Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14485:349DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
Hauschwitz Pavel
Studecký Ivan
 
 
-4-1010-5 1301
2.Sánchez Javier Francisco
Daněk Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Paclík JiříHauschwitz Pavel11-8-69-62312
4.Mrázek JiříVitvar Roman6-11-61183222
5.Daněk RomanStudecký Ivan64-6-873232
6.Sánchez Javier FranciscoWO    3042
7.Mrázek JiříHauschwitz Pavel778  3052
8.Daněk RomanVitvar Roman9810  3062
9.Sánchez Javier FranciscoStudecký Ivan755  3072
10.Paclík JiříWO    3082
11.Daněk RomanHauschwitz Pavel-8-77-7 1383
12.Sánchez Javier FranciscoVitvar Roman907  3093
13.Paclík JiříStudecký Ivan118-812 31103
14.Mrázek Jiří         
15.Sánchez Javier FranciscoHauschwitz Pavel         
16.Paclík JiříVitvar Roman         
17.Mrázek JiříStudecký Ivan         
18.Daněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Paclík Jiří11Hauschwitz Pavel21
Mrázek Jiří20Vitvar Roman03
Daněk Roman21Studecký Ivan03
Sánchez Javier Francisco20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25596:523Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Klimenta Matěj
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
-647-8-92301
2.Drahotský Tomáš
Voňka Karel ml.
 
 
Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
1011-910 3111
3.Šváb RichardČervenka Jan678  3021
4.Drahotský TomášKříž Milan ml.-8-997-72322
5.Voňka Karel ml.Sebera Petr746  3032
6.Klimenta MatějVraštil Tomáš-8-8-9  0333
7.Drahotský TomášČervenka Jan7211  3043
8.Voňka Karel ml.Kříž Milan ml.-9-7-5  0344
9.Klimenta MatějSebera Petr-7-5-9  0345
10.Šváb RichardVraštil Tomáš-8349 3155
11.Voňka Karel ml.Červenka Jan8138  3065
12.Klimenta MatějKříž Milan ml.-7-6-8  0366
13.Šváb RichardSebera Petr712  3076
14.Drahotský TomášVraštil Tomáš887  3086
15.Dymák LadislavČervenka Jan-7711-6-82387
16.Šváb RichardKříž Milan ml.6-945 3197
17.Drahotský TomášSebera Petr99-63 31107
18.Voňka Karel ml.Vraštil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šváb Richard40Červenka Jan13
Drahotský Tomáš31Kříž Milan ml.31
Voňka Karel ml.21Sebera Petr13
Klimenta Matěj03Vraštil Tomáš12
Dymák Ladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11494:396Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Koblížek Michal
Brát Karel st.
 
 
598  3010
2.Hanzl Matěj
Kodym Tomáš
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
-11-913693220
3.Slavík JanKoblížek Oldřich11-7-7843230
4.Hanzl MatějMartin Petr-10929 3140
5.Kodym TomášKoblížek Michal3-1044 3150
6.Dufek LukášValta Martin-6289 3160
7.Hanzl MatějKoblížek Oldřich-8-56-4 1361
8.Kodym TomášMartin Petr107-87 3171
9.Dufek LukášKoblížek Michal267  3081
10.Slavík JanValta Martin874  3091
11.Kodym TomášKoblížek Oldřich9705  30101
12.Dufek LukášMartin Petr         
13.Slavík JanKoblížek Michal         
14.Hanzl MatějValta Martin         
15.Dufek LukášKoblížek Oldřich         
16.Slavík JanMartin Petr         
17.Hanzl MatějKoblížek Michal         
18.Kodym TomášValta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan20Koblížek Oldřich12
Hanzl Matěj11Martin Petr02
Kodym Tomáš30Koblížek Michal02
Dufek Lukáš20Valta Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33637:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubrt Martin
Resende Álvaro
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
-486-10-122301
2.Ježek Robert
Brůna Petr
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
-5-310-9 1302
3.Brůna PetrKubeček Vojtěch612-9-13-112303
4.Resende ÁlvaroValčík Roman-4-5-8  0304
5.Ježek RobertDucháč Radek6-81110 3114
6.Kubrt MartinKábrt Vratislav583  3024
7.Resende ÁlvaroKubeček Vojtěch-9-8-7  0325
8.Ježek RobertValčík Roman-10-910863235
9.Kubrt MartinDucháč Radek862  3045
10.Brůna PetrKábrt Vratislav988  3055
11.Ježek RobertKubeček Vojtěch-4-3-9  0356
12.Kubrt MartinValčík Roman7-1086 3166
13.Brůna PetrDucháč Radek355  3076
14.Resende ÁlvaroKábrt Vratislav86-58 3186
15.Kubrt MartinKubeček Vojtěch-865-11-102387
16.Brůna PetrValčík Roman-8-6-2  0388
17.Resende ÁlvaroDucháč Radek-6-9-11  0389
18.Malík KarelKábrt Vratislav11-6106 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brůna Petr22Kubeček Vojtěch40
Resende Álvaro13Valčík Roman22
Ježek Robert21Ducháč Radek13
Kubrt Martin31Kábrt Vratislav04
Malík Karel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:29487:521Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
Hardubej Eduard ml.
Divecký Filip
 
 
-59-7-7 1301
2.
 
 
Hrycík Radim
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
WO    0302
3.Jakubský FilipDivecký Filip75-63 3112
4.Hýbl JanHardubej Eduard ml.961  3022
5.Hrycík RadimWO    0323
6.Jirásek Martin ml.Vojtíšek Radomír ml.4512  3033
7.Hýbl JanDivecký Filip-6-9-8  0334
8.Hardubej Eduard ml.WO    0335
9.Jirásek Martin ml.Hrycík Radim9-131011 3145
10.Jakubský FilipVojtíšek Radomír ml.365  3055
11.Divecký FilipWO    0356
12.Jirásek Martin ml.Hardubej Eduard ml.88-10-1033266
13.Jakubský FilipHrycík Radim5-826 3176
14.Hýbl JanVojtíšek Radomír ml.310-67 3186
15.Jirásek Martin ml.Divecký Filip-77-8-4 1387
16.Jakubský FilipHardubej Eduard ml.-9757 3197
17.Hýbl JanHrycík Radim-5526 31107
18.Vojtíšek Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jakubský Filip40Divecký Filip21
Hýbl Jan31Hardubej Eduard ml.03
Jirásek Martin ml.31Hrycík Radim03
   Vojtíšek Radomír ml.03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:55Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30300:403Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Tesolin Riccardo
 
 
Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
-86-75-92301
2.Bláha Petr
Truněček Martin
 
 
Tuček Adam
Tuček Dušan
 
 
-7-7-10  0302
3.Tesolin RiccardoŠmidt Karel-6-3-7  0303
4.Truněček MartinHnik Ondřej-11-8-8  0304
5.Bláha PetrTuček Dušan-4-67-5 1305
6.Kačer RadekTuček Adam-8-8-5  0306
7.Truněček MartinŠmidt Karel-4-6-4  0307
8.Bláha PetrHnik Ondřej-6-8128-92308
9.Kačer RadekTuček Dušan9911  3018
10.Tesolin RiccardoTuček Adam-11-6-9  0319
11.Bláha PetrŠmidt Karel-2-5-10  03110
12.Kačer RadekHnik Ondřej         
13.Tesolin RiccardoTuček Dušan         
14.Truněček MartinTuček Adam         
15.Kačer RadekŠmidt Karel         
16.Tesolin RiccardoHnik Ondřej         
17.Truněček MartinTuček Dušan         
18.Bláha PetrTuček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tesolin Riccardo02Šmidt Karel30
Truněček Martin02Hnik Ondřej20
Bláha Petr03Tuček Dušan11
Kačer Radek11Tuček Adam20
Začátek utkáni posunut z důvodu čekání na ukončení zápasu 1.ligy mužů.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS