Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Jílek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     3110
2.Brouček Tomáš
Kořínková Lucie
 
 
Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
     0311
3.Jílek MiroslavBrenner Radek     2312
4.Hoření RadekVondrák Michal     2313
5.Kořínková LucieHousa Aleš     0314
6.Brouček TomášBrož Kryštof     3024
7.Hoření RadekBrenner Radek     1325
8.Kořínková LucieVondrák Michal     1326
9.Brouček TomášHousa Aleš     3236
10.Jílek MiroslavBrož Kryštof     2337
11.Kořínková LucieBrenner Radek     0338
12.Brouček TomášVondrák Michal     3048
13.Jílek MiroslavHousa Aleš     1349
14.Hoření RadekBrož Kryštof     03410
15.Brouček TomášBrenner Radek     30510
16.Jílek MiroslavVondrák Michal     30610
17.Hoření RadekHousa Aleš     03611
18.Kořínková LucieBrož Kryštof     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Miroslav13Brenner Radek31
Hoření Radek04Vondrák Michal22
Kořínková Lucie04Housa Aleš31
Brouček Tomáš40Brož Kryštof31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Varcl Jan st.
Varcl Jan ml.
 
 
     1301
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Brenner Matěj
Kosař Václav
 
 
     1302
3.Kynčl LubošVarcl Jan ml.     1303
4.Fišarová MarkétaBrenner Matěj     1304
5.Fejfar ZdeněkVarcl Jan st.     1305
6.Zelenková MonikaKosař Václav     1306
7.Fišarová MarkétaVarcl Jan ml.     1307
8.Fejfar ZdeněkBrenner Matěj     3017
9.Zelenková MonikaVarcl Jan st.     0318
10.Kynčl LubošKosař Václav     3228
11.Fejfar ZdeněkVarcl Jan ml.     0329
12.Zelenková MonikaBrenner Matěj     23210
13.Kynčl LubošVarcl Jan st.     03211
14.Fišarová MarkétaKosař Václav     30311
15.Zelenková MonikaVarcl Jan ml.     03312
16.Kynčl LubošBrenner Matěj     13313
17.Fišarová MarkétaVarcl Jan st.     13314
18.Fejfar ZdeněkKosař Václav     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kynčl Luboš13Varcl Jan ml.40
Fišarová Markéta13Brenner Matěj31
Fejfar Zdeněk22Varcl Jan st.40
Zelenková Monika04Kosař Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Filip Josef
Pařízek Jan
 
 
     3010
2.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     0311
3.Novotný PavelFilip Josef     3221
4.Hudský LiborNovák Luboš     1322
5.Kratochvíl JaromírPařízek Jan     1323
6.Jiříček JanMizera Petr     3033
7.Hudský LiborFilip Josef     3243
8.Kratochvíl JaromírNovák Luboš     0344
9.Jiříček JanPařízek Jan     3054
10.Novotný PavelMizera Petr     2355
11.Kratochvíl JaromírFilip Josef     3165
12.Jiříček JanNovák Luboš     3075
13.Novotný PavelPařízek Jan     0376
14.Hudský LiborMizera Petr     1377
15.Jiříček JanFilip Josef     3087
16.Novotný PavelNovák Luboš     0388
17.Hudský LiborPařízek Jan     1389
18.Kratochvíl JaromírMizera Petr     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Pavel13Filip Josef04
Hudský Libor13Novák Luboš31
Kratochvíl Jaromír13Pařízek Jan31
Jiříček Jan40Mizera Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Adamíra Jiří
Buriánek Jan
 
 
     3020
3.David JaroslavTauchman Jiří     3030
4.Málek LukášAdamíra Jiří ml.     3040
5.Krejsa KarelAdamíra Jiří     3050
6.Král LiborBuriánek Jan     3060
7.Málek LukášTauchman Jiří     3070
8.Krejsa KarelAdamíra Jiří ml.     3080
9.Král LiborAdamíra Jiří     3090
10.David JaroslavBuriánek Jan     30100
11.Krejsa KarelTauchman Jiří     30110
12.Král LiborAdamíra Jiří ml.     30120
13.David JaroslavAdamíra Jiří     30130
14.Málek LukášBuriánek Jan     30140
15.Král LiborTauchman Jiří     30150
16.David JaroslavAdamíra Jiří ml.     30160
17.Málek LukášAdamíra Jiří     30170
18.Krejsa KarelBuriánek Jan     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jaroslav40Tauchman Jiří04
Málek Lukáš40Adamíra Jiří ml.04
Krejsa Karel40Adamíra Jiří04
Král Libor40Buriánek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubec Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
     0301
2.Hrubec Zbyněk
Vejnar Josef
 
 
Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
     2302
3.Návesník StanislavStrnad Pavel     1303
4.Vejnar JosefSeidl Jan     2304
5.Tobiáš VladimírMartinec Jan     0305
6.Tobiáš ZdeněkDrahný Stanislav     2306
7.Vejnar JosefStrnad Pavel     0307
8.Tobiáš VladimírSeidl Jan     0308
9.Jirouš ZbyněkMartinec Jan     0309
10.Návesník StanislavDrahný Stanislav     3019
11.Tobiáš VladimírStrnad Pavel     13110
12.Jirouš ZbyněkSeidl Jan     30210
13.Návesník StanislavMartinec Jan     32310
14.Vejnar JosefDrahný Stanislav     30410
15.Jirouš ZbyněkStrnad Pavel     31510
16.Návesník StanislavSeidl Jan     30610
17.Vejnar JosefMartinec Jan     03611
18.Tobiáš VladimírDrahný Stanislav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Návesník Stanislav31Strnad Pavel31
Vejnar Josef13Seidl Jan22
Tobiáš Vladimír13Martinec Jan31
Tobiáš Zdeněk01Drahný Stanislav13
Jirouš Zbyněk21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:13 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3110
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Samko Štefan
Varga Ján
 
 
     3120
3.Najbr JiříVáclavík Miroslav     3030
4.Škaloud MiroslavSamko Štefan     3040
5.Flajšr AntonínBoháč Martin     2341
6.Móro JaroslavVarga Ján     3051
7.Škaloud MiroslavVáclavík Miroslav     3161
8.Flajšr AntonínSamko Štefan     3071
9.Móro JaroslavBoháč Martin     3081
10.Najbr JiříVarga Ján     3091
11.Flajšr AntonínVáclavík Miroslav     31101
12.Malý FilipSamko Štefan     13102
13.Najbr JiříBoháč Martin     30112
14.Škaloud MiroslavVarga Ján     30122
15.Malý FilipVáclavík Miroslav     23123
16.Najbr JiříSamko Štefan     30133
17.Škaloud MiroslavBoháč Martin     30143
18.Flajšr AntonínVarga Ján     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří40Václavík Miroslav13
Škaloud Miroslav40Samko Štefan13
Flajšr Antonín31Boháč Martin13
Móro Jaroslav20Varga Ján04
Malý Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Jílek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Varcl Jan st.
Varcl Jan ml.
 
 
     0301
2.Brouček Tomáš
Kořínková Lucie
 
 
Kosař Václav
Brenner Matěj
 
 
     3111
3.Jílek MiroslavVarcl Jan ml.     0312
4.Brouček TomášBrenner Matěj     3022
5.Kořínková LucieVarcl Jan st.     0323
6.Hoření RadekKosař Václav     0324
7.Brouček TomášVarcl Jan ml.     2325
8.Kořínková LucieBrenner Matěj     0326
9.Hoření RadekVarcl Jan st.     0327
10.Jílek MiroslavKosař Václav     2328
11.Kořínková LucieVarcl Jan ml.     0329
12.Hoření RadekBrenner Matěj     03210
13.Jílek MiroslavVarcl Jan st.     13211
14.Brouček TomášKosař Václav     31311
15.Hoření RadekVarcl Jan ml.     03312
16.Jílek MiroslavBrenner Matěj     13313
17.Brouček TomášVarcl Jan st.WO    03314
18.Kořínková LucieKosař Václav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Miroslav04Varcl Jan ml.40
Brouček Tomáš21Brenner Matěj31
Kořínková Lucie04Varcl Jan st.30
Hoření Radek04Kosař Václav31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     3010
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
     3220
3.Kynčl LubošBrenner Radek     3230
4.Fišarová MarkétaVondrák Michal     3040
5.Fejfar ZdeněkHousa Aleš     3250
6.Zelenková MonikaBrož Kryštof     1351
7.Fišarová MarkétaBrenner Radek     3261
8.Fejfar ZdeněkVondrák Michal     3071
9.Zelenková MonikaHousa Aleš     2372
10.Kynčl LubošBrož Kryštof     3082
11.Fejfar ZdeněkBrenner Radek     3192
12.Zelenková MonikaVondrák Michal     0393
13.Kynčl LubošHousa Aleš     2394
14.Fišarová MarkétaBrož Kryštof     30104
15.Zelenková MonikaBrenner Radek     03105
16.Kynčl LubošVondrák Michal     30115
17.Fišarová MarkétaHousa Aleš     23116
18.Fejfar ZdeněkBrož Kryštof     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kynčl Luboš31Brenner Radek13
Fišarová Markéta31Vondrák Michal13
Fejfar Zdeněk40Housa Aleš31
Zelenková Monika04Brož Kryštof13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Tauchman Jiří
Buriánek Jan
 
 
     3010
2.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3020
3.Novotný PavelTauchman Jiří     3030
4.Hudský LiborBuriánek Jan     3040
5.Kratochvíl JaromírAdamíra Jiří ml.     3050
6.Jiříček JanAdamíra Jiří     3060
7.Hudský LiborTauchman Jiří     3070
8.Kratochvíl JaromírBuriánek Jan     3080
9.Jiříček JanAdamíra Jiří ml.     3090
10.Novotný PavelAdamíra Jiří     30100
11.Kratochvíl JaromírTauchman Jiří     30110
12.Jiříček JanBuriánek Jan     30120
13.Novotný PavelAdamíra Jiří ml.     30130
14.Hudský LiborAdamíra Jiří     30140
15.Jiříček JanTauchman Jiří     30150
16.Novotný PavelBuriánek Jan     30160
17.Hudský LiborAdamíra Jiří ml.     30170
18.Kratochvíl JaromírAdamíra Jiří     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Pavel40Tauchman Jiří04
Hudský Libor40Buriánek Jan04
Kratochvíl Jaromír40Adamíra Jiří ml.04
Jiříček Jan40Adamíra Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
     3210
2.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     3120
3.David JaroslavNovák Luboš     3130
4.Málek LukášPařízek Jan     0331
5.Krejsa KarelMizera Petr     3041
6.Král LiborFilip Josef     2342
7.Málek LukášNovák Luboš     3052
8.Krejsa KarelPařízek Jan     2353
9.Král LiborMizera Petr     3263
10.David JaroslavFilip Josef     3073
11.Krejsa KarelNovák Luboš     0374
12.Král LiborPařízek Jan     0375
13.David JaroslavMizera Petr     3085
14.Málek LukášFilip Josef     3095
15.Král LiborNovák Luboš     0396
16.David JaroslavPařízek Jan     32106
17.Málek LukášMizera Petr     31116
18.Krejsa KarelFilip Josef     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jaroslav40Novák Luboš22
Málek Lukáš31Pařízek Jan31
Krejsa Karel22Mizera Petr04
Král Libor13Filip Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubec Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návesník Stanislav
Tobiáš Zdeněk
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     1301
2.Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
Samko Štefan
Varga Ján
 
 
     3011
3.Návesník StanislavBoháč Martin     2312
4.Hrubec ZbyněkVarga Ján     3022
5.Jirouš ZbyněkVáclavík Miroslav     3132
6.Tobiáš ZdeněkSamko Štefan     1333
7.Hrubec ZbyněkBoháč Martin     2334
8.Jirouš ZbyněkVarga Ján     3044
9.Tobiáš ZdeněkVáclavík Miroslav     0345
10.Návesník StanislavSamko Štefan     3055
11.Jirouš ZbyněkBoháč Martin     2356
12.Tobiáš ZdeněkVarga Ján     3166
13.Návesník StanislavVáclavík Miroslav     1367
14.Hrubec ZbyněkSamko Štefan     0368
15.Tobiáš ZdeněkBoháč Martin     0369
16.Návesník StanislavVarga Ján     3079
17.Hrubec ZbyněkVáclavík Miroslav     03710
18.Jirouš ZbyněkSamko Štefan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Návesník Stanislav22Boháč Martin40
Hrubec Zbyněk13Varga Ján04
Jirouš Zbyněk31Václavík Miroslav31
Tobiáš Zdeněk13Samko Štefan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Strnad Pavel
Martinec Jan
 
 
     3210
2.Najbr Jiří
Malá Michaela
 
 
Drahný Stanislav
Seidl Jan
 
 
     2311
3.Najbr JiříStrnad Pavel     3021
4.Škaloud MiroslavMartinec Jan     3131
5.Malá MichaelaSeidl Jan     1332
6.Flajšr AntonínDrahný Stanislav     3042
7.Škaloud MiroslavStrnad Pavel     3052
8.Malá MichaelaMartinec Jan     1353
9.Flajšr AntonínSeidl Jan     3063
10.Najbr JiříDrahný Stanislav     3073
11.Malá MichaelaStrnad Pavel     0374
12.Flajšr AntonínMartinec Jan     3284
13.Najbr JiříSeidl Jan     3094
14.Škaloud MiroslavDrahný Stanislav     30104
15.Flajšr AntonínStrnad Pavel     30114
16.Najbr JiříMartinec Jan     31124
17.Škaloud MiroslavSeidl Jan     30134
18.Kobrle JaroslavDrahný Stanislav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbr Jiří40Strnad Pavel13
Škaloud Miroslav40Martinec Jan13
Malá Michaela03Seidl Jan13
Flajšr Antonín40Drahný Stanislav04
Kobrle Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Fejfar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
     1301
2.Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
     1302
3.Návesník StanislavFejfar Zdeněk     3112
4.Tobiáš VladimírHegarová Monika     3222
5.Vejnar JosefKynčl Luboš     0323
6.Tobiáš ZdeněkFišarová Markéta     0324
7.Tobiáš VladimírFejfar Zdeněk     0325
8.Vejnar JosefHegarová Monika     3235
9.Tobiáš ZdeněkKynčl Luboš     0336
10.Návesník StanislavFišarová Markéta     1337
11.Vejnar JosefFejfar Zdeněk     0338
12.Tobiáš ZdeněkHegarová Monika     3248
13.Návesník StanislavKynčl Luboš     2349
14.Tobiáš VladimírFišarová Markéta     3159
15.Tobiáš ZdeněkFejfar Zdeněk     03510
16.Návesník StanislavHegarová Monika     31610
17.Tobiáš VladimírKynčl Luboš     30710
18.Vejnar JosefFišarová Markéta     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Návesník Stanislav22Fejfar Zdeněk31
Tobiáš Vladimír31Hegarová Monika04
Vejnar Josef13Kynčl Luboš31
Tobiáš Zdeněk13Fišarová Markéta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
     3010
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Mráz Luboš
Kořínková Lucie
 
 
     3020
3.Najbr JiříJílek Miroslav     3030
4.Škaloud MiroslavHoření Radek     3040
5.Flajšr AntonínMráz Luboš     3050
6.Móro JaroslavKořínková Lucie     3060
7.Škaloud MiroslavJílek Miroslav     3170
8.Flajšr AntonínHoření Radek     3080
9.Móro JaroslavMráz Luboš     2381
10.Najbr JiříKořínková Lucie     3091
11.Flajšr AntonínJílek Miroslav     30101
12.Móro JaroslavHoření Radek     30111
13.Najbr JiříMráz Luboš     03112
14.Škaloud MiroslavKořínková Lucie     30122
15.Móro JaroslavJílek Miroslav     32132
16.Najbr JiříHoření Radek     30142
17.Škaloud MiroslavMráz Luboš     30152
18.Flajšr AntonínKořínková Lucie     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří31Jílek Miroslav04
Škaloud Miroslav40Hoření Radek04
Flajšr Antonín40Mráz Luboš22
Móro Jaroslav31Kořínková Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:Kratochvíl Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:7 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
     3010
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
     3020
3.Jiříček JanStrnad Pavel     3030
4.Hudský LiborSeidl Jan     3040
5.Kratochvíl JaromírMartinec Jan     3050
6.Novotný PavelKlikar Miloš     3060
7.Hudský LiborStrnad Pavel     2361
8.Kratochvíl JaromírSeidl Jan     3071
9.Novotný PavelMartinec Jan     3081
10.Jiříček JanKlikar Miloš     3091
11.Kratochvíl JaromírStrnad Pavel     31101
12.Novotný PavelSeidl Jan     30111
13.Jiříček JanMartinec Jan     30121
14.Hudský LiborKlikar Miloš     30131
15.Novotný PavelStrnad Pavel     03132
16.Jiříček JanSeidl Jan     30142
17.Hudský LiborMartinec Jan     30152
18.Kratochvíl JaromírKlikar Miloš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Strnad Pavel22
Hudský Libor31Seidl Jan04
Kratochvíl Jaromír40Martinec Jan04
Novotný Pavel31Klikar Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3010
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Samko Štefan
Varga Ján
 
 
     3020
3.Málek LukášBoháč Martin     3030
4.David JaroslavSamko Štefan     3040
5.Krejsa KarelVáclavík Miroslav     0341
6.Král LiborVarga Ján     3051
7.David JaroslavBoháč Martin     3061
8.Krejsa KarelSamko Štefan     3071
9.Král LiborVáclavík Miroslav     3181
10.Málek LukášVarga Ján     3091
11.Krejsa KarelBoháč Martin     2392
12.Král LiborSamko Štefan     1393
13.Málek LukášVáclavík Miroslav     30103
14.David JaroslavVarga Ján     30113
15.Král LiborBoháč Martin     31123
16.Málek LukášSamko Štefan     30133
17.David JaroslavVáclavík Miroslav     31143
18.Krejsa KarelVarga Ján     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Málek Lukáš40Boháč Martin13
David Jaroslav40Samko Štefan13
Krejsa Karel22Václavík Miroslav13
Král Libor31Varga Ján04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Novák Luboš
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Housa Aleš
Brož Kryštof
 
 
     0301
2.Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
Brenner Radek
Pokorný Martin
 
 
     3011
3.Novák LubošHousa Aleš     3021
4.Pařízek JanBrož Kryštof     3031
5.Mizera PetrBrenner Radek     3041
6.Filip JosefPokorný Martin     3151
7.Pařízek JanHousa Aleš     3061
8.Mizera PetrBrož Kryštof     3171
9.Filip JosefBrenner Radek     3281
10.Novák LubošPokorný Martin     3291
11.Mizera PetrHousa Aleš     31101
12.Filip JosefBrož Kryštof     32111
13.Novák LubošBrenner Radek     30121
14.Pařízek JanPokorný MartinWO    30131
15.Filip JosefHousa Aleš     30141
16.Novák LubošBrož Kryštof     30151
17.Pařízek JanBrenner Radek     30161
18.Mizera PetrPokorný MartinWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Luboš40Housa Aleš04
Pařízek Jan30Brož Kryštof04
Mizera Petr30Brenner Radek04
Filip Josef40Pokorný Martin02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
Adamíra Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Brenner Matěj
Mencl Kryštof
 
 
     0301
2.Tauchman Jiří
Sokolová Barbora
 
 
Ouvín Josef
Kosař Václav
 
 
     0302
3.Adamíra JiříMencl Kryštof     0303
4.Adamíra Jiří ml.Kosař Václav     0304
5.Tauchman JiříOuvín Josef     0305
6.Buriánek JanBrenner Matěj     0306
7.Adamíra Jiří ml.Mencl Kryštof     0307
8.Tauchman JiříKosař Václav     0308
9.Buriánek JanOuvín Josef     0309
10.Adamíra JiříBrenner Matěj     03010
11.Tauchman JiříMencl Kryštof     03011
12.Buriánek JanKosař Václav     03012
13.Adamíra JiříOuvín Josef     03013
14.Adamíra Jiří ml.Brenner Matěj     03014
15.Buriánek JanMencl Kryštof     03015
16.Adamíra JiříKosař Václav     03016
17.Adamíra Jiří ml.Ouvín Josef     03017
18.Tauchman JiříBrenner Matěj     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Jiří04Mencl Kryštof40
Adamíra Jiří ml.04Kosař Václav40
Tauchman Jiří04Ouvín Josef40
Buriánek Jan04Brenner Matěj40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
     1301
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
     3011
3.Najbr JiříFejfar Zdeněk     0312
4.Škaloud MiroslavHegarová Monika     3022
5.Flajšr AntonínKynčl Luboš     3032
6.Móro JaroslavFišarová Markéta     3042
7.Škaloud MiroslavFejfar Zdeněk     3052
8.Flajšr AntonínHegarová Monika     3062
9.Móro JaroslavKynčl Luboš     3272
10.Najbr JiříFišarová Markéta     3182
11.Flajšr AntonínFejfar Zdeněk     3292
12.Móro JaroslavHegarová Monika     32102
13.Najbr JiříZelenková Monika     30112
14.Škaloud MiroslavFišarová Markéta     13113
15.Móro JaroslavFejfar Zdeněk     13114
16.Najbr JiříHegarová Monika     30124
17.Škaloud MiroslavZelenková Monika     30134
18.Flajšr AntonínFišarová Markéta     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbr Jiří31Fejfar Zdeněk22
Škaloud Miroslav31Hegarová Monika04
Flajšr Antonín40Kynčl Luboš02
Móro Jaroslav31Fišarová Markéta13
   Zelenková Monika02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Jílek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32 Sokol Víchová nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návesník Stanislav
Tobiáš Vladimír
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
     3010
2.Vejnar Josef
Tobiáš Zdeněk
 
 
Mráz Luboš
Kořínková Lucie
 
 
     0311
3.Návesník StanislavJílek Miroslav     1312
4.Tobiáš VladimírHoření Radek     3122
5.Vejnar JosefMráz Luboš     0323
6.Tobiáš ZdeněkKořínková Lucie     3033
7.Tobiáš VladimírJílek Miroslav     3143
8.Vejnar JosefHoření Radek     3253
9.Tobiáš ZdeněkMráz Luboš     0354
10.Návesník StanislavKořínková Lucie     3064
11.Vejnar JosefJílek Miroslav     3074
12.Tobiáš ZdeněkHoření Radek     0375
13.Návesník StanislavMráz Luboš     0376
14.Tobiáš VladimírKořínková Lucie     3286
15.Tobiáš ZdeněkJílek Miroslav     0387
16.Návesník StanislavHoření Radek     3197
17.Tobiáš VladimírMráz Luboš     2398
18.Vejnar JosefKořínková Lucie     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Návesník Stanislav22Jílek Miroslav22
Tobiáš Vladimír31Hoření Radek13
Vejnar Josef31Mráz Luboš40
Tobiáš Zdeněk13Kořínková Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3010
2.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
     3120
3.Novotný PavelVáclavík Miroslav     3030
4.Jiříček JanBrandejs Jan     3040
5.Kratochvíl JaromírBoháč Martin     0341
6.Holina AntonínSamko Štefan     3051
7.Jiříček JanVáclavík Miroslav     3061
8.Kratochvíl JaromírBrandejs Jan     2362
9.Holina AntonínBoháč Martin     0363
10.Novotný PavelSamko Štefan     3073
11.Kratochvíl JaromírVáclavík Miroslav     3083
12.Holina AntonínBrandejs Jan     2384
13.Novotný PavelBoháč Martin     0385
14.Jiříček JanSamko Štefan     3195
15.Holina AntonínVáclavík Miroslav     30105
16.Novotný PavelBrandejs Jan     30115
17.Jiříček JanBoháč Martin     30125
18.Kratochvíl JaromírSamko Štefan     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Pavel31Václavík Miroslav04
Jiříček Jan40Brandejs Jan22
Kratochvíl Jaromír22Boháč Martin31
Holina Antonín22Samko Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:11 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Strnad Pavel
Klikar Miloš
 
 
     3010
2.Krejsa Karel
David Jaroslav
 
 
Martinec Jan
Seidl Jan
 
 
     3020
3.David JaroslavStrnad Pavel     3130
4.David LukášKlikar Miloš     3040
5.Krejsa KarelMartinec Jan     3150
6.Král LiborSeidl Jan     3060
7.David LukášStrnad Pavel     3070
8.Krejsa KarelKlikar Miloš     3180
9.Král LiborMartinec Jan     3090
10.David JaroslavSeidl Jan     31100
11.Krejsa KarelStrnad Pavel     03101
12.Král LiborKlikar Miloš     30111
13.David JaroslavMartinec Jan     31121
14.David LukášSeidl Jan     30131
15.Král LiborStrnad Pavel     31141
16.David JaroslavKlikar Miloš     30151
17.David LukášMartinec Jan     30161
18.Krejsa KarelSeidl Jan     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jaroslav40Strnad Pavel13
David Lukáš40Klikar Miloš04
Krejsa Karel31Martinec Jan04
Král Libor40Seidl Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
Adamíra Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54 Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     0301
2.Tauchman Jiří
Buriánek Jan
 
 
Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
     0302
3.Adamíra JiříBrenner Radek     0303
4.Tauchman JiříVondrák Michal     0304
5.Adamíra Jiří ml.Pokorný Martin     0305
6.Buriánek JanBrož Kryštof     0306
7.Tauchman JiříBrenner Radek     0307
8.Adamíra Jiří ml.Vondrák Michal     0308
9.Buriánek JanPokorný Martin     0309
10.Adamíra JiříBrož Kryštof     03010
11.Adamíra Jiří ml.Brenner Radek     03011
12.Buriánek JanVondrák Michal     03012
13.Adamíra JiříPokorný Martin     13013
14.Tauchman JiříBrož Kryštof     03014
15.Buriánek JanBrenner Radek     03015
16.Adamíra ŠimonVondrák Michal     03016
17.Tauchman JiříPokorný Martin     03017
18.Adamíra Jiří ml.Brož Kryštof     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Jiří03Brenner Radek40
Tauchman Jiří04Vondrák Michal40
Adamíra Jiří ml.04Pokorný Martin40
Buriánek Jan04Brož Kryštof40
Adamíra Šimon01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Novák Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sklova 50, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Filip Josef
 
 
Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
     3010
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Brenner Matěj
Mencl Kryštof
 
 
     3120
3.Pařízek JanVarcl Jan st.     1321
4.Novák LubošMencl Kryštof     2322
5.Mizera PetrKosař Václav     3032
6.Filip JosefBrenner Matěj     2333
7.Novák LubošVarcl Jan st.     0334
8.Mizera PetrMencl Kryštof     0335
9.Filip JosefKosař Václav     3245
10.Pařízek JanBrenner Matěj     3055
11.Mizera PetrVarcl Jan st.     0356
12.Filip JosefMencl Kryštof     2357
13.Pařízek JanKosař Václav     3067
14.Novák LubošBrenner Matěj     3177
15.Filip JosefVarcl Jan st.     0378
16.Pařízek JanMencl Kryštof     0379
17.Novák LubošKosař Václav     3089
18.Mizera PetrBrenner Matěj     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan22Varcl Jan st.40
Novák Luboš22Mencl Kryštof40
Mizera Petr22Kosař Václav04
Filip Josef13Brenner Matěj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:Novák Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Filip Josef
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
     3010
2.Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
Brouček Tomáš
Mráz Luboš
 
 
     3120
3.Novák LubošJílek Miroslav     3030
4.Pařízek JanBrouček Tomáš     3040
5.Filip JosefHoření Radek     3050
6.Sedláček MiroslavKořínková Lucie     3060
7.Pařízek JanJílek Miroslav     3070
8.Filip JosefBrouček Tomáš     3280
9.Sedláček MiroslavHoření Radek     3190
10.Novák LubošKořínková Lucie     30100
11.Filip JosefJílek Miroslav     30110
12.Sedláček MiroslavMráz Luboš     31120
13.Novák LubošHoření Radek     30130
14.Pařízek JanKořínková Lucie     30140
15.Sedláček MiroslavJílek Miroslav     30150
16.Novák LubošMráz Luboš     31160
17.Pařízek JanHoření Radek     30170
18.Filip JosefKořínková Lucie     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Luboš40Jílek Miroslav04
Pařízek Jan40Brouček Tomáš02
Filip Josef40Hoření Radek04
Sedláček Miroslav40Kořínková Lucie04
   Mráz Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:Adamíra Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Jan
Tauchman Jiří
 
 
Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
     0301
2.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Fejfar Zdeněk
Hegarová Monika
 
 
     0302
3.Buriánek JanFišarová Markéta     0303
4.Tauchman JiříKynčl Luboš     0304
5.Adamíra Jiří ml.Fejfar Zdeněk     0305
6.Adamíra JiříHegarová Monika     0306
7.Tauchman JiříFišarová Markéta     0307
8.Adamíra Jiří ml.Kynčl Luboš     0308
9.Adamíra JiříFejfar Zdeněk     0309
10.Buriánek JanHegarová Monika     03010
11.Adamíra Jiří ml.Fišarová Markéta     03011
12.Adamíra JiříKynčl Luboš     03012
13.Buriánek JanFejfar Zdeněk     03013
14.Tauchman JiříHegarová Monika     13014
15.Adamíra JiříFišarová Markéta     13015
16.Buriánek JanKynčl Luboš     03016
17.Tauchman JiříFejfar Zdeněk     03017
18.Adamíra Jiří ml.Hegarová Monika     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Jan04Fišarová Markéta40
Tauchman Jiří04Kynčl Luboš40
Adamíra Jiří ml.04Fejfar Zdeněk40
Adamíra Jiří04Hegarová Monika40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
Martinec Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
Brenner Radek
Zajíček Jan st.
 
 
     3110
2.Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
     3120
3.Klikar MilošPokorný Martin     0321
4.Martinec JanBrož Kryštof     1322
5.Strnad PavelBrenner Radek     2323
6.Seidl JanZajíček Jan st.     3133
7.Martinec JanPokorný Martin     3043
8.Strnad PavelBrož Kryštof     1344
9.Seidl JanBrenner Radek     3154
10.Klikar MilošZajíček Jan st.     3064
11.Strnad PavelPokorný Martin     3274
12.Seidl JanBrož Kryštof     3084
13.Klikar MilošBrenner Radek     0385
14.Martinec JanZajíček Jan st.     3095
15.Seidl JanPokorný Martin     0396
16.Klikar MilošBrož Kryštof     30106
17.Martinec JanBrenner Radek     30116
18.Strnad PavelZajíček Jan st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klikar Miloš22Pokorný Martin22
Martinec Jan31Brož Kryštof22
Strnad Pavel22Brenner Radek22
Seidl Jan31Zajíček Jan st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
Boháč Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samko Štefan
Varga Ján
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     0301
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     3011
3.Samko ŠtefanVarcl Jan st.     0312
4.Václavík MiroslavMencl Kryštof     0313
5.Varga JánBrenner Matěj     0314
6.Boháč MartinKosař Václav     3224
7.Václavík MiroslavVarcl Jan st.     0325
8.Varga JánMencl Kryštof     0326
9.Boháč MartinBrenner Matěj     2327
10.Samko ŠtefanKosař Václav     3237
11.Varga JánOuvín Josef     0338
12.Boháč MartinMencl Kryštof     0339
13.Samko ŠtefanBrenner Matěj     23310
14.Václavík MiroslavKosař Václav     03311
15.Boháč MartinOuvín Josef     23312
16.Samko ŠtefanMencl Kryštof     03313
17.Václavík MiroslavBrenner Matěj     03314
18.Varga JánKosař Václav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samko Štefan13Varcl Jan st.20
Václavík Miroslav04Mencl Kryštof40
Varga Ján04Brenner Matěj40
Boháč Martin13Kosař Václav22
   Ouvín Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubec Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:45 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     0301
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     2302
3.Návesník StanislavJiříček Jan     0303
4.Vejnar JosefHudský Libor     0304
5.Jirouš ZbyněkKratochvíl Jaromír     3214
6.Hrubec ZbyněkNovotný Pavel     3124
7.Vejnar JosefJiříček Jan     0325
8.Jirouš ZbyněkHudský Libor     3235
9.Hrubec ZbyněkKratochvíl Jaromír     1336
10.Návesník StanislavNovotný Pavel     2337
11.Jirouš ZbyněkJiříček Jan     0338
12.Hrubec ZbyněkHudský Libor     0339
13.Návesník StanislavKratochvíl Jaromír     3149
14.Vejnar JosefNovotný Pavel     13410
15.Hrubec ZbyněkJiříček Jan     03411
16.Návesník StanislavHudský Libor     32511
17.Vejnar JosefKratochvíl Jaromír     03512
18.Jirouš ZbyněkNovotný Pavel     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Návesník Stanislav22Jiříček Jan40
Vejnar Josef04Hudský Libor22
Jirouš Zbyněk31Kratochvíl Jaromír22
Hrubec Zbyněk13Novotný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
     3110
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3020
3.Najbr JiříDavid Jaroslav     3130
4.Škaloud MiroslavMálek Lukáš     3040
5.Flajšr AntonínKrál Libor     3250
6.Móro JaroslavKrejsa Karel     3060
7.Škaloud MiroslavDavid Jaroslav     2361
8.Flajšr AntonínMálek Lukáš     2362
9.Móro JaroslavKrál Libor     3072
10.Najbr JiříKrejsa Karel     3082
11.Flajšr AntonínDavid Jaroslav     1383
12.Móro JaroslavMálek Lukáš     3193
13.Najbr JiříKrál Libor     30103
14.Škaloud MiroslavKrejsa Karel     31113
15.Móro JaroslavDavid Jaroslav     23114
16.Najbr JiříMálek Lukáš     03115
17.Škaloud MiroslavKrál Libor     30125
18.Flajšr AntonínKrejsa Karel     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří31David Jaroslav31
Škaloud Miroslav31Málek Lukáš22
Flajšr Antonín22Král Libor04
Móro Jaroslav31Krejsa Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Novák Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
Fejfar Zdeněk
Hegarová Monika
 
 
     3010
2.Novák Luboš
Filip Josef
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     3020
3.Pařízek JanHegarová Monika     3030
4.Novák LubošKynčl Luboš     3040
5.Filip JosefFejfar Zdeněk     1341
6.Sedláček MiroslavFišarová Markéta     1342
7.Novák LubošHegarová Monika     3052
8.Filip JosefKynčl Luboš     3062
9.Sedláček MiroslavFejfar Zdeněk     2363
10.Pařízek JanFišarová Markéta     3173
11.Filip JosefHegarová Monika     3183
12.Sedláček MiroslavKynčl Luboš     3193
13.Pařízek JanFejfar Zdeněk     30103
14.Novák LubošFišarová Markéta     23104
15.Sedláček MiroslavHegarová Monika     30114
16.Pařízek JanKynčl Luboš     30124
17.Novák LubošFejfar Zdeněk     31134
18.Filip JosefFišarová Markéta     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Hegarová Monika04
Novák Luboš31Kynčl Luboš04
Filip Josef31Fejfar Zdeněk22
Sedláček Miroslav22Fišarová Markéta22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
Adamíra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 TJ Sokol Tatobity B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
     0301
2.Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
Brouček Tomáš
Kořínková Lucie
 
 
     0302
3.Adamíra ŠimonJílek Miroslav     0303
4.Adamíra Jiří ml.Hoření Radek     0304
5.Tauchman JiříBrouček Tomáš     0305
6.Adamíra JiříKořínková Lucie     0306
7.Adamíra Jiří ml.Jílek Miroslav     0307
8.Tauchman JiříHoření Radek     1308
9.Adamíra JiříBrouček Tomáš     0309
10.Adamíra ŠimonKořínková Lucie     03010
11.Tauchman JiříJílek Miroslav     03011
12.Adamíra JiříHoření Radek     03012
13.Adamíra ŠimonBrouček Tomáš     03013
14.Adamíra Jiří ml.Kořínková Lucie     23014
15.Adamíra JiříJílek Miroslav     03015
16.Adamíra ŠimonHoření Radek     13016
17.Adamíra Jiří ml.Brouček Tomáš     03017
18.Tauchman JiříKořínková Lucie     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Šimon04Jílek Miroslav40
Adamíra Jiří ml.04Hoření Radek40
Tauchman Jiří04Brouček Tomáš40
Adamíra Jiří04Kořínková Lucie40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
Martinec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
Varcl Jan st.
Brenner Matěj
 
 
     1301
2.Strnad Pavel
Brykner Milan
 
 
Louda Václav
Kosař Václav
 
 
     1302
3.Strnad PavelLouda Václav     3112
4.Klikar MilošVarcl Jan st.     0313
5.Martinec JanBrenner Matěj     0314
6.Brykner MilanKosař Václav     0315
7.Klikar MilošLouda Václav     1316
8.Martinec JanVarcl Jan st.     1317
9.Brykner MilanBrenner Matěj     0318
10.Strnad PavelKosař Václav     3028
11.Martinec JanLouda Václav     0329
12.Brykner MilanVarcl Jan st.     03210
13.Strnad PavelBrenner Matěj     23211
14.Klikar MilošKosař Václav     03212
15.Brykner MilanLouda Václav     03213
16.Strnad PavelVarcl Jan st.     03214
17.Klikar MilošBrenner Matěj     13215
18.Martinec JanKosař Václav     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Pavel22Louda Václav31
Klikar Miloš04Varcl Jan st.40
Martinec Jan13Brenner Matěj40
Brykner Milan04Kosař Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
Václavík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44583:666Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Holina Marek
 
 
Brenner Radek
Zajíček Jan st.
 
 
-7-614-6 1301
2.Samko Štefan
Varga Ján
 
 
Brož Kryštof
Pokorný Martin
 
 
-3-6-8  0302
3.Samko ŠtefanBrenner Radek-57-11873212
4.Holina MarekZajíček Jan st.-8-5-6  0313
5.Varga JánBrož Kryštof-3-7-6  0314
6.Václavík MiroslavPokorný Martin144-103 3124
7.Holina MarekBrenner Radek4-9-4-7 1325
8.Varga JánZajíček Jan st.-5-107-9 1326
9.Václavík MiroslavBrož Kryštof79-87 3136
10.Samko ŠtefanPokorný Martin-10-910-9 1337
11.Varga JánBrenner Radek-7-5-7  0338
12.Václavík MiroslavZajíček Jan st.-9-93-10 1339
13.Samko ŠtefanBrož Kryštof88-810 3149
14.Holina MarekPokorný Martin-6-9-4  03410
15.Václavík MiroslavBrenner Radek10-7-910-723411
16.Samko ŠtefanZajíček Jan st.884  30511
17.Holina MarekBrož Kryštof-742-5-623512
18.Varga JánPokorný Martin-1-4-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Samko Štefan31Brenner Radek31
Holina Marek04Zajíček Jan st.31
Varga Ján04Brož Kryštof22
Václavík Miroslav22Pokorný Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
Hrubec Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1811:54 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Návesník Stanislav
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0301
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     0302
3.Vejnar JosefDavid Lukáš     0303
4.Návesník StanislavDavid Jaroslav     1304
5.Jirouš ZbyněkKrál Libor     1305
6.Hrubec ZbyněkKrejsa Karel     0306
7.Návesník StanislavDavid Lukáš     2307
8.Jirouš ZbyněkDavid Jaroslav     2308
9.Hrubec ZbyněkKrál Libor     2309
10.Vejnar JosefKrejsa Karel     23010
11.Jirouš ZbyněkDavid Lukáš     03011
12.Hrubec ZbyněkDavid Jaroslav     03012
13.Vejnar JosefKrál Libor     03013
14.Návesník StanislavKrejsa Karel     03014
15.Hrubec ZbyněkDavid Lukáš     03015
16.Vejnar JosefDavid Jaroslav     03016
17.Návesník StanislavKrál Libor     13017
18.Jirouš ZbyněkKrejsa Karel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vejnar Josef04David Lukáš40
Návesník Stanislav04David Jaroslav40
Jirouš Zbyněk04Král Libor40
Hrubec Zbyněk04Krejsa Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     3210
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
     2311
3.Prášková VlastaJiříček Jan     0312
4.Škaloud MiroslavNovotný Pavel     3122
5.Flajšr AntonínKratochvíl Jaromír     3032
6.Móro JaroslavHudský Libor     1333
7.Škaloud MiroslavJiříček Jan     0334
8.Flajšr AntonínNovotný Pavel     3144
9.Móro JaroslavKratochvíl Jaromír     3054
10.Prášková VlastaHudský Libor     3164
11.Flajšr AntonínJiříček Jan     0365
12.Móro JaroslavNovotný Pavel     3175
13.Prášková VlastaKratochvíl Jaromír     3085
14.Škaloud MiroslavHudský Libor     3295
15.Móro JaroslavJiříček Jan     0396
16.Prášková VlastaNovotný Pavel     30106
17.Škaloud MiroslavKratochvíl Jaromír     31116
18.Flajšr AntonínHudský Libor     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prášková Vlasta31Jiříček Jan40
Škaloud Miroslav31Novotný Pavel04
Flajšr Antonín31Kratochvíl Jaromír04
Móro Jaroslav22Hudský Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:38 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     1302
3.Hegarová MonikaJiříček Jan     0303
4.Fišarová MarkétaHolina Antonín     3013
5.Fejfar ZdeněkKratochvíl Jaromír     3123
6.Zelenková MonikaNovotný Pavel     0324
7.Fišarová MarkétaJiříček Jan     0325
8.Fejfar ZdeněkHolina Antonín     3035
9.Zelenková MonikaKratochvíl Jaromír     1336
10.Hegarová MonikaNovotný Pavel     0337
11.Fejfar ZdeněkJiříček Jan     0338
12.Zelenková MonikaHolina Antonín     0339
13.Hegarová MonikaKratochvíl Jaromír     03310
14.Fišarová MarkétaNovotný Pavel     30410
15.Zelenková MonikaJiříček Jan     03411
16.Hegarová MonikaHolina Antonín     13412
17.Fišarová MarkétaKratochvíl Jaromír     31512
18.Fejfar ZdeněkNovotný Pavel     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hegarová Monika04Jiříček Jan40
Fišarová Markéta31Holina Antonín22
Fejfar Zdeněk31Kratochvíl Jaromír22
Zelenková Monika04Novotný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Hyka Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Miroslav
Kořínková Lucie
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0301
2.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     1302
3.Jílek MiroslavDavid Lukáš     0303
4.Kořínková LucieDavid Jaroslav     0304
5.Hyka KarelKrál Libor     1305
6.Hyková ŠárkaKrejsa Karel     1306
7.Kořínková LucieDavid Lukáš     0307
8.Hyka KarelDavid Jaroslav     0308
9.Hyková ŠárkaKrál Libor     3218
10.Jílek MiroslavKrejsa Karel     0319
11.Hyka KarelDavid Lukáš     03110
12.Hyková ŠárkaDavid Jaroslav     03111
13.Jílek MiroslavKrál Libor     03112
14.Kořínková LucieKrejsa Karel     03113
15.Hyková ŠárkaDavid Lukáš     13114
16.Jílek MiroslavDavid Jaroslav     03115
17.Kořínková LucieKrál Libor     03116
18.Hyka KarelKrejsa Karel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Miroslav04David Lukáš40
Kořínková Lucie04David Jaroslav40
Hyka Karel04Král Libor31
Hyková Šárka13Krejsa Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Návesník Stanislav
 
 
Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
     3110
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     0311
3.Vejnar JosefPokorný Martin     0312
4.Návesník StanislavBrož Kryštof     3022
5.Jirouš ZbyněkVondrák Michal     3032
6.Hrubec ZbyněkBrenner Radek     1333
7.Návesník StanislavPokorný Martin     0334
8.Jirouš ZbyněkBrož Kryštof     2335
9.Hrubec ZbyněkVondrák Michal     3245
10.Vejnar JosefBrenner Radek     3055
11.Jirouš ZbyněkPokorný Martin     1356
12.Hrubec ZbyněkBrož Kryštof     3266
13.Vejnar JosefVondrák Michal     2367
14.Návesník StanislavBrenner Radek     1368
15.Hrubec ZbyněkPokorný Martin     1369
16.Vejnar JosefBrož Kryštof     13610
17.Návesník StanislavVondrák Michal     30710
18.Jirouš ZbyněkBrenner Radek     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejnar Josef13Pokorný Martin40
Návesník Stanislav22Brož Kryštof22
Jirouš Zbyněk13Vondrák Michal13
Hrubec Zbyněk22Brenner Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Milan
Najbr Jiří
 
 
Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
     3110
2.Flajšr Antonín
Prášková Vlasta
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     2311
3.Najbr JiříVarcl Jan st.     3121
4.Škaloud MiroslavMencl Kryštof     1322
5.Pastorek MilanBrenner Matěj     3032
6.Flajšr AntonínKosař Václav     3042
7.Škaloud MiroslavVarcl Jan st.     2343
8.Pastorek MilanMencl Kryštof     3153
9.Flajšr AntonínBrenner Matěj     3163
10.Najbr JiříKosař Václav     3073
11.Pastorek MilanVarcl Jan st.     3283
12.Prášková VlastaMencl Kryštof     1384
13.Najbr JiříBrenner Matěj     3094
14.Škaloud MiroslavKosař Václav     30104
15.Prášková VlastaVarcl Jan st.     13105
16.Najbr JiříMencl Kryštof     03106
17.Škaloud MiroslavBrenner Matěj     30116
18.Pastorek MilanKosař Václav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbr Jiří31Varcl Jan st.22
Škaloud Miroslav22Mencl Kryštof31
Pastorek Milan40Brenner Matěj04
Flajšr Antonín20Kosař Václav04
Prášková Vlasta02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:Martinec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1621:52 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     2301
2.Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
Filip Josef
Sedláček Miroslav
 
 
     2302
3.Seidl JanNovák Luboš     0303
4.Martinec JanFilip Josef     2304
5.Klikar MilošMizera Petr     1305
6.Strnad PavelSedláček Miroslav     3215
7.Martinec JanNovák Luboš     2316
8.Klikar MilošFilip Josef     1317
9.Strnad PavelMizera Petr     3227
10.Seidl JanSedláček Miroslav     0328
11.Klikar MilošNovák Luboš     0329
12.Kašík TadeášFilip Josef     13210
13.Seidl JanMizera Petr     23211
14.Martinec JanSedláček Miroslav     13212
15.Kašík TadeášNovák Luboš     03213
16.Seidl JanFilip Josef     03214
17.Martinec JanMizera Petr     13215
18.Klikar MilošSedláček Miroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Seidl Jan04Novák Luboš40
Martinec Jan04Filip Josef40
Klikar Miloš04Mizera Petr31
Strnad Pavel20Sedláček Miroslav31
Kašík Tadeáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:Boháč Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Varga Ján
Hykman Marek
 
 
Adamíra Šimon
Buriánek Jan
 
 
     3020
3.Varga JánAdamíra Jiří     3030
4.Boháč MartinAdamíra Jiří ml.     3040
5.Václavík MiroslavAdamíra Šimon     3050
6.Hykman MarekBuriánek Jan     3060
7.Boháč MartinAdamíra Jiří     3070
8.Václavík MiroslavAdamíra Jiří ml.     3080
9.Hykman MarekAdamíra Šimon     3090
10.Varga JánBuriánek Jan     30100
11.Václavík MiroslavAdamíra Jiří     30110
12.Hykman MarekAdamíra Jiří ml.     30120
13.Varga JánAdamíra Šimon     30130
14.Boháč MartinBuriánek Jan     30140
15.Hykman MarekAdamíra Jiří     31150
16.Varga JánAdamíra Jiří ml.     30160
17.Boháč MartinAdamíra Šimon     30170
18.Václavík MiroslavBuriánek Jan     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varga Ján40Adamíra Jiří04
Boháč Martin40Adamíra Jiří ml.04
Václavík Miroslav40Adamíra Šimon04
Hykman Marek40Buriánek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3110
2.Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     0311
3.Hegarová MonikaDavid Lukáš     0312
4.Fišarová MarkétaDavid Jaroslav     3022
5.Fejfar ZdeněkKrál Libor     3032
6.Zelenková MonikaKrejsa Karel     0333
7.Fišarová MarkétaDavid Lukáš     3243
8.Fejfar ZdeněkDavid Jaroslav     1344
9.Zelenková MonikaKrál Libor     0345
10.Hegarová MonikaKrejsa Karel     0346
11.Fejfar ZdeněkDavid Lukáš     2347
12.Zelenková MonikaDavid Jaroslav     0348
13.Hegarová MonikaKrál Libor     0349
14.Fišarová MarkétaKrejsa Karel     3059
15.Zelenková MonikaDavid Lukáš     03510
16.Hegarová MonikaDavid Jaroslav     03511
17.Fišarová MarkétaKrál Libor     23512
18.Fejfar ZdeněkKrejsa Karel     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hegarová Monika04David Lukáš31
Fišarová Markéta31David Jaroslav31
Fejfar Zdeněk22Král Libor31
Zelenková Monika04Krejsa Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
Jílek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:45 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Luboš
Kořínková Lucie
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     1302
3.Jílek MiroslavJiříček Jan     0303
4.Mráz LubošHolina Antonín     3013
5.Kořínková LucieKratochvíl Jaromír     0314
6.Hoření RadekNovotný Pavel     0315
7.Mráz LubošJiříček Jan     0316
8.Kořínková LucieHolina Antonín     0317
9.Hoření RadekKratochvíl Jaromír     0318
10.Jílek MiroslavNovotný Pavel     1319
11.Kořínková LucieJiříček Jan     03110
12.Hoření RadekHolina Antonín     03111
13.Jílek MiroslavKratochvíl Jaromír     03112
14.Mráz LubošNovotný Pavel     30212
15.Hoření RadekJiříček Jan     03213
16.Jílek MiroslavHolina Antonín     03214
17.Mráz LubošKratochvíl Jaromír     30314
18.Kořínková LucieNovotný Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Miroslav04Jiříček Jan40
Mráz Luboš31Holina Antonín31
Kořínková Lucie04Kratochvíl Jaromír31
Hoření Radek04Novotný Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
     3010
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
     3020
3.Najbr JiříPokorný Martin     3030
4.Škaloud MiroslavVondrák Michal     3040
5.Móro JaroslavBrož Kryštof     3050
6.Flajšr AntonínBrenner Radek     3160
7.Škaloud MiroslavPokorný Martin     3070
8.Móro JaroslavVondrák Michal     3080
9.Flajšr AntonínBrož Kryštof     3090
10.Najbr JiříBrenner Radek     30100
11.Móro JaroslavPokorný Martin     31110
12.Flajšr AntonínVondrák Michal     30120
13.Najbr JiříBrož Kryštof     30130
14.Škaloud MiroslavBrenner Radek     30140
15.Flajšr AntonínPokorný Martin     30150
16.Najbr JiříVondrák Michal     30160
17.Škaloud MiroslavBrož Kryštof     30170
18.Móro JaroslavBrenner Radek     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbr Jiří40Pokorný Martin04
Škaloud Miroslav40Vondrák Michal04
Móro Jaroslav40Brož Kryštof04
Flajšr Antonín40Brenner Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:49 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
Varcl Jan st.
Brenner Matěj
 
 
     1301
2.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Louda Václav
Kosař Václav
 
 
     3211
3.Vejnar JosefVarcl Jan st.     0312
4.Návesník StanislavBrenner Matěj     2313
5.Tobiáš VladimírLouda Václav     0314
6.Jirouš ZbyněkKosař Václav     1315
7.Návesník StanislavVarcl Jan st.     0316
8.Tobiáš VladimírBrenner Matěj     1317
9.Jirouš ZbyněkLouda Václav     2318
10.Vejnar JosefKosař Václav     0319
11.Tobiáš VladimírVarcl Jan st.     03110
12.Jirouš ZbyněkBrenner Matěj     31210
13.Vejnar JosefLouda Václav     23211
14.Návesník StanislavKosař Václav     13212
15.Jirouš ZbyněkVarcl Jan st.     03213
16.Vejnar JosefBrenner Matěj     13214
17.Návesník StanislavLouda Václav     31314
18.Tobiáš VladimírKosař Václav     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejnar Josef04Varcl Jan st.40
Návesník Stanislav13Brenner Matěj31
Tobiáš Vladimír04Louda Václav31
Jirouš Zbyněk13Kosař Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:Boháč Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:50 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     0301
2.Varga Ján
Hykman Marek
 
 
Sedláček Miroslav
Filip Josef
 
 
     0302
3.Václavík MiroslavNovák Luboš     0303
4.Hykman MarekFilip Josef     0304
5.Varga JánMizera Petr     0305
6.Boháč MartinSedláček Miroslav     2306
7.Hykman MarekNovák Luboš     0307
8.Varga JánFilip Josef     1308
9.Boháč MartinMizera Petr     3218
10.Václavík MiroslavSedláček Miroslav     1319
11.Varga JánNovák Luboš     03110
12.Boháč MartinFilip Josef     03111
13.Václavík MiroslavMizera Petr     13112
14.Hykman MarekSedláček Miroslav     13113
15.Boháč MartinNovák Luboš     30213
16.Václavík MiroslavFilip Josef     13214
17.Hykman MarekMizera Petr     03215
18.Varga JánSedláček Miroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav04Novák Luboš31
Hykman Marek04Filip Josef40
Varga Ján04Mizera Petr31
Boháč Martin22Sedláček Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:Martinec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Buriánek Jan
Adamíra Šimon
 
 
     3010
2.Strnad Pavel
Kašík Tadeáš
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3220
3.Martinec JanBuriánek Jan     3030
4.Klikar MilošAdamíra Šimon     3040
5.Strnad PavelAdamíra Jiří     3050
6.Kašík TadeášAdamíra Jiří ml.     2351
7.Klikar MilošBuriánek Jan     3061
8.Strnad PavelAdamíra Šimon     3171
9.Kašík TadeášAdamíra Jiří     0372
10.Martinec JanAdamíra Jiří ml.     3082
11.Strnad PavelBuriánek Jan     3192
12.Kašík TadeášAdamíra Šimon     30102
13.Martinec JanAdamíra Jiří     30112
14.Klikar MilošAdamíra Jiří ml.     30122
15.Kašík TadeášBuriánek Jan     13123
16.Martinec JanAdamíra Šimon     30133
17.Klikar MilošAdamíra Jiří     31143
18.Strnad PavelAdamíra Jiří ml.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jan40Buriánek Jan13
Klikar Miloš40Adamíra Šimon04
Strnad Pavel40Adamíra Jiří13
Kašík Tadeáš13Adamíra Jiří ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurae u Slunce BenšeovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:28 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     2301
2.Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
Fejfar Zdeněk
Hegarová Monika
 
 
     3111
3.Martinec JanHegarová Monika     3021
4.Seidl JanKynčl Luboš     2322
5.Klikar MilošFišarová Markéta     3032
6.Strnad PavelFejfar Zdeněk     2333
7.Seidl JanHegarová Monika     3043
8.Klikar MilošKynčl Luboš     3053
9.Strnad PavelFišarová Markéta     2354
10.Martinec JanFejfar Zdeněk     1355
11.Klikar MilošZelenková Monika     3065
12.Strnad PavelKynčl Luboš     3075
13.Martinec JanFišarová Markéta     0376
14.Seidl JanFejfar Zdeněk     1377
15.Strnad PavelZelenková Monika     3187
16.Martinec JanKynčl Luboš     2388
17.Seidl JanFišarová Markéta     3298
18.Klikar MilošFejfar Zdeněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinec Jan13Hegarová Monika02
Seidl Jan22Kynčl Luboš22
Klikar Miloš40Fišarová Markéta22
Strnad Pavel22Fejfar Zdeněk31
   Zelenková Monika02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:23679:552Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Jílek Miroslav
Hoření Radek
 
 
946  3010
2.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Mráz Luboš
Hyka Karel
 
 
8-968 3120
3.Samko ŠtefanJílek Miroslav1179  3030
4.Václavík MiroslavHoření Radek99-98 3140
5.Boháč MartinMráz Luboš892  3050
6.Brandejs JanHyka Karel65-8-4-82351
7.Václavík MiroslavJílek Miroslav123-5-8-72352
8.Boháč MartinHoření Radek849  3062
9.Brandejs JanMráz Luboš7-5-10-7 1363
10.Samko ŠtefanHyka Karel1510-104 3173
11.Boháč MartinJílek Miroslav-7784 3183
12.Brandejs JanHoření Radek343  3093
13.Samko ŠtefanMráz Luboš-47-6-7 1394
14.Václavík MiroslavHyka Karel6-5-12-9 1395
15.Brandejs JanJílek Miroslav277  30105
16.Samko ŠtefanHoření Radek224  30115
17.Václavík MiroslavMráz Luboš712-88 31125
18.Boháč MartinHyka Karel-93-72-523126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Samko Štefan31Jílek Miroslav13
Václavík Miroslav22Hoření Radek04
Boháč Martin31Mráz Luboš22
Brandejs Jan22Hyka Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
Hrubec Zbyněk
Jirouš Zbyněk
 
 
     3010
2.Filip Josef
Mizera Petr
 
 
Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
     3120
3.Pařízek JanHrubec Zbyněk     3030
4.Filip JosefJirouš Zbyněk     3140
5.Mizera PetrVejnar Josef     3050
6.Sedláček MiroslavTobiáš Vladimír     3060
7.Filip JosefHrubec Zbyněk     3070
8.Mizera PetrJirouš Zbyněk     3180
9.Sedláček MiroslavVejnar Josef     3090
10.Pařízek JanTobiáš Vladimír     30100
11.Mizera PetrHrubec Zbyněk     30110
12.Sedláček MiroslavJirouš Zbyněk     13111
13.Pařízek JanVejnar Josef     30121
14.Filip JosefTobiáš Vladimír     30131
15.Sedláček MiroslavHrubec Zbyněk     32141
16.Pařízek JanJirouš Zbyněk     31151
17.Filip JosefVejnar Josef     31161
18.Mizera PetrTobiáš Vladimír     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Hrubec Zbyněk04
Filip Josef40Jirouš Zbyněk13
Mizera Petr40Vejnar Josef04
Sedláček Miroslav31Tobiáš Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
     0301
2.Buriánek Jan
Tauchman Jiří
 
 
Jůza Jiří
Hochmal Zdeněk
 
 
     0302
3.Adamíra Jiří ml.Škaloud Miroslav     0303
4.Adamíra JiříFlajšr Antonín     0304
5.Buriánek JanJůza Jiří     0305
6.Tauchman JiříHochmal Zdeněk     0306
7.Adamíra JiříŠkaloud Miroslav     0307
8.Buriánek JanFlajšr Antonín     0308
9.Tauchman JiříJůza Jiří     0309
10.Adamíra Jiří ml.Hochmal Zdeněk     03010
11.Buriánek JanŠkaloud Miroslav