Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
Klikar Miloš
Seidl Jan
 
 
     3010
2.Zelenková Monika
Kynčl Luboš
 
 
Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
     3020
3.Zelenková MonikaKlikar Miloš     2321
4.Dlouhý DominikSeidl Jan     3131
5.Fejfar ZdeněkMartinec Jan     3041
6.Kynčl LubošDrahný Stanislav     3051
7.Dlouhý DominikKlikar Miloš     3061
8.Fejfar ZdeněkSeidl Jan     3071
9.Kynčl LubošMartinec Jan     1372
10.Zelenková MonikaDrahný Stanislav     3082
11.Fejfar ZdeněkKlikar Miloš     3192
12.Kynčl LubošSeidl Jan     31102
13.Zelenková MonikaMartinec Jan     31112
14.Dlouhý DominikDrahný Stanislav     30122
15.Kynčl LubošKlikar Miloš     13123
16.Zelenková MonikaSeidl Jan     03124
17.Dlouhý DominikMartinec Jan     30134
18.Fejfar ZdeněkDrahný Stanislav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenková Monika22Klikar Miloš22
Dlouhý Dominik40Seidl Jan13
Fejfar Zdeněk40Martinec Jan13
Kynčl Luboš22Drahný Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     0301
2.Hyka Karel
Kořínková Lucie
 
 
Brandejs Jan
Holina Marek
 
 
     0302
3.Jílek MiroslavVáclavík Miroslav     1303
4.Hoření RadekBoháč Martin     0304
5.Hyka KarelBrandejs Jan     1305
6.Kořínková LucieHolina Marek     0306
7.Hoření RadekVáclavík Miroslav     0307
8.Hyka KarelBoháč Martin     0308
9.Kořínková LucieBrandejs Jan     0309
10.Jílek MiroslavHolina Marek     03010
11.Hyka KarelVáclavík Miroslav     13011
12.Kořínková LucieBoháč Martin     03012
13.Jílek MiroslavBrandejs Jan     03013
14.Hoření RadekHolina Marek     03014
15.Kořínková LucieVáclavík Miroslav     03015
16.Jílek MiroslavBoháč Martin     03016
17.Hoření RadekBrandejs Jan     03017
18.Hyka KarelHolina Marek     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Miroslav04Václavík Miroslav40
Hoření Radek04Boháč Martin40
Hyka Karel04Brandejs Jan40
Kořínková Lucie04Holina Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Kobrle Jaroslav
Móro Jaroslav
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
     3020
3.Kobrle JaroslavTauchman Jiří     3030
4.Škaloud MiroslavAdamíra Jiří ml.     3040
5.Móro JaroslavAdamíra Jiří     3050
6.Flajšr AntonínAdamíra Šimon     3060
7.Škaloud MiroslavTauchman Jiří     3070
8.Móro JaroslavAdamíra Jiří ml.     3080
9.Flajšr AntonínAdamíra Jiří     3090
10.Kobrle JaroslavAdamíra Šimon     31100
11.Móro JaroslavTauchman Jiří     30110
12.Flajšr AntonínAdamíra Jiří ml.     30120
13.Kobrle JaroslavAdamíra Jiří     30130
14.Škaloud MiroslavAdamíra Šimon     30140
15.Flajšr AntonínTauchman Jiří     30150
16.Kobrle JaroslavAdamíra Jiří ml.     31160
17.Škaloud MiroslavAdamíra Jiří     30170
18.Móro JaroslavAdamíra Šimon     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobrle Jaroslav40Tauchman Jiří04
Škaloud Miroslav40Adamíra Jiří ml.04
Móro Jaroslav40Adamíra Jiří04
Flajšr Antonín40Adamíra Šimon04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Zdeněk
Návesník Stanislav
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     1301
2.Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
     0302
3.Tobiáš ZdeněkPařízek Jan     0303
4.Jirouš ZbyněkNovák Luboš     3113
5.Návesník StanislavFilip Josef     3123
6.Hrubec ZbyněkMizera Petr     0324
7.Jirouš ZbyněkPařízek Jan     1325
8.Návesník StanislavNovák Luboš     0326
9.Hrubec ZbyněkFilip Josef     1327
10.Tobiáš ZdeněkMizera Petr     0328
11.Návesník StanislavPařízek Jan     1329
12.Hrubec ZbyněkNovák Luboš     03210
13.Tobiáš ZdeněkFilip Josef     03211
14.Jirouš ZbyněkMizera Petr     32311
15.Hrubec ZbyněkPařízek Jan     03312
16.Tobiáš ZdeněkNovák Luboš     13313
17.Jirouš ZbyněkFilip Josef     31413
18.Návesník StanislavMizera Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tobiáš Zdeněk04Pařízek Jan40
Jirouš Zbyněk31Novák Luboš31
Návesník Stanislav13Filip Josef22
Hrubec Zbyněk04Mizera Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:11 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Brož Kryštof
Brenner Radek
 
 
     3010
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Jiříček JanBrož Kryštof     3030
4.Hudský LiborBrenner Radek     3040
5.Novotný PavelZajíček Jan st.     3150
6.Kratochvíl JaromírWO    3060
7.Hudský LiborBrož Kryštof     3070
8.Novotný PavelBrenner Radek     1371
9.Kratochvíl JaromírZajíček Jan st.     3081
10.Jiříček JanWO    3091
11.Novotný PavelBrož Kryštof     31101
12.Kratochvíl JaromírBrenner Radek     03102
13.Jiříček JanZajíček Jan st.     30112
14.Hudský LiborWO    30122
15.Kratochvíl JaromírBrož Kryštof     13123
16.Jiříček JanBrenner Radek     30133
17.Hudský LiborZajíček Jan st.     30143
18.Novotný PavelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jiříček Jan30Brož Kryštof13
Hudský Libor30Brenner Radek22
Novotný Pavel21Zajíček Jan st.04
Kratochvíl Jaromír12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Král Libor
 
 
Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
     3110
2.David Lukáš
Málek Lukáš
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     3220
3.David LukášVarcl Jan st.WO    3030
4.Málek LukášMencl Kryštof     2331
5.David JaroslavBrenner Matěj     1332
6.Král LiborKosař Václav     2333
7.Málek LukášVarcl Jan st.WO    3043
8.David JaroslavMencl Kryštof     0344
9.Král LiborBrenner Matěj     1345
10.David LukášKosař Václav     3155
11.David JaroslavVarcl Jan st.     3065
12.Krejsa KarelMencl Kryštof     0366
13.David LukášBrenner Matěj     3076
14.Málek LukášKosař Václav     1377
15.Krejsa KarelVarcl Jan st.     0378
16.David LukášMencl Kryštof     3088
17.Málek LukášBrenner Matěj     3298
18.David JaroslavKosař Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Lukáš30Varcl Jan st.11
Málek Lukáš12Mencl Kryštof31
David Jaroslav13Brenner Matěj22
Král Libor02Kosař Václav31
Krejsa Karel02   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS