Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     3010
2.Tominec Tomáš
Morávek Luděk
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3220
3.Hercík Jaroslav ml.Hlubůček Vlastimil st.     1321
4.Morávek LuděkŠteffan Jan     2322
5.Tominec TomášPěnička Michal     3032
6.Hercík JanMráz Luboš     3142
7.Morávek LuděkHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Tominec Tomᚊteffan Jan     3153
9.Hercík JanPěnička Michal     3063
10.Hercík Jaroslav ml.Mráz Luboš     3173
11.Tominec TomášHlubůček Vlastimil st.     2374
12.Hercík JanŠteffan Jan     3084
13.Hercík Jaroslav ml.Pěnička Michal     3094
14.Morávek LuděkMráz Luboš     30104
15.Hercík JanHlubůček Vlastimil st.         
16.Hercík Jaroslav ml.Šteffan Jan         
17.Morávek LuděkPěnička Michal         
18.Tominec TomášMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hercík Jaroslav ml.21Hlubůček Vlastimil st.30
Morávek Luděk12Šteffan Jan12
Tominec Tomáš21Pěnička Michal03
Hercík Jan30Mráz Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:34281:447SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
WO    0301
2.Fišarová Markéta
Golis Radek
 
 
Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
-89-6853211
3.Dlouhý DominikKouble Daniel-9-86-7 1312
4.Fišarová MarkétaJanata Tomáš-7-8-7  0313
5.Kopal AlešWO    0314
6.Golis RadekKrejčí Richard-3-5-6  0315
7.Fišarová MarkétaKouble Daniel-7-8-7  0316
8.Janata TomášWO    0317
9.Golis RadekKopal Aleš-936-793227
10.Dlouhý DominikKrejčí Richard-8-9-10  0328
11.Kouble DanielWO    0329
12.Golis RadekJanata Tomáš547  3039
13.Dlouhý DominikKopal Aleš-79-4-10 13310
14.Fišarová MarkétaKrejčí Richard         
15.Golis RadekKouble Daniel         
16.Dlouhý DominikJanata Tomáš         
17.Fišarová MarkétaKopal Aleš         
18.Krejčí Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dlouhý Dominik03Kouble Daniel20
Fišarová Markéta02Janata Tomáš11
Golis Radek21Kopal Aleš11
   Krejčí Richard20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svaček Igor
Müller Ivan
 
 
Varcl Matěj
Mencl Kryštof
 
 
     3110
2.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Jáč Miloš
Kopiary Lubomír
 
 
     3020
3.Svaček IgorJáč Miloš     3230
4.Müller IvanMencl Kryštof     3040
5.Ouhrabka MichalKopiary Lubomír     3150
6.Leopold MikulášVarcl Matěj     3060
7.Müller IvanJáč Miloš     3070
8.Ouhrabka MichalMencl Kryštof     3280
9.Ouhrabka PetrKopiary Lubomír     3090
10.Svaček IgorVarcl Matěj     32100
11.Ouhrabka MichalJáč Miloš     32  
12.Ouhrabka PetrMencl Kryštof     23  
13.Svaček IgorKopiary Lubomír         
14.Müller IvanVarcl Matěj         
15.Ouhrabka PetrJáč Miloš         
16.Svaček IgorMencl Kryštof         
17.Müller IvanKopiary Lubomír         
18.Ouhrabka MichalVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svaček Igor20Jáč Miloš02
Müller Ivan20Mencl Kryštof02
Ouhrabka Michal20Kopiary Lubomír02
Leopold Mikuláš10Varcl Matěj02
Ouhrabka Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:03Konec
utkání
15:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3010
2.Janda Vladimír
Zavoral Ivo
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3120
3.Janda VladimírSouček Josef     3030
4.Zavoral IvoNejedlo Josef     3140
5.Krejčí JosefJíra Jiří     3050
6.Tryzna PavelPleštil Luděk     3260
7.Zavoral IvoSouček Josef     3270
8.Krejčí JosefNejedlo Josef     2371
9.Tryzna PavelJíra Jiří     3181
10.Janda VladimírPleštil Luděk     2382
11.Krejčí JosefSouček Josef     0383
12.Tryzna PavelNejedlo Josef     1384
13.Janda VladimírJíra Jiří     3094
14.Zavoral IvoPleštil Luděk     30104
15.Tryzna PavelSouček Josef         
16.Janda VladimírNejedlo Josef         
17.Zavoral IvoJíra Jiří         
18.Krejčí JosefPleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Vladimír21Souček Josef12
Zavoral Ivo30Nejedlo Josef21
Krejčí Josef12Jíra Jiří03
Tryzna Pavel21Pleštil Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     2301
2.Klimenta Miroslav
Vejnar Josef
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0302
3.Hartig PetrLutz Jan     0303
4.Vejnar JosefPfeifer Miroslav     0304
5.Klimenta MiroslavMachačka Martin     1305
6.Brumlich Ladislav ml.Nesvadba Luboš     0306
7.Vejnar JosefLutz Jan     0307
8.Klimenta MiroslavPfeifer Miroslav     3117
9.Brumlich Ladislav ml.Machačka Martin     0318
10.Hartig PetrNesvadba Luboš     0319
11.Klimenta MiroslavLutz Jan     13110
12.Brumlich Ladislav ml.Pfeifer Miroslav         
13.Hartig PetrMachačka Martin         
14.Vejnar JosefNesvadba Luboš         
15.Brumlich Ladislav ml.Lutz Jan         
16.Hartig PetrPfeifer Miroslav         
17.Vejnar JosefMachačka Martin         
18.Klimenta MiroslavNesvadba Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr02Lutz Jan30
Vejnar Josef02Pfeifer Miroslav11
Klimenta Miroslav12Machačka Martin20
Brumlich Ladislav ml.02Nesvadba Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloš
Suja Jan
 
 
Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
     3010
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     1311
3.Exner TomášPavlata Petr     0312
4.Kuřík MartinHrubý Jiří     3022
5.Tesař MilošSkalský Milan     1323
6.Kuřík Jan st.Hrubý Tomáš     3033
7.Kuřík MartinPavlata Petr     1334
8.Tesař MilošHrubý Jiří     3144
9.Kuřík Jan st.Skalský Milan     3054
10.Exner TomášHrubý Tomáš     0355
11.Tesař MilošPavlata Petr     0356
12.Kuřík Jan st.Hrubý Jiří     3066
13.Suja JanSkalský Milan     0367
14.Kuřík MartinHrubý Tomáš     3177
15.Kuřík Jan st.Pavlata Petr     3287
16.Suja JanHrubý Jiří     0388
17.Kuřík MartinSkalský Milan     3098
18.Tesař MilošHrubý Tomáš     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Exner Tomáš02Pavlata Petr31
Kuřík Martin31Hrubý Jiří13
Tesař Miloš13Skalský Milan22
Kuřík Jan st.40Hrubý Tomáš22
Suja Jan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS