Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:22 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
     3210
2.Brenner Matěj
Mencl Kryštof
 
 
Pokorný Martin
Vondrák Michal
 
 
     3220
3.Mencl KryštofHousa Aleš     3130
4.Kosař VáclavBrož Kryštof     2331
5.Brenner MatějPokorný Martin     0332
6.Varcl Jan st.Vondrák Michal     3042
7.Kosař VáclavHousa Aleš     3052
8.Brenner MatějBrož Kryštof     3262
9.Varcl Jan st.Pokorný Martin     3072
10.Mencl KryštofVondrák Michal     3082
11.Brenner MatějHousa Aleš     2383
12.Varcl Jan st.Brož Kryštof     3093
13.Mencl KryštofBrenner Radek     32103
14.Kosař VáclavVondrák Michal     32113
15.Varcl Jan st.Housa Aleš     31123
16.Mencl KryštofBrož Kryštof     30133
17.Kosař VáclavBrenner Radek     31143
18.Brenner MatějVondrák Michal     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Kryštof40Housa Aleš13
Kosař Václav31Brož Kryštof13
Brenner Matěj22Pokorný Martin11
Varcl Jan st.40Vondrák Michal04
   Brenner Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Sedláček Miroslav
Filip Josef
 
 
     1301
2.Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
Pitelová Vladimíra
Novák Luboš
 
 
     1302
3.Adamíra ŠimonSedláček Miroslav     0303
4.Tauchman JiříFilip Josef     0304
5.Buriánek JanPitelová Vladimíra     0305
6.Adamíra Jiří ml.Novák Luboš     0306
7.Tauchman JiříSedláček Miroslav     0307
8.Buriánek JanFilip Josef     0308
9.Adamíra Jiří ml.Pitelová Vladimíra     1309
10.Adamíra ŠimonNovák Luboš     03010
11.Buriánek JanSedláček Miroslav     03011
12.Adamíra Jiří ml.Filip Josef     03012
13.Adamíra ŠimonPitelová Vladimíra     03013
14.Tauchman JiříNovák Luboš     03014
15.Adamíra Jiří ml.Sedláček Miroslav     03015
16.Adamíra ŠimonFilip Josef     03016
17.Tauchman JiříPitelová Vladimíra     23017
18.Buriánek JanNovák Luboš     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Šimon04Sedláček Miroslav40
Tauchman Jiří04Filip Josef40
Buriánek Jan04Pitelová Vladimíra40
Adamíra Jiří ml.04Novák Luboš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:44588:690Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
9-1410-5103210
2.Brandejs Jan
Holina Marek
 
 
Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
5-6-7-8 1311
3.Holina MarekMartinec Jan-6-6-9  0312
4.Václavík MiroslavKlikar Miloš-7-7-14  0313
5.Brandejs JanStrnad Pavel10-7-14-9 1314
6.Boháč MartinSeidl Jan94-105 3124
7.Václavík MiroslavMartinec Jan-4-8-10  0325
8.Brandejs JanKlikar Miloš-610-9-12 1326
9.Boháč MartinStrnad Pavel-76-1-3 1327
10.Holina MarekSeidl Jan-10-10-4  0328
11.Brandejs JanMartinec Jan-6-6-8  0329
12.Boháč MartinKlikar Miloš-610-6793239
13.Holina MarekStrnad Pavel-7-55-3 13310
14.Václavík MiroslavSeidl Jan10-879 31410
15.Boháč MartinMartinec Jan877  30510
16.Holina MarekKlikar Miloš-9-5-7  03511
17.Václavík MiroslavStrnad Pavel-7-7-8  03512
18.Brandejs JanSeidl Jan-1089-8932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holina Marek04Martinec Jan31
Václavík Miroslav13Klikar Miloš31
Brandejs Jan13Strnad Pavel40
Boháč Martin31Seidl Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
     3010
2.Prášková Vlasta
Flajšr Antonín
 
 
Hrubec Zbyněk
Návesník Stanislav
 
 
     3020
3.Najbr JiříVejnar Josef     3030
4.Flajšr AntonínTobiáš Vladimír     3040
5.Móro JaroslavHrubec Zbyněk     3050
6.Prášková VlastaNávesník Stanislav     3060
7.Flajšr AntonínVejnar Josef     3070
8.Móro JaroslavTobiáš Vladimír     3080
9.Prášková VlastaHrubec Zbyněk     0381
10.Najbr JiříNávesník Stanislav     3091
11.Móro JaroslavVejnar Josef     30101
12.Prášková VlastaTobiáš Vladimír     30111
13.Najbr JiříHrubec Zbyněk     30121
14.Flajšr AntonínNávesník Stanislav     31131
15.Prášková VlastaVejnar Josef     31141
16.Najbr JiříTobiáš Vladimír     30151
17.Flajšr AntonínHrubec Zbyněk     30161
18.Móro JaroslavNávesník Stanislav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří40Vejnar Josef04
Flajšr Antonín40Tobiáš Vladimír04
Móro Jaroslav40Hrubec Zbyněk13
Prášková Vlasta31Návesník Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     2301
2.David Jaroslav
Málek Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.David LukášWO    3021
4.Málek LukášHudský Libor     3131
5.David JaroslavNovotný Pavel     3041
6.Krejsa KarelKratochvíl Jaromír     2342
7.Málek LukášWO    3052
8.David JaroslavHudský Libor     3162
9.Krejsa KarelNovotný Pavel     3072
10.David LukášKratochvíl Jaromír     3082
11.David JaroslavWO    3092
12.Král LiborHudský Libor     32102
13.David LukášNovotný Pavel     30112
14.Málek LukášKratochvíl Jaromír     31122
15.Král LiborWO    30132
16.David LukášHudský Libor     30142
17.Málek LukášNovotný Pavel     30152
18.David JaroslavKratochvíl Jaromír     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
David Lukáš30Hudský Libor04
Málek Lukáš30Novotný Pavel04
David Jaroslav30Kratochvíl Jaromír13
Krejsa Karel11   
Král Libor10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Brouček Tomáš
Mráz Luboš
 
 
     3210
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
     3220
3.Kynčl LubošBrouček Tomáš     0321
4.Fišarová MarkétaHyková Šárka     3031
5.Fejfar ZdeněkMráz Luboš     3141
6.Zelenková MonikaHyka Karel     3151
7.Fišarová MarkétaBrouček Tomáš     3061
8.Fejfar ZdeněkHyková Šárka     1362
9.Zelenková MonikaMráz Luboš     0363
10.Kynčl LubošHyka Karel     3173
11.Fejfar ZdeněkBrouček Tomáš     3183
12.Zelenková MonikaHyková Šárka     2384
13.Kynčl LubošMráz Luboš     0385
14.Fišarová MarkétaHyka Karel     3095
15.Zelenková MonikaBrouček Tomáš     2396
16.Kynčl LubošHyková Šárka     1397
17.Fišarová MarkétaMráz Luboš     31107
18.Fejfar ZdeněkHyka Karel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kynčl Luboš13Brouček Tomáš22
Fišarová Markéta40Hyková Šárka31
Fejfar Zdeněk31Mráz Luboš22
Zelenková Monika13Hyka Karel04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS