Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39667:685DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Sánchez Javier Francisco
Mrázek Jiří
 
 
1187  3010
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
-69-810-82311
3.Studecký IvanSánchez Javier Francisco-66-94-42312
4.Vitvar RomanChládek Martin-68-8-4 1313
5.Brázda AdamDaněk Roman468  3023
6.Hauschwitz PavelMrázek Jiří-10411-8-82324
7.Vitvar RomanSánchez Javier Francisco-8-7-9  0325
8.Brázda AdamChládek Martin12-10412 3135
9.Hauschwitz PavelDaněk Roman-93-7-9 1336
10.Studecký IvanMrázek Jiří-99-8463246
11.Brázda AdamSánchez Javier Francisco-128-4773256
12.Hauschwitz PavelChládek Martin-7-96-6 1357
13.Studecký IvanDaněk Roman-19-7-7 1358
14.Vitvar RomanMrázek Jiří8-88-1383268
15.Hauschwitz PavelSánchez Javier Francisco-6-961293278
16.Studecký IvanChládek Martin-6-7-10  0379
17.Vitvar RomanDaněk Roman9-8-8-12 13710
18.Brázda AdamMrázek Jiří7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan13Sánchez Javier Francisco22
Vitvar Roman13Chládek Martin31
Brázda Adam30Daněk Roman31
Hauschwitz Pavel13Mrázek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14478:403TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Valeš Jakub
Klimenta Matěj
 
 
879  3010
2.Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
Voňka Karel ml.
Sixta Vít
 
 
878  3020
3.Červenka JanValeš Jakub8-7-9-11 1321
4.Vraštil TomášKlimenta Matěj-8-12-8  0322
5.Kříž Milan ml.Voňka Karel ml.-9697 3132
6.Sebera PetrSixta Vít1094  3042
7.Vraštil TomášValeš Jakub-78-9-8 1343
8.Kříž Milan ml.Klimenta Matěj3710  3053
9.Sebera PetrVoňka Karel ml.86-99 3163
10.Červenka JanSixta Vít269  3073
11.Kříž Milan ml.Valeš Jakub1189  3083
12.Sebera PetrKlimenta Matěj-7968 3193
13.Červenka JanVoňka Karel ml.11-76-9832103
14.Vraštil TomášSixta Vít         
15.Sebera PetrValeš Jakub         
16.Červenka JanKlimenta Matěj         
17.Vraštil TomášVoňka Karel ml.         
18.Kříž Milan ml.Sixta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červenka Jan21Valeš Jakub21
Vraštil Tomáš02Klimenta Matěj12
Kříž Milan ml.30Voňka Karel ml.03
Sebera Petr30Sixta Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:31365:393Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Valta Martin
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-8-9-7  0301
2.Koblížek Michal
Brát Karel st.
 
 

 
 
WO    3011
3.Valta MartinSlavík Jan-73-6-8 1312
4.Brát Karel st.Dufek Lukáš-87-9-7 1313
5.Koblížek OldřichKodym Tomáš-79-9-10 1314
6.Koblížek MichalWO    3024
7.Brát Karel st.Slavík Jan7-8-7-4 1325
8.Koblížek OldřichDufek Lukáš-7-8-6  0326
9.Koblížek MichalKodym Tomáš-4-3-6  0327
10.Valta MartinWO    3037
11.Koblížek OldřichSlavík Jan-8799 3147
12.Koblížek MichalDufek LukášWO    0348
13.Valta MartinKodym TomášWO    0349
14.Brát Karel st.WO    3059
15.Koblížek MichalSlavík JanWO    03510
16.Valta MartinDufek Lukáš         
17.Brát Karel st.Kodym Tomáš         
18.Koblížek Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Valta Martin01Slavík Jan21
Brát Karel st.02Dufek Lukáš20
Koblížek Oldřich12Kodym Tomáš20
Koblížek Michal01   
WO43WO34



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 12:45 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:25553:410Baník Rtyně v P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Resende Álvaro
Malík Tomáš
 
 
-911-6-7 1301
2.Šolc Adolf
Valčík Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Ducháč RadekResende Álvaro-89-8-9 1312
4.Kábrt VratislavMalík Tomáš8103  3022
5.Šolc AdolfJenčík Ladislav-8-2-9  0323
6.Valčík RomanWO    3033
7.Kábrt VratislavResende Álvaro-5-3-8  0334
8.Šolc AdolfMalík Tomáš-7-6-6  0335
9.Valčík RomanJenčík Ladislav76-710 3145
10.Ducháč RadekWO    3055
11.Šolc AdolfResende Álvaro-7-5-3  0356
12.Valčík RomanMalík Tomáš834  3066
13.Ducháč RadekJenčík Ladislav837  3076
14.Kábrt VratislavWO    3086
15.Valčík RomanResende Álvaro68-5-7-82387
16.Ducháč RadekMalík Tomáš9-4-8-9 1388
17.Kábrt VratislavJenčík Ladislav537  3098
18.Šolc AdolfWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ducháč Radek12Resende Álvaro40
Kábrt Vratislav21Malík Tomáš22
Šolc Adolf03Jenčík Ladislav13
Valčík Roman21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37559:602Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Filip
Hrycík Radim
 
 
Jakubský Filip
Šorm Luboš ml.
 
 
752  3010
2.Divecký Jan
Dax Ondřej
 
 
Jirásek Martin ml.
Čepelka Jan
 
 
-5-5-3  0311
3.Hrycík RadimJakubský Filip8-7-510-82312
4.Divecký JanJirásek Martin ml.-9-8-9  0313
5.Dax OndřejŠorm Luboš ml.6-77-883223
6.Divecký FilipČepelka Jan-8-7-8  0324
7.Divecký JanJakubský Filip7-7-8-6 1325
8.Dax OndřejJirásek Martin ml.10-59-2-32326
9.Divecký FilipŠorm Luboš ml.1068  3036
10.Hrycík RadimČepelka Jan92-5-863246
11.Dax OndřejJakubský Filip-10-10-7  0347
12.Divecký FilipJirásek Martin ml.9-9-8-8 1348
13.Hrycík RadimŠorm Luboš ml.6-866 3158
14.Vojtíšek Radomír ml.Čepelka Jan-11-6-3  0359
15.Divecký FilipJakubský Filip-9613-883269
16.Hrycík RadimJirásek Martin ml.69-11-9-823610
17.Vojtíšek Radomír ml.Šorm Luboš ml.         
18.Dax OndřejČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Radim22Jakubský Filip31
Divecký Jan02Jirásek Martin ml.40
Dax Ondřej12Šorm Luboš ml.03
Divecký Filip22Čepelka Jan21
Vojtíšek Radomír ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10425:320Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jaroslav
Čenovský David
 
 
Lebeda Matyáš
Mynář Marian
 
 
498  3010
2.Tuček Adam
Šmidt Karel
 
 
Kačer Radek
Janovský Dan
 
 
6-985 3120
3.Čenovský DavidJanovský Dan-86313 3130
4.Tuček AdamKačer Radek984  3040
5.Šmidt KarelMynář Marian9-788 3150
6.Černý JaroslavLebeda Matyáš-8559 3160
7.Tuček AdamJanovský Dan-58-9-8 1361
8.Šmidt KarelKačer Radek44-82 3171
9.Černý JaroslavMynář Marian-105-8593281
10.Čenovský DavidLebeda Matyáš977  3091
11.Šmidt KarelJanovský Dan859  30101
12.Černý JaroslavKačer Radek         
13.Čenovský DavidMynář Marian         
14.Tuček AdamLebeda Matyáš         
15.Černý JaroslavJanovský Dan         
16.Čenovský DavidKačer Radek         
17.Tuček AdamMynář Marian         
18.Šmidt KarelLebeda Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čenovský David20Janovský Dan12
Tuček Adam11Kačer Radek02
Šmidt Karel30Mynář Marian02
Černý Jaroslav20Lebeda Matyáš02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline