Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:31 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brumlich Ladislav ml.
Hartig Petr
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Tesař Miloš
Suja Jan
 
 
     3111
3.Hartig PetrKuřík Jan st.     0312
4.Brumlich Ladislav ml.Kuřík Martin     0313
5.Klimenta MiroslavTesař Miloš     1314
6.Jirouš ZbyněkSuja Jan     0315
7.Brumlich Ladislav ml.Kuřík Jan st.     0316
8.Klimenta MiroslavKuřík Martin     1317
9.Jirouš ZbyněkTesař Miloš     0318
10.Hartig PetrSuja Jan     1319
11.Klimenta MiroslavHačková Adriana     3029
12.Jirouš ZbyněkKuřík Martin     03210
13.Hartig PetrTesař Miloš         
14.Brumlich Ladislav ml.Suja Jan         
15.Jirouš ZbyněkHačková Adriana         
16.Hartig PetrKuřík Martin         
17.Brumlich Ladislav ml.Tesař Miloš         
18.Klimenta MiroslavSuja Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr02Kuřík Jan st.20
Brumlich Ladislav ml.02Kuřík Martin30
Klimenta Miroslav12Tesař Miloš20
Jirouš Zbyněk03Suja Jan20
   Hačková Adriana01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:35 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     3210
2.Skalský Milan
Hrubý Tomáš
 
 
Machačka Martin
Nesvadba Luboš
 
 
     0311
3.Hrubý JiříLutz Jan     0312
4.Skalský MilanNesvadba Luboš     0313
5.Hrubý TomášPfeifer Miroslav     0314
6.Pavlata PetrMachačka Martin     3024
7.Skalský MilanLutz Jan     0325
8.Hrubý TomášNesvadba Luboš     0326
9.Pavlata PetrPfeifer Miroslav     3036
10.Hrubý JiříMachačka Martin     3146
11.Hrubý TomášLutz Jan     0347
12.Pavlata PetrNesvadba Luboš     3057
13.Hrubý JiříPfeifer Miroslav     2358
14.Skalský MilanMachačka Martin     3268
15.Pavlata PetrLutz Jan     3078
16.Hrubý JiříNesvadba Luboš     2379
17.Skalský MilanPfeifer Miroslav     23710
18.Hrubý TomášMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jiří13Lutz Jan31
Skalský Milan13Nesvadba Luboš31
Hrubý Tomáš03Pfeifer Miroslav31
Pavlata Petr40Machačka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
     2301
2.Müller Ivan
Svaček Igor
 
 
Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
     3211
3.Ouhrabka PetrKučera Michal     3121
4.Müller IvanTryzna Pavel     3031
5.Svaček IgorKrejčí Josef     1332
6.Ouhrabka MichalJanda Vladimír     3142
7.Müller IvanKučera Michal     3052
8.Svaček IgorTryzna Pavel     3162
9.Ouhrabka MichalKrejčí Josef     3172
10.Ouhrabka PetrJanda Vladimír     0373
11.Svaček IgorKučera Michal     3083
12.Ouhrabka MichalTryzna Pavel     3193
13.Pastorek MilanKrejčí Josef     0394
14.Müller IvanJanda Vladimír     30104
15.Ouhrabka MichalKučera Michal         
16.Pastorek MilanTryzna Pavel         
17.Müller IvanKrejčí Josef         
18.Svaček IgorJanda Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouhrabka Petr11Kučera Michal03
Müller Ivan30Tryzna Pavel03
Svaček Igor21Krejčí Josef21
Ouhrabka Michal30Janda Vladimír12
Pastorek Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčík František
Otmar Milan st.
 
 
Hercík Jaroslav ml.
Hercík Jan
 
 
     1301
2.Golis Radek
Crha Radek
 
 
Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
     3211
3.Golis RadekHercík Jan     0312
4.Crha RadekHercík Jaroslav ml.     3122
5.Otmar Milan st.Tominec Tomáš     2323
6.Krejčík FrantišekMorávek Luděk     3033
7.Crha RadekHercík Jan     0334
8.Otmar Milan st.Hercík Jaroslav ml.     0335
9.Krejčík FrantišekTominec Tomáš     3145
10.Golis RadekMorávek Luděk     3055
11.Fišarová MarkétaHercík Jan     0356
12.Krejčík FrantišekHercík Jaroslav ml.     0357
13.Golis RadekTominec Tomáš     3267
14.Crha RadekMorávek Luděk     3177
15.Krejčík FrantišekHercík Jan     3087
16.Golis RadekHercík Jaroslav ml.     3297
17.Crha RadekTominec Tomáš     32107
18.Fišarová MarkétaMorávek Luděk     13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Golis Radek31Hercík Jan31
Crha Radek31Hercík Jaroslav ml.22
Otmar Milan st.02Tominec Tomáš13
Krejčík František31Morávek Luděk03
Fišarová Markéta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:31 SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Janata Tomáš
Kopal Aleš
 
 
     3010
2.Pěnička Michal
Hyková Šárka
 
 
Krejčí Richard
Kouble Daniel
 
 
     1311
3.Hyková ŠárkaKrejčí Richard     0312
4.Šteffan JanKouble Daniel     0313
5.Pěnička MichalJanata Tomáš     3123
6.Hlubůček Vlastimil st.Kopal Aleš     3033
7.Šteffan JanKrejčí Richard     0334
8.Pěnička MichalKouble Daniel     0335
9.Hlubůček Vlastimil st.Janata Tomáš     3045
10.Hyková ŠárkaKopal Aleš     0346
11.Pěnička MichalKrejčí Richard     0347
12.Hlubůček Vlastimil st.Kouble Daniel     3057
13.Hyková ŠárkaJanata Tomáš     1358
14.Šteffan JanKopal Aleš     0359
15.Hlubůček Vlastimil st.Krejčí Richard     3069
16.Hyková ŠárkaKouble Daniel     03610
17.Šteffan JanJanata Tomáš         
18.Pěnička MichalKopal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyková Šárka04Krejčí Richard31
Šteffan Jan03Kouble Daniel31
Pěnička Michal12Janata Tomáš12
Hlubůček Vlastimil st.40Kopal Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Janata Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:29653:620SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Matěj
 
 
-7-9106-92301
2.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Jáč Miloš
Mencl Kryštof
 
 
8-69-3-82302
3.Krejčí RichardJáč Miloš7-42-1083212
4.Kouble DanielMencl Kryštof8-779 3122
5.Janata TomášKopiary Lubomír8-788 3132
6.Kopal AlešVarcl Matěj56-24 3142
7.Kouble DanielJáč Miloš5-11-8-7 1343
8.Janata TomášMencl Kryštof8-1188 3153
9.Kopal AlešKopiary Lubomír-129911 3163
10.Krejčí RichardVarcl Matěj11-1283 3173
11.Janata TomášJáč Miloš-7-18-8 1374
12.Kopal AlešMencl Kryštof-5968 3184
13.Krejčí RichardKopiary Lubomír7-897 3194
14.Kouble DanielVarcl Matěj-9-108-9 1395
15.Kopal AlešJáč Miloš-7-958-72396
16.Krejčí RichardMencl Kryštof87-66 31106
17.Kouble DanielKopiary Lubomír999  30  
18.Janata TomášVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Richard40Jáč Miloš31
Kouble Daniel12Mencl Kryštof04
Janata Tomáš21Kopiary Lubomír03
Kopal Aleš31Varcl Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
Pěnička Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Souček Josef
Šírek František
 
 
     3110
2.Pěnička Michal
Marcinčik Michal
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3020
3.Šteffan JanSouček Josef     1321
4.Marcinčik MichalŠírek František     0322
5.Hlubůček Vlastimil st.Jíra Jiří     3032
6.Pěnička MichalPleštil Luděk     3142
7.Marcinčik MichalSouček Josef     1343
8.Hlubůček Vlastimil st.Šírek František     3253
9.Pěnička MichalJíra Jiří     3163
10.Šteffan JanPleštil Luděk     3073
11.Hlubůček Vlastimil st.Souček Josef     3083
12.Pěnička MichalŠírek František     0384
13.Šteffan JanJíra Jiří     3294
14.Marcinčik MichalPleštil Luděk     0395
15.Pěnička MichalSouček Josef     31105
16.Šteffan JanŠírek František         
17.Marcinčik MichalJíra Jiří         
18.Hlubůček Vlastimil st.Pleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šteffan Jan21Souček Josef22
Marcinčik Michal03Šírek František21
Hlubůček Vlastimil st.30Jíra Jiří03
Pěnička Michal31Pleštil Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Crha Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Dlouhý Dominik
 
 
Návesník Stanislav
Jirouš Zbyněk
 
 
     3010
2.Crha Radek
Krejčík František
 
 
Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
     3020
3.Crha RadekHartig Petr     3230
4.Hegar MichalKlimenta Miroslav     3140
5.Dlouhý DominikJirouš Zbyněk     3050
6.Krejčík FrantišekNávesník Stanislav     3060
7.Fejfar ZdeněkHartig Petr     3270
8.Dlouhý DominikKlimenta Miroslav     2371
9.Krejčík FrantišekJirouš Zbyněk     3081
10.Crha RadekNávesník Stanislav     0382
11.Dlouhý DominikHartig Petr     3292
12.Krejčík FrantišekKlimenta Miroslav     30102
13.Crha RadekJirouš Zbyněk         
14.Fejfar ZdeněkNávesník Stanislav         
15.Krejčík FrantišekHartig Petr         
16.Crha RadekKlimenta Miroslav         
17.Fejfar ZdeněkJirouš Zbyněk         
18.Dlouhý DominikNávesník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Crha Radek11Hartig Petr03
Hegar Michal10Klimenta Miroslav12
Dlouhý Dominik21Jirouš Zbyněk02
Krejčík František30Návesník Stanislav11
Fejfar Zdeněk10   
Ve 2.kole střídání: Fejfar Zdeněk za Michala Hegara



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Suja Jan
Kuřík Jan st.
 
 
     0301
2.Hercík Jan
Hercík Michal
 
 
Exner Tomáš
Hačková Adriana
 
 
     3211
3.Hercik Jaroslav st.Kuřík Jan st.     0312
4.Hercík MichalExner Tomáš     3122
5.Morávek LuděkSuja Jan     1323
6.Hercík JanHačková Adriana     3033
7.Hercík MichalKuřík Jan st.     0334
8.Morávek LuděkExner Tomáš     1335
9.Hercík JanSuja Jan     3145
10.Hercik Jaroslav st.Hačková Adriana     3155
11.Morávek LuděkKuřík Jan st.     0356
12.Hercík JanExner Tomáš     3066
13.Hercik Jaroslav st.Suja Jan     0367
14.Hercík MichalHačková Adriana     3077
15.Hercík JanKuřík Jan st.     3087
16.Hercik Jaroslav st.Exner Tomáš     3097
17.Hercík MichalSuja Jan     0398
18.Morávek LuděkHačková Adriana     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercik Jaroslav st.22Kuřík Jan st.31
Hercík Michal22Exner Tomáš13
Morávek Luděk13Suja Jan31
Hercík Jan40Hačková Adriana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Tryzna Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavoral Ivo
Kučera Michal
 
 
Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
     1301
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Pavlata Petr
Hrubý Tomáš
 
 
     2302
3.Krejčí JosefPavlata Petr     0303
4.Kučera MichalHrubý Jiří     1304
5.Zavoral IvoHrubý Tomáš     3014
6.Tryzna PavelSkalský Milan     3024
7.Kučera MichalPavlata Petr     1325
8.Zavoral IvoHrubý Jiří     1326
9.Tryzna PavelHrubý Tomáš     3036
10.Krejčí JosefSkalský Milan     2337
11.Zavoral IvoPavlata Petr     0338
12.Hofmann VladimírHrubý Jiří     1339
13.Krejčí JosefHrubý Tomáš     3149
14.Kučera MichalSkalský Milan     13410
15.Hofmann VladimírPavlata Petr     03  
16.Krejčí JosefHrubý Jiří         
17.Kučera MichalHrubý Tomáš         
18.Zavoral IvoSkalský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Josef12Pavlata Petr30
Kučera Michal03Hrubý Jiří30
Zavoral Ivo12Hrubý Tomáš03
Tryzna Pavel20Skalský Milan21
Hofmann Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Zuzánková Monika
Nesvadba Luboš
 
 
     0301
2.Müller Ivan
Svaček Igor
 
 
Lutz Jan
Machačka Martin
 
 
     1302
3.Svaček IgorNesvadba Luboš     2303
4.Müller IvanMachačka Martin     3113
5.Ouhrabka MichalLutz Jan     2314
6.Leopold MikulášZuzánková Monika     3124
7.Müller IvanNesvadba Luboš     3234
8.Ouhrabka MichalMachačka Martin     3044
9.Leopold MikulášLutz Jan     3254
10.Svaček IgorZuzánková Monika     3064
11.Ouhrabka MichalNesvadba Luboš     0365
12.Leopold MikulášMachačka Martin     2366
13.Svaček IgorLutz Jan     1367
14.Müller IvanZuzánková Monika     3177
15.Leopold MikulášNesvadba Luboš     0378
16.Svaček IgorMachačka Martin     3288
17.Müller IvanLutz Jan     0389
18.Ouhrabka MichalZuzánková Monika     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svaček Igor22Nesvadba Luboš31
Müller Ivan31Machačka Martin13
Ouhrabka Michal22Lutz Jan31
Leopold Mikuláš22Zuzánková Monika04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
Pěnička Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:10Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
Jáč Miloš
Mencl Kryštof
 
 
     3110
2.Pěnička Michal
Marcinčik Michal
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Matěj
 
 
     3120
3.Pěnička MichalJáč Miloš     0321
4.Šteffan JanMencl Kryštof     1322
5.Marcinčik MichalKopiary Lubomír     0323
6.Hlubůček Vlastimil st.Varcl Matěj     3033
7.Šteffan JanJáč Miloš     0334
8.Marcinčik MichalMencl Kryštof     1335
9.Hlubůček Vlastimil st.Kopiary Lubomír     3045
10.Pěnička MichalVarcl Matěj     1346
11.Marcinčik MichalJáč Miloš     0347
12.Hlubůček Vlastimil st.Mencl Kryštof     3157
13.Pěnička MichalKopiary Lubomír     2358
14.Šteffan JanVarcl Matěj     0359
15.Hlubůček Vlastimil st.Jáč Miloš     3069
16.Pěnička MichalMencl Kryštof     23610
17.Šteffan JanKopiary Lubomír     03  
18.Marcinčik MichalVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnička Michal04Jáč Miloš31
Šteffan Jan03Mencl Kryštof31
Marcinčik Michal03Kopiary Lubomír21
Hlubůček Vlastimil st.40Varcl Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Janata Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:35Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15461:360SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Krejčí Richard
 
 
Souček Josef
Šírek František
 
 
-3-8-5  0301
2.Kopal Aleš
Kouble Daniel
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
4-977 3111
3.Kouble DanielSouček Josef-85-9-8 1312
4.Janata Tomᚊírek František83-7-853222
5.Krejčí RichardJíra Jiří453  3032
6.Kopal AlešPleštil Luděk9-9-8513242
7.Janata TomášSouček Josef-11-10-8  0343
8.Krejčí RichardŠírek František875  3053
9.Kopal AlešJíra Jiří966  3063
10.Kouble DanielPleštil Luděk-76510 3173
11.Krejčí RichardSouček Josef297  3083
12.Kopal AlešŠírek František877  3093
13.Kouble DanielJíra Jiří1068  30103
14.Janata TomášPleštil Luděk         
15.Kopal AlešSouček Josef         
16.Kouble DanielŠírek František         
17.Janata TomášJíra Jiří         
18.Krejčí RichardPleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouble Daniel21Souček Josef21
Janata Tomáš11Šírek František03
Krejčí Richard30Jíra Jiří03
Kopal Aleš30Pleštil Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
     3010
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Návesník Stanislav
Jirouš Zbyněk
 
 
     3020
3.Morávek LuděkHartig Petr     3230
4.Hercik Jaroslav st.Klimenta Miroslav     0331
5.Hercík Jaroslav ml.Jirouš Zbyněk     3041
6.Hercík JanNávesník Stanislav     3051
7.Hercik Jaroslav st.Hartig Petr     1352
8.Hercík Jaroslav ml.Klimenta Miroslav     3062
9.Hercík JanJirouš Zbyněk     3172
10.Morávek LuděkNávesník Stanislav     3182
11.Hercík Jaroslav ml.Hartig Petr     3192
12.Hercík JanKlimenta Miroslav     31102
13.Morávek LuděkJirouš Zbyněk         
14.Hercik Jaroslav st.Návesník Stanislav         
15.Hercík JanHartig Petr         
16.Morávek LuděkKlimenta Miroslav         
17.Hercik Jaroslav st.Jirouš Zbyněk         
18.Hercík Jaroslav ml.Návesník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Luděk20Hartig Petr12
Hercik Jaroslav st.02Klimenta Miroslav12
Hercík Jaroslav ml.30Jirouš Zbyněk02
Hercík Jan30Návesník Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
Hačková Adriana
Exner Tomáš
 
 
     3210
2.Otmar Milan st.
Krejčík František
 
 
Kuřík Jan st.
Suja Jan
 
 
     0311
3.Fejfar ZdeněkKuřík Jan st.     0312
4.Dlouhý DominikSuja Jan     3022
5.Krejčík FrantišekExner Tomáš     3032
6.Otmar Milan st.Hačková Adriana     3042
7.Dlouhý DominikKuřík Jan st.     0343
8.Krejčík FrantišekSuja Jan     3153
9.Otmar Milan st.Exner Tomáš     0354
10.Fejfar ZdeněkHačková Adriana     3164
11.Krejčík FrantišekKuřík Jan st.     2365
12.Otmar Milan st.Suja Jan     2366
13.Fejfar ZdeněkExner Tomáš     3176
14.Dlouhý DominikHačková Adriana     3086
15.Otmar Milan st.Kuřík Jan st.     0387
16.Fejfar ZdeněkSuja Jan     1388
17.Dlouhý DominikExner Tomáš     2389
18.Krejčík FrantišekHačková Adriana     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Zdeněk22Kuřík Jan st.40
Dlouhý Dominik22Suja Jan22
Krejčík František31Exner Tomáš22
Otmar Milan st.13Hačková Adriana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Müller Ivan
 
 
Skalský Milan
Pastorek Ondřej
 
 
     3210
2.Pastorek Milan
Svaček Igor
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0311
3.Pastorek MilanPavlata Petr     0312
4.Müller IvanHrubý Jiří     3022
5.Svaček IgorSkalský Milan     3232
6.Leopold MikulášHrubý Tomáš     3042
7.Müller IvanPavlata Petr     1343
8.Svaček IgorHrubý Jiří     1344
9.Leopold MikulášSkalský Milan     2345
10.Pastorek MilanHrubý Tomáš     3155
11.Svaček IgorPavlata Petr     1356
12.Leopold MikulášHrubý Jiří     3266
13.Pastorek MilanSkalský Milan     3076
14.Müller IvanPastorek Ondřej     3086
15.Leopold MikulášPavlata Petr     0387
16.Pastorek MilanHrubý Jiří     0388
17.Müller IvanSkalský Milan     3098
18.Kobrle JaroslavPastorek Ondřej     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Milan22Pavlata Petr40
Müller Ivan31Hrubý Jiří22
Svaček Igor12Skalský Milan13
Leopold Mikuláš22Hrubý Tomáš02
Kobrle Jaroslav10Pastorek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Tryzna Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:37 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Vladimír
Kučera Michal
 
 
Nesvadba Luboš
Zuzánková Monika
 
 
     0301
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Lutz Jan
Machačka Martin
 
 
     1302
3.Krejčí JosefNesvadba Luboš     3212
4.Kučera MichalMachačka Martin     0313
5.Zavoral IvoLutz Jan     2314
6.Tryzna PavelZuzánková Monika     3224
7.Kučera MichalNesvadba Luboš     0325
8.Zavoral IvoMachačka Martin     1326
9.Tryzna PavelLutz Jan     0327
10.Krejčí JosefZuzánková Monika     3137
11.Zavoral IvoNesvadba Luboš     3247
12.Tryzna PavelMachačka Martin     0348
13.Krejčí JosefLutz Jan     1349
14.Kučera MichalZuzánková Monika     03410
15.Tryzna PavelNesvadba Luboš         
16.Krejčí JosefMachačka Martin         
17.Kučera MichalLutz Jan         
18.Zavoral IvoZuzánková Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Josef21Nesvadba Luboš12
Kučera Michal03Machačka Martin30
Zavoral Ivo12Lutz Jan30
Tryzna Pavel12Zuzánková Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Janda Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavoral Ivo
Janda Vladimír
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     0301
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3111
3.Krejčí JosefHlubůček Vlastimil st.     2312
4.Zavoral IvoPěnička Michal     3022
5.Tryzna PavelŠteffan Jan     3032
6.Janda VladimírMráz Luboš     3142
7.Zavoral IvoHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Tryzna PavelPěnička Michal     3053
9.Janda VladimírŠteffan Jan     3063
10.Krejčí JosefMráz Luboš     3073
11.Tryzna PavelHlubůček Vlastimil st.     0374
12.Janda VladimírPěnička Michal     3184
13.Krejčí JosefŠteffan Jan     3294
14.Zavoral IvoMráz Luboš     31104
15.Janda VladimírHlubůček Vlastimil st.         
16.Krejčí JosefPěnička Michal         
17.Zavoral IvoŠteffan Jan         
18.Tryzna PavelMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Josef21Hlubůček Vlastimil st.30
Zavoral Ivo21Pěnička Michal03
Tryzna Pavel21Šteffan Jan03
Janda Vladimír30Mráz Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35658:645SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Petr
Svaček Igor
 
 
Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
-7-1128-102301
2.Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
Krejčí Richard
Janata Tomáš
 
 
-89-51393211
3.Svaček IgorJanata Tomáš-968-9-82312
4.Ouhrabka MichalKouble Daniel564  3022
5.Leopold MikulášKopal Aleš10-9-9863232
6.Ouhrabka PetrKrejčí Richard-58-7-9 1333
7.Ouhrabka MichalJanata Tomáš-4976 3143
8.Leopold MikulášKouble Daniel-7-9-8  0344
9.Ouhrabka PetrKopal Aleš-7-8-7  0345
10.Svaček IgorKrejčí Richard-89-87-92346
11.Leopold MikulášJanata Tomáš955  3056
12.Ouhrabka PetrKouble Daniel-5-5-6  0357
13.Svaček IgorKopal Aleš-10-897-72358
14.Ouhrabka MichalKrejčí Richard873  3068
15.Ouhrabka PetrJanata Tomáš-9-88-8 1369
16.Svaček IgorKouble Daniel988  3079
17.Ouhrabka MichalKopal Aleš786  3089
18.Leopold MikulášKrejčí Richard-69-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svaček Igor13Janata Tomáš22
Ouhrabka Michal40Kouble Daniel22
Leopold Mikuláš22Kopal Aleš22
Ouhrabka Petr04Krejčí Richard31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:32 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Golis Radek
Otmar Milan st.
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0301
2.Fišarová Markéta
Dlouhý Dominik
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     3011
3.Golis RadekPavlata Petr     0312
4.Otmar Milan st.Hrubý Jiří     0313
5.Fišarová MarkétaSkalský Milan     1314
6.Dlouhý DominikHrubý Tomáš     3124
7.Otmar Milan st.Pavlata Petr     0325
8.Fišarová MarkétaHrubý Jiří     1326
9.Dlouhý DominikSkalský Milan     3136
10.Golis RadekHrubý Tomáš     3046
11.Fišarová MarkétaPavlata Petr     0347
12.Dlouhý DominikHrubý Jiří     1348
13.Golis RadekSkalský Milan     3058
14.Otmar Milan st.Hrubý Tomáš     1359
15.Dlouhý DominikPavlata Petr     03510
16.Golis RadekHrubý Jiří         
17.Otmar Milan st.Skalský Milan         
18.Fišarová MarkétaHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Golis Radek21Pavlata Petr40
Otmar Milan st.03Hrubý Jiří30
Fišarová Markéta03Skalský Milan12
Dlouhý Dominik22Hrubý Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Hercík Michal
Hercík Jan
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     0302
3.Hercík MichalLutz Jan     0303
4.Hercik Jaroslav st.Pfeifer Miroslav     0304
5.Morávek LuděkNesvadba Luboš     0305
6.Hercík JanMachačka Martin     3115
7.Hercik Jaroslav st.Lutz Jan     1316
8.Morávek LuděkPfeifer Miroslav     1317
9.Hercík JanNesvadba Luboš     2318
10.Hercík MichalMachačka Martin     0319
11.Morávek LuděkLutz Jan     03110
12.Hercík JanPfeifer Miroslav         
13.Hercík MichalNesvadba Luboš         
14.Hercik Jaroslav st.Machačka Martin         
15.Hercík JanLutz Jan         
16.Hercík MichalPfeifer Miroslav         
17.Hercik Jaroslav st.Nesvadba Luboš         
18.Morávek LuděkMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hercík Michal02Lutz Jan30
Hercik Jaroslav st.02Pfeifer Miroslav20
Morávek Luděk03Nesvadba Luboš20
Hercík Jan11Machačka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Jakub
 
 
     2301
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Jáč Miloš
Hlaváček Vladimír
 
 
     0302
3.Hartig PetrKopiary Lubomír     2303
4.Brumlich Ladislav st.Varcl Jakub     0304
5.Brumlich Ladislav ml.Jáč Miloš     0305
6.Klimenta MiroslavHlaváček Vladimír     1306
7.Brumlich Ladislav st.Kopiary Lubomír     0307
8.Brumlich Ladislav ml.Varcl Jakub     0308
9.Klimenta MiroslavJáč Miloš     0309
10.Hartig PetrHlaváček Vladimír     03010
11.Brumlich Ladislav ml.Kopiary Lubomír         
12.Klimenta MiroslavVarcl Jakub         
13.Hartig PetrJáč Miloš         
14.Brumlich Ladislav st.Hlaváček Vladimír         
15.Klimenta MiroslavKopiary Lubomír         
16.Hartig PetrVarcl Jakub         
17.Brumlich Ladislav st.Jáč Miloš         
18.Brumlich Ladislav ml.Hlaváček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr02Kopiary Lubomír20
Brumlich Ladislav st.02Varcl Jakub20
Brumlich Ladislav ml.02Jáč Miloš20
Klimenta Miroslav02Hlaváček Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Hačková Adriana
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3210
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3120
3.Suja JanNejedlo Josef     1321
4.Kuřík Jan st.Jíra Jiří     3031
5.Tesař MilošPleštil Luděk     3241
6.Kuřík MartinSouček Josef     3051
7.Kuřík Jan st.Nejedlo Josef     3061
8.Tesař MilošJíra Jiří     3071
9.Kuřík MartinPleštil Luděk     3181
10.Suja JanSouček Josef     1382
11.Hačková AdrianaNejedlo Josef     0383
12.Kuřík MartinJíra Jiří     3193
13.Suja JanPleštil Luděk     32103
14.Kuřík Jan st.Souček Josef     31  
15.Kuřík MartinNejedlo Josef         
16.Suja JanJíra Jiří         
17.Kuřík Jan st.Pleštil Luděk         
18.Hačková AdrianaSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suja Jan12Nejedlo Josef21
Kuřík Jan st.20Jíra Jiří03
Tesař Miloš20Pleštil Luděk03
Kuřík Martin30Souček Josef11
Hačková Adriana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Petr
Svaček Igor
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     3110
2.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3020
3.Ouhrabka PetrHlubůček Vlastimil st.     2321
4.Svaček IgorPěnička Michal     2322
5.Ouhrabka MichalŠteffan Jan     3032
6.Leopold MikulášMráz Luboš     3042
7.Svaček IgorHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Ouhrabka MichalPěnička Michal     3253
9.Leopold Mikulᚊteffan Jan     3063
10.Ouhrabka PetrMráz Luboš     3073
11.Ouhrabka MichalHlubůček Vlastimil st.     2374
12.Leopold MikulášPěnička Michal     3084
13.Ouhrabka PetrŠteffan Jan     3194
14.Svaček IgorMráz Luboš     30104
15.Leopold MikulášHlubůček Vlastimil st.         
16.Ouhrabka PetrPěnička Michal         
17.Svaček IgorŠteffan Jan         
18.Ouhrabka MichalMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ouhrabka Petr21Hlubůček Vlastimil st.30
Svaček Igor12Pěnička Michal12
Ouhrabka Michal21Šteffan Jan03
Leopold Mikuláš30Mráz Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Janda Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:33 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Janata Tomáš
Krejčí Richard
 
 
     1301
2.Janda Vladimír
Hofmann Vladimír
 
 
Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
     3211
3.Janda VladimírKouble Daniel     3121
4.Krejčí JosefKrejčí Richard     1322
5.Tryzna PavelJanata Tomáš     3132
6.Zavoral IvoKopal Aleš     0333
7.Krejčí JosefKouble Daniel     3143
8.Tryzna PavelKrejčí Richard     3053
9.Zavoral IvoJanata Tomáš     3163
10.Janda VladimírKopal Aleš     3273
11.Tryzna PavelKouble Daniel     1374
12.Zavoral IvoKrejčí Richard     2375
13.Janda VladimírJanata Tomáš     3085
14.Krejčí JosefKopal Aleš     2386
15.Zavoral IvoKouble Daniel     3296
16.Janda VladimírKrejčí Richard     2397
17.Krejčí JosefJanata Tomáš     32107
18.Tryzna PavelKopal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Vladimír31Kouble Daniel13
Krejčí Josef22Krejčí Richard31
Tryzna Pavel21Janata Tomáš04
Zavoral Ivo22Kopal Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Golis Radek
Otmar Milan st.
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Fišarová Markéta
Dlouhý Dominik
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     3211
3.Golis RadekLutz Jan     0312
4.Otmar Milan st.Pfeifer Miroslav     0313
5.Fišarová MarkétaNesvadba Luboš     0314
6.Dlouhý DominikMachačka Martin     1315
7.Otmar Milan st.Lutz Jan     0316
8.Fišarová MarkétaPfeifer Miroslav     0317
9.Dlouhý DominikNesvadba Luboš     0318
10.Golis RadekMachačka Martin     2319
11.Fišarová MarkétaLutz Jan     03110
12.Dlouhý DominikPfeifer Miroslav     03  
13.Golis RadekNesvadba Luboš         
14.Otmar Milan st.Machačka Martin         
15.Dlouhý DominikLutz Jan         
16.Golis RadekPfeifer Miroslav         
17.Otmar Milan st.Nesvadba Luboš         
18.Fišarová MarkétaMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Golis Radek02Lutz Jan30
Otmar Milan st.02Pfeifer Miroslav20
Fišarová Markéta03Nesvadba Luboš20
Dlouhý Dominik02Machačka Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:50Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Michal
Hercik Jaroslav st.
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0301
2.Morávek Luděk
Hercík Jan
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     0302
3.Hercík MichalHrubý Jiří     3212
4.Hercik Jaroslav st.Pavlata Petr     0313
5.Morávek LuděkSkalský Milan     0314
6.Hercík JanHrubý Tomáš     0315
7.Hercik Jaroslav st.Hrubý Jiří     0316
8.Morávek LuděkPavlata Petr     0317
9.Hercík JanSkalský Milan     3027
10.Hercík MichalHrubý Tomáš     0328
11.Morávek LuděkHrubý Jiří     0329
12.Hercík JanPavlata Petr     13210
13.Hercík MichalSkalský Milan         
14.Hercik Jaroslav st.Hrubý Tomáš         
15.Hercík JanHrubý Jiří         
16.Hercík MichalPavlata Petr         
17.Hercik Jaroslav st.Skalský Milan         
18.Morávek LuděkHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hercík Michal11Hrubý Jiří21
Hercik Jaroslav st.02Pavlata Petr30
Morávek Luděk03Skalský Milan11
Hercík Jan12Hrubý Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
Jáč Miloš
Hlaváček Vladimír
 
 
     1301
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Jakub
 
 
     3011
3.Suja JanJáč Miloš     0312
4.Kuřík Jan st.Hlaváček Vladimír     1313
5.Tesař MilošKopiary Lubomír     3223
6.Kuřík MartinVarcl Jakub     3233
7.Kuřík Jan st.Jáč Miloš     2334
8.Tesař MilošHlaváček Vladimír     0335
9.Kuřík MartinKopiary Lubomír     3245
10.Suja JanVarcl Jakub     0346
11.Tesař MilošJáč Miloš     0347
12.Kuřík MartinHlaváček Vladimír     0348
13.Suja JanKopiary Lubomír     0349
14.Kuřík Jan st.Varcl Jakub     3159
15.Kuřík MartinJáč Miloš     3169
16.Suja JanHlaváček Vladimír     03610
17.Kuřík Jan st.Kopiary Lubomír         
18.Tesař MilošVarcl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suja Jan04Jáč Miloš31
Kuřík Jan st.12Hlaváček Vladimír40
Tesař Miloš12Kopiary Lubomír12
Kuřík Martin31Varcl Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
     3211
3.Hartig PetrNejedlo Josef     1312
4.Brumlich Ladislav st.Jíra Jiří     1313
5.Brumlich Ladislav ml.Pleštil Luděk     3023
6.Klimenta MiroslavSouček Josef     0324
7.Vejnar JosefNejedlo Josef     0325
8.Brumlich Ladislav ml.Jíra Jiří     1326
9.Klimenta MiroslavPleštil Luděk     2327
10.Hartig PetrSouček Josef     0328
11.Brumlich Ladislav ml.Nejedlo Josef     3238
12.Klimenta MiroslavJíra Jiří     3048
13.Hartig PetrPleštil Luděk     2349
14.Vejnar JosefSouček Josef     03410
15.Klimenta MiroslavNejedlo Josef         
16.Hartig PetrJíra Jiří         
17.Vejnar JosefPleštil Luděk         
18.Brumlich Ladislav ml.Souček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr03Nejedlo Josef21
Brumlich Ladislav st.01Jíra Jiří21
Brumlich Ladislav ml.21Pleštil Luděk21
Klimenta Miroslav12Souček Josef30
Vejnar Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:33 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Vejnar Josef
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
Pěnička Michal
Marcinčik Michal
 
 
     1302
3.Hartig PetrHlubůček Vlastimil st.     0303
4.Tobiáš VladimírPěnička Michal     0304
5.Vejnar JosefŠteffan Jan     0305
6.Klimenta MiroslavMarcinčik Michal     3115
7.Tobiáš VladimírHlubůček Vlastimil st.     0316
8.Vejnar JosefPěnička Michal     0317
9.Klimenta MiroslavŠteffan Jan     3027
10.Hartig PetrMarcinčik Michal     3037
11.Vejnar JosefHlubůček Vlastimil st.     0338
12.Klimenta MiroslavPěnička Michal     3148
13.Hartig PetrŠteffan Jan     3158
14.Tobiáš VladimírMarcinčik Michal     0359
15.Klimenta MiroslavHlubůček Vlastimil st.     03510
16.Hartig PetrPěnička Michal         
17.Tobiáš VladimírŠteffan Jan         
18.Vejnar JosefMarcinčik Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr21Hlubůček Vlastimil st.40
Tobiáš Vladimír03Pěnička Michal21
Vejnar Josef03Šteffan Jan12
Klimenta Miroslav31Marcinčik Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studenec 59, 51233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37680:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Kopal Aleš
Kouble Daniel
 
 
-977-6103210
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Krejčí Richard
Janata Tomáš
 
 
896  3020
3.Exner TomášKouble Daniel-6-8-6  0321
4.Kuřík Jan st.Krejčí Richard-8586 3131
5.Tesař MilošJanata Tomáš-510-7683241
6.Kuřík MartinKopal Aleš-7-5-4  0342
7.Kuřík Jan st.Kouble Daniel887  3052
8.Tesař MilošKrejčí Richard-98-7-7 1353
9.Kuřík MartinJanata Tomáš813-8-11-52354
10.Exner TomášKopal Aleš-64-4793264
11.Tesař MilošKouble Daniel9-49-9-62365
12.Kuřík MartinKrejčí Richard-4-67-5 1366
13.Exner TomášJanata Tomáš118-6-7-52367
14.Kuřík Jan st.Kopal Aleš-9-910773277
15.Kuřík MartinKouble Daniel988  3087
16.Exner TomášKrejčí Richard-610-15-5 1388
17.Kuřík Jan st.Janata Tomáš4-4-96-92389
18.Tesař MilošKopal Aleš-6689 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Exner Tomáš13Kouble Daniel22
Kuřík Jan st.31Krejčí Richard31
Tesař Miloš22Janata Tomáš31
Kuřík Martin13Kopal Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Nesvadba Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Spartak Rokytnice n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Nesvadba Luboš
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Matěj
 
 
     3010
2.Machačka Martin
Štenc Petr
 
 
Jáč Miloš
Brenner Matěj
 
 
     3120
3.Nesvadba LubošKopiary Lubomír     3230
4.Machačka MartinJáč Miloš     3240
5.Štenc PetrBrenner Matěj     3250
6.Lutz JanVarcl Matěj     3060
7.Machačka MartinKopiary Lubomír     3170
8.Štenc PetrJáč Miloš     2371
9.Lutz JanBrenner Matěj     3081
10.Nesvadba LubošVarcl Matěj     3091
11.Štenc PetrKopiary Lubomír     31101
12.Lutz JanJáč Miloš         
13.Nesvadba LubošBrenner Matěj         
14.Machačka MartinVarcl Matěj         
15.Lutz JanKopiary Lubomír         
16.Nesvadba LubošJáč Miloš         
17.Machačka MartinBrenner Matěj         
18.Štenc PetrVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Kopiary Lubomír03
Machačka Martin20Jáč Miloš11
Štenc Petr21Brenner Matěj02
Lutz Jan20Varcl Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3010
2.Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3020
3.Hrubý TomášNejedlo Josef     2321
4.Skalský MilanJíra Jiří     3031
5.Hrubý JiříPleštil Luděk     3041
6.Pavlata PetrSouček Josef     3151
7.Skalský MilanNejedlo Josef     3161
8.Hrubý JiříJíra Jiří     2362
9.Pavlata PetrPleštil Luděk     3072
10.Hrubý TomášSouček Josef     0373
11.Hrubý JiříNejedlo Josef     3183
12.Pavlata PetrJíra Jiří     3093
13.Hrubý TomášPleštil Luděk     2394
14.Skalský MilanSouček Josef     0395
15.Pavlata PetrNejedlo Josef     30105
16.Hrubý TomášJíra Jiří         
17.Skalský MilanPleštil Luděk         
18.Hrubý JiříSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Tomáš03Nejedlo Josef13
Skalský Milan21Jíra Jiří12
Hrubý Jiří21Pleštil Luděk12
Pavlata Petr40Souček Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Golis Radek
 
 
Hofmann Vladimír
Janda Vladimír
 
 
     3110
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
     3120
3.Crha RadekJanda Vladimír     3130
4.Dlouhý DominikTryzna Pavel     1331
5.Golis RadekZavoral Ivo     2332
6.Krejčík FrantišekKrejčí Josef     3142
7.Dlouhý DominikJanda Vladimír     3152
8.Golis RadekTryzna Pavel     0353
9.Krejčík FrantišekZavoral Ivo     2354
10.Crha RadekKrejčí Josef     0355
11.Golis RadekJanda Vladimír     3165
12.Krejčík FrantišekTryzna Pavel     3175
13.Crha RadekZavoral Ivo     0376
14.Dlouhý DominikKrejčí Josef     1377
15.Krejčík FrantišekJanda Vladimír     3187
16.Crha RadekTryzna Pavel     1388
17.Dlouhý DominikZavoral Ivo     0389
18.Golis RadekKrejčí Josef     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Crha Radek13Janda Vladimír04
Dlouhý Dominik13Tryzna Pavel31
Golis Radek22Zavoral Ivo40
Krejčík František31Krejčí Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:34 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Svaček Igor
Ouhrabka Petr
 
 
     3010
2.Tominec Tomáš
Hercík Jan
 
 
Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
     3220
3.Morávek LuděkMüller Ivan     0321
4.Hercik Jaroslav st.Ouhrabka Michal     0322
5.Tominec TomášSvaček Igor     0323
6.Hercík JanLeopold Mikuláš     2324
7.Hercik Jaroslav st.Müller Ivan     0325
8.Tominec TomášOuhrabka Michal     0326
9.Hercík JanSvaček Igor     0327
10.Morávek LuděkLeopold Mikuláš     0328
11.Tominec TomášMüller Ivan     0329
12.Hercík JanOuhrabka Michal     3239
13.Morávek LuděkSvaček Igor     03310
14.Hercik Jaroslav st.Leopold Mikuláš         
15.Hercík JanMüller Ivan         
16.Morávek LuděkOuhrabka Michal         
17.Hercik Jaroslav st.Svaček Igor         
18.Tominec TomášLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Luděk03Müller Ivan30
Hercik Jaroslav st.02Ouhrabka Michal21
Tominec Tomáš03Svaček Igor30
Hercík Jan12Leopold Mikuláš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33308:446SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Vejnar Josef
 
 
Janata Tomáš
Krejčí Richard
 
 
-3-6-1  0301
2.Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
Kopal Aleš
Kouble Daniel
 
 
-36-1893211
3.Hartig PetrKopal Aleš-12898 3121
4.Tobiáš VladimírKrejčí Richard-2-1-9  0322
5.Vejnar JosefKouble Daniel-3-6-6  0323
6.Klimenta MiroslavJanata Tomáš8-7-9-6 1324
7.Tobiáš VladimírKopal Aleš-8-35-9 1325
8.Vejnar JosefKrejčí Richard-3-2-5  0326
9.Klimenta MiroslavKouble Daniel-4-9-7  0327
10.Hartig PetrJanata Tomáš-619-9-62328
11.Vejnar JosefKopal Aleš-8-6-9  0329
12.Klimenta MiroslavKrejčí Richard-59-8-5 13210
13.Hartig PetrKouble Daniel         
14.Tobiáš VladimírJanata Tomáš         
15.Klimenta MiroslavKopal Aleš         
16.Hartig PetrKrejčí Richard         
17.Tobiáš VladimírKouble Daniel         
18.Vejnar JosefJanata Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr11Kopal Aleš21
Tobiáš Vladimír02Krejčí Richard30
Vejnar Josef03Kouble Daniel20
Klimenta Miroslav03Janata Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     2301
2.Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
Pěnička Michal
Marcinčik Michal
 
 
     3111
3.Suja JanHlubůček Vlastimil st.     0312
4.Kuřík MartinPěnička Michal     3022
5.Tesař MilošŠteffan Jan     3032
6.Kuřík Jan st.Marcinčik Michal     3242
7.Kuřík MartinHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Tesař MilošPěnička Michal     3253
9.Kuřík Jan st.Šteffan Jan     3063
10.Suja JanMarcinčik Michal     3073
11.Tesař MilošHlubůček Vlastimil st.     1374
12.Kuřík Jan st.Pěnička Michal     3184
13.Suja JanŠteffan Jan     3094
14.Kuřík MartinMarcinčik Michal     30104
15.Kuřík Jan st.Hlubůček Vlastimil st.         
16.Suja JanPěnička Michal         
17.Kuřík MartinŠteffan Jan         
18.Tesař MilošMarcinčik Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suja Jan21Hlubůček Vlastimil st.30
Kuřík Martin21Pěnička Michal03
Tesař Miloš21Šteffan Jan03
Kuřík Jan st.30Marcinčik Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Nesvadba Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Spartak Rokytnice n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lutz Jan
Nesvadba Luboš
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3210
2.Štenc Petr
Machačka Martin
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3120
3.Nesvadba LubošJíra Jiří     3130
4.Machačka MartinNejedlo Josef     3240
5.Štenc PetrSouček Josef     1341
6.Lutz JanPleštil Luděk     3051
7.Machačka MartinJíra Jiří     3161
8.Štenc PetrNejedlo Josef     3071
9.Lutz JanSouček Josef     3181
10.Nesvadba LubošPleštil Luděk     3091
11.Štenc PetrJíra Jiří     30101
12.Lutz JanNejedlo Josef     30  
13.Nesvadba LubošSouček Josef         
14.Machačka MartinPleštil Luděk         
15.Lutz JanJíra Jiří         
16.Nesvadba LubošNejedlo Josef         
17.Machačka MartinSouček Josef         
18.Štenc PetrPleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Jíra Jiří03
Machačka Martin20Nejedlo Josef02
Štenc Petr21Souček Josef11
Lutz Jan20Pleštil Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:24 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
     3010
2.Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
Kopiary Lubomír
Jáč Miloš
 
 
     0311
3.Hrubý TomášJáč Miloš     0312
4.Skalský MilanKopiary Lubomír     3222
5.Hrubý JiříBrenner Matěj     3032
6.Pavlata PetrVarcl Matěj     3042
7.Skalský MilanJáč Miloš     0343
8.Hrubý JiříKopiary Lubomír     3053
9.Pavlata PetrBrenner Matěj     3063
10.Hrubý TomášVarcl Matěj     2364
11.Hrubý JiříJáč Miloš     3174
12.Pavlata PetrKopiary Lubomír     3084
13.Hrubý TomášBrenner Matěj     2385
14.Skalský MilanVarcl Matěj     1386
15.Pavlata PetrJáč Miloš     3096
16.Pastorek OndřejKopiary Lubomír     1397
17.Skalský MilanBrenner Matěj     30107
18.Hrubý JiříVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Tomáš03Jáč Miloš22
Skalský Milan22Kopiary Lubomír13
Hrubý Jiří30Brenner Matěj13
Pavlata Petr40Varcl Matěj21
Pastorek Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:50Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:32 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Janda Vladimír
Hofmann Vladimír
 
 
     1301
2.Tominec Tomáš
Hercík Jan
 
 
Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
     3011
3.Morávek LuděkJanda Vladimír     1312
4.Hercik Jaroslav st.Tryzna Pavel     2313
5.Tominec TomášZavoral Ivo     3023
6.Hercík JanKrejčí Josef     3133
7.Hercik Jaroslav st.Janda Vladimír     0334
8.Tominec TomášTryzna Pavel     3044
9.Hercík JanZavoral Ivo     3154
10.Morávek LuděkKrejčí Josef     0355
11.Tominec TomášJanda Vladimír     2356
12.Hercík JanTryzna Pavel     3066
13.Morávek LuděkZavoral Ivo     0367
14.Hercik Jaroslav st.Krejčí Josef     0368
15.Hercík JanJanda Vladimír     3078
16.Morávek LuděkTryzna Pavel     1379
17.Hercik Jaroslav st.Zavoral Ivo     23710
18.Tominec TomášKrejčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Luděk04Janda Vladimír31
Hercik Jaroslav st.04Tryzna Pavel22
Tominec Tomáš21Zavoral Ivo22
Hercík Jan40Krejčí Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Golis Radek
 
 
Müller Ivan
Svaček Igor
 
 
     2301
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
     0302
3.Crha RadekMüller Ivan     0303
4.Golis RadekSvaček Igor     2304
5.Krejčík FrantišekOuhrabka Michal     0305
6.Dlouhý DominikLeopold Mikuláš     0306
7.Golis RadekOuhrabka Petr     3116
8.Krejčík FrantišekSvaček Igor     3026
9.Dlouhý DominikOuhrabka Michal     1327
10.Crha RadekLeopold Mikuláš     0328
11.Krejčík FrantišekOuhrabka Petr     3038
12.Dlouhý DominikSvaček Igor     0339
13.Crha RadekOuhrabka Michal     13310
14.Golis RadekLeopold Mikuláš         
15.Dlouhý DominikOuhrabka Petr         
16.Crha RadekSvaček Igor         
17.Golis RadekOuhrabka Michal         
18.Krejčík FrantišekLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Crha Radek03Müller Ivan10
Golis Radek11Svaček Igor21
Krejčík František21Ouhrabka Michal30
Dlouhý Dominik03Leopold Mikuláš20
   Ouhrabka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Dominik
Fejfar Zdeněk
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     1301
2.Golis Radek
Fišarová Markéta
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3211
3.Dlouhý DominikHlubůček Vlastimil st.     0312
4.Fišarová MarkétaPěnička Michal     3222
5.Fejfar ZdeněkŠteffan Jan     2323
6.Golis RadekMráz Luboš     3033
7.Fišarová MarkétaHlubůček Vlastimil st.     0334
8.Fejfar ZdeněkPěnička Michal     3144
9.Golis RadekŠteffan Jan     3054
10.Dlouhý DominikMráz Luboš     1355
11.Fejfar ZdeněkHlubůček Vlastimil st.     0356
12.Golis RadekPěnička Michal     3066
13.Dlouhý DominikŠteffan Jan     3276
14.Fišarová MarkétaMráz Luboš     3286
15.Golis RadekHlubůček Vlastimil st.     2387
16.Dlouhý DominikPěnička Michal     3197
17.Fišarová MarkétaŠteffan Jan     32107
18.Fejfar ZdeněkMráz Luboš     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Dominik22Hlubůček Vlastimil st.40
Fišarová Markéta31Pěnička Michal04
Fejfar Zdeněk12Šteffan Jan13
Golis Radek31Mráz Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:38545:636SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Jenček Radek
 
 
Krejčí Richard
Strnad Jan
 
 
-6-6-4  0301
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
-74-10-9 1302
3.Hercík Jaroslav ml.Kouble Daniel9-78-8-82303
4.Jenček RadekStrnad Jan-3-6-10  0304
5.Morávek LuděkJanata Tomáš-8-5-6  0305
6.Hercík JanKopal Aleš7148  3015
7.Jenček RadekKouble Daniel-6-5-4  0316
8.Morávek LuděkStrnad Jan-9-1-8  0317
9.Hercík JanJanata Tomáš5-16-783227
10.Hercík Jaroslav ml.Kopal Aleš688  3037
11.Morávek LuděkKouble Daniel-6-4-5  0338
12.Hercík JanStrnad Jan89-9-1093248
13.Hercík Jaroslav ml.Janata Tomáš9-88-793258
14.Jenček RadekKopal Aleš-10811-7-72359
15.Hercík JanKouble Daniel9-8-2953269
16.Hercík Jaroslav ml.Strnad Jan10910  3079
17.Jenček RadekJanata Tomáš-8-8-7  03710
18.Morávek LuděkKopal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hercík Jaroslav ml.31Kouble Daniel31
Jenček Radek04Strnad Jan22
Morávek Luděk03Janata Tomáš22
Hercík Jan40Kopal Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:03Konec
utkání
12:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavoral Ivo
Janda Vladimír
 
 
Varcl Matěj
Kopiary Lubomír
 
 
     3110
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Jáč Miloš
Mencl Kryštof
 
 
     3220
3.Tryzna PavelJáč Miloš     2321
4.Zavoral IvoMencl Kryštof     3231
5.Krejčí JosefKopiary Lubomír     2332
6.Janda VladimírVarcl Matěj     0333
7.Zavoral IvoJáč Miloš     2334
8.Krejčí JosefMencl Kryštof     3144
9.Janda VladimírKopiary Lubomír     3054
10.Tryzna PavelVarcl Matěj     3064
11.Krejčí JosefJáč Miloš     2365
12.Janda VladimírMencl Kryštof     3275
13.Tryzna PavelKopiary Lubomír     3085
14.Zavoral IvoVarcl Matěj     3295
15.Janda VladimírJáč Miloš     1396
16.Tryzna PavelMencl Kryštof     1397
17.Zavoral IvoKopiary Lubomír     31107
18.Krejčí JosefVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tryzna Pavel22Jáč Miloš40
Zavoral Ivo31Mencl Kryštof13
Krejčí Josef12Kopiary Lubomír13
Janda Vladimír22Varcl Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svaček Igor
Müller Ivan
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3210
2.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3120
3.Svaček IgorNejedlo Josef     3130
4.Müller IvanJíra Jiří     3040
5.Ouhrabka MichalPleštil Luděk     3050
6.Leopold MikulášSouček Josef     1351
7.Müller IvanNejedlo Josef     3161
8.Ouhrabka MichalJíra Jiří     3171
9.Leopold MikulášPleštil Luděk     3181
10.Svaček IgorSouček Josef     1382
11.Ouhrabka MichalNejedlo Josef     3092
12.Leopold MikulášJíra Jiří     30102
13.Svaček IgorPleštil Luděk         
14.Müller IvanSouček Josef         
15.Leopold MikulášNejedlo Josef         
16.Svaček IgorJíra Jiří         
17.Müller IvanPleštil Luděk         
18.Ouhrabka MichalSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svaček Igor11Nejedlo Josef03
Müller Ivan20Jíra Jiří03
Ouhrabka Michal30Pleštil Luděk02
Leopold Mikuláš21Souček Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     3210
2.Klimenta Miroslav
Vejnar Josef
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0311
3.Hartig PetrPavlata Petr     0312
4.Vejnar JosefPastorek Ondřej     3122
5.Klimenta MiroslavSkalský Milan     3032
6.Brumlich Ladislav ml.Hrubý Tomáš     0333
7.Vejnar JosefPavlata Petr     0334
8.Klimenta MiroslavHrubý Jiří     1335
9.Brumlich Ladislav ml.Skalský Milan     0336
10.Hartig PetrHrubý Tomáš     2337
11.Klimenta MiroslavPavlata Petr     0338
12.Brumlich Ladislav ml.Hrubý Jiří     0339
13.Hartig PetrSkalský Milan     3049
14.Vejnar JosefHrubý Tomáš     23410
15.Brumlich Ladislav ml.Pavlata Petr         
16.Hartig PetrHrubý Jiří         
17.Vejnar JosefSkalský Milan         
18.Klimenta MiroslavHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr12Pavlata Petr30
Vejnar Josef12Pastorek Ondřej01
Klimenta Miroslav12Skalský Milan12
Brumlich Ladislav ml.03Hrubý Tomáš30
   Hrubý Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     1301
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     2302
3.Suja JanLutz Jan     1303
4.Kuřík MartinPfeifer Miroslav     3213
5.Tesař MilošMachačka Martin     2314
6.Kuřík Jan st.Nesvadba Luboš     3024
7.Kuřík MartinLutz Jan     0325
8.Tesař MilošPfeifer Miroslav     1326
9.Kuřík Jan st.Machačka Martin     3236
10.Suja JanNesvadba Luboš     3146
11.Tesař MilošLutz Jan     0347
12.Kuřík Jan st.Pfeifer Miroslav     3057
13.Suja JanMachačka Martin     3067
14.Kuřík MartinNesvadba Luboš     0368
15.Kuřík Jan st.Lutz Jan     3178
16.Suja JanPfeifer Miroslav     0379
17.Kuřík MartinMachačka Martin     3189
18.Tesař MilošNesvadba Luboš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suja Jan22Lutz Jan31
Kuřík Martin22Pfeifer Miroslav22
Tesař Miloš04Machačka Martin13
Kuřík Jan st.40Nesvadba Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     3010
2.Tominec Tomáš
Morávek Luděk
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3220
3.Hercík Jaroslav ml.Hlubůček Vlastimil st.     1321
4.Morávek LuděkŠteffan Jan     2322
5.Tominec TomášPěnička Michal     3032
6.Hercík JanMráz Luboš     3142
7.Morávek LuděkHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Tominec Tomᚊteffan Jan     3153
9.Hercík JanPěnička Michal     3063
10.Hercík Jaroslav ml.Mráz Luboš     3173
11.Tominec TomášHlubůček Vlastimil st.     2374
12.Hercík JanŠteffan Jan     3084
13.Hercík Jaroslav ml.Pěnička Michal     3094
14.Morávek LuděkMráz Luboš     30104
15.Hercík JanHlubůček Vlastimil st.         
16.Hercík Jaroslav ml.Šteffan Jan         
17.Morávek LuděkPěnička Michal         
18.Tominec TomášMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hercík Jaroslav ml.21Hlubůček Vlastimil st.30
Morávek Luděk12Šteffan Jan12
Tominec Tomáš21Pěnička Michal03
Hercík Jan30Mráz Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:34281:447SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
WO    0301
2.Fišarová Markéta
Golis Radek
 
 
Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
-89-6853211
3.Dlouhý DominikKouble Daniel-9-86-7 1312
4.Fišarová MarkétaJanata Tomáš-7-8-7  0313
5.Kopal AlešWO    0314
6.Golis RadekKrejčí Richard-3-5-6  0315
7.Fišarová MarkétaKouble Daniel-7-8-7  0316
8.Janata TomášWO    0317
9.Golis RadekKopal Aleš-936-793227
10.Dlouhý DominikKrejčí Richard-8-9-10  0328
11.Kouble DanielWO    0329
12.Golis RadekJanata Tomáš547  3039
13.Dlouhý DominikKopal Aleš-79-4-10 13310
14.Fišarová MarkétaKrejčí Richard         
15.Golis RadekKouble Daniel         
16.Dlouhý DominikJanata Tomáš         
17.Fišarová MarkétaKopal Aleš         
18.Krejčí Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dlouhý Dominik03Kouble Daniel20
Fišarová Markéta02Janata Tomáš11
Golis Radek21Kopal Aleš11
   Krejčí Richard20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svaček Igor
Müller Ivan
 
 
Varcl Matěj
Mencl Kryštof
 
 
     3110
2.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Jáč Miloš
Kopiary Lubomír
 
 
     3020
3.Svaček IgorJáč Miloš     3230
4.Müller IvanMencl Kryštof     3040
5.Ouhrabka MichalKopiary Lubomír     3150
6.Leopold MikulášVarcl Matěj     3060
7.Müller IvanJáč Miloš     3070
8.Ouhrabka MichalMencl Kryštof     3280
9.Ouhrabka PetrKopiary Lubomír     3090
10.Svaček IgorVarcl Matěj     32100
11.Ouhrabka MichalJáč Miloš     32  
12.Ouhrabka PetrMencl Kryštof     23  
13.Svaček IgorKopiary Lubomír         
14.Müller IvanVarcl Matěj         
15.Ouhrabka PetrJáč Miloš         
16.Svaček IgorMencl Kryštof         
17.Müller IvanKopiary Lubomír         
18.Ouhrabka MichalVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svaček Igor20Jáč Miloš02
Müller Ivan20Mencl Kryštof02
Ouhrabka Michal20Kopiary Lubomír02
Leopold Mikuláš10Varcl Matěj02
Ouhrabka Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:03Konec
utkání
15:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3010
2.Janda Vladimír
Zavoral Ivo
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3120
3.Janda VladimírSouček Josef     3030
4.Zavoral IvoNejedlo Josef     3140
5.Krejčí JosefJíra Jiří     3050
6.Tryzna PavelPleštil Luděk     3260
7.Zavoral IvoSouček Josef     3270
8.Krejčí JosefNejedlo Josef     2371
9.Tryzna PavelJíra Jiří     3181
10.Janda VladimírPleštil Luděk     2382
11.Krejčí JosefSouček Josef     0383
12.Tryzna PavelNejedlo Josef     1384
13.Janda VladimírJíra Jiří     3094
14.Zavoral IvoPleštil Luděk     30104
15.Tryzna PavelSouček Josef         
16.Janda VladimírNejedlo Josef         
17.Zavoral IvoJíra Jiří         
18.Krejčí JosefPleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Vladimír21Souček Josef12
Zavoral Ivo30Nejedlo Josef21
Krejčí Josef12Jíra Jiří03
Tryzna Pavel21Pleštil Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     2301
2.Klimenta Miroslav
Vejnar Josef
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0302
3.Hartig PetrLutz Jan     0303
4.Vejnar JosefPfeifer Miroslav     0304
5.Klimenta MiroslavMachačka Martin     1305
6.Brumlich Ladislav ml.Nesvadba Luboš     0306
7.Vejnar JosefLutz Jan     0307
8.Klimenta MiroslavPfeifer Miroslav     3117
9.Brumlich Ladislav ml.Machačka Martin     0318
10.Hartig PetrNesvadba Luboš     0319
11.Klimenta MiroslavLutz Jan     13110
12.Brumlich Ladislav ml.Pfeifer Miroslav         
13.Hartig PetrMachačka Martin         
14.Vejnar JosefNesvadba Luboš         
15.Brumlich Ladislav ml.Lutz Jan         
16.Hartig PetrPfeifer Miroslav         
17.Vejnar JosefMachačka Martin         
18.Klimenta MiroslavNesvadba Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr02