Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:41 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínková Lucie
Šteffan Jan
 
 
Pastorek Ondřej
Exner Petr
 
 
     3210
2.Marcinčik Michal
Pěnička Michal
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     3220
3.Pěnička MichalHrubý Tomáš     3230
4.Marcinčik MichalSkalský Milan     0331
5.Šteffan JanPastorek Ondřej     3241
6.Kořínková LucieExner Petr     3251
7.Marcinčik MichalHrubý Tomáš     2352
8.Šteffan JanSkalský Milan     0353
9.Kořínková LuciePastorek Ondřej     0354
10.Pěnička MichalExner Petr     3164
11.Šteffan JanHrubý Tomáš     3074
12.Kořínková LucieSkalský Milan     0375
13.Pěnička MichalPastorek Ondřej     3285
14.Marcinčik MichalPavlata Petr     3295
15.Kořínková LucieHrubý Tomáš     0396
16.Pěnička MichalSkalský Milan     0397
17.Marcinčik MichalPastorek Ondřej     0398
18.Šteffan JanPavlata Petr     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnička Michal31Hrubý Tomáš22
Marcinčik Michal13Skalský Milan40
Šteffan Jan31Pastorek Ondřej22
Kořínková Lucie13Exner Petr02
   Pavlata Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1018:39477:570TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
-8-9-6  0301
2.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
-8-8-7  0302
3.Kopal AlešLutz Jan-7-9-8  0303
4.Kouble DanielPfeifer Miroslav-4-4-3  0304
5.Janata TomášNesvadba Luboš-6-6-12  0305
6.Krejčí RichardMachačka Martin-9927 3115
7.Kouble DanielLutz Jan-4-12-4  0316
8.Janata TomášPfeifer Miroslav-6-7-7  0317
9.Krejčí RichardNesvadba Luboš-9995 3127
10.Kopal AlešMachačka Martin-4-681053237
11.Janata TomášLutz Jan-6-9-6  0338
12.Krejčí RichardPfeifer Miroslav-9-86943248
13.Kopal AlešNesvadba Luboš-47812 3158
14.Kouble DanielMachačka Martin-9-6-12  0359
15.Krejčí RichardLutz Jan-8-58953269
16.Kopal AlešPfeifer Miroslav-9-4-7  03610
17.Kouble DanielNesvadba Luboš         
18.Janata TomášMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopal Aleš22Lutz Jan31
Kouble Daniel03Pfeifer Miroslav31
Janata Tomáš03Nesvadba Luboš12
Krejčí Richard40Machačka Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3010
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
     3020
3.Janda VladimírBrumlich Ladislav ml.     3130
4.Krejčí JosefHartig Petr     3240
5.Tryzna PavelKlimenta Miroslav     3150
6.Kučera MichalBrumlich Ladislav st.     3260
7.Krejčí JosefBrumlich Ladislav ml.     3070
8.Tryzna PavelHartig Petr     3080
9.Kučera MichalKlimenta Miroslav     0381
10.Janda VladimírBrumlich Ladislav st.     3291
11.Tryzna PavelBrumlich Ladislav ml.     30101
12.Kučera MichalHartig Petr         
13.Janda VladimírKlimenta Miroslav         
14.Krejčí JosefBrumlich Ladislav st.         
15.Kučera MichalBrumlich Ladislav ml.         
16.Janda VladimírHartig Petr         
17.Krejčí JosefKlimenta Miroslav         
18.Tryzna PavelBrumlich Ladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Vladimír20Brumlich Ladislav ml.03
Krejčí Josef20Hartig Petr02
Tryzna Pavel30Klimenta Miroslav11
Kučera Michal11Brumlich Ladislav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
     2301
2.Pastorek Milan
Ouhrabka Michal
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     1302
3.Svaček IgorKuřík Martin     1303
4.Pastorek MilanKuřík Jan st.     0304
5.Leopold MikulášTesař Miloš     3014
6.Ouhrabka MichalExner Tomáš     3024
7.Pastorek MilanKuřík Martin     0325
8.Leopold MikulášKuřík Jan st.     0326
9.Ouhrabka MichalTesař Miloš     3036
10.Svaček IgorExner Tomáš     3046
11.Leopold MikulášKuřík Martin     3156
12.Ouhrabka MichalKuřík Jan st.     3266
13.Svaček IgorTesař Miloš     2367
14.Pastorek MilanExner Tomáš     1368
15.Ouhrabka MichalKuřík Martin     3078
16.Svaček IgorKuřík Jan st.     1379
17.Pastorek MilanTesař Miloš     3289
18.Leopold MikulášExner Tomáš     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svaček Igor13Kuřík Martin22
Pastorek Milan13Kuřík Jan st.31
Leopold Mikuláš31Tesař Miloš13
Ouhrabka Michal40Exner Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Vladimír
Kopiary Lubomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Crha Radek
Golis Radek
 
 
     0311
3.Hlaváček VladimírGolis Radek     3021
4.Kopiary LubomírCrha Radek     3131
5.Mencl KryštofZelenková Monika     3041
6.Brenner MatějWO    3051
7.Kopiary LubomírGolis Radek     3261
8.Mencl KryštofCrha Radek     3171
9.Brenner MatějZelenková Monika     3081
10.Hlaváček VladimírWO    3091
11.Mencl KryštofGolis Radek     30101
12.Brenner MatějCrha Radek         
13.Hlaváček VladimírZelenková Monika         
14.Kopiary Lubomír         
15.Brenner MatějGolis Radek         
16.Hlaváček VladimírCrha Radek         
17.Kopiary LubomírZelenková Monika         
18.Mencl Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlaváček Vladimír10Golis Radek03
Kopiary Lubomír20Crha Radek02
Mencl Kryštof30Zelenková Monika02
Brenner Matěj10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Josef
Jíra Jiří
 
 
Hercík Jaroslav ml.
Hercík Jan
 
 
     1301
2.Pleštil Luděk
Brziak Jozef
 
 
Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
     2302
3.Brziak JozefHercík Jaroslav ml.     0303
4.Pleštil LuděkHercík Jan     1304
5.Jíra JiříMorávek Luděk     0305
6.Souček JosefTominec Tomáš     3015
7.Pleštil LuděkHercík Jaroslav ml.     0316
8.Jíra JiříHercík Jan     1317
9.Souček JosefMorávek Luděk     1318
10.Brziak JozefTominec Tomáš     1319
11.Jíra JiříHercík Jaroslav ml.     13110
12.Souček JosefHercík Jan         
13.Brziak JozefMorávek Luděk         
14.Pleštil LuděkTominec Tomáš         
15.Souček JosefHercík Jaroslav ml.         
16.Brziak JozefHercík Jan         
17.Pleštil LuděkMorávek Luděk         
18.Jíra JiříTominec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brziak Jozef02Hercík Jaroslav ml.30
Pleštil Luděk02Hercík Jan20
Jíra Jiří03Morávek Luděk20
Souček Josef11Tominec Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS