Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní areál v JičíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:24578:507Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Hýbl Jan
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
-6548 3110
2.Jirásek Martin ml.
Šorm Luboš ml.
 
 
Červenka Jan
Soukup Jiří
 
 
-6-1078-92311
3.Hýbl JanKříž Milan ml.88-64 3121
4.Jirásek Martin ml.Červenka Jan7-78-933231
5.Čepelka JanSebera Petr1188  3041
6.Šorm Luboš ml.Soukup Jiří-74-86-92342
7.Jirásek Martin ml.Kříž Milan ml.12-47-883252
8.Čepelka JanČervenka Jan2-9-9-6 1353
9.Šorm Luboš ml.Sebera Petr-4-107-4 1354
10.Hýbl JanSoukup Jiří-155-97103264
11.Čepelka JanKříž Milan ml.744  3074
12.Šorm Luboš ml.Červenka Jan8-749 3184
13.Hýbl JanSebera Petr-37-41033294
14.Jirásek Martin ml.Soukup Jiří57-62 31104
15.Šorm Luboš ml.Kříž Milan ml.         
16.Hýbl JanČervenka Jan         
17.Jirásek Martin ml.Sebera Petr         
18.Čepelka JanSoukup Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hýbl Jan30Kříž Milan ml.03
Jirásek Martin ml.30Červenka Jan12
Čepelka Jan21Sebera Petr12
Šorm Luboš ml.12Soukup Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:20509:390Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
Hauschwitz Pavel
Horák Jaroslav
 
 
-3-6-7  0301
2.Kačer Radek
Mynář Marian
 
 

 
 
WO    3011
3.Kačer RadekHauschwitz Pavel8-8-7-8 1312
4.Zeman DanielStudecký Ivan-3-79-11 1313
5.Lebeda MatyášHorák Jaroslav579  3023
6.Janovský DanWO    3033
7.Kopecký TadeášHauschwitz Pavel-7-5-7  0334
8.Lebeda MatyášStudecký Ivan11-1198 3144
9.Janovský DanHorák Jaroslav787  3054
10.Kačer RadekWO    3064
11.Lebeda MatyášHauschwitz Pavel-4-6-8  0365
12.Janovský DanStudecký Ivan7710  3075
13.Kačer RadekHorák Jaroslav-107-10-7 1376
14.Kopecký TadeášWO    3086
15.Janovský DanHauschwitz Pavel99-76 3196
16.Kačer RadekStudecký Ivan1083  30106
17.Kopecký TadeášHorák Jaroslav         
18.Lebeda Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kačer Radek12Hauschwitz Pavel31
Zeman Daniel01Studecký Ivan13
Lebeda Matyáš21Horák Jaroslav12
Janovský Dan30   
Kopecký Tadeáš01   
WO40WO04
V 7. zápase vystřídal Daniela Zemana Tadeáš Kopecký, křestní jméno se nevešlo do zápisu.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:35681:669Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
1010-69 3110
2.Hanzl Matěj
Kodym Tomáš
 
 
Tuček Adam
Černý Jaroslav
 
 
8-10-8-11 1311
3.Slavík JanČerný Jaroslav-89-6-11 1312
4.Dufek Lukᚊmidt Karel-886-8-102313
5.Hanzl MatějTuček Adam5-10-9-6 1314
6.Kodym TomášHnik Ondřej9-983 3124
7.Dufek LukášČerný Jaroslav-77-4-3 1325
8.Hanzl MatějŠmidt Karel-9-689-72326
9.Kodym TomášTuček Adam67-59 3136
10.Slavík JanHnik Ondřej6-833 3146
11.Hanzl MatějČerný Jaroslav7-7-5-5 1347
12.Kodym Tomᚊmidt Karel-1062-10-92348
13.Slavík JanTuček Adam768  3058
14.Dufek LukášHnik Ondřej87-118 3168
15.Kodym TomášČerný Jaroslav1069  3078
16.Slavík JanŠmidt Karel7-7-79-102379
17.Dufek LukášTuček Adam10118  3089
18.Hanzl MatějHnik Ondřej-8-6-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jan22Černý Jaroslav31
Dufek Lukáš22Šmidt Karel40
Hanzl Matěj04Tuček Adam13
Kodym Tomáš31Hnik Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27562:545TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Hrycík Radim
Divecký Filip
 
 
-9-9-7  0301
2.Malík Lukáš
Resende Álvaro
 
 
Hardubej Eduard ml.
Divecký Jan
 
 
9-714-673211
3.Brůna PetrHrycík Radim-9-769-82312
4.Malík LukášDivecký Filip953  3022
5.Malík KarelHardubej Eduard ml.-154316 3132
6.Resende ÁlvaroDivecký Jan-184-663242
7.Malík LukášHrycík Radim-4-586-52343
8.Malík KarelDivecký Filip-7-64933253
9.Resende ÁlvaroHardubej Eduard ml.6-8128 3163
10.Brůna PetrDivecký Jan88-78 3173
11.Malík KarelHrycík Radim49-57 3183
12.Resende ÁlvaroDivecký Filip-9-8-5  0384
13.Brůna PetrHardubej Eduard ml.8-967 3194
14.Malík LukášDivecký JanWO    0395
15.Resende ÁlvaroHrycík Radim-11691 31105
16.Brůna PetrDivecký Filip         
17.Malík LukášHardubej Eduard ml.         
18.Malík KarelDivecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr21Hrycík Radim22
Malík Lukáš11Divecký Filip12
Malík Karel30Hardubej Eduard ml.03
Resende Álvaro31Divecký Jan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8399:260DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 

 
 
WO    3010
2.Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
-910811 3120
3.Daněk RomanWO    3030
4.Mrázek JiříKábrt Vratislav7-1147 3140
5.Chládek MartinDucháč Radek994  3050
6.Šumpík ViktorValčík Roman-7-512973260
7.Mrázek JiříWO    3070
8.Chládek MartinKábrt Vratislav11-484 3180
9.Šumpík ViktorDucháč Radek97-610 3190
10.Daněk RomanValčík Roman-910-87732100
11.Chládek Martin         
12.Šumpík ViktorKábrt Vratislav8    10  
13.Daněk RomanDucháč Radek         
14.Mrázek JiříValčík Roman         
15.Šumpík Viktor         
16.Daněk RomanKábrt Vratislav         
17.Mrázek JiříDucháč Radek         
18.Chládek MartinValčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daněk Roman10Kábrt Vratislav02
Mrázek Jiří10Ducháč Radek02
Chládek Martin20Valčík Roman02
Šumpík Viktor20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32651:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Daniel
Voňka Karel ml.
 
 
Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
10-677 3110
2.Klimenta Matěj
Valeš Jakub
 
 
Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
-8-418-112311
3.Klimenta MatějMartin Petr-6-93-8 1312
4.Voňka Karel ml.Brát Karel st.668  3022
5.Sixta DanielKoblížek Oldřich-19-65-8 1323
6.Valeš JakubKoblížek Michal475  3033
7.Voňka Karel ml.Martin Petr11-7-9-5 1334
8.Sixta DanielBrát Karel st.-21173 3144
9.Valeš JakubKoblížek Oldřich-1-948-92345
10.Klimenta MatějKoblížek Michal74-36 3155
11.Sixta DanielMartin Petr9-6-48-92356
12.Valeš JakubBrát Karel st.74-36 3166
13.Klimenta MatějKoblížek Oldřich6-3-5-7 1367
14.Voňka Karel ml.Koblížek Michal-9-119-6 1368
15.Valeš JakubMartin Petr11145  3078
16.Klimenta MatějBrát Karel st.-9679 3188
17.Voňka Karel ml.Koblížek Oldřich-4-4-9  0389
18.Sixta DanielKoblížek Michal1127  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matěj22Martin Petr31
Voňka Karel ml.13Brát Karel st.04
Sixta Daniel22Koblížek Oldřich40
Valeš Jakub31Koblížek Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline