Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Jílek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Varcl Jan st.
Varcl Jan ml.
 
 
     0301
2.Brouček Tomáš
Kořínková Lucie
 
 
Kosař Václav
Brenner Matěj
 
 
     3111
3.Jílek MiroslavVarcl Jan ml.     0312
4.Brouček TomášBrenner Matěj     3022
5.Kořínková LucieVarcl Jan st.     0323
6.Hoření RadekKosař Václav     0324
7.Brouček TomášVarcl Jan ml.     2325
8.Kořínková LucieBrenner Matěj     0326
9.Hoření RadekVarcl Jan st.     0327
10.Jílek MiroslavKosař Václav     2328
11.Kořínková LucieVarcl Jan ml.     0329
12.Hoření RadekBrenner Matěj     03210
13.Jílek MiroslavVarcl Jan st.     13211
14.Brouček TomášKosař Václav     31311
15.Hoření RadekVarcl Jan ml.     03312
16.Jílek MiroslavBrenner Matěj     13313
17.Brouček TomášVarcl Jan st.WO    03314
18.Kořínková LucieKosař Václav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Miroslav04Varcl Jan ml.40
Brouček Tomáš21Brenner Matěj31
Kořínková Lucie04Varcl Jan st.30
Hoření Radek04Kosař Václav31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     3010
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
     3220
3.Kynčl LubošBrenner Radek     3230
4.Fišarová MarkétaVondrák Michal     3040
5.Fejfar ZdeněkHousa Aleš     3250
6.Zelenková MonikaBrož Kryštof     1351
7.Fišarová MarkétaBrenner Radek     3261
8.Fejfar ZdeněkVondrák Michal     3071
9.Zelenková MonikaHousa Aleš     2372
10.Kynčl LubošBrož Kryštof     3082
11.Fejfar ZdeněkBrenner Radek     3192
12.Zelenková MonikaVondrák Michal     0393
13.Kynčl LubošHousa Aleš     2394
14.Fišarová MarkétaBrož Kryštof     30104
15.Zelenková MonikaBrenner Radek     03105
16.Kynčl LubošVondrák Michal     30115
17.Fišarová MarkétaHousa Aleš     23116
18.Fejfar ZdeněkBrož Kryštof     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kynčl Luboš31Brenner Radek13
Fišarová Markéta31Vondrák Michal13
Fejfar Zdeněk40Housa Aleš31
Zelenková Monika04Brož Kryštof13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Tauchman Jiří
Buriánek Jan
 
 
     3010
2.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3020
3.Novotný PavelTauchman Jiří     3030
4.Hudský LiborBuriánek Jan     3040
5.Kratochvíl JaromírAdamíra Jiří ml.     3050
6.Jiříček JanAdamíra Jiří     3060
7.Hudský LiborTauchman Jiří     3070
8.Kratochvíl JaromírBuriánek Jan     3080
9.Jiříček JanAdamíra Jiří ml.     3090
10.Novotný PavelAdamíra Jiří     30100
11.Kratochvíl JaromírTauchman Jiří     30110
12.Jiříček JanBuriánek Jan     30120
13.Novotný PavelAdamíra Jiří ml.     30130
14.Hudský LiborAdamíra Jiří     30140
15.Jiříček JanTauchman Jiří     30150
16.Novotný PavelBuriánek Jan     30160
17.Hudský LiborAdamíra Jiří ml.     30170
18.Kratochvíl JaromírAdamíra Jiří     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Pavel40Tauchman Jiří04
Hudský Libor40Buriánek Jan04
Kratochvíl Jaromír40Adamíra Jiří ml.04
Jiříček Jan40Adamíra Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
     3210
2.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     3120
3.David JaroslavNovák Luboš     3130
4.Málek LukášPařízek Jan     0331
5.Krejsa KarelMizera Petr     3041
6.Král LiborFilip Josef     2342
7.Málek LukášNovák Luboš     3052
8.Krejsa KarelPařízek Jan     2353
9.Král LiborMizera Petr     3263
10.David JaroslavFilip Josef     3073
11.Krejsa KarelNovák Luboš     0374
12.Král LiborPařízek Jan     0375
13.David JaroslavMizera Petr     3085
14.Málek LukášFilip Josef     3095
15.Král LiborNovák Luboš     0396
16.David JaroslavPařízek Jan     32106
17.Málek LukášMizera Petr     31116
18.Krejsa KarelFilip Josef     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jaroslav40Novák Luboš22
Málek Lukáš31Pařízek Jan31
Krejsa Karel22Mizera Petr04
Král Libor13Filip Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubec Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návesník Stanislav
Tobiáš Zdeněk
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     1301
2.Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
Samko Štefan
Varga Ján
 
 
     3011
3.Návesník StanislavBoháč Martin     2312
4.Hrubec ZbyněkVarga Ján     3022
5.Jirouš ZbyněkVáclavík Miroslav     3132
6.Tobiáš ZdeněkSamko Štefan     1333
7.Hrubec ZbyněkBoháč Martin     2334
8.Jirouš ZbyněkVarga Ján     3044
9.Tobiáš ZdeněkVáclavík Miroslav     0345
10.Návesník StanislavSamko Štefan     3055
11.Jirouš ZbyněkBoháč Martin     2356
12.Tobiáš ZdeněkVarga Ján     3166
13.Návesník StanislavVáclavík Miroslav     1367
14.Hrubec ZbyněkSamko Štefan     0368
15.Tobiáš ZdeněkBoháč Martin     0369
16.Návesník StanislavVarga Ján     3079
17.Hrubec ZbyněkVáclavík Miroslav     03710
18.Jirouš ZbyněkSamko Štefan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Návesník Stanislav22Boháč Martin40
Hrubec Zbyněk13Varga Ján04
Jirouš Zbyněk31Václavík Miroslav31
Tobiáš Zdeněk13Samko Štefan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Strnad Pavel
Martinec Jan
 
 
     3210
2.Najbr Jiří
Malá Michaela
 
 
Drahný Stanislav
Seidl Jan
 
 
     2311
3.Najbr JiříStrnad Pavel     3021
4.Škaloud MiroslavMartinec Jan     3131
5.Malá MichaelaSeidl Jan     1332
6.Flajšr AntonínDrahný Stanislav     3042
7.Škaloud MiroslavStrnad Pavel     3052
8.Malá MichaelaMartinec Jan     1353
9.Flajšr AntonínSeidl Jan     3063
10.Najbr JiříDrahný Stanislav     3073
11.Malá MichaelaStrnad Pavel     0374
12.Flajšr AntonínMartinec Jan     3284
13.Najbr JiříSeidl Jan     3094
14.Škaloud MiroslavDrahný Stanislav     30104
15.Flajšr AntonínStrnad Pavel     30114
16.Najbr JiříMartinec Jan     31124
17.Škaloud MiroslavSeidl Jan     30134
18.Kobrle JaroslavDrahný Stanislav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbr Jiří40Strnad Pavel13
Škaloud Miroslav40Martinec Jan13
Malá Michaela03Seidl Jan13
Flajšr Antonín40Drahný Stanislav04
Kobrle Jaroslav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS