Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:38 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     1302
3.Hegarová MonikaJiříček Jan     0303
4.Fišarová MarkétaHolina Antonín     3013
5.Fejfar ZdeněkKratochvíl Jaromír     3123
6.Zelenková MonikaNovotný Pavel     0324
7.Fišarová MarkétaJiříček Jan     0325
8.Fejfar ZdeněkHolina Antonín     3035
9.Zelenková MonikaKratochvíl Jaromír     1336
10.Hegarová MonikaNovotný Pavel     0337
11.Fejfar ZdeněkJiříček Jan     0338
12.Zelenková MonikaHolina Antonín     0339
13.Hegarová MonikaKratochvíl Jaromír     03310
14.Fišarová MarkétaNovotný Pavel     30410
15.Zelenková MonikaJiříček Jan     03411
16.Hegarová MonikaHolina Antonín     13412
17.Fišarová MarkétaKratochvíl Jaromír     31512
18.Fejfar ZdeněkNovotný Pavel     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hegarová Monika04Jiříček Jan40
Fišarová Markéta31Holina Antonín22
Fejfar Zdeněk31Kratochvíl Jaromír22
Zelenková Monika04Novotný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Hyka Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Kořínková Lucie
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0301
2.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     1302
3.Jílek MiroslavDavid Lukáš     0303
4.Kořínková LucieDavid Jaroslav     0304
5.Hyka KarelKrál Libor     1305
6.Hyková ŠárkaKrejsa Karel     1306
7.Kořínková LucieDavid Lukáš     0307
8.Hyka KarelDavid Jaroslav     0308
9.Hyková ŠárkaKrál Libor     3218
10.Jílek MiroslavKrejsa Karel     0319
11.Hyka KarelDavid Lukáš     03110
12.Hyková ŠárkaDavid Jaroslav     03111
13.Jílek MiroslavKrál Libor     03112
14.Kořínková LucieKrejsa Karel     03113
15.Hyková ŠárkaDavid Lukáš     13114
16.Jílek MiroslavDavid Jaroslav     03115
17.Kořínková LucieKrál Libor     03116
18.Hyka KarelKrejsa Karel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Miroslav04David Lukáš40
Kořínková Lucie04David Jaroslav40
Hyka Karel04Král Libor31
Hyková Šárka13Krejsa Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Návesník Stanislav
 
 
Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
     3110
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     0311
3.Vejnar JosefPokorný Martin     0312
4.Návesník StanislavBrož Kryštof     3022
5.Jirouš ZbyněkVondrák Michal     3032
6.Hrubec ZbyněkBrenner Radek     1333
7.Návesník StanislavPokorný Martin     0334
8.Jirouš ZbyněkBrož Kryštof     2335
9.Hrubec ZbyněkVondrák Michal     3245
10.Vejnar JosefBrenner Radek     3055
11.Jirouš ZbyněkPokorný Martin     1356
12.Hrubec ZbyněkBrož Kryštof     3266
13.Vejnar JosefVondrák Michal     2367
14.Návesník StanislavBrenner Radek     1368
15.Hrubec ZbyněkPokorný Martin     1369
16.Vejnar JosefBrož Kryštof     13610
17.Návesník StanislavVondrák Michal     30710
18.Jirouš ZbyněkBrenner Radek     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejnar Josef13Pokorný Martin40
Návesník Stanislav22Brož Kryštof22
Jirouš Zbyněk13Vondrák Michal13
Hrubec Zbyněk22Brenner Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Milan
Najbr Jiří
 
 
Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
     3110
2.Flajšr Antonín
Prášková Vlasta
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     2311
3.Najbr JiříVarcl Jan st.     3121
4.Škaloud MiroslavMencl Kryštof     1322
5.Pastorek MilanBrenner Matěj     3032
6.Flajšr AntonínKosař Václav     3042
7.Škaloud MiroslavVarcl Jan st.     2343
8.Pastorek MilanMencl Kryštof     3153
9.Flajšr AntonínBrenner Matěj     3163
10.Najbr JiříKosař Václav     3073
11.Pastorek MilanVarcl Jan st.     3283
12.Prášková VlastaMencl Kryštof     1384
13.Najbr JiříBrenner Matěj     3094
14.Škaloud MiroslavKosař Václav     30104
15.Prášková VlastaVarcl Jan st.     13105
16.Najbr JiříMencl Kryštof     03106
17.Škaloud MiroslavBrenner Matěj     30116
18.Pastorek MilanKosař Václav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbr Jiří31Varcl Jan st.22
Škaloud Miroslav22Mencl Kryštof31
Pastorek Milan40Brenner Matěj04
Flajšr Antonín20Kosař Václav04
Prášková Vlasta02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:Martinec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1621:52 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     2301
2.Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
Filip Josef
Sedláček Miroslav
 
 
     2302
3.Seidl JanNovák Luboš     0303
4.Martinec JanFilip Josef     2304
5.Klikar MilošMizera Petr     1305
6.Strnad PavelSedláček Miroslav     3215
7.Martinec JanNovák Luboš     2316
8.Klikar MilošFilip Josef     1317
9.Strnad PavelMizera Petr     3227
10.Seidl JanSedláček Miroslav     0328
11.Klikar MilošNovák Luboš     0329
12.Kašík TadeášFilip Josef     13210
13.Seidl JanMizera Petr     23211
14.Martinec JanSedláček Miroslav     13212
15.Kašík TadeášNovák Luboš     03213
16.Seidl JanFilip Josef     03214
17.Martinec JanMizera Petr     13215
18.Klikar MilošSedláček Miroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Seidl Jan04Novák Luboš40
Martinec Jan04Filip Josef40
Klikar Miloš04Mizera Petr31
Strnad Pavel20Sedláček Miroslav31
Kašík Tadeáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:Boháč Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Varga Ján
Hykman Marek
 
 
Adamíra Šimon
Buriánek Jan
 
 
     3020
3.Varga JánAdamíra Jiří     3030
4.Boháč MartinAdamíra Jiří ml.     3040
5.Václavík MiroslavAdamíra Šimon     3050
6.Hykman MarekBuriánek Jan     3060
7.Boháč MartinAdamíra Jiří     3070
8.Václavík MiroslavAdamíra Jiří ml.     3080
9.Hykman MarekAdamíra Šimon     3090
10.Varga JánBuriánek Jan     30100
11.Václavík MiroslavAdamíra Jiří     30110
12.Hykman MarekAdamíra Jiří ml.     30120
13.Varga JánAdamíra Šimon     30130
14.Boháč MartinBuriánek Jan     30140
15.Hykman MarekAdamíra Jiří     31150
16.Varga JánAdamíra Jiří ml.     30160
17.Boháč MartinAdamíra Šimon     30170
18.Václavík MiroslavBuriánek Jan     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varga Ján40Adamíra Jiří04
Boháč Martin40Adamíra Jiří ml.04
Václavík Miroslav40Adamíra Šimon04
Hykman Marek40Buriánek Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS