Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
Návesník Stanislav
Tobiáš Vladimír
 
 
     3010
2.Hegarová Monika
Fejfar Zdeněk
 
 
Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
     3120
3.Kynčl LubošNávesník Stanislav     3230
4.Fišarová MarkétaTobiáš Vladimír     3140
5.Fejfar ZdeněkHrubec Zbyněk     3050
6.Zelenková MonikaJirouš Zbyněk     0351
7.Fišarová MarkétaNávesník Stanislav     3061
8.Fejfar ZdeněkTobiáš Vladimír     3071
9.Zelenková MonikaHrubec Zbyněk     1372
10.Kynčl LubošJirouš Zbyněk     1373
11.Fejfar ZdeněkNávesník Stanislav     3083
12.Zelenková MonikaTobiáš Vladimír     0384
13.Kynčl LubošHrubec Zbyněk     3094
14.Fišarová MarkétaJirouš Zbyněk     2395
15.Zelenková MonikaNávesník Stanislav     2396
16.Kynčl LubošTobiáš Vladimír     30106
17.Fišarová MarkétaHrubec Zbyněk     30116
18.Fejfar ZdeněkJirouš Zbyněk     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kynčl Luboš31Návesník Stanislav13
Fišarová Markéta31Tobiáš Vladimír13
Fejfar Zdeněk40Hrubec Zbyněk13
Zelenková Monika04Jirouš Zbyněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Jůza Jiří
Flajšr Antonín
 
 
     0301
2.Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
Prášková Vlasta
Móro Jaroslav
 
 
     1302
3.Jílek MiroslavFlajšr Antonín     0303
4.Hoření RadekMóro Jaroslav     0304
5.Hyková ŠárkaPrášková Vlasta     3214
6.Hyka KarelJůza Jiří     0315
7.Hoření RadekFlajšr Antonín     0316
8.Hyková ŠárkaMóro Jaroslav     3026
9.Hyka KarelPrášková Vlasta     0327
10.Jílek MiroslavJůza Jiří     0328
11.Hyková ŠárkaFlajšr Antonín     1329
12.Hyka KarelMóro Jaroslav     03210
13.Jílek MiroslavPrášková Vlasta     03211
14.Hoření RadekJůza Jiří     03212
15.Hyka KarelFlajšr Antonín     03213
16.Jílek MiroslavMóro Jaroslav     03214
17.Hoření RadekPrášková Vlasta     03215
18.Hyková ŠárkaJůza Jiří     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Miroslav04Flajšr Antonín40
Hoření Radek04Móro Jaroslav31
Hyková Šárka22Prášková Vlasta31
Hyka Karel04Jůza Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurae u Slunce BenšeovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Seidl Jan
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     1301
2.Klikar Miloš
Strnad Pavel
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
     0302
3.Seidl JanHudský Libor     0303
4.Martinec JanKratochvíl Jaromír     3213
5.Klikar MilošNovotný Pavel     3023
6.Strnad PavelJiříček Jan     0324
7.Martinec JanHudský Libor     1325
8.Klikar MilošKratochvíl Jaromír     2326
9.Strnad PavelNovotný Pavel     3036
10.Seidl JanJiříček Jan     0337
11.Klikar MilošHudský Libor     0338
12.Strnad PavelKratochvíl Jaromír     3248
13.Seidl JanNovotný Pavel     0349
14.Martinec JanJiříček Jan     03410
15.Strnad PavelHudský Libor     13411
16.Seidl JanKratochvíl Jaromír     03412
17.Martinec JanNovotný Pavel     23413
18.Klikar MilošJiříček Jan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Seidl Jan04Hudský Libor40
Martinec Jan13Kratochvíl Jaromír22
Klikar Miloš13Novotný Pavel22
Strnad Pavel22Jiříček Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:44482:614TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Král Libor
Kubík Tomáš
 
 
-4-3-6  0301
2.Hykman Marek
Holina Marek
 
 
Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
-9-11-6  0302
3.Hykman MarekKrejsa Karel-9-6-7  0303
4.Václavík MiroslavKubík Tomáš-4-79-9 1304
5.Boháč MartinKrál Libor2-733 3114
6.Holina MarekBaudys Václav-7-5-3  0315
7.Václavík MiroslavKrejsa Karel5109  3025
8.Boháč MartinKubík Tomáš69-93 3135
9.Holina MarekKrál Libor-5-7-7  0336
10.Hykman MarekBaudys Václav-6-6-6  0337
11.Boháč MartinKrejsa Karel617-24 3147
12.Holina MarekKubík Tomáš8-39-883257
13.Hykman MarekKrál Libor-1-5-7  0358
14.Václavík MiroslavBaudys Václav-5-5-9  0359
15.Holina MarekKrejsa Karel-67-10-6 13510
16.Hykman MarekKubík Tomáš-15-8-6  03511
17.Václavík MiroslavKrál Libor-10-11-7  03512
18.Boháč MartinBaudys Václav-4-5-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hykman Marek04Krejsa Karel22
Václavík Miroslav13Kubík Tomáš22
Boháč Martin31Král Libor31
Holina Marek13Baudys Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:48560:697Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
7-7-711-22301
2.Vondrák Michal
Brenner Radek
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
-3710-10-92302
3.Pokorný MartinPařízek Jan-6-810-8 1303
4.Brož KryštofNovák Luboš-5-4-8  0304
5.Vondrák MichalSedláček Miroslav-5-651093214
6.Brenner RadekMizera Petr-6-9-9  0315
7.Brož KryštofPařízek Jan-7-6-8  0316
8.Vondrák MichalNovák Luboš-8-6-5  0317
9.Brenner RadekSedláček Miroslav486  3027
10.Pokorný MartinMizera Petr-6-10-5  0328
11.Vondrák MichalPařízek Jan-5-12-10  0329
12.Brenner RadekNovák Luboš-2-7-7  03210
13.Pokorný MartinSedláček Miroslav-747-3732310
14.Brož KryštofMizera Petr-910-77-823311
15.Brenner RadekPařízek Jan-2-2-6  03312
16.Pokorný MartinNovák Luboš-785-7-623313
17.Brož KryštofSedláček Miroslav-1157-8632413
18.Vondrák MichalMizera Petr-5-78-1 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Martin13Pařízek Jan40
Brož Kryštof13Novák Luboš40
Vondrák Michal13Sedláček Miroslav04
Brenner Radek13Mizera Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Kryštof
Nechvíl Richard
 
 
Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
     3010
2.Kosař Václav
Brenner Matěj
 
 
Adamíra Jiří
Buriánek Jan
 
 
     3020
3.Kosař VáclavAdamíra Jiří ml.     3030
4.Nechvíl RichardTauchman Jiří     3240
5.Brenner MatějAdamíra Jiří     3050
6.Mencl KryštofBuriánek Jan     3060
7.Nechvíl RichardAdamíra Jiří ml.     1361
8.Brenner MatějTauchman Jiří     3171
9.Mencl KryštofAdamíra Jiří     3081
10.Kosař VáclavBuriánek Jan     3191
11.Brenner MatějAdamíra Jiří ml.     30101
12.Mencl KryštofTauchman Jiří     30111
13.Kosař VáclavAdamíra Jiří     30121
14.Nechvíl RichardBuriánek Jan     13122
15.Mencl KryštofAdamíra Jiří ml.     30132
16.Kosař VáclavTauchman Jiří     31142
17.Nechvíl RichardAdamíra Jiří     03143
18.Brenner MatějBuriánek Jan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosař Václav40Adamíra Jiří ml.13
Nechvíl Richard13Tauchman Jiří04
Brenner Matěj40Adamíra Jiří13
Mencl Kryštof40Buriánek Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS