Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurae u Slunce BenšeovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:28 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     2301
2.Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
Fejfar Zdeněk
Hegarová Monika
 
 
     3111
3.Martinec JanHegarová Monika     3021
4.Seidl JanKynčl Luboš     2322
5.Klikar MilošFišarová Markéta     3032
6.Strnad PavelFejfar Zdeněk     2333
7.Seidl JanHegarová Monika     3043
8.Klikar MilošKynčl Luboš     3053
9.Strnad PavelFišarová Markéta     2354
10.Martinec JanFejfar Zdeněk     1355
11.Klikar MilošZelenková Monika     3065
12.Strnad PavelKynčl Luboš     3075
13.Martinec JanFišarová Markéta     0376
14.Seidl JanFejfar Zdeněk     1377
15.Strnad PavelZelenková Monika     3187
16.Martinec JanKynčl Luboš     2388
17.Seidl JanFišarová Markéta     3298
18.Klikar MilošFejfar Zdeněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinec Jan13Hegarová Monika02
Seidl Jan22Kynčl Luboš22
Klikar Miloš40Fišarová Markéta22
Strnad Pavel22Fejfar Zdeněk31
   Zelenková Monika02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:23679:552Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
946  3010
2.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Mráz Luboš
Hyka Karel
 
 
8-968 3120
3.Samko ŠtefanJílek Miroslav1179  3030
4.Václavík MiroslavHoření Radek99-98 3140
5.Boháč MartinMráz Luboš892  3050
6.Brandejs JanHyka Karel65-8-4-82351
7.Václavík MiroslavJílek Miroslav123-5-8-72352
8.Boháč MartinHoření Radek849  3062
9.Brandejs JanMráz Luboš7-5-10-7 1363
10.Samko ŠtefanHyka Karel1510-104 3173
11.Boháč MartinJílek Miroslav-7784 3183
12.Brandejs JanHoření Radek343  3093
13.Samko ŠtefanMráz Luboš-47-6-7 1394
14.Václavík MiroslavHyka Karel6-5-12-9 1395
15.Brandejs JanJílek Miroslav277  30105
16.Samko ŠtefanHoření Radek224  30115
17.Václavík MiroslavMráz Luboš712-88 31125
18.Boháč MartinHyka Karel-93-72-523126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Samko Štefan31Jílek Miroslav13
Václavík Miroslav22Hoření Radek04
Boháč Martin31Mráz Luboš22
Brandejs Jan22Hyka Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
     3010
2.Filip Josef
Mizera Petr
 
 
Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
     3120
3.Pařízek JanHrubec Zbyněk     3030
4.Filip JosefJirouš Zbyněk     3140
5.Mizera PetrVejnar Josef     3050
6.Sedláček MiroslavTobiáš Vladimír     3060
7.Filip JosefHrubec Zbyněk     3070
8.Mizera PetrJirouš Zbyněk     3180
9.Sedláček MiroslavVejnar Josef     3090
10.Pařízek JanTobiáš Vladimír     30100
11.Mizera PetrHrubec Zbyněk     30110
12.Sedláček MiroslavJirouš Zbyněk     13111
13.Pařízek JanVejnar Josef     30121
14.Filip JosefTobiáš Vladimír     30131
15.Sedláček MiroslavHrubec Zbyněk     32141
16.Pařízek JanJirouš Zbyněk     31151
17.Filip JosefVejnar Josef     31161
18.Mizera PetrTobiáš Vladimír     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Hrubec Zbyněk04
Filip Josef40Jirouš Zbyněk13
Mizera Petr40Vejnar Josef04
Sedláček Miroslav31Tobiáš Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
     0301
2.Buriánek Jan
Tauchman Jiří
 
 
Jůza Jiří
Hochmal Zdeněk
 
 
     0302
3.Adamíra Jiří ml.Škaloud Miroslav     0303
4.Adamíra JiříFlajšr Antonín     0304
5.Buriánek JanJůza Jiří     0305
6.Tauchman JiříHochmal Zdeněk     0306
7.Adamíra JiříŠkaloud Miroslav     0307
8.Buriánek JanFlajšr Antonín     0308
9.Tauchman JiříJůza Jiří     0309
10.Adamíra Jiří ml.Hochmal Zdeněk     03010
11.Buriánek JanŠkaloud Miroslav     03011
12.Tauchman JiříFlajšr Antonín     03012
13.Adamíra Jiří ml.Jůza Jiří     03013
14.Adamíra JiříHochmal Zdeněk     03014
15.Tauchman JiříŠkaloud Miroslav     03015
16.Adamíra Jiří ml.Flajšr Antonín     03016
17.Adamíra JiříJůza Jiří     03017
18.Buriánek JanHochmal Zdeněk     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Jiří ml.04Škaloud Miroslav40
Adamíra Jiří04Flajšr Antonín40
Buriánek Jan04Jůza Jiří40
Tauchman Jiří04Hochmal Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     1301
2.Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
     0302
3.Pokorný MartinJiříček Jan     0303
4.Brož KryštofHudský Libor     2304
5.Brenner RadekKratochvíl Jaromír     0305
6.Vondrák MichalNovotný Pavel     1306
7.Brož KryštofJiříček Jan     0307
8.Brenner RadekHudský Libor     1308
9.Vondrák MichalKratochvíl Jaromír     0309
10.Pokorný MartinNovotný Pavel     03010
11.Brenner RadekJiříček Jan     03011
12.Vondrák MichalHudský Libor     03012
13.Pokorný MartinKratochvíl Jaromír     32112
14.Brož KryštofHolina Antonín     13113
15.Vondrák MichalJiříček Jan     03114
16.Pokorný MartinHudský Libor     31214
17.Brož KryštofKratochvíl Jaromír     32314
18.Brenner RadekHolina Antonín     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Martin22Jiříček Jan40
Brož Kryštof13Hudský Libor31
Brenner Radek13Kratochvíl Jaromír22
Vondrák Michal04Novotný Pavel20
   Holina Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:43 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     1301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0302
3.Mencl KryštofMálek Lukáš     0303
4.Varcl Jan st.David Lukáš     0304
5.Brenner MatějDavid Jaroslav     0305
6.Kosař VáclavKrál Libor     1306
7.Varcl Jan st.Málek Lukáš     0307
8.Brenner MatějDavid Lukáš     1308
9.Kosař VáclavDavid Jaroslav     0309
10.Mencl KryštofKrál Libor     3019
11.Brenner MatějMálek Lukáš     13110
12.Kosař VáclavDavid Lukáš     13111
13.Mencl KryštofDavid Jaroslav     31211
14.Ouvín JosefKrál Libor     30311
15.Kosař VáclavMálek Lukáš     03312
16.Mencl KryštofDavid Lukáš     03313
17.Ouvín JosefDavid Jaroslav     23314
18.Brenner MatějKrál Libor     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mencl Kryštof22Málek Lukáš40
Varcl Jan st.02David Lukáš40
Brenner Matěj13David Jaroslav31
Kosař Václav04Král Libor13
Ouvín Josef11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS