Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33439:508TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Sebera Petr
 
 
Malík Lukáš
Malík Karel
 
 
-2-36-7 1301
2.Kříž Milan ml.
Vraštil Tomáš
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
1199  3011
3.Sebera PetrMalík Lukáš8-5-7-7 1312
4.Vraštil TomášMalík Karel-4-4-6  0313
5.Kříž Milan ml.Malík Tomáš-8957 3123
6.Červenka JanJakubec Martin86-66 3133
7.Vraštil TomášMalík Lukáš-38-6-6 1334
8.Kříž Milan ml.Malík Karel-8-7-6  0335
9.Červenka JanMalík Tomáš5-871 3145
10.Sebera PetrJakubec Martin-9-7-9  0346
11.Kříž Milan ml.Malík Lukáš-3-88-6 1347
12.Červenka JanMalík Karel-7-97-7 1348
13.Sebera PetrMalík Tomáš6102  3058
14.Vraštil TomášJakubec Martin-7-67-9 1359
15.Červenka JanMalík Lukáš-8-3-4  03510
16.Sebera PetrMalík Karel         
17.Vraštil TomášMalík Tomáš         
18.Kříž Milan ml.Jakubec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sebera Petr12Malík Lukáš40
Vraštil Tomáš03Malík Karel30
Kříž Milan ml.12Malík Tomáš03
Červenka Jan22Jakubec Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32409:485Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-6-919-102301
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
4106  3011
3.Studecký IvanKodym Tomáš-10-7-6  0312
4.Vitvar RomanSlavík Jan-3-12-7  0313
5.Brázda AdamLoskot Václav875  3023
6.Hauschwitz PavelDufek Lukáš-55-58-12324
7.Vitvar RomanKodym Tomáš7-4-5-12 1325
8.Brázda AdamSlavík Jan-5-3-7  0326
9.Hauschwitz PavelLoskot Václav79-710 3136
10.Studecký IvanDufek Lukáš-7-68-11 1337
11.Brázda AdamKodym Tomáš-6-6-4  0338
12.Hauschwitz PavelSlavík Jan-6-7-7  0339
13.Studecký IvanLoskot Václav-9964 3149
14.Vitvar RomanDufek Lukáš-7-5-4  03410
15.Hauschwitz PavelKodym Tomáš         
16.Studecký IvanSlavík Jan         
17.Vitvar RomanLoskot Václav         
18.Brázda AdamDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan12Kodym Tomáš30
Vitvar Roman03Slavík Jan30
Brázda Adam12Loskot Václav03
Hauschwitz Pavel12Dufek Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9419:289Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
Valeš Jakub
Voňka Karel ml.
 
 
-685-4-102301
2.Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
Klimenta Matěj
Sixta Vít
 
 
543  3011
3.Čepelka JanValeš Jakub8104  3021
4.Hýbl JanKlimenta Matěj644  3031
5.Jirásek Martin ml.Voňka Karel ml.47-54 3141
6.Jakubský FilipSixta Vít569  3051
7.Hýbl JanValeš Jakub8-714-653261
8.Jirásek Martin ml.Klimenta Matěj574  3071
9.Jakubský FilipVoňka Karel ml.7-664 3181
10.Čepelka JanSixta Vít347  3091
11.Jirásek Martin ml.Valeš Jakub-868-9532101
12.Jakubský FilipKlimenta Matěj674  30  
13.Čepelka JanVoňka Karel ml.         
14.Hýbl JanSixta Vít         
15.Jakubský FilipValeš Jakub         
16.Čepelka JanKlimenta Matěj         
17.Hýbl JanVoňka Karel ml.         
18.Jirásek Martin ml.Sixta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelka Jan20Valeš Jakub03
Hýbl Jan20Klimenta Matěj02
Jirásek Martin ml.30Voňka Karel ml.02
Jakubský Filip20Sixta Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37662:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Mynář Marian
 
 
Chládek Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
5-36-8-112301
2.Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
Paclík Jiří
Trojan Luděk
 
 
-63-5673211
3.Kačer RadekSánchez Javier Francisco8-8-5843221
4.Lebeda MatyášChládek Martin-9-769-22322
5.Mynář MarianPaclík Jiří8-3-7-6 1323
6.Janovský DanTrojan Luděk-410510 3133
7.Lebeda MatyášSánchez Javier Francisco7-5-8-7 1334
8.Mynář MarianChládek Martin-8998 3144
9.Janovský DanPaclík Jiří-1110-8-11 1345
10.Kačer RadekTrojan Luděk1047  3055
11.Mynář MarianSánchez Javier Francisco-8-6-9  0356
12.Janovský DanChládek Martin1099  3066
13.Kačer RadekPaclík Jiří-4-8-7  0367
14.Lebeda MatyášTrojan Luděk-6-810763277
15.Janovský DanSánchez Javier Francisco6-5-512-92378
16.Kačer RadekChládek Martin7-868 3188
17.Lebeda MatyášPaclík Jiří-13-7-6  0389
18.Mynář MarianTrojan Luděk-6865 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek31Sánchez Javier Francisco31
Lebeda Matyáš13Chládek Martin13
Mynář Marian22Paclík Jiří40
Janovský Dan22Trojan Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6403:293Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Rochowanski Pavel
 
 
Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
6-697 3110
2.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Valta Martin
Martin Petr
 
 
612WO  3020
3.Šmidt KarelKoblížek Oldřich3510  3030
4.Rochowanski PavelMartin Petr896  3040
5.Hnik OndřejKoblížek Michal16106  3050
6.Tuček AdamBrát Karel st.579  3060
7.Rochowanski PavelKoblížek Oldřich7-895 3170
8.Hnik OndřejMartin Petr7-311-7-52371
9.Tuček AdamKoblížek Michal426  3081
10.Šmidt KarelBrát Karel st.879  3091
11.Hnik OndřejKoblížek Oldřich7-865 31101
12.Tuček AdamMartin Petr12-8   11  
13.Šmidt KarelKoblížek Michal         
14.Rochowanski PavelBrát Karel st.         
15.Tuček AdamKoblížek Oldřich         
16.Šmidt KarelMartin Petr         
17.Rochowanski PavelKoblížek Michal         
18.Hnik OndřejBrát Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidt Karel20Koblížek Oldřich03
Rochowanski Pavel20Martin Petr11
Hnik Ondřej21Koblížek Michal02
Tuček Adam20Brát Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36677:700Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Filip
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
76-66 3110
2.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
-66-94-92311
3.Hrycík RadimKubeček Vojtěch7-779 3121
4.Vojtíšek Radomír ml.Valčík Roman-5-9-6  0322
5.Hardubej Eduard ml.Ducháč Radek79-117 3132
6.Divecký FilipKábrt Vratislav-6-18863242
7.Vojtíšek Radomír ml.Kubeček Vojtěch9-2-4-4 1343
8.Hardubej Eduard ml.Valčík Roman1088  3053
9.Divecký FilipDucháč Radek8-99-3-42354
10.Hrycík RadimKábrt Vratislav-712-10643264
11.Hardubej Eduard ml.Kubeček Vojtěch-74-7-4 1365
12.Divecký FilipValčík Roman-9-7-6  0366
13.Hrycík RadimDucháč Radek-5-96883276
14.Vojtíšek Radomír ml.Kábrt Vratislav-77117 3186
15.Divecký FilipKubeček Vojtěch-7-10115-92387
16.Hrycík RadimValčík Roman-4579 3197
17.Vojtíšek Radomír ml.Ducháč Radek-410-8-9 1398
18.Hardubej Eduard ml.Kábrt Vratislav-49148 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Radim40Kubeček Vojtěch31
Vojtíšek Radomír ml.13Valčík Roman22
Hardubej Eduard ml.31Ducháč Radek22
Divecký Filip13Kábrt Vratislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS