Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38720:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
6-8910 3110
2.Ducháč Radek
Klimeš Zbyšek
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-867-8-92311
3.Klimeš ZbyšekHauschwitz Pavel-9-869123221
4.Ducháč RadekVitvar Roman-6-9-10  0322
5.Valčík RomanBrázda Adam-389-6-82323
6.Kubeček VojtěchStudecký Ivan-9-108-9 1324
7.Ducháč RadekHauschwitz Pavel6-838 3134
8.Valčík RomanVitvar Roman86-86 3144
9.Kubeček VojtěchBrázda Adam-66-9683254
10.Klimeš ZbyšekStudecký Ivan3-6810 3164
11.Valčík RomanHauschwitz Pavel-86-9-10 1365
12.Kubeček VojtěchVitvar Roman8910  3075
13.Klimeš ZbyšekBrázda Adam-86-9-8 1376
14.Ducháč RadekStudecký Ivan9-6-8-6 1377
15.Kubeček VojtěchHauschwitz Pavel3-6-89-82378
16.Klimeš ZbyšekVitvar Roman-86-7-10 1379
17.Ducháč RadekBrázda Adam9-9610 3189
18.Valčík RomanStudecký Ivan-689-3103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Zbyšek22Hauschwitz Pavel22
Ducháč Radek22Vitvar Roman22
Valčík Roman22Brázda Adam22
Kubeček Vojtěch22Studecký Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29569:484Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
8-78-9113210
2.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Koblížek MichalKříž Milan ml.-87-6-7 1321
4.Martin PetrSebera Petr958  3031
5.Koblížek OldřichČervenka Jan761  3041
6.Valta MartinWO    3051
7.Martin PetrKříž Milan ml.-2107-6-82352
8.Koblížek OldřichSebera Petr7-4-96113262
9.Valta MartinČervenka Jan-67-710-92363
10.Brát Karel st.WO    3073
11.Koblížek OldřichKříž Milan ml.7-6911 3183
12.Valta MartinSebera PetrWO    0384
13.Brát Karel st.Červenka Jan-7-6-8  0385
14.Martin PetrWO    3095
15.Valta MartinKříž Milan ml.WO    0396
16.Brát Karel st.Sebera Petr8-8-7-11 1397
17.Martin PetrČervenka Jan-9-9-6  0398
18.Koblížek OldřichWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblížek Michal01Kříž Milan ml.21
Martin Petr12Sebera Petr12
Koblížek Oldřich30Červenka Jan31
Valta Martin01   
Brát Karel st.02   
WO52WO25



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1036:33650:616Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Martin
Kubíček Pavel
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-866-12-92301
2.Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
Divecký Filip
Divecký Jan
 
 
789  3011
3.Paclík JiříHrycík Radim-774-7-92312
4.Kubíček PavelHardubej Eduard ml.-7-7108-92313
5.Mrázek JiříDivecký Filip477  3023
6.Chládek MartinDivecký Jan94-46 3133
7.Kubíček PavelHrycík Radim29-5-6-42334
8.Mrázek JiříHardubej Eduard ml.146-9-1393244
9.Chládek MartinDivecký Filip1-7-3-8 1345
10.Paclík JiříDivecký Jan944  3055
11.Mrázek JiříHrycík Radim-9-5713-92356
12.Chládek MartinHardubej Eduard ml.-6-96-8 1357
13.Paclík JiříDivecký Filip6-5-46-112358
14.Kubíček PavelDivecký Jan535  3068
15.Chládek MartinHrycík Radim7-10-59-82369
16.Paclík JiříHardubej Eduard ml.-77-69-823610
17.Kubíček PavelDivecký Filip         
18.Mrázek JiříDivecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclík Jiří13Hrycík Radim40
Kubíček Pavel12Hardubej Eduard ml.31
Mrázek Jiří21Divecký Filip21
Chládek Martin13Divecký Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34400:506Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
 
 
Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
WO    0301
2.Šváb Richard
Valeš Jakub
 
 
Šmidt Karel
Černý Jaroslav
 
 
8-959 3111
3.Šmidt KarelWO    0312
4.Voňka Karel ml.Tuček Adam-9-9-5  0313
5.Valeš JakubHnik Ondřej-65-10-12 1314
6.Šváb RichardČerný Jaroslav-11-6-10  0315
7.Voňka Karel ml.Šmidt Karel-7-9-8  0316
8.Valeš JakubTuček Adam9-410-6-102317
9.Šváb RichardHnik Ondřej283  3027
10.Drahotský TomášČerný Jaroslav-7118-783237
11.Valeš JakubŠmidt KarelWO    0338
12.Šváb RichardTuček Adam8-916 3148
13.Drahotský TomášHnik Ondřej-6-989-92349
14.Voňka Karel ml.Černý Jaroslav-12-12-8  03410
15.Šváb RichardŠmidt Karel253  30  
16.Drahotský TomášTuček Adam         
17.Voňka Karel ml.Hnik Ondřej         
18.Valeš JakubČerný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voňka Karel ml.03Šmidt Karel10
Valeš Jakub02Tuček Adam21
Šváb Richard21Hnik Ondřej21
Drahotský Tomáš11Černý Jaroslav21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31621:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Mynář Marian
Kačer Radek
 
 
8-1054 3110
2.Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
7810  3020
3.Loskot VáclavJanovský Dan-9-59-5 1321
4.Slavík JanKačer Radek695  3031
5.Dufek LukášLebeda Matyáš-12-74-3 1332
6.Kodym TomášMynář Marian-12-1011-9 1333
7.Slavík JanJanovský Dan6-374 3143
8.Dufek LukášKačer Radek-7-887-92344
9.Kodym TomášLebeda Matyáš685  3054
10.Loskot VáclavMynář Marian-8-5-7  0355
11.Dufek LukášJanovský Dan-5-7-7  0356
12.Kodym TomášKačer Radek6-2-8-7 1357
13.Hanzl MatějLebeda Matyáš-9-88-2 1358
14.Slavík JanMynář Marian5411  3068
15.Kodym TomášJanovský Dan910-810 3178
16.Hanzl MatějKačer Radek-9-99-8 1379
17.Slavík JanLebeda Matyáš689  3089
18.Dufek LukášMynář Marian-91185 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loskot Václav02Janovský Dan22
Slavík Jan40Kačer Radek31
Dufek Lukáš13Lebeda Matyáš22
Kodym Tomáš22Mynář Marian22
Hanzl Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32691:657TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
4-5-8-3 1301
2.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
576  3011
3.Brůna PetrJakubský Filip87-6-8113221
4.Ježek RobertHýbl Jan887  3031
5.Malík KarelJirásek Martin ml.889  3041
6.Malík LukášČepelka Jan-8-7-6  0342
7.Ježek RobertJakubský Filip-5-68-4 1343
8.Malík KarelHýbl Jan83-77 3153
9.Malík LukášJirásek Martin ml.-8-839-142354
10.Brůna PetrČepelka Jan-9-7107-82355
11.Malík KarelJakubský Filip-107-116-112356
12.Malík LukášHýbl Jan-7-77753266
13.Brůna PetrJirásek Martin ml.-7669 3176
14.Ježek RobertČepelka Jan-1296-7-82377
15.Malík LukášJakubský Filip7-11-93103287
16.Brůna PetrHýbl Jan11-899 3197
17.Ježek RobertJirásek Martin ml.6-27-8932107
18.Malík KarelČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Jakubský Filip22
Ježek Robert22Hýbl Jan04
Malík Karel21Jirásek Martin ml.13
Malík Lukáš22Čepelka Jan30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline