Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Janda Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavoral Ivo
Janda Vladimír
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     0301
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3111
3.Krejčí JosefHlubůček Vlastimil st.     2312
4.Zavoral IvoPěnička Michal     3022
5.Tryzna PavelŠteffan Jan     3032
6.Janda VladimírMráz Luboš     3142
7.Zavoral IvoHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Tryzna PavelPěnička Michal     3053
9.Janda VladimírŠteffan Jan     3063
10.Krejčí JosefMráz Luboš     3073
11.Tryzna PavelHlubůček Vlastimil st.     0374
12.Janda VladimírPěnička Michal     3184
13.Krejčí JosefŠteffan Jan     3294
14.Zavoral IvoMráz Luboš     31104
15.Janda VladimírHlubůček Vlastimil st.         
16.Krejčí JosefPěnička Michal         
17.Zavoral IvoŠteffan Jan         
18.Tryzna PavelMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Josef21Hlubůček Vlastimil st.30
Zavoral Ivo21Pěnička Michal03
Tryzna Pavel21Šteffan Jan03
Janda Vladimír30Mráz Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35658:645SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Petr
Svaček Igor
 
 
Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
-7-1128-102301
2.Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
Krejčí Richard
Janata Tomáš
 
 
-89-51393211
3.Svaček IgorJanata Tomáš-968-9-82312
4.Ouhrabka MichalKouble Daniel564  3022
5.Leopold MikulášKopal Aleš10-9-9863232
6.Ouhrabka PetrKrejčí Richard-58-7-9 1333
7.Ouhrabka MichalJanata Tomáš-4976 3143
8.Leopold MikulášKouble Daniel-7-9-8  0344
9.Ouhrabka PetrKopal Aleš-7-8-7  0345
10.Svaček IgorKrejčí Richard-89-87-92346
11.Leopold MikulášJanata Tomáš955  3056
12.Ouhrabka PetrKouble Daniel-5-5-6  0357
13.Svaček IgorKopal Aleš-10-897-72358
14.Ouhrabka MichalKrejčí Richard873  3068
15.Ouhrabka PetrJanata Tomáš-9-88-8 1369
16.Svaček IgorKouble Daniel988  3079
17.Ouhrabka MichalKopal Aleš786  3089
18.Leopold MikulášKrejčí Richard-69-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svaček Igor13Janata Tomáš22
Ouhrabka Michal40Kouble Daniel22
Leopold Mikuláš22Kopal Aleš22
Ouhrabka Petr04Krejčí Richard31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:32 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Golis Radek
Otmar Milan st.
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0301
2.Fišarová Markéta
Dlouhý Dominik
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     3011
3.Golis RadekPavlata Petr     0312
4.Otmar Milan st.Hrubý Jiří     0313
5.Fišarová MarkétaSkalský Milan     1314
6.Dlouhý DominikHrubý Tomáš     3124
7.Otmar Milan st.Pavlata Petr     0325
8.Fišarová MarkétaHrubý Jiří     1326
9.Dlouhý DominikSkalský Milan     3136
10.Golis RadekHrubý Tomáš     3046
11.Fišarová MarkétaPavlata Petr     0347
12.Dlouhý DominikHrubý Jiří     1348
13.Golis RadekSkalský Milan     3058
14.Otmar Milan st.Hrubý Tomáš     1359
15.Dlouhý DominikPavlata Petr     03510
16.Golis RadekHrubý Jiří         
17.Otmar Milan st.Skalský Milan         
18.Fišarová MarkétaHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Golis Radek21Pavlata Petr40
Otmar Milan st.03Hrubý Jiří30
Fišarová Markéta03Skalský Milan12
Dlouhý Dominik22Hrubý Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Hercík Michal
Hercík Jan
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     0302
3.Hercík MichalLutz Jan     0303
4.Hercik Jaroslav st.Pfeifer Miroslav     0304
5.Morávek LuděkNesvadba Luboš     0305
6.Hercík JanMachačka Martin     3115
7.Hercik Jaroslav st.Lutz Jan     1316
8.Morávek LuděkPfeifer Miroslav     1317
9.Hercík JanNesvadba Luboš     2318
10.Hercík MichalMachačka Martin     0319
11.Morávek LuděkLutz Jan     03110
12.Hercík JanPfeifer Miroslav         
13.Hercík MichalNesvadba Luboš         
14.Hercik Jaroslav st.Machačka Martin         
15.Hercík JanLutz Jan         
16.Hercík MichalPfeifer Miroslav         
17.Hercik Jaroslav st.Nesvadba Luboš         
18.Morávek LuděkMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hercík Michal02Lutz Jan30
Hercik Jaroslav st.02Pfeifer Miroslav20
Morávek Luděk03Nesvadba Luboš20
Hercík Jan11Machačka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Jakub
 
 
     2301
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Jáč Miloš
Hlaváček Vladimír
 
 
     0302
3.Hartig PetrKopiary Lubomír     2303
4.Brumlich Ladislav st.Varcl Jakub     0304
5.Brumlich Ladislav ml.Jáč Miloš     0305
6.Klimenta MiroslavHlaváček Vladimír     1306
7.Brumlich Ladislav st.Kopiary Lubomír     0307
8.Brumlich Ladislav ml.Varcl Jakub     0308
9.Klimenta MiroslavJáč Miloš     0309
10.Hartig PetrHlaváček Vladimír     03010
11.Brumlich Ladislav ml.Kopiary Lubomír         
12.Klimenta MiroslavVarcl Jakub         
13.Hartig PetrJáč Miloš         
14.Brumlich Ladislav st.Hlaváček Vladimír         
15.Klimenta MiroslavKopiary Lubomír         
16.Hartig PetrVarcl Jakub         
17.Brumlich Ladislav st.Jáč Miloš         
18.Brumlich Ladislav ml.Hlaváček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr02Kopiary Lubomír20
Brumlich Ladislav st.02Varcl Jakub20
Brumlich Ladislav ml.02Jáč Miloš20
Klimenta Miroslav02Hlaváček Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Hačková Adriana
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3210
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3120
3.Suja JanNejedlo Josef     1321
4.Kuřík Jan st.Jíra Jiří     3031
5.Tesař MilošPleštil Luděk     3241
6.Kuřík MartinSouček Josef     3051
7.Kuřík Jan st.Nejedlo Josef     3061
8.Tesař MilošJíra Jiří     3071
9.Kuřík MartinPleštil Luděk     3181
10.Suja JanSouček Josef     1382
11.Hačková AdrianaNejedlo Josef     0383
12.Kuřík MartinJíra Jiří     3193
13.Suja JanPleštil Luděk     32103
14.Kuřík Jan st.Souček Josef     31  
15.Kuřík MartinNejedlo Josef         
16.Suja JanJíra Jiří         
17.Kuřík Jan st.Pleštil Luděk         
18.Hačková AdrianaSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suja Jan12Nejedlo Josef21
Kuřík Jan st.20Jíra Jiří03
Tesař Miloš20Pleštil Luděk03
Kuřík Martin30Souček Josef11
Hačková Adriana01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS