášExner Tomáš     0377
15.Pavlata PetrKuřík Martin     3287
16.Pastorek OndřejKuřík Jan st.     0388
17.Hrubý TomášTesař Miloš     1389
18.Skalský MilanExner Tomáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jiří21Kuřík Martin22
Hrubý Tomáš13Kuřík Jan st.31
Skalský Milan04Tesař Miloš22
Pavlata Petr40Exner Tomáš22
Pastorek Ondřej01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS