Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     3010
2.Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
Zelenková Monika
Fejfar Zdeněk
 
 
     3120
3.David LukášKynčl Luboš     3030
4.David JaroslavFišarová Markéta     3140
5.Krejsa KarelZelenková Monika     3150
6.Král LiborFejfar Zdeněk     0351
7.David JaroslavKynčl Luboš     3061
8.Krejsa KarelFišarová Markéta     1362
9.Král LiborZelenková Monika     3272
10.David LukášFejfar Zdeněk     3082
11.Krejsa KarelKynčl Luboš     3192
12.Král LiborFišarová Markéta     32102
13.David LukášZelenková Monika     30112
14.David JaroslavFejfar Zdeněk     31122
15.Král LiborKynčl LubošWO    30132
16.David LukášFišarová MarkétaWO    30142
17.David JaroslavZelenková MonikaWO    30152
18.Krejsa KarelFejfar ZdeněkWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Lukáš30Kynčl Luboš03
David Jaroslav30Fišarová Markéta12
Krejsa Karel21Zelenková Monika03
Král Libor21Fejfar Zdeněk12
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Kratochvíl Jaromír
 
 

 
 
WO    3010
2.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Hyková Šárka
Jílek Miroslav
 
 
     3020
3.Jiříček JanJílek Miroslav     3030
4.Hudský LiborHyka Karel     3140
5.Novotný PavelHyková Šárka     3150
6.Kratochvíl JaromírWO    3060
7.Hudský LiborJílek Miroslav     3070
8.Novotný PavelHyka Karel     3280
9.Kratochvíl JaromírHyková Šárka     0381
10.Jiříček JanWO    3091
11.Novotný PavelJílek Miroslav     32101
12.Kratochvíl JaromírHyka Karel     30111
13.Jiříček JanHyková ŠárkaWO    03112
14.Hudský LiborWO    30122
15.Kratochvíl JaromírJílek Miroslav     32132
16.Jiříček JanHyka KarelWO    03133
17.Hudský LiborHyková Šárka     23134
18.Novotný PavelWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jiříček Jan10Jílek Miroslav04
Hudský Libor21Hyka Karel03
Novotný Pavel30Hyková Šárka21
Kratochvíl Jaromír21   
WO52WO25



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
Móro Jaroslav
Flajšr Antonín
 
 
     3010
2.Pokorný Martin
Brenner Radek
 
 
Prášková Vlasta
Hochmal Zdeněk
 
 
     1311
3.Housa AlešFlajšr Antonín     3021
4.Brož KryštofMóro Jaroslav     3031
5.Pokorný MartinPrášková Vlasta     0332
6.Brenner RadekHochmal Zdeněk     3242
7.Brož KryštofFlajšr Antonín     0343
8.Pokorný MartinMóro Jaroslav     3053
9.Brenner RadekPrášková Vlasta     0354
10.Housa AlešHochmal Zdeněk     3264
11.Pokorný MartinFlajšr Antonín     0365
12.Brenner RadekMóro Jaroslav     1366
13.Housa AlešPrášková Vlasta     3176
14.Brož KryštofHochmal Zdeněk     0377
15.Brenner RadekFlajšr Antonín     0378
16.Housa AlešMóro Jaroslav     2379
17.Brož KryštofPrášková Vlasta     3089
18.Pokorný MartinHochmal Zdeněk     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housa Aleš31Flajšr Antonín31
Brož Kryštof22Móro Jaroslav22
Pokorný Martin13Prášková Vlasta22
Brenner Radek13Hochmal Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
Tobiáš Zdeněk
Návesník Stanislav
 
 
     3010
2.Brenner Matěj
Mencl Kryštof
 
 
Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
     3020
3.Kosař VáclavTobiáš Zdeněk     3030
4.Brenner MatějNávesník Stanislav     3140
5.Varcl Jan st.Hrubec Zbyněk     3050
6.Mencl KryštofJirouš Zbyněk     3160
7.Brenner MatějTobiáš Zdeněk     3070
8.Varcl Jan st.Návesník Stanislav     3080
9.Mencl KryštofHrubec Zbyněk     3090
10.Kosař VáclavJirouš Zbyněk     2391
11.Varcl Jan st.Tobiáš Zdeněk     30101
12.Mencl KryštofNávesník Stanislav     31111
13.Kosař VáclavHrubec Zbyněk     31121
14.Brenner MatějJirouš Zbyněk     32131
15.Mencl KryštofTobiáš Zdeněk     30141
16.Kosař VáclavNávesník Stanislav     32151
17.Brenner MatějHrubec Zbyněk     31161
18.Varcl Jan st.Jirouš Zbyněk     23162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosař Václav31Tobiáš Zdeněk04
Brenner Matěj40Návesník Stanislav04
Varcl Jan st.31Hrubec Zbyněk04
Mencl Kryštof40Jirouš Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     1301
2.Sedláček Miroslav
Filip Josef
 
 
Hykman Marek
Holina Marek
 
 
     3011
3.Filip JosefVáclavík Miroslav     3021
4.Novák LubošHykman Marek     3031
5.Mizera PetrBoháč Martin     1332
6.Sedláček MiroslavHolina Marek     3142
7.Novák LubošVáclavík Miroslav     3052
8.Mizera PetrHykman Marek     3062
9.Sedláček MiroslavBoháč Martin     2363
10.Filip JosefHolina Marek     3073
11.Mizera PetrVáclavík Miroslav     3083
12.Sedláček MiroslavHykman Marek     3193
13.Filip JosefBoháč Martin     30103
14.Novák LubošHolina Marek     30113
15.Sedláček MiroslavVáclavík Miroslav     30123
16.Filip JosefHykman Marek     31133
17.Novák LubošBoháč Martin     31143
18.Mizera PetrHolina Marek     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filip Josef40Václavík Miroslav04
Novák Luboš40Hykman Marek04
Mizera Petr31Boháč Martin22
Sedláček Miroslav31Holina Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:46 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
     0301
2.Adamíra Šimon
Adamíra Jiří
 
 
Kašík Tadeáš
Strnad Pavel
 
 
     0302
3.Adamíra ŠimonMartinec Jan     0303
4.Tauchman JiříDrahný Stanislav     3213
5.Adamíra JiříKašík Tadeáš     3023
6.Adamíra Jiří ml.Klikar Miloš     0324
7.Tauchman JiříMartinec Jan     0325
8.Adamíra JiříDrahný Stanislav     0326
9.Adamíra Jiří ml.Kašík Tadeáš     3236
10.Adamíra ŠimonKlikar Miloš     0337
11.Adamíra JiříMartinec Jan     0338
12.Adamíra Jiří ml.Drahný Stanislav     2339
13.Adamíra ŠimonKašík Tadeáš     13310
14.Tauchman JiříKlikar Miloš     03311
15.Adamíra Jiří ml.Martinec Jan     03312
16.Adamíra ŠimonDrahný Stanislav     03313
17.Tauchman JiříKašík Tadeáš     30413
18.Adamíra JiříKlikar Miloš     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Šimon04Martinec Jan40
Tauchman Jiří22Drahný Stanislav31
Adamíra Jiří13Kašík Tadeáš13
Adamíra Jiří ml.13Klikar Miloš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS