Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Novák Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
Fejfar Zdeněk
Hegarová Monika
 
 
     3010
2.Novák Luboš
Filip Josef
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     3020
3.Pařízek JanHegarová Monika     3030
4.Novák LubošKynčl Luboš     3040
5.Filip JosefFejfar Zdeněk     1341
6.Sedláček MiroslavFišarová Markéta     1342
7.Novák LubošHegarová Monika     3052
8.Filip JosefKynčl Luboš     3062
9.Sedláček MiroslavFejfar Zdeněk     2363
10.Pařízek JanFišarová Markéta     3173
11.Filip JosefHegarová Monika     3183
12.Sedláček MiroslavKynčl Luboš     3193
13.Pařízek JanFejfar Zdeněk     30103
14.Novák LubošFišarová Markéta     23104
15.Sedláček MiroslavHegarová Monika     30114
16.Pařízek JanKynčl Luboš     30124
17.Novák LubošFejfar Zdeněk     31134
18.Filip JosefFišarová Markéta     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Hegarová Monika04
Novák Luboš31Kynčl Luboš04
Filip Josef31Fejfar Zdeněk22
Sedláček Miroslav22Fišarová Markéta22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
Adamíra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 TJ Sokol Tatobity B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
     0301
2.Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
Brouček Tomáš
Kořínková Lucie
 
 
     0302
3.Adamíra ŠimonJílek Miroslav     0303
4.Adamíra Jiří ml.Hoření Radek     0304
5.Tauchman JiříBrouček Tomáš     0305
6.Adamíra JiříKořínková Lucie     0306
7.Adamíra Jiří ml.Jílek Miroslav     0307
8.Tauchman JiříHoření Radek     1308
9.Adamíra JiříBrouček Tomáš     0309
10.Adamíra ŠimonKořínková Lucie     03010
11.Tauchman JiříJílek Miroslav     03011
12.Adamíra JiříHoření Radek     03012
13.Adamíra ŠimonBrouček Tomáš     03013
14.Adamíra Jiří ml.Kořínková Lucie     23014
15.Adamíra JiříJílek Miroslav     03015
16.Adamíra ŠimonHoření Radek     13016
17.Adamíra Jiří ml.Brouček Tomáš     03017
18.Tauchman JiříKořínková Lucie     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Šimon04Jílek Miroslav40
Adamíra Jiří ml.04Hoření Radek40
Tauchman Jiří04Brouček Tomáš40
Adamíra Jiří04Kořínková Lucie40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
Martinec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
Varcl Jan st.
Brenner Matěj
 
 
     1301
2.Strnad Pavel
Brykner Milan
 
 
Louda Václav
Kosař Václav
 
 
     1302
3.Strnad PavelLouda Václav     3112
4.Klikar MilošVarcl Jan st.     0313
5.Martinec JanBrenner Matěj     0314
6.Brykner MilanKosař Václav     0315
7.Klikar MilošLouda Václav     1316
8.Martinec JanVarcl Jan st.     1317
9.Brykner MilanBrenner Matěj     0318
10.Strnad PavelKosař Václav     3028
11.Martinec JanLouda Václav     0329
12.Brykner MilanVarcl Jan st.     03210
13.Strnad PavelBrenner Matěj     23211
14.Klikar MilošKosař Václav     03212
15.Brykner MilanLouda Václav     03213
16.Strnad PavelVarcl Jan st.     03214
17.Klikar MilošBrenner Matěj     13215
18.Martinec JanKosař Václav     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Pavel22Louda Václav31
Klikar Miloš04Varcl Jan st.40
Martinec Jan13Brenner Matěj40
Brykner Milan04Kosař Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
Václavík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44583:666Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Holina Marek
 
 
Brenner Radek
Zajíček Jan st.
 
 
-7-614-6 1301
2.Samko Štefan
Varga Ján
 
 
Brož Kryštof
Pokorný Martin
 
 
-3-6-8  0302
3.Samko ŠtefanBrenner Radek-57-11873212
4.Holina MarekZajíček Jan st.-8-5-6  0313
5.Varga JánBrož Kryštof-3-7-6  0314
6.Václavík MiroslavPokorný Martin144-103 3124
7.Holina MarekBrenner Radek4-9-4-7 1325
8.Varga JánZajíček Jan st.-5-107-9 1326
9.Václavík MiroslavBrož Kryštof79-87 3136
10.Samko ŠtefanPokorný Martin-10-910-9 1337
11.Varga JánBrenner Radek-7-5-7  0338
12.Václavík MiroslavZajíček Jan st.-9-93-10 1339
13.Samko ŠtefanBrož Kryštof88-810 3149
14.Holina MarekPokorný Martin-6-9-4  03410
15.Václavík MiroslavBrenner Radek10-7-910-723411
16.Samko ŠtefanZajíček Jan st.884  30511
17.Holina MarekBrož Kryštof-742-5-623512
18.Varga JánPokorný Martin-1-4-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Samko Štefan31Brenner Radek31
Holina Marek04Zajíček Jan st.31
Varga Ján04Brož Kryštof22
Václavík Miroslav22Pokorný Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubec Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1811:54 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Návesník Stanislav
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0301
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     0302
3.Vejnar JosefDavid Lukáš     0303
4.Návesník StanislavDavid Jaroslav     1304
5.Jirouš ZbyněkKrál Libor     1305
6.Hrubec ZbyněkKrejsa Karel     0306
7.Návesník StanislavDavid Lukáš     2307
8.Jirouš ZbyněkDavid Jaroslav     2308
9.Hrubec ZbyněkKrál Libor     2309
10.Vejnar JosefKrejsa Karel     23010
11.Jirouš ZbyněkDavid Lukáš     03011
12.Hrubec ZbyněkDavid Jaroslav     03012
13.Vejnar JosefKrál Libor     03013
14.Návesník StanislavKrejsa Karel     03014
15.Hrubec ZbyněkDavid Lukáš     03015
16.Vejnar JosefDavid Jaroslav     03016
17.Návesník StanislavKrál Libor     13017
18.Jirouš ZbyněkKrejsa Karel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vejnar Josef04David Lukáš40
Návesník Stanislav04David Jaroslav40
Jirouš Zbyněk04Král Libor40
Hrubec Zbyněk04Krejsa Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     3210
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
     2311
3.Prášková VlastaJiříček Jan     0312
4.Škaloud MiroslavNovotný Pavel     3122
5.Flajšr AntonínKratochvíl Jaromír     3032
6.Móro JaroslavHudský Libor     1333
7.Škaloud MiroslavJiříček Jan     0334
8.Flajšr AntonínNovotný Pavel     3144
9.Móro JaroslavKratochvíl Jaromír     3054
10.Prášková VlastaHudský Libor     3164
11.Flajšr AntonínJiříček Jan     0365
12.Móro JaroslavNovotný Pavel     3175
13.Prášková VlastaKratochvíl Jaromír     3085
14.Škaloud MiroslavHudský Libor     3295
15.Móro JaroslavJiříček Jan     0396
16.Prášková VlastaNovotný Pavel     30106
17.Škaloud MiroslavKratochvíl Jaromír     31116
18.Flajšr AntonínHudský Libor     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prášková Vlasta31Jiříček Jan40
Škaloud Miroslav31Novotný Pavel04
Flajšr Antonín31Kratochvíl Jaromír04
Móro Jaroslav22Hudský Libor13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS