Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:48 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Móro Jaroslav
Najbr Jiří
 
 
     2301
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Flajšr Antonín
Prášková Vlasta
 
 
     2302
3.Kynčl LubošNajbr Jiří     0303
4.Fišarová MarkétaFlajšr Antonín     2304
5.Fejfar ZdeněkMóro Jaroslav     1305
6.Zelenková MonikaPrášková Vlasta     0306
7.Fišarová MarkétaNajbr Jiří     0307
8.Fejfar ZdeněkFlajšr Antonín     0308
9.Zelenková MonikaMóro Jaroslav     0309
10.Kynčl LubošPrášková Vlasta     03010
11.Fejfar ZdeněkNajbr Jiří     30110
12.Zelenková MonikaFlajšr Antonín     03111
13.Kynčl LubošMóro Jaroslav     03112
14.Fišarová MarkétaPrášková Vlasta     30212
15.Zelenková MonikaNajbr Jiří     03213
16.Kynčl LubošFlajšr Antonín     03214
17.Fišarová MarkétaMóro Jaroslav     13215
18.Fejfar ZdeněkPrášková Vlasta     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kynčl Luboš04Najbr Jiří31
Fišarová Markéta13Flajšr Antonín40
Fejfar Zdeněk13Móro Jaroslav40
Zelenková Monika04Prášková Vlasta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31 TJ Sokol Tatobity B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
Návesník Stanislav
Tobiáš Vladimír
 
 
     3210
2.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
     0311
3.Hyková ŠárkaNávesník Stanislav     3021
4.Hyka KarelTobiáš Vladimír     3031
5.Jílek MiroslavHrubec Zbyněk     2332
6.Hoření RadekJirouš Zbyněk     2333
7.Hyka KarelNávesník Stanislav     3143
8.Jílek MiroslavTobiáš Vladimír     3153
9.Hoření RadekHrubec Zbyněk     0354
10.Hyková ŠárkaJirouš Zbyněk     3064
11.Jílek MiroslavNávesník Stanislav     3074
12.Hoření RadekTobiáš Vladimír     2375
13.Hyková ŠárkaHrubec Zbyněk     3285
14.Hyka KarelJirouš Zbyněk     0386
15.Hoření RadekNávesník Stanislav     0387
16.Hyková ŠárkaTobiáš Vladimír     3097
17.Hyka KarelHrubec Zbyněk     32107
18.Jílek MiroslavJirouš Zbyněk     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyková Šárka40Návesník Stanislav13
Hyka Karel31Tobiáš Vladimír13
Jílek Miroslav31Hrubec Zbyněk22
Hoření Radek04Jirouš Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:48438:617Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-68-6-8 1301
2.Brandejs Jan
Hykman Marek
 
 
Hudský Libor
Kratochvíl Jaromír
 
 
6-2-2-6 1302
3.Brandejs JanKratochvíl Jaromír-10-7-7  0303
4.Václavík MiroslavNovotný Pavel-410-10-5 1304
5.Boháč MartinHudský Libor-8-7-9  0305
6.Hykman MarekJiříček Jan-7-3-9  0306
7.Václavík MiroslavKratochvíl Jaromír-5-73-9 1307
8.Boháč MartinNovotný Pavel5810  3017
9.Hykman MarekHudský Libor-4-5-8  0318
10.Brandejs JanJiříček Jan-7-1-7  0319
11.Boháč MartinKratochvíl Jaromír564  3029
12.Hykman MarekNovotný Pavel-4-8-7  03210
13.Brandejs JanHudský Libor-10-6-4  03211
14.Václavík MiroslavJiříček Jan-3-4-2  03212
15.Hykman MarekKratochvíl Jaromír-8-7-6  03213
16.Brandejs JanNovotný Pavel10-9-6-9 13214
17.Václavík MiroslavHudský Libor7-94-5-123215
18.Boháč MartinJiříček Jan-6-6-3  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brandejs Jan04Kratochvíl Jaromír31
Václavík Miroslav04Novotný Pavel31
Boháč Martin22Hudský Libor40
Hykman Marek04Jiříček Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurae u Slunce BenšeovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     1301
2.Drahný Stanislav
Brykner Milan
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0302
3.Brykner MilanDavid Lukáš     0303
4.Martinec JanDavid Jaroslav     1304
5.Drahný StanislavKrejsa Karel     0305
6.Klikar MilošKrál Libor     2306
7.Martinec JanDavid Lukáš     0307
8.Drahný StanislavDavid Jaroslav     0308
9.Klikar MilošKrejsa Karel     1309
10.Brykner MilanKrál Libor     03010
11.Drahný StanislavDavid Lukáš     03011
12.Klikar MilošDavid Jaroslav     03012
13.Brykner MilanKrejsa Karel     03013
14.Martinec JanKrál Libor     13014
15.Klikar MilošDavid Lukáš     03015
16.Brykner MilanDavid Jaroslav     03016
17.Martinec JanKrejsa Karel     23017
18.Drahný StanislavKrál Libor     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brykner Milan04David Lukáš40
Martinec Jan04David Jaroslav40
Drahný Stanislav04Krejsa Karel40
Klikar Miloš04Král Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:4 Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Jan st.
Brenner Radek
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
     3020
3.Zajíček Jan st.Tauchman Jiří     3030
4.Brenner RadekAdamíra Jiří ml.     3040
5.Brož KryštofAdamíra Jiří     3050
6.Vondrák MichalAdamíra Šimon     3060
7.Brenner RadekTauchman Jiří     3070
8.Brož KryštofAdamíra Jiří ml.     3080
9.Vondrák MichalAdamíra Jiří     3090
10.Zajíček Jan st.Adamíra Šimon     30100
11.Brož KryštofTauchman Jiří     30110
12.Vondrák MichalAdamíra Jiří ml.     30120
13.Zajíček Jan st.Adamíra Jiří     31130
14.Brenner RadekAdamíra Šimon     30140
15.Vondrák MichalTauchman Jiří     30150
16.Zajíček Jan st.Adamíra Jiří ml.     13151
17.Brenner RadekAdamíra Jiří     30161
18.Brož KryštofAdamíra Šimon     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Jan st.31Tauchman Jiří04
Brenner Radek40Adamíra Jiří ml.13
Brož Kryštof40Adamíra Jiří04
Vondrák Michal40Adamíra Šimon04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35612:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
-95-8593210
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Sedláček Miroslav
Pařízek Jan
 
 
965  3020
3.Brenner MatějPařízek Jan-6-7-4  0321
4.Mencl KryštofNovák Luboš685  3031
5.Varcl Jan st.Filip Josef-2-5-8  0332
6.Kosař VáclavMizera Petr-99-11-3 1333
7.Mencl KryštofPařízek Jan7-94-953243
8.Varcl Jan st.Novák Luboš5-4-13-62344
9.Kosař VáclavFilip Josef8-8-8-8 1345
10.Brenner MatějMizera Petr-78-7883255
11.Varcl Jan st.Pařízek Jan9-956 3165
12.Kosař VáclavNovák Luboš-8-77-7 1366
13.Brenner MatějFilip Josef-96-5-9 1367
14.Mencl KryštofMizera Petr4-457 3177
15.Kosař VáclavPařízek Jan-8-6-4  0378
16.Brenner MatějNovák Luboš858  3088
17.Mencl KryštofFilip Josef-117-3-6 1389
18.Varcl Jan st.Mizera Petr1247  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brenner Matěj22Pařízek Jan22
Mencl Kryštof31Novák Luboš22
Varcl Jan st.22Filip Josef40
Kosař Václav04Mizera Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS