Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34445:521Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Sebera Petr
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-4-8-6  0301
2.Kříž Milan ml.
Vraštil Tomáš
 
 
Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
-6-10-10  0302
3.Sebera PetrDufek Lukáš8-79-863212
4.Vraštil TomášLoskot Václav-7-5-6  0313
5.Kříž Milan ml.Slavík Jan5-7-96-92314
6.Červenka JanKodym Tomáš-6-8-6  0315
7.Vraštil TomášDufek Lukáš-5-7-6  0316
8.Kříž Milan ml.Loskot Václav776  3026
9.Červenka JanSlavík Jan117-28 3136
10.Sebera PetrKodym Tomáš8-9-3-8 1337
11.Kříž Milan ml.Dufek Lukáš-7689 3147
12.Červenka JanLoskot Václav-8-6-9  0348
13.Sebera PetrSlavík Jan8-911-12-72349
14.Vraštil TomášKodym Tomáš-712-5-8 13410
15.Červenka JanDufek Lukáš-697  21  
16.Sebera PetrLoskot Václav         
17.Vraštil TomášSlavík Jan         
18.Kříž Milan ml.Kodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sebera Petr12Dufek Lukáš12
Vraštil Tomáš03Loskot Václav21
Kříž Milan ml.21Slavík Jan21
Červenka Jan12Kodym Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29632:596TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Malík Lukáš
Malík Karel
 
 
-596-893210
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
399  3020
3.Studecký IvanMalík Lukáš6-7-06-92321
4.Vitvar RomanJakubec Martin7108  3031
5.Brázda AdamMalík Tomáš838  3041
6.Hauschwitz PavelMalík Karel56-10-8-82342
7.Vitvar RomanMalík Lukáš-87-9-5 1343
8.Brázda AdamJakubec Martin-13675 3153
9.Hauschwitz PavelMalík Tomáš-7766 3163
10.Studecký IvanMalík Karel-6-9-5  0364
11.Brázda AdamMalík Lukáš-8-710-8 1365
12.Hauschwitz PavelJakubec Martin1247  3075
13.Studecký IvanMalík Tomáš975  3085
14.Vitvar RomanMalík Karel-1-9-6  0386
15.Hauschwitz PavelMalík Lukáš5-5-10-6 1387
16.Studecký IvanJakubec Martin11810  3097
17.Vitvar RomanMalík Tomáš-73-7-7 1398
18.Brázda AdamMalík Karel77-710 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studecký Ivan22Malík Lukáš40
Vitvar Roman13Jakubec Martin04
Brázda Adam31Malík Tomáš13
Hauschwitz Pavel22Malík Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13437:269Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
Mrázek Jiří
Paclík Jiří
 
 
7-653 3110
2.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Jirásek Martin ml.Mrázek Jiří-7668 3130
4.Jakubský FilipChládek Martin748  3040
5.Hýbl JanPaclík Jiří95-8-793250
6.Čepelka JanWO    3060
7.Jakubský FilipMrázek Jiří96-70 3170
8.Hýbl JanChládek Martin-9-8-7  0371
9.Čepelka JanPaclík Jiří-10-6-9  0372
10.Jirásek Martin ml.WO    3082
11.Hýbl JanMrázek Jiří46-105 3192
12.Čepelka JanChládek Martin71-135 31102
13.Jirásek Martin ml.Paclík Jiří         
14.Jakubský Filip         
15.Čepelka JanMrázek Jiří         
16.Jirásek Martin ml.Chládek Martin         
17.Jakubský FilipPaclík Jiří         
18.Hýbl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásek Martin ml.10Mrázek Jiří03
Jakubský Filip20Chládek Martin12
Hýbl Jan21Paclík Jiří11
Čepelka Jan11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32425:505Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
-312-10-8 1301
2.Kačer Radek
Mynář Marian
 
 
Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 
-86-3-10 1302
3.Kačer RadekŠváb Richard-6-49-13 1303
4.Mynář MarianŠplíchal Jan7-8-4-5 1304
5.Tesolin RiccardoValeš Jakub8-676 3114
6.Janovský DanVoňka Karel ml.7-1098 3124
7.Mynář MarianŠváb Richard-9-7-8  0325
8.Tesolin RiccardoŠplíchal Jan-10-6-9  0326
9.Janovský DanValeš Jakub9112  3036
10.Kačer RadekVoňka Karel ml.-10-10-5  0337
11.Tesolin RiccardoŠváb Richard-89-5-2 1338
12.Janovský DanŠplíchal Jan8-5-1-7 1339
13.Kačer RadekValeš Jakub-1215-67-923310
14.Mynář MarianVoňka Karel ml.         
15.Janovský DanŠváb Richard         
16.Kačer RadekŠplíchal Jan         
17.Mynář MarianValeš Jakub         
18.Tesolin RiccardoVoňka Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačer Radek03Šváb Richard30
Mynář Marian02Šplíchal Jan30
Tesolin Riccardo12Valeš Jakub12
Janovský Dan21Voňka Karel ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11434:369Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Rochowanski Pavel
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
9-47-10103210
2.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
9711  3020
3.Šmidt KarelKubeček Vojtěch884  3030
4.Rochowanski PavelValčík Roman10-1237 3140
5.Hnik OndřejDucháč Radek9-14-8873250
6.Tuček AdamKábrt Vratislav-9-1181043260
7.Rochowanski PavelKubeček Vojtěch-597-1293270
8.Hnik OndřejValčík Roman6-76-5113280
9.Tuček AdamDucháč Radek686  3090
10.Šmidt KarelKábrt Vratislav999  30100
11.Hnik OndřejKubeček Vojtěch         
12.Tuček AdamValčík Roman         
13.Šmidt KarelDucháč Radek         
14.Rochowanski PavelKábrt Vratislav         
15.Tuček AdamKubeček Vojtěch         
16.Šmidt KarelValčík Roman         
17.Rochowanski PavelDucháč Radek         
18.Hnik OndřejKábrt Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidt Karel20Kubeček Vojtěch02
Rochowanski Pavel20Valčík Roman02
Hnik Ondřej20Ducháč Radek02
Tuček Adam20Kábrt Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37610:649Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Brát Karel st.
Martin Petr
 
 
-98413 3110
2.Divecký Filip
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Koblížek Michal
Koblížek Oldřich
 
 
-9-246-9 1311
3.Divecký FilipMartin Petr5-6-89-82312
4.Vojtíšek Radomír ml.Koblížek Michal-39-2-8 1313
5.Hardubej Eduard ml.Koblížek Oldřich-1013-4-4 1314
6.Hrycík RadimValta Martin7-455 3124
7.Vojtíšek Radomír ml.Martin Petr5-4-3-2 1325
8.Hardubej Eduard ml.Koblížek Michal5-6-9693235
9.Hrycík RadimKoblížek Oldřich-9-107-5 1336
10.Divecký FilipValta Martin-101379 3146
11.Hardubej Eduard ml.Martin Petr3-4-89-52347
12.Hrycík RadimKoblížek Michal696  3057
13.Divecký FilipKoblížek Oldřich-109-7-6 1358
14.Vojtíšek Radomír ml.Valta Martin-3-7-8  0359
15.Hrycík RadimMartin Petr-74-8753269
16.Divecký FilipKoblížek Michal-1187-12-623610
17.Vojtíšek Radomír ml.Koblížek Oldřich-8    01  
18.Hardubej Eduard ml.Valta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Divecký Filip13Martin Petr31
Vojtíšek Radomír ml.03Koblížek Michal22
Hardubej Eduard ml.12Koblížek Oldřich30
Hrycík Radim31Valta Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS