Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33434:485Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
-5-5-4  0301
2.Soukup Jiří
Červenka Jan
 
 
Tuček Adam
Černý Jaroslav
 
 
-8-7-12  0302
3.Soukup JiříŠmidt Karel-98-7-5 1303
4.Sebera PetrČerný Jaroslav-5106-11-52304
5.Červenka JanHnik Ondřej-6911-8-72305
6.Kříž Milan ml.Tuček Adam-10-877-92306
7.Sebera PetrŠmidt Karel68-9-153216
8.Červenka JanČerný Jaroslav-8-794-62317
9.Kříž Milan ml.Hnik Ondřej-9-8-7  0318
10.Soukup JiříTuček Adam-11-7-4  0319
11.Červenka JanŠmidt KarelWO    3029
12.Kříž Milan ml.Černý Jaroslav69-59 3139
13.Soukup JiříHnik Ondřej-7-5-8  03310
14.Sebera PetrTuček Adam         
15.Kříž Milan ml.Šmidt Karel         
16.Soukup JiříČerný Jaroslav         
17.Sebera PetrHnik Ondřej         
18.Červenka JanTuček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Jiří03Šmidt Karel11
Sebera Petr11Černý Jaroslav21
Červenka Jan02Hnik Ondřej30
Kříž Milan ml.12Tuček Adam20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34599:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Hardubej Eduard ml.
Hrycík Radim
 
 
-65-28-92301
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Divecký Filip
Pilař Matěj
 
 
-87-6-4 1302
3.Brázda AdamHrycík Radim697  3012
4.Studecký IvanDivecký Filip95-7-1043222
5.Vitvar RomanHardubej Eduard ml.43-7-8-82323
6.Hauschwitz PavelVojtíšek Radomír ml.876  3033
7.Studecký IvanHrycík Radim-1-0-0  0334
8.Vitvar RomanDivecký Filip22-88 3144
9.Hauschwitz PavelHardubej Eduard ml.87-12-7-52345
10.Brázda AdamVojtíšek Radomír ml.979  3055
11.Vitvar RomanPilař Matěj10-127-9-102356
12.Hauschwitz PavelDivecký Filip8-78-1073266
13.Brázda AdamHardubej Eduard ml.79-67 3176
14.Studecký IvanVojtíšek Radomír ml.WO    0377
15.Hauschwitz PavelPilař Matěj548  3087
16.Brázda AdamDivecký Filip-10-10-10  0388
17.Studecký IvanHardubej Eduard ml.WO    0389
18.Vitvar RomanVojtíšek Radomír ml.98-107 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brázda Adam31Hrycík Radim11
Studecký Ivan11Divecký Filip13
Vitvar Roman22Hardubej Eduard ml.21
Hauschwitz Pavel31Vojtíšek Radomír ml.03
   Pilař Matěj11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:33269:449Baník Rtyně v P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Skákal Martin
 
 
Kubeček Vojtěch
Kábrt Vratislav
 
 
-65-13783210
2.
 
 
Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
WO    0311
3.Kačer PavelKubeček Vojtěch-7-8-9  0312
4.Skákal MartinValčík Roman9-8-6-5 1313
5.Ducháč RadekWO    0314
6.Čepelka JanKábrt Vratislav889  3024
7.Skákal MartinKubeček Vojtěch7-882 3134
8.Valčík RomanWO    0335
9.Čepelka JanDucháč Radek-9-5-10  0336
10.Kačer PavelKábrt Vratislav-5-4-8  0337
11.Kubeček VojtěchWO    0338
12.Čepelka JanValčík Roman8-11-3-7 1339
13.Kačer PavelDucháč Radek-5-6-5  03310
14.Skákal MartinKábrt Vratislav         
15.Čepelka JanKubeček Vojtěch         
16.Kačer PavelValčík Roman         
17.Skákal MartinDucháč Radek         
18.Kábrt Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kačer Pavel03Kubeček Vojtěch11
Skákal Martin11Valčík Roman20
Čepelka Jan12Ducháč Radek20
   Kábrt Vratislav11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39668:717nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Kopecký Tadeáš
 
 
Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
-659-8103210
2.Zeman Daniel
Bláha Petr
 
 
Valta Martin
Brát Karel st.
 
 
-6-89-7 1311
3.Kopecký TadeášKoblížek Oldřich7-8-6-4 1312
4.Zeman DanielKoblížek Michal-6-99-8 1313
5.Bláha PetrBrát Karel st.79-6-653223
6.Kačer RadekValta Martin4-6811 3133
7.Zeman DanielKoblížek Oldřich-739-5-42334
8.Bláha PetrKoblížek Michal-8-8-4  0335
9.Kačer RadekBrát Karel st.56-9-3113245
10.Kopecký TadeášValta Martin97-913 3155
11.Bláha PetrKoblížek Oldřich-3-6-6  0356
12.Kačer RadekKoblížek Michal-91111-7123266
13.Kopecký TadeášBrát Karel st.107-96 3176
14.Zeman DanielValta Martin9910  3086
15.Kačer RadekKoblížek Oldřich13-7-3-9 1387
16.Kopecký TadeášKoblížek Michal-7-34-6 1388
17.Zeman DanielBrát Karel st.55-78 3198
18.Bláha PetrValta Martin4-68-7-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Tadeáš22Koblížek Oldřich40
Zeman Daniel22Koblížek Michal31
Bláha Petr13Brát Karel st.04
Kačer Radek31Valta Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23623:534Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Mrázek Jiří
Píše Pavel
 
 
3-9-106133210
2.Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
-6410-7-102311
3.Hanzl MatějPíše Pavel3-115-8-102312
4.Dufek LukášMrázek Jiří11-5312 3122
5.Slavík JanChládek Martin683  3032
6.Kodym TomášDaněk Roman894  3042
7.Dufek LukášPíše Pavel789  3052
8.Slavík JanMrázek Jiří-10-886-92353
9.Kodym TomášChládek Martin-7977 3163
10.Hanzl MatějDaněk Roman8-10-14843273
11.Slavík JanPíše Pavel638  3083
12.Kodym TomášMrázek Jiří-5-95673293
13.Hanzl MatějChládek Martin-6-6-9  0394
14.Dufek LukášDaněk Roman89-10-5-92395
15.Kodym TomášPíše Pavel9711  30105
16.Hanzl MatějMrázek Jiří         
17.Dufek LukášChládek Martin         
18.Slavík JanDaněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzl Matěj12Píše Pavel13
Dufek Lukáš21Mrázek Jiří12
Slavík Jan21Chládek Martin12
Kodym Tomáš40Daněk Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29661:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Robert
Brůna Petr
 
 
Voňka Karel ml.
Valeš Jakub
 
 
866  3010
2.Jakubec Martin
Resende Álvaro
 
 
Klimenta Matěj
Buchar Petr
 
 
9128  3020
3.Brůna PetrVoňka Karel ml.-10-11-10  0321
4.Resende ÁlvaroValeš Jakub10-8-9-10 1322
5.Jakubec MartinKlimenta Matěj810-11-7-62323
6.Ježek RobertBuchar Petr683  3033
7.Resende ÁlvaroVoňka Karel ml.10-6910 3143
8.Jakubec MartinValeš Jakub-810-10-5 1344
9.Ježek RobertKlimenta Matěj48-10-12-102345
10.Brůna PetrBuchar Petr355  3055
11.Jakubec MartinVoňka Karel ml.-9-4-5  0356
12.Ježek RobertValeš Jakub48-910 3166
13.Brůna PetrKlimenta Matěj361  3076
14.Resende ÁlvaroBuchar Petr843  3086
15.Ježek RobertVoňka Karel ml.-8-15-4  0387
16.Brůna PetrValeš Jakub-1269-8-102388
17.Resende ÁlvaroKlimenta Matěj-1011-9-8 1389
18.Jakubec MartinBuchar Petr688  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr22Voňka Karel ml.31
Resende Álvaro22Valeš Jakub31
Jakubec Martin13Klimenta Matěj31
Ježek Robert22Buchar Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS