Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34504:550Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
1088  3010
2.Červenka Jan
Fejtek Petr st.
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
8-7-7-5 1311
3.Fejtek Petr st.Jakubský Filip-4-7-8  0312
4.Sebera PetrJirásek Martin ml.-781-5-122313
5.Červenka JanHýbl Jan-7999 3123
6.Kříž Milan ml.Čepelka Jan9915  3033
7.Sebera PetrJakubský Filip-6-7-7  0334
8.Červenka JanJirásek Martin ml.-7-6-7  0335
9.Kříž Milan ml.Hýbl Jan-4-79943245
10.Fejtek Petr st.Čepelka Jan-4-6-5  0346
11.Červenka JanJakubský Filip-9-8-8  0347
12.Kříž Milan ml.Jirásek Martin ml.49-84 3157
13.Fejtek Petr st.Hýbl Jan-5-813-6 1358
14.Sebera PetrČepelka Jan8-107-1-42359
15.Kříž Milan ml.Jakubský FilipWO    3069
16.Fejtek Petr st.Jirásek Martin ml.-9-11-7  03610
17.Sebera PetrHýbl Jan         
18.Červenka JanČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejtek Petr st.04Jakubský Filip30
Sebera Petr03Jirásek Martin ml.31
Červenka Jan12Hýbl Jan12
Kříž Milan ml.30Čepelka Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:20Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22553:487TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Mynář Marian
Zeman Daniel
 
 
-10-4-4  0301
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Janovský Dan
Kačer Radek
 
 
104-92 3111
3.Studecký IvanJanovský Dan-6-13-9  0312
4.Vitvar RomanKačer Radek-9877 3122
5.Brázda AdamMynář Marian9-711-963232
6.Hauschwitz PavelZeman Daniel626  3042
7.Vitvar RomanJanovský Dan8910  3052
8.Brázda AdamKačer Radek-9-6-9  0353
9.Hauschwitz PavelMynář Marian669  3063
10.Studecký IvanZeman Daniel646  3073
11.Brázda AdamJanovský Dan89-10-7-82374
12.Hauschwitz PavelKačer Radek876  3084
13.Studecký IvanMynář Marian118-99 3194
14.Vitvar RomanZeman Daniel8-99-6-72395
15.Hauschwitz PavelJanovský Dan1-7-66732105
16.Studecký IvanKačer Radek         
17.Vitvar RomanMynář Marian         
18.Brázda AdamZeman Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan21Janovský Dan22
Vitvar Roman21Kačer Radek12
Brázda Adam12Mynář Marian03
Hauschwitz Pavel40Zeman Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26570:547Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
2-33-5-82301
2.Rochowanski Pavel
Záboj Matěj
 
 
Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
8-8-8-7 1302
3.Šmidt KarelHanzl Matěj666  3012
4.Rochowanski PavelKodym Tomáš-910-71093222
5.Hnik OndřejSlavík Jan5-31410 3132
6.Záboj MatějDufek Lukáš93-88 3142
7.Rochowanski PavelHanzl Matěj29-99 3152
8.Hnik OndřejKodym Tomáš-49-2-7 1353
9.Záboj MatějSlavík Jan10-97-9133263
10.Šmidt KarelDufek Lukáš-10-4-4  0364
11.Hnik OndřejHanzl Matěj14-68-483274
12.Záboj MatějKodym Tomáš-11-881583284
13.Šmidt KarelSlavík Jan-5-3-8  0385
14.Rochowanski PavelDufek Lukáš81011  3095
15.Záboj MatějHanzl MatějWO    30105
16.Šmidt KarelKodym Tomáš         
17.Rochowanski PavelSlavík Jan         
18.Hnik OndřejDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmidt Karel12Hanzl Matěj03
Rochowanski Pavel30Kodym Tomáš12
Hnik Ondřej21Slavík Jan12
Záboj Matěj30Dufek Lukáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31305:429TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
 
 
Malík Lukáš
Resende Álvaro
 
 
WO    0301
2.Vojtíšek Radomír ml.
Divecký Filip
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-78-8-10 1302
3.Vojtíšek Radomír ml.Malík Lukáš-5-4-3  0303
4.Resende ÁlvaroWO    0304
5.Pábl JosefBrůna Petr-6-9-7  0305
6.Divecký FilipMalík Karel-8-810-5 1306
7.Malík LukášWO    0307
8.Pábl JosefResende Álvaro-10-7-3  0308
9.Divecký FilipBrůna Petr78-610 3118
10.Vojtíšek Radomír ml.Malík KarelWO    3028
11.Pábl JosefMalík Lukáš-7-55-10 1329
12.Divecký FilipResende Álvaro829  3039
13.Vojtíšek Radomír ml.Brůna Petr7-9-311-723310
14.Malík Karel         
15.Divecký FilipMalík Lukáš         
16.Vojtíšek Radomír ml.Resende Álvaro         
17.Brůna Petr         
18.Pábl JosefMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vojtíšek Radomír ml.02Malík Lukáš20
Pábl Josef03Resende Álvaro11
Divecký Filip21Brůna Petr21
   Malík Karel10
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37598:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
-44-8-6 1301
2.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
8-63-8103211
3.Kábrt VratislavChládek Martin-6-2-10  0312
4.Valčík RomanPaclík Jiří88-1010 3122
5.Ducháč RadekMrázek Jiří-5-6-3  0323
6.Kubeček VojtěchDaněk Roman545  3033
7.Valčík RomanChládek Martin8-6-6783243
8.Ducháč RadekPaclík Jiří-116-4883253
9.Kubeček VojtěchMrázek Jiří6711  3063
10.Kábrt VratislavDaněk Roman6-7-8-6 1364
11.Ducháč RadekChládek Martin-6-3-2  0365
12.Kubeček VojtěchPaclík Jiří482  3075
13.Kábrt VratislavMrázek Jiří-5-7-13  0376
14.Valčík RomanDaněk Roman13-9-9-6 1377
15.Kubeček VojtěchChládek Martin4-5-6563287
16.Kábrt VratislavPaclík Jiří69-105 3197
17.Valčík RomanMrázek Jiří-5-8-8  0398
18.Ducháč RadekDaněk Roman-611-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kábrt Vratislav13Chládek Martin22
Valčík Roman22Paclík Jiří04
Ducháč Radek13Mrázek Jiří31
Kubeček Vojtěch40Daněk Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:30338:417Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
-6-8-9  0301
2.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
Šplíchal Jan
Sixta Vít
 
 
9-5-8-5 1302
3.Martin PetrSixta Vít536  3012
4.Brát Karel st.Šváb Richard-9-5-6  0313
5.Koblížek MichalŠplíchal Jan-5-6-8  0314
6.Koblížek OldřichVoňka Karel ml.757  3024
7.Brát Karel st.Sixta Vít671  3034
8.Koblížek MichalŠváb Richard-4-8-4  0335
9.Koblížek OldřichŠplíchal Jan-9-9-12  0336
10.Martin PetrVoňka Karel ml.-34-2-10 1337
11.Koblížek MichalSixta Vít87-6-5-92338
12.Koblížek OldřichŠváb RichardWO    0339
13.Martin PetrŠplíchal Jan-98-7-7 13310
14.Brát Karel st.Voňka Karel ml.         
15.Koblížek OldřichSixta Vít         
16.Martin PetrŠváb Richard         
17.Brát Karel st.Šplíchal Jan         
18.Koblížek MichalVoňka Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martin Petr12Sixta Vít12
Brát Karel st.11Šváb Richard20
Koblížek Michal03Šplíchal Jan30
Koblížek Oldřich11Voňka Karel ml.11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS