Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:33 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Vejnar Josef
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
Pěnička Michal
Marcinčik Michal
 
 
     1302
3.Hartig PetrHlubůček Vlastimil st.     0303
4.Tobiáš VladimírPěnička Michal     0304
5.Vejnar JosefŠteffan Jan     0305
6.Klimenta MiroslavMarcinčik Michal     3115
7.Tobiáš VladimírHlubůček Vlastimil st.     0316
8.Vejnar JosefPěnička Michal     0317
9.Klimenta MiroslavŠteffan Jan     3027
10.Hartig PetrMarcinčik Michal     3037
11.Vejnar JosefHlubůček Vlastimil st.     0338
12.Klimenta MiroslavPěnička Michal     3148
13.Hartig PetrŠteffan Jan     3158
14.Tobiáš VladimírMarcinčik Michal     0359
15.Klimenta MiroslavHlubůček Vlastimil st.     03510
16.Hartig PetrPěnička Michal         
17.Tobiáš VladimírŠteffan Jan         
18.Vejnar JosefMarcinčik Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr21Hlubůček Vlastimil st.40
Tobiáš Vladimír03Pěnička Michal21
Vejnar Josef03Šteffan Jan12
Klimenta Miroslav31Marcinčik Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studenec 59, 51233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37680:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Kopal Aleš
Kouble Daniel
 
 
-977-6103210
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Krejčí Richard
Janata Tomáš
 
 
896  3020
3.Exner TomášKouble Daniel-6-8-6  0321
4.Kuřík Jan st.Krejčí Richard-8586 3131
5.Tesař MilošJanata Tomáš-510-7683241
6.Kuřík MartinKopal Aleš-7-5-4  0342
7.Kuřík Jan st.Kouble Daniel887  3052
8.Tesař MilošKrejčí Richard-98-7-7 1353
9.Kuřík MartinJanata Tomáš813-8-11-52354
10.Exner TomášKopal Aleš-64-4793264
11.Tesař MilošKouble Daniel9-49-9-62365
12.Kuřík MartinKrejčí Richard-4-67-5 1366
13.Exner TomášJanata Tomáš118-6-7-52367
14.Kuřík Jan st.Kopal Aleš-9-910773277
15.Kuřík MartinKouble Daniel988  3087
16.Exner TomášKrejčí Richard-610-15-5 1388
17.Kuřík Jan st.Janata Tomáš4-4-96-92389
18.Tesař MilošKopal Aleš-6689 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Exner Tomáš13Kouble Daniel22
Kuřík Jan st.31Krejčí Richard31
Tesař Miloš22Janata Tomáš31
Kuřík Martin13Kopal Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Nesvadba Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Spartak Rokytnice n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Nesvadba Luboš
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Matěj
 
 
     3010
2.Machačka Martin
Štenc Petr
 
 
Jáč Miloš
Brenner Matěj
 
 
     3120
3.Nesvadba LubošKopiary Lubomír     3230
4.Machačka MartinJáč Miloš     3240
5.Štenc PetrBrenner Matěj     3250
6.Lutz JanVarcl Matěj     3060
7.Machačka MartinKopiary Lubomír     3170
8.Štenc PetrJáč Miloš     2371
9.Lutz JanBrenner Matěj     3081
10.Nesvadba LubošVarcl Matěj     3091
11.Štenc PetrKopiary Lubomír     31101
12.Lutz JanJáč Miloš         
13.Nesvadba LubošBrenner Matěj         
14.Machačka MartinVarcl Matěj         
15.Lutz JanKopiary Lubomír         
16.Nesvadba LubošJáč Miloš         
17.Machačka MartinBrenner Matěj         
18.Štenc PetrVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Kopiary Lubomír03
Machačka Martin20Jáč Miloš11
Štenc Petr21Brenner Matěj02
Lutz Jan20Varcl Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3010
2.Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3020
3.Hrubý TomášNejedlo Josef     2321
4.Skalský MilanJíra Jiří     3031
5.Hrubý JiříPleštil Luděk     3041
6.Pavlata PetrSouček Josef     3151
7.Skalský MilanNejedlo Josef     3161
8.Hrubý JiříJíra Jiří     2362
9.Pavlata PetrPleštil Luděk     3072
10.Hrubý TomášSouček Josef     0373
11.Hrubý JiříNejedlo Josef     3183
12.Pavlata PetrJíra Jiří     3093
13.Hrubý TomášPleštil Luděk     2394
14.Skalský MilanSouček Josef     0395
15.Pavlata PetrNejedlo Josef     30105
16.Hrubý TomášJíra Jiří         
17.Skalský MilanPleštil Luděk         
18.Hrubý JiříSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Tomáš03Nejedlo Josef13
Skalský Milan21Jíra Jiří12
Hrubý Jiří21Pleštil Luděk12
Pavlata Petr40Souček Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Golis Radek
 
 
Hofmann Vladimír
Janda Vladimír
 
 
     3110
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
     3120
3.Crha RadekJanda Vladimír     3130
4.Dlouhý DominikTryzna Pavel     1331
5.Golis RadekZavoral Ivo     2332
6.Krejčík FrantišekKrejčí Josef     3142
7.Dlouhý DominikJanda Vladimír     3152
8.Golis RadekTryzna Pavel     0353
9.Krejčík FrantišekZavoral Ivo     2354
10.Crha RadekKrejčí Josef     0355
11.Golis RadekJanda Vladimír     3165
12.Krejčík FrantišekTryzna Pavel     3175
13.Crha RadekZavoral Ivo     0376
14.Dlouhý DominikKrejčí Josef     1377
15.Krejčík FrantišekJanda Vladimír     3187
16.Crha RadekTryzna Pavel     1388
17.Dlouhý DominikZavoral Ivo     0389
18.Golis RadekKrejčí Josef     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Crha Radek13Janda Vladimír04
Dlouhý Dominik13Tryzna Pavel31
Golis Radek22Zavoral Ivo40
Krejčík František31Krejčí Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:34 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Svaček Igor
Ouhrabka Petr
 
 
     3010
2.Tominec Tomáš
Hercík Jan
 
 
Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
     3220
3.Morávek LuděkMüller Ivan     0321
4.Hercik Jaroslav st.Ouhrabka Michal     0322
5.Tominec TomášSvaček Igor     0323
6.Hercík JanLeopold Mikuláš     2324
7.Hercik Jaroslav st.Müller Ivan     0325
8.Tominec TomášOuhrabka Michal     0326
9.Hercík JanSvaček Igor     0327
10.Morávek LuděkLeopold Mikuláš     0328
11.Tominec TomášMüller Ivan     0329
12.Hercík JanOuhrabka Michal     3239
13.Morávek LuděkSvaček Igor     03310
14.Hercik Jaroslav st.Leopold Mikuláš         
15.Hercík JanMüller Ivan         
16.Morávek LuděkOuhrabka Michal         
17.Hercik Jaroslav st.Svaček Igor         
18.Tominec TomášLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Luděk03Müller Ivan30
Hercik Jaroslav st.02Ouhrabka Michal21
Tominec Tomáš03Svaček Igor30
Hercík Jan12Leopold Mikuláš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS