Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38622:641Baník Rtyně v P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
8-9-10-6 1301
2.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
-963-7-82302
3.Vraštil TomášKubeček Vojtěch-9-6-7  0303
4.Červenka JanValčík Roman-7869 3113
5.Sebera PetrKábrt Vratislav39-56 3123
6.Kříž Milan ml.Ducháč Radek10128  3033
7.Červenka JanKubeček Vojtěch4-15-8-92334
8.Sebera PetrValčík Roman610-73 3144
9.Kříž Milan ml.Kábrt Vratislav67-6-753254
10.Vraštil TomášDucháč Radek9-8-96-112355
11.Sebera PetrKubeček Vojtěch-7-4-4  0356
12.Kříž Milan ml.Valčík Roman-10-1134-72357
13.Vraštil TomášKábrt Vratislav-2-4-4  0358
14.Červenka JanDucháč Radek10-983 3168
15.Kříž Milan ml.Kubeček Vojtěch-98-71383278
16.Vraštil TomášValčík Roman10-4-7-6 1379
17.Červenka JanKábrt Vratislav-8-10-8  03710
18.Sebera PetrDucháč Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraštil Tomáš04Kubeček Vojtěch31
Červenka Jan22Valčík Roman22
Sebera Petr21Kábrt Vratislav22
Kříž Milan ml.31Ducháč Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:37348:523Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
WO    0301
2.Matěják Jan
Matěásko Jiří
 
 
Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
-3-108-8 1302
3.Studecký IvanBrát Karel st.WO    0303
4.Matěásko JiříKoblížek Michal-4-678-72304
5.Brázda AdamMartin Petr87-97-103214
6.Matěják JanKoblížek Oldřich-5-8-9  0315
7.Matěásko JiříBrát Karel st.-84-91053225
8.Brázda AdamKoblížek Michal8-4-41093235
9.Matěják JanMartin Petr-6-6-9  0336
10.Studecký IvanKoblížek OldřichWO    0337
11.Brázda AdamBrát Karel st.710-86 3147
12.Matěják JanKoblížek Michal-7-8-6  0348
13.Studecký IvanMartin PetrWO    0349
14.Matěásko JiříKoblížek Oldřich-9-8-9  03410
15.Matěják JanBrát Karel st.         
16.Studecký IvanKoblížek Michal         
17.Matěásko JiříMartin Petr         
18.Brázda AdamKoblížek Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matěásko Jiří12Brát Karel st.02
Brázda Adam30Koblížek Michal21
Matěják Jan03Martin Petr11
   Koblížek Oldřich20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17517:455Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Černý Jaroslav
 
 
Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
4126  3010
2.Tuček Adam
Čenovský David
 
 
Píše Pavel
Daněk Roman
 
 
-3-14108-72311
3.Čenovský DavidŠumpík Viktor-412-63-82312
4.Hnik OndřejMrázek Jiří5-38-1173222
5.Černý JaroslavDaněk Roman69-6-993232
6.Tuček AdamPíše Pavel995  3042
7.Hnik OndřejŠumpík Viktor-8-119-9 1343
8.Černý JaroslavMrázek Jiří667  3053
9.Tuček AdamDaněk Roman46-55 3163
10.Čenovský DavidPíše Pavel-96511 3173
11.Černý JaroslavŠumpík Viktor79-3-583283
12.Tuček AdamMrázek Jiří1077  3093
13.Čenovský DavidDaněk Roman1077  30103
14.Hnik OndřejPíše Pavel685  30  
15.Tuček AdamŠumpík Viktor         
16.Čenovský DavidMrázek Jiří         
17.Hnik OndřejDaněk Roman         
18.Černý JaroslavPíše Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čenovský David21Šumpík Viktor21
Hnik Ondřej11Mrázek Jiří03
Černý Jaroslav30Daněk Roman03
Tuček Adam30Píše Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36444:531Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
-84-7-6 1301
2.Divecký Filip
Pilař Matěj
 
 
Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 
210-4-883211
3.Hrycík RadimŠplíchal Jan12104  3021
4.Pilař MatějValeš Jakub-9-6-8  0322
5.Hardubej Eduard ml.Voňka Karel ml.84-7-983232
6.Divecký FilipŠváb Richard-44-2-4 1333
7.Pilař MatějŠplíchal Jan-7-5-11  0334
8.Hardubej Eduard ml.Valeš Jakub-8-9-7  0335
9.Divecký FilipVoňka Karel ml.698  3045
10.Hrycík RadimŠváb Richard-5-7-4  0346
11.Hardubej Eduard ml.Šplíchal Jan-9-5-5  0347
12.Divecký FilipValeš Jakub-3-3-8  0348
13.Hrycík RadimVoňka Karel ml.-289-723258
14.Pilař MatějŠváb Richard-1-9-9  0359
15.Divecký FilipŠplíchal Jan-458-7-1323510
16.Hrycík RadimValeš Jakub-649-5 22  
17.Pilař MatějVoňka Karel ml.         
18.Hardubej Eduard ml.Klimenta Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Radim21Šplíchal Jan31
Pilař Matěj03Valeš Jakub30
Hardubej Eduard ml.12Voňka Karel ml.03
Divecký Filip13Šváb Richard30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:30382:453Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Šorm Luboš ml.
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
8-6-7-8 1301
2.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
8-7-6-5 1302
3.Čepelka JanKodym Tomáš-9-5-7  0303
4.Šorm Luboš ml.Dufek Lukáš9-5-6-12 1304
5.Jirásek Martin ml.Slavík Jan-4-12-12  0305
6.Jakubský FilipHanzl Matěj546  3015
7.Šorm Luboš ml.Kodym Tomáš-9-4-6  0316
8.Jirásek Martin ml.Dufek Lukáš4-9-8-10 1317
9.Jakubský FilipSlavík Jan11-6-5-10 1318
10.Čepelka JanHanzl Matěj-98-5-6 1319
11.Jirásek Martin ml.Kodym Tomáš11119  3029
12.Jakubský FilipDufek Lukáš648  3039
13.Čepelka JanSlavík Jan-2-5-6  03310
14.Šorm Luboš ml.Hanzl Matěj7-3   11  
15.Jakubský FilipKodym Tomáš         
16.Čepelka JanDufek Lukáš         
17.Šorm Luboš ml.Slavík Jan         
18.Jirásek Martin ml.Hanzl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepelka Jan03Kodym Tomáš21
Šorm Luboš ml.02Dufek Lukáš21
Jirásek Martin ml.12Slavík Jan30
Jakubský Filip21Hanzl Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:39 TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Lebeda Matyáš
 
 
Malík Karel
Malík Tomáš
 
 
67-12-6103210
2.
 
 
Malík Lukáš
Resende Álvaro
 
 
     0311
3.Kačer RadekResende Álvaro6-2-9-6 1312
4.Lebeda MatyášMalík Lukáš7-567 3122
5.Malík Karel     0323
6.Mynář MarianMalík Tomáš8-9-72113233
7.Lebeda MatyášResende Álvaro-7-7-8  0334
8.Malík Lukáš     0335
9.Mynář MarianMalík Karel-5-5-11  0336
10.Kačer RadekMalík Tomáš6-811-12123246
11.Resende Álvaro     0347
12.Mynář MarianMalík Lukáš9-10-5-10 1348
13.Kačer RadekMalík Karel-5-7-11  0349
14.Lebeda MatyášMalík Tomáš-94-7943259
15.Mynář MarianResende Álvaro-6-7-10  03510
16.Kačer RadekMalík Lukáš         
17.Lebeda MatyášMalík Karel         
18.Malík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek12Resende Álvaro40
Lebeda Matyáš21Malík Lukáš21
03Malík Karel30
Mynář Marian13Malík Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS