Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33308:446SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Vejnar Josef
 
 
Janata Tomáš
Krejčí Richard
 
 
-3-6-1  0301
2.Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
Kopal Aleš
Kouble Daniel
 
 
-36-1893211
3.Hartig PetrKopal Aleš-12898 3121
4.Tobiáš VladimírKrejčí Richard-2-1-9  0322
5.Vejnar JosefKouble Daniel-3-6-6  0323
6.Klimenta MiroslavJanata Tomáš8-7-9-6 1324
7.Tobiáš VladimírKopal Aleš-8-35-9 1325
8.Vejnar JosefKrejčí Richard-3-2-5  0326
9.Klimenta MiroslavKouble Daniel-4-9-7  0327
10.Hartig PetrJanata Tomáš-619-9-62328
11.Vejnar JosefKopal Aleš-8-6-9  0329
12.Klimenta MiroslavKrejčí Richard-59-8-5 13210
13.Hartig PetrKouble Daniel         
14.Tobiáš VladimírJanata Tomáš         
15.Klimenta MiroslavKopal Aleš         
16.Hartig PetrKrejčí Richard         
17.Tobiáš VladimírKouble Daniel         
18.Vejnar JosefJanata Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr11Kopal Aleš21
Tobiáš Vladimír02Krejčí Richard30
Vejnar Josef03Kouble Daniel20
Klimenta Miroslav03Janata Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     2301
2.Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
Pěnička Michal
Marcinčik Michal
 
 
     3111
3.Suja JanHlubůček Vlastimil st.     0312
4.Kuřík MartinPěnička Michal     3022
5.Tesař MilošŠteffan Jan     3032
6.Kuřík Jan st.Marcinčik Michal     3242
7.Kuřík MartinHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Tesař MilošPěnička Michal     3253
9.Kuřík Jan st.Šteffan Jan     3063
10.Suja JanMarcinčik Michal     3073
11.Tesař MilošHlubůček Vlastimil st.     1374
12.Kuřík Jan st.Pěnička Michal     3184
13.Suja JanŠteffan Jan     3094
14.Kuřík MartinMarcinčik Michal     30104
15.Kuřík Jan st.Hlubůček Vlastimil st.         
16.Suja JanPěnička Michal         
17.Kuřík MartinŠteffan Jan         
18.Tesař MilošMarcinčik Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suja Jan21Hlubůček Vlastimil st.30
Kuřík Martin21Pěnička Michal03
Tesař Miloš21Šteffan Jan03
Kuřík Jan st.30Marcinčik Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Nesvadba Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Spartak Rokytnice n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Nesvadba Luboš
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3210
2.Štenc Petr
Machačka Martin
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3120
3.Nesvadba LubošJíra Jiří     3130
4.Machačka MartinNejedlo Josef     3240
5.Štenc PetrSouček Josef     1341
6.Lutz JanPleštil Luděk     3051
7.Machačka MartinJíra Jiří     3161
8.Štenc PetrNejedlo Josef     3071
9.Lutz JanSouček Josef     3181
10.Nesvadba LubošPleštil Luděk     3091
11.Štenc PetrJíra Jiří     30101
12.Lutz JanNejedlo Josef     30  
13.Nesvadba LubošSouček Josef         
14.Machačka MartinPleštil Luděk         
15.Lutz JanJíra Jiří         
16.Nesvadba LubošNejedlo Josef         
17.Machačka MartinSouček Josef         
18.Štenc PetrPleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Jíra Jiří03
Machačka Martin20Nejedlo Josef02
Štenc Petr21Souček Josef11
Lutz Jan20Pleštil Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:24 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
     3010
2.Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
Kopiary Lubomír
Jáč Miloš
 
 
     0311
3.Hrubý TomášJáč Miloš     0312
4.Skalský MilanKopiary Lubomír     3222
5.Hrubý JiříBrenner Matěj     3032
6.Pavlata PetrVarcl Matěj     3042
7.Skalský MilanJáč Miloš     0343
8.Hrubý JiříKopiary Lubomír     3053
9.Pavlata PetrBrenner Matěj     3063
10.Hrubý TomášVarcl Matěj     2364
11.Hrubý JiříJáč Miloš     3174
12.Pavlata PetrKopiary Lubomír     3084
13.Hrubý TomášBrenner Matěj     2385
14.Skalský MilanVarcl Matěj     1386
15.Pavlata PetrJáč Miloš     3096
16.Pastorek OndřejKopiary Lubomír     1397
17.Skalský MilanBrenner Matěj     30107
18.Hrubý JiříVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Tomáš03Jáč Miloš22
Skalský Milan22Kopiary Lubomír13
Hrubý Jiří30Brenner Matěj13
Pavlata Petr40Varcl Matěj21
Pastorek Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:50Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:32 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Janda Vladimír
Hofmann Vladimír
 
 
     1301
2.Tominec Tomáš
Hercík Jan
 
 
Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
     3011
3.Morávek LuděkJanda Vladimír     1312
4.Hercik Jaroslav st.Tryzna Pavel     2313
5.Tominec TomášZavoral Ivo     3023
6.Hercík JanKrejčí Josef     3133
7.Hercik Jaroslav st.Janda Vladimír     0334
8.Tominec TomášTryzna Pavel     3044
9.Hercík JanZavoral Ivo     3154
10.Morávek LuděkKrejčí Josef     0355
11.Tominec TomášJanda Vladimír     2356
12.Hercík JanTryzna Pavel     3066
13.Morávek LuděkZavoral Ivo     0367
14.Hercik Jaroslav st.Krejčí Josef     0368
15.Hercík JanJanda Vladimír     3078
16.Morávek LuděkTryzna Pavel     1379
17.Hercik Jaroslav st.Zavoral Ivo     23710
18.Tominec TomášKrejčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Luděk04Janda Vladimír31
Hercik Jaroslav st.04Tryzna Pavel22
Tominec Tomáš21Zavoral Ivo22
Hercík Jan40Krejčí Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Golis Radek
 
 
Müller Ivan
Svaček Igor
 
 
     2301
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
     0302
3.Crha RadekMüller Ivan     0303
4.Golis RadekSvaček Igor     2304
5.Krejčík FrantišekOuhrabka Michal     0305
6.Dlouhý DominikLeopold Mikuláš     0306
7.Golis RadekOuhrabka Petr     3116
8.Krejčík FrantišekSvaček Igor     3026
9.Dlouhý DominikOuhrabka Michal     1327
10.Crha RadekLeopold Mikuláš     0328
11.Krejčík FrantišekOuhrabka Petr     3038
12.Dlouhý DominikSvaček Igor     0339
13.Crha RadekOuhrabka Michal     13310
14.Golis RadekLeopold Mikuláš         
15.Dlouhý DominikOuhrabka Petr         
16.Crha RadekSvaček Igor         
17.Golis RadekOuhrabka Michal         
18.Krejčík FrantišekLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Crha Radek03Müller Ivan10
Golis Radek11Svaček Igor21
Krejčík František21Ouhrabka Michal30
Dlouhý Dominik03Leopold Mikuláš20
   Ouhrabka Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS