Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26575:539Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Lebeda Matyáš
 
 
Soukup Jiří
Červenka Jan
 
 
-7-9-12  0301
2.Kačer Radek
Janovský Dan
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
4-3811 3111
3.Kačer RadekČervenka Jan-4392 3121
4.Mynář MarianKříž Milan ml.-6-27-7 1322
5.Lebeda MatyášSebera Petr796  3032
6.Janovský DanSoukup Jiří5105  3042
7.Mynář MarianČervenka Jan-6-126-7 1343
8.Lebeda MatyášKříž Milan ml.-8-5108-62344
9.Janovský DanSebera Petr674  3054
10.Kačer RadekSoukup Jiří-7-791073264
11.Lebeda MatyášČervenka Jan-5-4-6  0365
12.Janovský DanKříž Milan ml.-656-1263275
13.Kačer RadekSebera Petr7-8-58-52376
14.Mynář MarianSoukup Jiří679  3086
15.Janovský DanČervenka Jan48-68 3196
16.Kačer RadekKříž Milan ml.6-938 31106
17.Mynář MarianSebera Petr8-7-7  12  
18.Lebeda MatyášSoukup Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek31Červenka Jan22
Mynář Marian12Kříž Milan ml.22
Lebeda Matyáš12Sebera Petr12
Janovský Dan40Soukup Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:35320:475TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin ml.
Šorm Luboš ml.
 
 
Brázda Adam
Hauschwitz Pavel
 
 
-5-6-8  0301
2.
 
 
Horák Jaroslav
Studecký Ivan
 
 
WO    0302
3.Šorm Luboš ml.Brázda Adam-78-11683212
4.Čepelka JanHauschwitz Pavel-6-9-10  0313
5.Studecký IvanWO    0314
6.Jirásek Martin ml.Horák Jaroslav9-1178 3124
7.Čepelka JanBrázda Adam4-411-5-82325
8.Hauschwitz PavelWO    0326
9.Jirásek Martin ml.Studecký Ivan6-76-993236
10.Šorm Luboš ml.Horák Jaroslav-10-3-6  0337
11.Brázda AdamWO    0338
12.Jirásek Martin ml.Hauschwitz Pavel-4-5-8  0339
13.Šorm Luboš ml.Studecký IvanWO    3049
14.Čepelka JanHorák Jaroslav-4-7-11  03410
15.Jirásek Martin ml.Brázda Adam-769  21  
16.Šorm Luboš ml.Hauschwitz Pavel         
17.Čepelka JanStudecký Ivan         
18.Horák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šorm Luboš ml.11Brázda Adam11
Čepelka Jan03Hauschwitz Pavel20
Jirásek Martin ml.21Studecký Ivan01
   Horák Jaroslav21
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:826:30432:446nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Malík Karel
Resende Álvaro
 
 
Tuček Adam
Černý Jaroslav
 
 
5-6-6-9 1301
3.Jenčík LadislavČerný Jaroslav-6-5-8  0302
4.Tuček AdamWO    0303
5.Malík KarelHnik Ondřej-9547 3113
6.Resende ÁlvaroWO    3023
7.Černý JaroslavWO    0324
8.Malík KarelTuček Adam4-897 3134
9.Resende ÁlvaroHnik Ondřej-8669 3144
10.Jenčík LadislavWO    3054
11.Malík KarelČerný Jaroslav97-65 3164
12.Resende ÁlvaroTuček Adam-8-69-8 1365
13.Jenčík LadislavHnik Ondřej-6-2-7  0366
14.         
15.Resende ÁlvaroČerný Jaroslav-39-81043276
16.Jenčík LadislavTuček Adam-10-8-8  0377
17.Hnik OndřejWO    0378
18.Malík KarelWO    3088

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jenčík Ladislav03Černý Jaroslav12
Malík Karel30Tuček Adam21
Resende Álvaro21Hnik Ondřej12
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39557:660Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Hardubej Eduard ml.
Divecký Jan
 
 
5-8117 3110
2.Hanzl Matěj
Kodym Tomáš
 
 
Hrycík Radim
Divecký Filip
 
 
-9-68-8 1311
3.Slavík JanDivecký Filip69-107 3121
4.Hanzl MatějHrycík Radim-410-79-62322
5.Kodym TomášHardubej Eduard ml.85-97 3132
6.Dufek LukášDivecký Jan10-6-8-7 1333
7.Hanzl MatějDivecký Filip8-7-38-82334
8.Kodym TomášHrycík Radim-106710 3144
9.Dufek LukášHardubej Eduard ml.-8-8-9  0345
10.Slavík JanDivecký JanWO    0346
11.Kodym TomášDivecký Filip8-10-7833256
12.Dufek LukášHrycík Radim9-5137 3166
13.Slavík JanHardubej Eduard ml.WO    0367
14.Hanzl MatějDivecký Jan11-6-8983277
15.Dufek LukášDivecký Filip-97-64-92378
16.Slavík JanHrycík RadimWO    0379
17.Hanzl MatějHardubej Eduard ml.-8-9-9  03710
18.Kodym TomášDivecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jan10Divecký Filip22
Hanzl Matěj13Hrycík Radim12
Kodym Tomáš30Hardubej Eduard ml.21
Dufek Lukáš13Divecký Jan11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7378:230Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Matěj
Valeš Jakub
 
 
Valčík Roman
Kábrt Vratislav
 
 
989  3010
2.Sixta Daniel
Voňka Karel ml.
 
 
Ducháč Radek
 
 
WO    3020
3.Voňka Karel ml.Kábrt Vratislav-91011-473230
4.Sixta DanielDucháč Radek-6-88973240
5.Klimenta MatějValčík Roman-7558 3150
6.Valeš JakubWO    3060
7.Sixta DanielKábrt Vratislav847  3070
8.Klimenta MatějDucháč Radek6-278 3180
9.Valeš JakubValčík Roman27-98 3190
10.Voňka Karel ml.WO    30100
11.Klimenta MatějKábrt Vratislav         
12.Valeš JakubDucháč Radek         
13.Voňka Karel ml.Valčík Roman         
14.Sixta Daniel         
15.Valeš JakubKábrt Vratislav         
16.Voňka Karel ml.Ducháč Radek         
17.Sixta DanielValčík Roman         
18.Klimenta Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voňka Karel ml.10Kábrt Vratislav02
Sixta Daniel20Ducháč Radek02
Klimenta Matěj20Valčík Roman02
Valeš Jakub10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37727:728nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
-7-610-4 1301
2.Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
Valta Martin
Brát Karel st.
 
 
784  3011
3.Daněk RomanKoblížek Oldřich-91010-10-92312
4.Chládek MartinMartin Petr-77-10-7 1313
5.Mrázek JiříBrát Karel st.74-107 3123
6.Šumpík ViktorKoblížek Michal10-91010 3133
7.Chládek MartinKoblížek Oldřich89-10-7-82334
8.Mrázek JiříMartin Petr-77-7-10 1335
9.Šumpík ViktorBrát Karel st.7-677 3145
10.Daněk RomanKoblížek Michal10-996 3155
11.Mrázek JiříKoblížek Oldřich-103-10-10 1356
12.Šumpík ViktorMartin Petr-10-10-10  0357
13.Daněk RomanBrát Karel st.10-794 3167
14.Chládek MartinKoblížek Michal-8911-4103277
15.Šumpík ViktorKoblížek Oldřich10-89-9-42378
16.Daněk RomanMartin Petr4-7-7-7 1379
17.Chládek MartinBrát Karel st.4-71011 3189
18.Mrázek JiříKoblížek Michal-412-51193299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daněk Roman22Koblížek Oldřich40
Chládek Martin22Martin Petr40
Mrázek Jiří22Brát Karel st.04
Šumpík Viktor22Koblížek Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy