Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
Kořínková Lucie
Jílek Miroslav
 
 
     3010
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
     3020
3.Varcl Jan st.Kořínková Lucie     3030
4.Brenner MatějJílek Miroslav     3040
5.Kosař VáclavHyková Šárka     2341
6.Mencl KryštofHyka Karel     3051
7.Brenner MatějKořínková Lucie     3061
8.Kosař VáclavJílek Miroslav     3271
9.Mencl KryštofHyková Šárka     3081
10.Varcl Jan st.Hyka Karel     3091
11.Kosař VáclavKořínková Lucie     30101
12.Mencl KryštofJílek Miroslav     30111
13.Varcl Jan st.Hyková Šárka     30121
14.Brenner MatějHyka Karel     32131
15.Mencl KryštofKořínková Lucie     30141
16.Varcl Jan st.Jílek Miroslav     30151
17.Brenner MatějHyková Šárka     32161
18.Kosař VáclavHyka Karel     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varcl Jan st.40Kořínková Lucie04
Brenner Matěj40Jílek Miroslav04
Kosař Václav31Hyková Šárka13
Mencl Kryštof40Hyka Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housa Aleš
Vondrák Michal
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     2301
2.Brož Kryštof
Brenner Radek
 
 
Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
     3011
3.Housa AlešKynčl Luboš     3021
4.Vondrák MichalFišarová Markéta     3131
5.Brož KryštofZelenková Monika     3041
6.Brenner RadekFejfar Zdeněk     0342
7.Vondrák MichalKynčl Luboš     3152
8.Brož KryštofFišarová Markéta     3062
9.Brenner RadekZelenková Monika     3072
10.Housa AlešFejfar Zdeněk     0373
11.Brož KryštofKynčl Luboš     0374
12.Brenner RadekFišarová Markéta     0375
13.Housa AlešZelenková Monika     3085
14.Vondrák MichalFejfar Zdeněk     0386
15.Brenner RadekKynčl Luboš     0387
16.Housa AlešFišarová Markéta     2388
17.Vondrák MichalZelenková Monika     3098
18.Brož KryštofFejfar Zdeněk     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housa Aleš22Kynčl Luboš22
Vondrák Michal31Fišarová Markéta22
Brož Kryštof22Zelenková Monika04
Brenner Radek13Fejfar Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     0301
2.Buriánek Jan
Tauchman Jiří
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     0302
3.Adamíra JiříKratochvíl Jaromír     0303
4.Tauchman JiříNovotný Pavel     0304
5.Buriánek JanJiříček Jan     0305
6.Adamíra Jiří ml.Hudský Libor     0306
7.Tauchman JiříKratochvíl Jaromír     0307
8.Buriánek JanNovotný Pavel     0308
9.Adamíra Jiří ml.Jiříček Jan     0309
10.Adamíra JiříHudský Libor     03010
11.Buriánek JanKratochvíl Jaromír     03011
12.Adamíra Jiří ml.Novotný Pavel     03012
13.Adamíra JiříJiříček Jan     03013
14.Tauchman JiříHudský Libor     03014
15.Adamíra Jiří ml.Kratochvíl Jaromír     03015
16.Adamíra JiříNovotný Pavel     03016
17.Tauchman JiříJiříček Jan     03017
18.Buriánek JanHudský Libor     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Jiří04Kratochvíl Jaromír40
Tauchman Jiří04Novotný Pavel40
Buriánek Jan04Jiříček Jan40
Adamíra Jiří ml.04Hudský Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
David Lukáš
Málek Lukáš
 
 
     1301
2.Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3111
3.Pařízek JanDavid Lukáš     1312
4.Novák LubošMálek Lukáš     0313
5.Filip JosefDavid Jaroslav     3123
6.Mizera PetrKrál Libor     3033
7.Novák LubošDavid Lukáš     1334
8.Filip JosefMálek Lukáš     2335
9.Mizera PetrDavid Jaroslav     3145
10.Pařízek JanKrál Libor     3055
11.Filip JosefDavid Lukáš     2356
12.Mizera PetrMálek Lukáš     0357
13.Pařízek JanDavid Jaroslav     1358
14.Novák LubošKrejsa Karel     3168
15.Mizera PetrDavid Lukáš     0369
16.Pařízek JanMálek Lukáš     3079
17.Novák LubošDavid Jaroslav     03710
18.Filip JosefKrejsa Karel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan22David Lukáš40
Novák Luboš13Málek Lukáš31
Filip Josef22David Jaroslav22
Mizera Petr22Král Libor02
   Krejsa Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20703:588Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Jan
Hykman Marek
 
 
Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
375  3010
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Hrubec Zbyněk
Návesník Stanislav
 
 
5-8-810-82311
3.Brandejs JanTobiáš Vladimír61110  3021
4.Václavík MiroslavTobiáš Zdeněk826  3031
5.Hykman MarekHrubec Zbyněk-9-106-4 1332
6.Boháč MartinNávesník Stanislav6-9-11893242
7.Václavík MiroslavTobiáš Vladimír912-94 3152
8.Hykman MarekTobiáš Zdeněk738  3062
9.Boháč MartinHrubec Zbyněk-108108 3172
10.Brandejs JanNávesník Stanislav85-910 3182
11.Hykman MarekTobiáš Vladimír8-108-6-92383
12.Boháč MartinTobiáš Zdeněk61112  3093
13.Brandejs JanHrubec Zbyněk71212  30103
14.Václavík MiroslavNávesník Stanislav-12910-71032113
15.Boháč MartinTobiáš Vladimír499  30123
16.Brandejs JanTobiáš Zdeněk762  30133
17.Václavík MiroslavHrubec Zbyněk-8888 31143
18.Hykman MarekNávesník Stanislav-5-8-4  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brandejs Jan40Tobiáš Vladimír13
Václavík Miroslav40Tobiáš Zdeněk04
Hykman Marek13Hrubec Zbyněk13
Boháč Martin40Návesník Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurae u Slunce BenšeovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
Najbr Jiří
Prášková Vlasta
 
 
     1301
2.Vaníček Martin
Drahný Stanislav
 
 
Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
     0302
3.Klikar MilošNajbr Jiří     0303
4.Martinec JanŠkaloud Miroslav     2304
5.Vaníček MartinPrášková Vlasta     0305
6.Drahný StanislavFlajšr Antonín     0306
7.Martinec JanNajbr Jiří     0307
8.Vaníček MartinŠkaloud Miroslav     1308
9.Drahný StanislavPrášková Vlasta     1309
10.Klikar MilošFlajšr Antonín     03010
11.Brykner MilanNajbr Jiří     03011
12.Drahný StanislavŠkaloud Miroslav     03012
13.Klikar MilošPrášková Vlasta     32112
14.Martinec JanFlajšr Antonín     13113
15.Drahný StanislavNajbr Jiří     03114
16.Klikar MilošŠkaloud Miroslav     03115
17.Martinec JanPrášková Vlasta     23116
18.Brykner MilanFlajšr Antonín     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klikar Miloš13Najbr Jiří40
Martinec Jan04Škaloud Miroslav40
Vaníček Martin02Prášková Vlasta31
Drahný Stanislav04Flajšr Antonín40
Brykner Milan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS