Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11448:346TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Resende Álvaro
 
 
Červenka Jan
Soukup Jiří
 
 
9810  3010
2.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Sebera Petr
Kříž Milan ml.
 
 
-4-1051263220
3.Brůna PetrKříž Milan ml.-9-277-62321
4.Resende ÁlvaroČervenka Jan-9-838103231
5.Malík KarelSebera Petr-17966 3141
6.Malík LukášSoukup Jiří536  3051
7.Resende ÁlvaroKříž Milan ml.565  3061
8.Malík KarelČervenka Jan286  3071
9.Malík LukášSebera Petr-6-108883281
10.Brůna PetrSoukup Jiří859  3091
11.Malík KarelKříž Milan ml.-10565 31101
12.Malík LukášČervenka Jan         
13.Brůna PetrSebera Petr         
14.Resende ÁlvaroSoukup Jiří         
15.Malík LukášKříž Milan ml.         
16.Brůna PetrČervenka Jan         
17.Resende ÁlvaroSebera Petr         
18.Malík KarelSoukup Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr11Kříž Milan ml.12
Resende Álvaro20Červenka Jan02
Malík Karel30Sebera Petr02
Malík Lukáš20Soukup Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19542:450Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Hauschwitz Pavel
Tomeš Petr
 
 
252  3010
2.Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-5-107-6 1311
3.Dufek LukášHauschwitz Pavel4-97-9-12312
4.Hanzl MatějBrázda Adam-9-148-9 1313
5.Kodym TomášStudecký Ivan679  3023
6.Slavík JanTomeš Petr365  3033
7.Hanzl MatějHauschwitz Pavel-9-7-9  0334
8.Kodym TomášBrázda Adam879  3044
9.Slavík JanStudecký Ivan7-952 3154
10.Dufek LukášTomeš Petr1169  3064
11.Kodym TomášHauschwitz Pavel11-711-583274
12.Slavík JanBrázda Adam-83-6-7 1375
13.Dufek LukášStudecký Ivan1289  3085
14.Hanzl MatějTomeš Petr956  3095
15.Slavík JanHauschwitz Pavel6-957 31105
16.Dufek LukášBrázda Adam         
17.Hanzl MatějStudecký Ivan         
18.Kodym TomášTomeš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš21Hauschwitz Pavel22
Hanzl Matěj12Brázda Adam21
Kodym Tomáš30Studecký Ivan03
Slavík Jan31Tomeš Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31210:391Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Klimenta Matěj
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
-9-9-7  0301
2.Kalvach Petr
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
WO    0302
3.Kalvach PetrJakubský Filip7-8-7-10 1303
4.Čepelka JanWO    0304
5.Klimenta MatějJirásek Martin ml.-7-810-10 1305
6.Voňka Karel ml.Hýbl Jan10-744 3115
7.Jakubský FilipWO    0316
8.Klimenta MatějČepelka Jan-8-3-5  0317
9.Voňka Karel ml.Jirásek Martin ml.-49-4-4 1318
10.Kalvach PetrHýbl Jan4-9-9-3 1319
11.Klimenta MatějJakubský FilipWO    03110
12.Voňka Karel ml.Čepelka Jan         
13.Kalvach PetrJirásek Martin ml.         
14.Hýbl Jan         
15.Voňka Karel ml.Jakubský Filip         
16.Kalvach PetrČepelka Jan         
17.Jirásek Martin ml.         
18.Klimenta MatějHýbl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalvach Petr02Jakubský Filip10
Klimenta Matěj02Čepelka Jan10
Voňka Karel ml.11Jirásek Martin ml.20
   Hýbl Jan11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25584:584DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
Janovský Dan
Kačer Radek
 
 
8-6109 3110
2.Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
Mynář Marian
Lebeda Matyáš
 
 
10-1176 3120
3.Mrázek JiříJanovský Dan-86-85-82321
4.Chládek MartinKačer Radek-7108-6113231
5.Daněk RomanLebeda Matyáš997  3041
6.Šumpík ViktorMynář Marian-7-14119103251
7.Chládek MartinJanovský Dan11-10-10-7 1352
8.Daněk RomanKačer Radek67-812 3162
9.Šumpík ViktorLebeda Matyáš-77910 3172
10.Mrázek JiříMynář Marian-8-7-3  0373
11.Daněk RomanJanovský Dan-98-6-12 1374
12.Šumpík ViktorKačer Radek388  3084
13.Mrázek JiříLebeda Matyáš101114  3094
14.Chládek MartinMynář Marian-5-4-2  0395
15.Šumpík ViktorJanovský Dan-9119-4832105
16.Mrázek JiříKačer Radek-1097  21  
17.Chládek MartinLebeda Matyáš         
18.Daněk RomanMynář Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrázek Jiří12Janovský Dan31
Chládek Martin12Kačer Radek03
Daněk Roman21Lebeda Matyáš03
Šumpík Viktor40Mynář Marian21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33330:456Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valta Martin
Brát Karel st.
 
 
Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
-87-8-6 1301
2.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Tuček Adam
Čenovský David
 
 
-6-78-10 1302
3.Martin PetrHnik Ondřej141-77 3112
4.Brát Karel st.Tuček Adam-8-7-9  0313
5.Valta MartinŠmidt Karel-4-5-6  0314
6.Koblížek OldřichČenovský David8-659 3124
7.Brát Karel st.Hnik Ondřej-9-2-7  0325
8.Valta MartinTuček AdamWO    0326
9.Koblížek OldřichŠmidt Karel-8-6-6  0327
10.Martin PetrČenovský David66-9-9-72328
11.Valta MartinHnik OndřejWO    0329
12.Koblížek OldřichTuček Adam7-668 3139
13.Martin PetrŠmidt Karel-4-6-6  03310
14.Brát Karel st.Čenovský David         
15.Koblížek OldřichHnik Ondřej         
16.Martin PetrTuček Adam         
17.Brát Karel st.Šmidt Karel         
18.Valta MartinČenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martin Petr12Hnik Ondřej11
Brát Karel st.02Tuček Adam11
Valta Martin01Šmidt Karel30
Koblížek Oldřich21Čenovský David11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33624:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Hardubej Eduard st.
Pilař Matěj
 
 
895  3010
2.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Hrycík Radim
Divecký Filip
 
 
6-9-8-7 1311
3.Valčík RomanDivecký Filip-127-10-6 1312
4.Ducháč RadekHrycík Radim-10-5-9  0313
5.Kábrt VratislavPilař Matěj-97108 3123
6.Kubeček VojtěchVacek Roman996  3033
7.Ducháč RadekDivecký Filip-6-87-7 1334
8.Kábrt VratislavHrycík Radim9-6-7-3 1335
9.Kubeček VojtěchPilař Matěj-6-78983245
10.Valčík RomanVacek Roman8-39-8-42346
11.Kábrt VratislavDivecký Filip-8-8-3  0347
12.Kubeček VojtěchHrycík Radim84-10-773257
13.Valčík RomanPilař Matěj984  3067
14.Ducháč RadekVacek Roman575  3077
15.Kubeček VojtěchDivecký Filip-108-9-11 1378
16.Valčík RomanHrycík Radim-7-10-8  0379
17.Ducháč RadekPilař Matěj894  3089
18.Kábrt VratislavVacek Roman119-69 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valčík Roman13Divecký Filip40
Ducháč Radek22Hrycík Radim31
Kábrt Vratislav22Pilař Matěj04
Kubeček Vojtěch31Vacek Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS