Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Luboš
Jílek Miroslav
 
 
Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
     2301
2.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
     3111
3.Mráz LubošStrnad Pavel     0312
4.Jílek MiroslavSeidl Jan     1313
5.Hyka KarelMartinec Jan     2314
6.Hyková ŠárkaKlikar Miloš     3124
7.Jílek MiroslavStrnad Pavel     0325
8.Hyka KarelSeidl Jan     3235
9.Hyková ŠárkaMartinec Jan     0336
10.Mráz LubošKlikar Miloš     3146
11.Hyka KarelStrnad Pavel     0347
12.Hyková ŠárkaSeidl Jan     3257
13.Mráz LubošMartinec Jan     3167
14.Jílek MiroslavKlikar Miloš     0368
15.Hyková ŠárkaStrnad Pavel     3178
16.Mráz LubošSeidl Jan     3188
17.Jílek MiroslavMartinec Jan     0389
18.Hyka KarelKlikar Miloš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Luboš31Strnad Pavel31
Jílek Miroslav04Seidl Jan13
Hyka Karel13Martinec Jan31
Hyková Šárka31Klikar Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:51Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3010
2.Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
Brandejs Jan
Holina Marek
 
 
     3020
3.Fišarová MarkétaHolina Marek     3130
4.Dlouhý DominikVáclavík Miroslav     3040
5.Fejfar ZdeněkBrandejs Jan     3150
6.Kynčl LubošBoháč Martin     0351
7.Dlouhý DominikHolina Marek     3061
8.Fejfar ZdeněkVáclavík Miroslav     3171
9.Kynčl LubošBrandejs Jan     2372
10.Fišarová MarkétaBoháč Martin     3182
11.Fejfar ZdeněkHolina Marek     3092
12.Kynčl LubošVáclavík Miroslav     32102
13.Fišarová MarkétaBrandejs Jan     31112
14.Dlouhý DominikBoháč Martin     32122
15.Kynčl LubošHolina Marek     31132
16.Fišarová MarkétaVáclavík Miroslav     30142
17.Dlouhý DominikBrandejs Jan     30152
18.Fejfar ZdeněkBoháč Martin     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišarová Markéta40Holina Marek04
Dlouhý Dominik40Václavík Miroslav04
Fejfar Zdeněk31Brandejs Jan13
Kynčl Luboš22Boháč Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 Sokol Víchová nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návesník Stanislav
Tobiáš Zdeněk
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
     3120
3.Jirouš ZbyněkTauchman Jiří     3030
4.Návesník StanislavAdamíra Jiří ml.     3040
5.Tobiáš ZdeněkAdamíra Jiří     2341
6.Hrubec ZbyněkAdamíra Šimon     3051
7.Návesník StanislavTauchman Jiří     3061
8.Tobiáš ZdeněkAdamíra Jiří ml.     3271
9.Hrubec ZbyněkAdamíra Jiří     3181
10.Jirouš ZbyněkAdamíra Šimon     3091
11.Tobiáš ZdeněkTauchman Jiří     31101
12.Hrubec ZbyněkAdamíra Jiří ml.     30111
13.Jirouš ZbyněkAdamíra Jiří     30121
14.Návesník StanislavAdamíra Šimon     30131
15.Hrubec ZbyněkTauchman Jiří     31141
16.Jirouš ZbyněkAdamíra Jiří ml.     30151
17.Návesník StanislavAdamíra Jiří     30161
18.Tobiáš ZdeněkAdamíra Šimon     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirouš Zbyněk40Tauchman Jiří04
Návesník Stanislav40Adamíra Jiří ml.04
Tobiáš Zdeněk31Adamíra Jiří13
Hrubec Zbyněk40Adamíra Šimon04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:27 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
     3110
2.Móro Jaroslav
Najbr Jiří
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     3120
3.Najbr JiříPařízek Jan     3130
4.Škaloud MiroslavMizera Petr     3040
5.Móro JaroslavNovák Luboš     2341
6.Flajšr AntonínFilip Josef     3051
7.Škaloud MiroslavPařízek Jan     2352
8.Móro JaroslavMizera Petr     3262
9.Flajšr AntonínNovák Luboš     1363
10.Najbr JiříFilip Josef     3173
11.Móro JaroslavPařízek Jan     0374
12.Flajšr AntonínMizera Petr     3184
13.Najbr JiříNovák Luboš     3294
14.Škaloud MiroslavFilip Josef     31104
15.Flajšr AntonínPařízek Jan     32114
16.Najbr JiříMizera Petr     30124
17.Škaloud MiroslavNovák Luboš     32134
18.Móro JaroslavFilip Josef     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří40Pařízek Jan22
Škaloud Miroslav31Mizera Petr04
Móro Jaroslav22Novák Luboš22
Flajšr Antonín31Filip Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     2301
2.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
     3111
3.Jiříček JanMencl Kryštof     3121
4.Hudský LiborVarcl Jan st.     2322
5.Novotný PavelKosař Václav     0323
6.Kratochvíl JaromírBrenner Matěj     0324
7.Hudský LiborMencl Kryštof     0325
8.Novotný PavelVarcl Jan st.     0326
9.Kratochvíl JaromírKosař Václav     1327
10.Jiříček JanBrenner Matěj     3137
11.Novotný PavelMencl Kryštof     1338
12.Kratochvíl JaromírVarcl Jan st.     1339
13.Jiříček JanKosař Václav     3049
14.Hudský LiborBrenner Matěj     13410
15.Kratochvíl JaromírMencl Kryštof     03411
16.Jiříček JanVarcl Jan st.WO    30511
17.Hudský LiborKosař Václav     13512
18.Novotný PavelBrenner Matěj     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Jan30Mencl Kryštof31
Hudský Libor04Varcl Jan st.30
Novotný Pavel04Kosař Václav31
Kratochvíl Jaromír04Brenner Matěj31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Lukáš
David Jaroslav
 
 
Brož Kryštof
Brenner Radek
 
 
     3010
2.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.David LukášBrož Kryštof     3030
4.Málek LukášBrenner Radek     3040
5.David JaroslavZajíček Jan st.     3050
6.Krejsa KarelWO    3060
7.Málek LukášBrož Kryštof     3070
8.David JaroslavBrenner Radek     3080
9.Krejsa KarelZajíček Jan st.     2381
10.David LukášWO    3091
11.David JaroslavBrož Kryštof     30101
12.Krejsa KarelBrenner Radek     32111
13.David LukášZajíček Jan st.     30121
14.Král LiborWO    30131
15.Král LiborBrož Kryštof     31141
16.David LukášBrenner Radek     32151
17.Málek LukášZajíček Jan st.     30161
18.David Jaroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
David Lukáš30Brož Kryštof04
Málek Lukáš30Brenner Radek04
David Jaroslav40Zajíček Jan st.13
Krejsa Karel1101
Král Libor10   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS