Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3110
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     0311
3.Hegarová MonikaDavid Lukáš     0312
4.Fišarová MarkétaDavid Jaroslav     3022
5.Fejfar ZdeněkKrál Libor     3032
6.Zelenková MonikaKrejsa Karel     0333
7.Fišarová MarkétaDavid Lukáš     3243
8.Fejfar ZdeněkDavid Jaroslav     1344
9.Zelenková MonikaKrál Libor     0345
10.Hegarová MonikaKrejsa Karel     0346
11.Fejfar ZdeněkDavid Lukáš     2347
12.Zelenková MonikaDavid Jaroslav     0348
13.Hegarová MonikaKrál Libor     0349
14.Fišarová MarkétaKrejsa Karel     3059
15.Zelenková MonikaDavid Lukáš     03510
16.Hegarová MonikaDavid Jaroslav     03511
17.Fišarová MarkétaKrál Libor     23512
18.Fejfar ZdeněkKrejsa Karel     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hegarová Monika04David Lukáš31
Fišarová Markéta31David Jaroslav31
Fejfar Zdeněk22Král Libor31
Zelenková Monika04Krejsa Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Jílek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:45 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Luboš
Kořínková Lucie
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     1302
3.Jílek MiroslavJiříček Jan     0303
4.Mráz LubošHolina Antonín     3013
5.Kořínková LucieKratochvíl Jaromír     0314
6.Hoření RadekNovotný Pavel     0315
7.Mráz LubošJiříček Jan     0316
8.Kořínková LucieHolina Antonín     0317
9.Hoření RadekKratochvíl Jaromír     0318
10.Jílek MiroslavNovotný Pavel     1319
11.Kořínková LucieJiříček Jan     03110
12.Hoření RadekHolina Antonín     03111
13.Jílek MiroslavKratochvíl Jaromír     03112
14.Mráz LubošNovotný Pavel     30212
15.Hoření RadekJiříček Jan     03213
16.Jílek MiroslavHolina Antonín     03214
17.Mráz LubošKratochvíl Jaromír     30314
18.Kořínková LucieNovotný Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Miroslav04Jiříček Jan40
Mráz Luboš31Holina Antonín31
Kořínková Lucie04Kratochvíl Jaromír31
Hoření Radek04Novotný Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     3010
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
     3020
3.Najbr JiříPokorný Martin     3030
4.Škaloud MiroslavVondrák Michal     3040
5.Móro JaroslavBrož Kryštof     3050
6.Flajšr AntonínBrenner Radek     3160
7.Škaloud MiroslavPokorný Martin     3070
8.Móro JaroslavVondrák Michal     3080
9.Flajšr AntonínBrož Kryštof     3090
10.Najbr JiříBrenner Radek     30100
11.Móro JaroslavPokorný Martin     31110
12.Flajšr AntonínVondrák Michal     30120
13.Najbr JiříBrož Kryštof     30130
14.Škaloud MiroslavBrenner Radek     30140
15.Flajšr AntonínPokorný Martin     30150
16.Najbr JiříVondrák Michal     30160
17.Škaloud MiroslavBrož Kryštof     30170
18.Móro JaroslavBrenner Radek     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří40Pokorný Martin04
Škaloud Miroslav40Vondrák Michal04
Móro Jaroslav40Brož Kryštof04
Flajšr Antonín40Brenner Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:49 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
Varcl Jan st.
Brenner Matěj
 
 
     1301
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Louda Václav
Kosař Václav
 
 
     3211
3.Vejnar JosefVarcl Jan st.     0312
4.Návesník StanislavBrenner Matěj     2313
5.Tobiáš VladimírLouda Václav     0314
6.Jirouš ZbyněkKosař Václav     1315
7.Návesník StanislavVarcl Jan st.     0316
8.Tobiáš VladimírBrenner Matěj     1317
9.Jirouš ZbyněkLouda Václav     2318
10.Vejnar JosefKosař Václav     0319
11.Tobiáš VladimírVarcl Jan st.     03110
12.Jirouš ZbyněkBrenner Matěj     31210
13.Vejnar JosefLouda Václav     23211
14.Návesník StanislavKosař Václav     13212
15.Jirouš ZbyněkVarcl Jan st.     03213
16.Vejnar JosefBrenner Matěj     13214
17.Návesník StanislavLouda Václav     31314
18.Tobiáš VladimírKosař Václav     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejnar Josef04Varcl Jan st.40
Návesník Stanislav13Brenner Matěj31
Tobiáš Vladimír04Louda Václav31
Jirouš Zbyněk13Kosař Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:Boháč Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:50 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     0301
2.Varga Ján
Hykman Marek
 
 
Sedláček Miroslav
Filip Josef
 
 
     0302
3.Václavík MiroslavNovák Luboš     0303
4.Hykman MarekFilip Josef     0304
5.Varga JánMizera Petr     0305
6.Boháč MartinSedláček Miroslav     2306
7.Hykman MarekNovák Luboš     0307
8.Varga JánFilip Josef     1308
9.Boháč MartinMizera Petr     3218
10.Václavík MiroslavSedláček Miroslav     1319
11.Varga JánNovák Luboš     03110
12.Boháč MartinFilip Josef     03111
13.Václavík MiroslavMizera Petr     13112
14.Hykman MarekSedláček Miroslav     13113
15.Boháč MartinNovák Luboš     30213
16.Václavík MiroslavFilip Josef     13214
17.Hykman MarekMizera Petr     03215
18.Varga JánSedláček Miroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav04Novák Luboš31
Hykman Marek04Filip Josef40
Varga Ján04Mizera Petr31
Boháč Martin22Sedláček Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:Martinec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Buriánek Jan
Adamíra Šimon
 
 
     3010
2.Strnad Pavel
Kašík Tadeáš
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3220
3.Martinec JanBuriánek Jan     3030
4.Klikar MilošAdamíra Šimon     3040
5.Strnad PavelAdamíra Jiří     3050
6.Kašík TadeášAdamíra Jiří ml.     2351
7.Klikar MilošBuriánek Jan     3061
8.Strnad PavelAdamíra Šimon     3171
9.Kašík TadeášAdamíra Jiří     0372
10.Martinec JanAdamíra Jiří ml.     3082
11.Strnad PavelBuriánek Jan     3192
12.Kašík TadeášAdamíra Šimon     30102
13.Martinec JanAdamíra Jiří     30112
14.Klikar MilošAdamíra Jiří ml.     30122
15.Kašík TadeášBuriánek Jan     13123
16.Martinec JanAdamíra Šimon     30133
17.Klikar MilošAdamíra Jiří     31143
18.Strnad PavelAdamíra Jiří ml.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jan40Buriánek Jan13
Klikar Miloš40Adamíra Šimon04
Strnad Pavel40Adamíra Jiří13
Kašík Tadeáš13Adamíra Jiří ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS