Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Fejfar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
     1301
2.Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
     1302
3.Návesník StanislavFejfar Zdeněk     3112
4.Tobiáš VladimírHegarová Monika     3222
5.Vejnar JosefKynčl Luboš     0323
6.Tobiáš ZdeněkFišarová Markéta     0324
7.Tobiáš VladimírFejfar Zdeněk     0325
8.Vejnar JosefHegarová Monika     3235
9.Tobiáš ZdeněkKynčl Luboš     0336
10.Návesník StanislavFišarová Markéta     1337
11.Vejnar JosefFejfar Zdeněk     0338
12.Tobiáš ZdeněkHegarová Monika     3248
13.Návesník StanislavKynčl Luboš     2349
14.Tobiáš VladimírFišarová Markéta     3159
15.Tobiáš ZdeněkFejfar Zdeněk     03510
16.Návesník StanislavHegarová Monika     31610
17.Tobiáš VladimírKynčl Luboš     30710
18.Vejnar JosefFišarová Markéta     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Návesník Stanislav22Fejfar Zdeněk31
Tobiáš Vladimír31Hegarová Monika04
Vejnar Josef13Kynčl Luboš31
Tobiáš Zdeněk13Fišarová Markéta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
     3010
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Mráz Luboš
Kořínková Lucie
 
 
     3020
3.Najbr JiříJílek Miroslav     3030
4.Škaloud MiroslavHoření Radek     3040
5.Flajšr AntonínMráz Luboš     3050
6.Móro JaroslavKořínková Lucie     3060
7.Škaloud MiroslavJílek Miroslav     3170
8.Flajšr AntonínHoření Radek     3080
9.Móro JaroslavMráz Luboš     2381
10.Najbr JiříKořínková Lucie     3091
11.Flajšr AntonínJílek Miroslav     30101
12.Móro JaroslavHoření Radek     30111
13.Najbr JiříMráz Luboš     03112
14.Škaloud MiroslavKořínková Lucie     30122
15.Móro JaroslavJílek Miroslav     32132
16.Najbr JiříHoření Radek     30142
17.Škaloud MiroslavMráz Luboš     30152
18.Flajšr AntonínKořínková Lucie     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří31Jílek Miroslav04
Škaloud Miroslav40Hoření Radek04
Flajšr Antonín40Mráz Luboš22
Móro Jaroslav31Kořínková Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:Kratochvíl Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:7 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
     3010
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
     3020
3.Jiříček JanStrnad Pavel     3030
4.Hudský LiborSeidl Jan     3040
5.Kratochvíl JaromírMartinec Jan     3050
6.Novotný PavelKlikar Miloš     3060
7.Hudský LiborStrnad Pavel     2361
8.Kratochvíl JaromírSeidl Jan     3071
9.Novotný PavelMartinec Jan     3081
10.Jiříček JanKlikar Miloš     3091
11.Kratochvíl JaromírStrnad Pavel     31101
12.Novotný PavelSeidl Jan     30111
13.Jiříček JanMartinec Jan     30121
14.Hudský LiborKlikar Miloš     30131
15.Novotný PavelStrnad Pavel     03132
16.Jiříček JanSeidl Jan     30142
17.Hudský LiborMartinec Jan     30152
18.Kratochvíl JaromírKlikar Miloš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Strnad Pavel22
Hudský Libor31Seidl Jan04
Kratochvíl Jaromír40Martinec Jan04
Novotný Pavel31Klikar Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3010
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Samko Štefan
Varga Ján
 
 
     3020
3.Málek LukášBoháč Martin     3030
4.David JaroslavSamko Štefan     3040
5.Krejsa KarelVáclavík Miroslav     0341
6.Král LiborVarga Ján     3051
7.David JaroslavBoháč Martin     3061
8.Krejsa KarelSamko Štefan     3071
9.Král LiborVáclavík Miroslav     3181
10.Málek LukášVarga Ján     3091
11.Krejsa KarelBoháč Martin     2392
12.Král LiborSamko Štefan     1393
13.Málek LukášVáclavík Miroslav     30103
14.David JaroslavVarga Ján     30113
15.Král LiborBoháč Martin     31123
16.Málek LukášSamko Štefan     30133
17.David JaroslavVáclavík Miroslav     31143
18.Krejsa KarelVarga Ján     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Málek Lukáš40Boháč Martin13
David Jaroslav40Samko Štefan13
Krejsa Karel22Václavík Miroslav13
Král Libor31Varga Ján04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Novák Luboš
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
     0301
2.Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
Brenner Radek
Pokorný Martin
 
 
     3011
3.Novák LubošHousa Aleš     3021
4.Pařízek JanBrož Kryštof     3031
5.Mizera PetrBrenner Radek     3041
6.Filip JosefPokorný Martin     3151
7.Pařízek JanHousa Aleš     3061
8.Mizera PetrBrož Kryštof     3171
9.Filip JosefBrenner Radek     3281
10.Novák LubošPokorný Martin     3291
11.Mizera PetrHousa Aleš     31101
12.Filip JosefBrož Kryštof     32111
13.Novák LubošBrenner Radek     30121
14.Pařízek JanPokorný MartinWO    30131
15.Filip JosefHousa Aleš     30141
16.Novák LubošBrož Kryštof     30151
17.Pařízek JanBrenner Radek     30161
18.Mizera PetrPokorný MartinWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Luboš40Housa Aleš04
Pařízek Jan30Brož Kryštof04
Mizera Petr30Brenner Radek04
Filip Josef40Pokorný Martin02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
Adamíra Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Brenner Matěj
Mencl Kryštof
 
 
     0301
2.Tauchman Jiří
Sokolová Barbora
 
 
Ouvín Josef
Kosař Václav
 
 
     0302
3.Adamíra JiříMencl Kryštof     0303
4.Adamíra Jiří ml.Kosař Václav     0304
5.Tauchman JiříOuvín Josef     0305
6.Buriánek JanBrenner Matěj     0306
7.Adamíra Jiří ml.Mencl Kryštof     0307
8.Tauchman JiříKosař Václav     0308
9.Buriánek JanOuvín Josef     0309
10.Adamíra JiříBrenner Matěj     03010
11.Tauchman JiříMencl Kryštof     03011
12.Buriánek JanKosař Václav     03012
13.Adamíra JiříOuvín Josef     03013
14.Adamíra Jiří ml.Brenner Matěj     03014
15.Buriánek JanMencl Kryštof     03015
16.Adamíra JiříKosař Václav     03016
17.Adamíra Jiří ml.Ouvín Josef     03017
18.Tauchman JiříBrenner Matěj     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Jiří04Mencl Kryštof40
Adamíra Jiří ml.04Kosař Václav40
Tauchman Jiří04Ouvín Josef40
Buriánek Jan04Brenner Matěj40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS