Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10445:321Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Hrycík Radim
Divecký Filip
 
 
2-9-5-9 1301
2.Rochowanski Pavel
Šmidt Karel
 
 
Vojtíšek Radomír ml.
Divecký Jan
 
 
577  3011
3.Hnik OndřejDivecký Filip-86-94-82312
4.Šmidt KarelHrycík Radim101113  3022
5.Rochowanski PavelDax Ondřej588  3032
6.Tuček AdamVojtíšek Radomír ml.789  3042
7.Šmidt KarelDivecký Filip979  3052
8.Rochowanski PavelHrycík Radim4-7-9353262
9.Tuček AdamDivecký Jan546  3072
10.Hnik OndřejVojtíšek Radomír ml.6-78-443282
11.Rochowanski PavelDivecký Filip842  3092
12.Tuček AdamHrycík Radim557  30102
13.Hnik OndřejDivecký Jan655  30  
14.Šmidt KarelVojtíšek Radomír ml.         
15.Tuček AdamDivecký Filip         
16.Hnik OndřejHrycík Radim         
17.Šmidt KarelDivecký Jan         
18.Rochowanski PavelVojtíšek Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnik Ondřej11Divecký Filip12
Šmidt Karel20Hrycík Radim03
Rochowanski Pavel30Dax Ondřej01
Tuček Adam30Vojtíšek Radomír ml.02
   Divecký Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36635:654Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
-5-8-6  0301
2.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Valta Martin
Brát Karel st.
 
 
2-3-8-10 1302
3.Valčík RomanKoblížek Oldřich810-3-893212
4.Kábrt VratislavBrát Karel st.-68-3-9 1313
5.Ducháč RadekMartin Petr10610  3023
6.Kubeček VojtěchValta Martin-310-6-8 1324
7.Kábrt VratislavKoblížek Oldřich-8-15-5  0325
8.Ducháč RadekBrát Karel st.8-489 3135
9.Kubeček VojtěchMartin Petr-567-3-82336
10.Valčík RomanValta Martin86-96 3146
11.Ducháč RadekKoblížek Oldřich9810  3056
12.Kubeček VojtěchBrát Karel st.4-989 3166
13.Valčík RomanMartin Petr-9-8-8  0367
14.Kábrt VratislavValta Martin689  3077
15.Kubeček VojtěchKoblížek Oldřich6-9-8-5 1378
16.Valčík RomanBrát Karel st.6-9-87-82379
17.Kábrt VratislavMartin Petr76-87 3189
18.Ducháč RadekValta Martin-94-76-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valčík Roman22Koblížek Oldřich22
Kábrt Vratislav22Brát Karel st.22
Ducháč Radek31Martin Petr22
Kubeček Vojtěch13Valta Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34398:500Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Sánchez Javier Francisco
 
 
Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
-11-9-10  0301
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
 
 
Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 
9-7-6-1 1302
3.Paclík JiříŠváb Richard-10-3-6  0303
4.Píše PavelŠplíchal Jan-6-8-4  0304
5.Mrázek JiříVoňka Karel ml.57-88 3114
6.Sánchez Javier FranciscoValeš Jakub-85109 3124
7.Píše PavelŠváb Richard-2-8-5  0325
8.Mrázek JiříŠplíchal Jan-5-5-7  0326
9.Sánchez Javier FranciscoVoňka Karel ml.778  3036
10.Paclík JiříValeš Jakub-89-4-8 1337
11.Mrázek JiříŠváb Richard-2-7-7  0338
12.Sánchez Javier FranciscoŠplíchal Jan-46-5-8 1339
13.Paclík JiříVoňka Karel ml.-8-68953249
14.Píše PavelValeš Jakub8-6-8-11 13410
15.Sánchez Javier FranciscoŠváb RichardWO    30  
16.Paclík JiříŠplíchal Jan-7-97  12  
17.Píše PavelVoňka Karel ml.         
18.Mrázek JiříValeš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paclík Jiří12Šváb Richard30
Píše Pavel03Šplíchal Jan30
Mrázek Jiří12Voňka Karel ml.03
Sánchez Javier Francisco21Valeš Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36624:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
10-8-10513210
2.Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
-17-72-42311
3.Kodym TomášMalík Lukáš-8-8-8  0312
4.Dufek LukášBrůna Petr-9-1297103222
5.Hanzl MatějJežek Robert696  3032
6.Slavík JanMalík Karel-5-5-10  0333
7.Dufek LukášMalík Lukáš-6-83-8 1334
8.Hanzl MatějBrůna Petr-5-3212-132335
9.Slavík JanJežek Robert639  3045
10.Kodym TomášMalík Karel-8-3-6  0346
11.Hanzl MatějMalík Lukáš-8-9-13  0347
12.Slavík JanBrůna Petr-87104 3157
13.Kodym TomášJežek Robert-4710-663267
14.Dufek LukášMalík Karel-5-7-8  0368
15.Slavík JanMalík Lukáš10710  3078
16.Kodym TomášBrůna Petr-4-961093288
17.Dufek LukášJežek Robert548  3098
18.Hanzl MatějMalík Karel-9-10-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodym Tomáš22Malík Lukáš31
Dufek Lukáš22Brůna Petr13
Hanzl Matěj13Ježek Robert04
Slavík Jan31Malík Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33664:616Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Brož Petr
 
 
Mynář Marian
Kačer Radek
 
 
7911  3010
2.Jakubský Filip
Jirásek Martin ml.
 
 
Lebeda Matyáš
Zeman Daniel
 
 
8-759 3120
3.Čepelka JanMynář Marian63-75 3130
4.Brož PetrKačer Radek10911  3040
5.Jakubský FilipLebeda Matyáš-76-98-102341
6.Jirásek Martin ml.Zeman Daniel-8-6-4  0342
7.Brož PetrMynář Marian-5-9-12  0343
8.Jakubský FilipKačer Radek7-6-9-5 1344
9.Jirásek Martin ml.Lebeda Matyáš6-66-1023254
10.Čepelka JanZeman Daniel-310-9-9 1355
11.Jakubský FilipMynář Marian198  3065
12.Jirásek Martin ml.Kačer Radek65-2-1033275
13.Čepelka JanLebeda Matyáš54-92 3185
14.Brož PetrZeman Daniel91010  3095
15.Jirásek Martin ml.Mynář Marian-6-58-9 1396
16.Čepelka JanKačer Radek2-9-9-10 1397
17.Brož PetrLebeda Matyáš-13-14-9  0398
18.Jakubský FilipZeman Daniel5-54-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelka Jan22Mynář Marian22
Brož Petr22Kačer Radek22
Jakubský Filip22Lebeda Matyáš22
Jirásek Martin ml.22Zeman Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33404:482TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Fejtek Petr st.
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-7-812-8 1301
2.Červenka Jan
Harcuba Pavel
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-8-11-9  0302
3.Fejtek Petr st.Hauschwitz Pavel-7-812-8 1303
4.Harcuba PavelStudecký Ivan-4-5-5  0304
5.Kříž Milan ml.Brázda Adam966  3014
6.Červenka JanVitvar Roman-8957 3124
7.Harcuba PavelHauschwitz Pavel-1-3-9  0325
8.Kříž Milan ml.Studecký Ivan5-8-910123235
9.Červenka JanBrázda Adam-8-814-12 1336
10.Fejtek Petr st.Vitvar Roman3-94-3-82337
11.Kříž Milan ml.Hauschwitz Pavel-9-9-3  0338
12.Červenka JanStudecký Ivan-6-4-7  0339
13.Fejtek Petr st.Brázda Adam-6-9-8  03310
14.Harcuba PavelVitvar Roman         
15.Červenka JanHauschwitz Pavel         
16.Fejtek Petr st.Studecký Ivan         
17.Harcuba PavelBrázda Adam         
18.Kříž Milan ml.Vitvar Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejtek Petr st.03Hauschwitz Pavel30
Harcuba Pavel02Studecký Ivan21
Kříž Milan ml.21Brázda Adam21
Červenka Jan12Vitvar Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6400:287Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hnik Ondřej
 
 
Kohut Jan
Augustin Ondřej
 
 
746  3010
2.Rochowanski Pavel
Kopecký Pavel
 
 
Kříž Milan ml.
Červenka Jan
 
 
766  3020
3.Kopecký PavelKříž Milan ml.6-12-6-6 1321
4.Rochowanski PavelČervenka Jan811-127 3131
5.Hnik OndřejKohut Jan6108  3041
6.Tuček AdamAugustin Ondřej756  3051
7.Rochowanski PavelKříž Milan ml.5410  3061
8.Hnik OndřejČervenka Jan910-66 3171
9.Tuček AdamKohut Jan742  3081
10.Kopecký PavelAugustin Ondřej578  3091
11.Hnik OndřejKříž Milan ml.-97912 31101
12.Tuček AdamČervenka Jan229  30  
13.Kopecký PavelKohut Jan         
14.Rochowanski PavelAugustin Ondřej         
15.Tuček AdamKříž Milan ml.         
16.Kopecký PavelČervenka Jan         
17.Rochowanski PavelKohut Jan         
18.Hnik OndřejAugustin Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Pavel11Kříž Milan ml.12
Rochowanski Pavel20Červenka Jan02
Hnik Ondřej30Kohut Jan02
Tuček Adam20Augustin Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39572:653TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
97-4-1083210
2.Divecký Filip
Divecký Jan
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-6-310-5 1311
3.Hardubej Eduard ml.Hauschwitz Pavel10-9-8573221
4.Hrycík RadimStudecký Ivan42-97 3131
5.Dax OndřejBrázda Adam-110-6-1 1332
6.Divecký FilipVitvar Roman-10959 3142
7.Hrycík RadimHauschwitz Pavel9-4310 3152
8.Dax OndřejStudecký Ivan-6-7-5  0353
9.Divecký FilipBrázda Adam-8-9-9  0354
10.Hardubej Eduard ml.Vitvar Roman8-4-4-7 1355
11.Divecký JanHauschwitz Pavel-8-1-10  0356
12.Divecký FilipStudecký Ivan1039  3066
13.Hardubej Eduard ml.Brázda Adam-1-5-5  0367
14.Hrycík RadimVitvar Roman9-6-64-72368
15.Divecký FilipHauschwitz Pavel77-88 3178
16.Hardubej Eduard ml.Studecký Ivan-7-9-6  0379
17.Hrycík RadimBrázda Adam127-912 3189
18.Divecký JanVitvar Roman-2-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hardubej Eduard ml.13Hauschwitz Pavel13
Hrycík Radim31Studecký Ivan22
Dax Ondřej02Brázda Adam31
Divecký Filip31Vitvar Roman31
Divecký Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32494:522Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
-63-8-7 1301
2.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
894  3011
3.Ducháč RadekJakubský Filip-12-4-9  0312
4.Kábrt VratislavHýbl Jan-7-8-4  0313
5.Kubeček VojtěchJirásek Martin ml.367  3023
6.Valčík RomanČepelka Jan996  3033
7.Kábrt VratislavJakubský Filip-7-9-6  0334
8.Kubeček VojtěchHýbl Jan10106  3044
9.Valčík RomanJirásek Martin ml.-78-76-22345
10.Ducháč RadekČepelka Jan11-7-711113255
11.Kubeček VojtěchJakubský Filip7-8-73-132356
12.Valčík RomanHýbl Jan-88-9-10 1357
13.Ducháč RadekJirásek Martin ml.-76-7-9 1358
14.Kábrt VratislavČepelka Jan-10-8-9  0359
15.Valčík RomanJakubský Filip-8-9-5  03510
16.Ducháč RadekHýbl Jan8-10   11  
17.Kábrt VratislavJirásek Martin ml.         
18.Kubeček VojtěchČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháč Radek12Jakubský Filip40
Kábrt Vratislav03Hýbl Jan21
Kubeček Vojtěch21Jirásek Martin ml.21
Valčík Roman13Čepelka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31665:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
Mynář Marian
Janovský Dan
 
 
786  3010
2.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
Kačer Radek
Lebeda Matyáš
 
 
846  3020
3.Koblížek MichalJanovský Dan-88-6-4 1321
4.Koblížek OldřichMynář Marian-9658 3131
5.Brát Karel st.Kačer Radek9814  3041
6.Martin PetrLebeda Matyáš-5977 3151
7.Koblížek OldřichJanovský Dan8-77-7-52352
8.Brát Karel st.Mynář Marian-998-7-82353
9.Martin PetrKačer Radek-998-7-82354
10.Koblížek MichalLebeda Matyáš-8-7-7  0355
11.Brát Karel st.Janovský Dan-8-1099-52356
12.Martin PetrMynář Marian12-887 3166
13.Valta MartinKačer Radek7-77-10-72367
14.Koblížek OldřichLebeda Matyáš555  3077
15.Martin PetrJanovský Dan-9-6-3  0378
16.Valta MartinMynář Marian447  3088
17.Koblížek OldřichKačer Radek12-976 3198
18.Brát Karel st.Lebeda Matyáš8-7-9-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koblížek Michal02Janovský Dan40
Koblížek Oldřich31Mynář Marian13
Brát Karel st.13Kačer Radek22
Martin Petr22Lebeda Matyáš22
Valta Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28629:590DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-711-149-22301
2.Píše Pavel
Sánchez Javier Francisco
 
 
Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
988  3011
3.Paclík JiříSlavík Jan-8-6-9  0312
4.Mrázek JiříLoskot Václav85-10-7-92313
5.Píše PavelKodym Tomáš66-9-1173223
6.Sánchez Javier FranciscoDufek Lukáš710-63 3133
7.Mrázek JiříSlavík Jan9-7-5563243
8.Píše PavelLoskot Václav35-812 3153
9.Sánchez Javier FranciscoKodym Tomáš1168  3063
10.Paclík JiříDufek Lukáš-69-8-8 1364
11.Píše PavelSlavík Jan-9-9-7  0365
12.Sánchez Javier FranciscoLoskot Václav86-114 3175
13.Paclík JiříKodym Tomáš-6699 3185
14.Mrázek JiříDufek Lukáš79-510 3195
15.Sánchez Javier FranciscoSlavík Jan-9-99-6 1396
16.Paclík JiříLoskot Václav10-1256 31106
17.Mrázek JiříKodym Tomáš10-9   11  
18.Píše PavelDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclík Jiří22Slavík Jan31
Mrázek Jiří21Loskot Václav13
Píše Pavel21Kodym Tomáš03
Sánchez Javier Francisco31Dufek Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:8369:282Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 
Malík Karel
Bolehovský Martin st.
 
 
9104  3010
2.Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
Malík Lukáš
Malík Tomáš
 
 
974  3020
3.Šplíchal JanMalík Lukáš964  3030
4.Voňka Karel ml.Bolehovský Martin st.767  3040
5.Šváb RichardMalík Tomáš678  3050
6.Valeš JakubMalík Karel654  3060
7.Voňka Karel ml.Malík Lukáš-5-6-9  0361
8.Šváb RichardBolehovský Martin st.759  3071
9.Valeš JakubMalík Tomáš648  3081
10.Šplíchal JanMalík KarelWO    0382
11.Šváb RichardMalík Lukáš7103  3092
12.Valeš JakubBolehovský Martin st.59-9-8332102
13.Šplíchal JanMalík Tomáš         
14.Voňka Karel ml.Malík Karel         
15.Valeš JakubMalík Lukáš         
16.Šplíchal JanBolehovský Martin st.         
17.Voňka Karel ml.Malík Tomáš         
18.Šváb RichardMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šplíchal Jan10Malík Lukáš12
Voňka Karel ml.11Bolehovský Martin st.03
Šváb Richard30Malík Tomáš02
Valeš Jakub30Malík Karel01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36710:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-96-9-6 1301
2.Rochowanski Pavel
Čenovský David
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-6-889-102302
3.Tuček AdamHauschwitz Pavel-6-9-10  0303
4.Čenovský DavidStudecký Ivan1176  3013
5.Hnik OndřejBrázda Adam87-47 3123
6.Rochowanski PavelVitvar Roman749  3033
7.Čenovský DavidHauschwitz Pavel-11-4-4  0334
8.Hnik OndřejStudecký Ivan-4688 3144
9.Rochowanski PavelBrázda Adam369  3054
10.Tuček AdamVitvar Roman-1199-773264
11.Hnik OndřejHauschwitz Pavel-886-2-72365
12.Rochowanski PavelStudecký Ivan8-87-10-112366
13.Tuček AdamBrázda Adam-9-105-7 1367
14.Čenovský DavidVitvar Roman-10759 3177
15.Rochowanski PavelHauschwitz Pavel-796-5-112378
16.Tuček AdamStudecký Ivan-9-45873288
17.Čenovský DavidBrázda Adam6-716-1053298
18.Hnik OndřejVitvar Roman-8-539-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Adam22Hauschwitz Pavel40
Čenovský David31Studecký Ivan13
Hnik Ondřej22Brázda Adam13
Rochowanski Pavel22Vitvar Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12432:369Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Filip
Divecký Jan
 
 
Kříž Milan ml.
Červenka Jan
 
 
1059  3010
2.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Kohut Jan
Augustin Ondřej
 
 
547  3020
3.Divecký FilipKohut Jan666  3030
4.Hrycík RadimKříž Milan ml.7-1193 3140
5.Hardubej Eduard ml.Červenka Jan-12-7-6  0341
6.Dax OndřejAugustin Ondřej997  3051
7.Hrycík RadimKohut Jan9710  3061
8.Hardubej Eduard ml.Kříž Milan ml.810-7-8103271
9.Divecký JanČervenka Jan7-5-4-5 1372
10.Divecký FilipAugustin Ondřej98-68 3182
11.Hardubej Eduard ml.Kohut Jan779  3092
12.Divecký JanKříž Milan ml.85-8-8832102
13.Divecký FilipČervenka Jan68-6  21  
14.Hrycík RadimAugustin Ondřej         
15.Divecký JanKohut Jan         
16.Divecký FilipKříž Milan ml.         
17.Hrycík RadimČervenka Jan         
18.Hardubej Eduard ml.Augustin Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Divecký Filip20Kohut Jan03
Hrycík Radim20Kříž Milan ml.03
Hardubej Eduard ml.21Červenka Jan20
Dax Ondřej10Augustin Ondřej02
Divecký Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:24607:548Baník Rtyně v P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Mynář Marian
Lebeda Matyáš
 
 
-8699 3110
2.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Kačer Radek
Janovský Dan
 
 
676  3020
3.Kábrt VratislavJanovský Dan-98-9-6 1321
4.Ducháč RadekKačer Radek-689-673231
5.Valčík RomanLebeda Matyáš888  3041
6.Kubeček VojtěchMynář Marian966  3051
7.Ducháč RadekJanovský Dan-65-7-5 1352
8.Valčík RomanKačer Radek78-8-8-92353
9.Kubeček VojtěchLebeda Matyáš-778-873263
10.Kábrt VratislavMynář Marian897  3073
11.Valčík RomanJanovský Dan9-455 3183
12.Kubeček VojtěchKačer Radek785  3093
13.Kábrt VratislavLebeda Matyáš59-8-7-112394
14.Ducháč RadekMynář Marian-55-7-7 1395
15.Kubeček VojtěchJanovský Dan-7-877-122396
16.Kábrt VratislavKačer Radek786  30106
17.Ducháč RadekLebeda Matyáš         
18.Valčík RomanMynář Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kábrt Vratislav22Janovský Dan31
Ducháč Radek12Kačer Radek13
Valčík Roman21Lebeda Matyáš12
Kubeček Vojtěch31Mynář Marian12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30322:408Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel st.
Martin Petr
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
-89-9-6 1301
2.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
-88-88-82302
3.Martin PetrJakubský Filip-8-9-10  0303
4.Valta MartinJirásek Martin ml.6-8-3-6 1304
5.Koblížek MichalČepelka Jan-6-9-8  0305
6.Koblížek OldřichHýbl Jan8107  3015
7.Valta MartinJakubský Filip-8-8-6  0316
8.Koblížek MichalJirásek Martin ml.-3-6-11  0317
9.Koblížek OldřichČepelka Jan-77-6-9 1318
10.Martin PetrHýbl Jan-5-810-11 1319
11.Koblížek MichalJakubský Filip-7-8-4  03110
12.Koblížek OldřichJirásek Martin ml.         
13.Martin PetrČepelka Jan         
14.Valta MartinHýbl Jan         
15.Koblížek OldřichJakubský Filip         
16.Martin PetrJirásek Martin ml.         
17.Valta MartinČepelka Jan         
18.Koblížek MichalHýbl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martin Petr02Jakubský Filip30
Valta Martin02Jirásek Martin ml.20
Koblížek Michal03Čepelka Jan20
Koblížek Oldřich11Hýbl Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31448:496TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
Malík Tomáš
Malík Lukáš
 
 
9106  3010
2.Píše Pavel
Chládek Martin
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-8-79-10 1311
3.Paclík JiříBrůna Petr-105-3-8 1312
4.Mrázek JiříMalík Lukáš-97-9-4 1313
5.Píše PavelBolehovský Martin st.994  3023
6.Chládek MartinMalík Karel-8-6-9  0324
7.Mrázek JiříBrůna Petr-4-74-7 1325
8.Píše PavelMalík Lukáš6-9-73-82326
9.Chládek MartinBolehovský Martin st.4106  3036
10.Paclík JiříMalík Karel-6-3-9  0337
11.Píše PavelBrůna Petr-9-6-7  0338
12.Chládek MartinMalík Lukáš-13-413-5 1339
13.Paclík JiříBolehovský Martin st.-109106 3149
14.Mrázek JiříMalík Karel9-5-6-5 13410
15.Chládek MartinBrůna Petr-8    01  
16.Paclík JiříMalík Lukáš         
17.Mrázek JiříBolehovský Martin st.         
18.Píše PavelMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclík Jiří12Brůna Petr30
Mrázek Jiří03Malík Lukáš30
Píše Pavel12Bolehovský Martin st.03
Chládek Martin12Malík Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22467:461Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 
Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
9912  3010
2.Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
879  3020
3.Šplíchal JanSlavík Jan-6865 3130
4.Voňka Karel ml.Dufek Lukáš-6-7-8  0331
5.Šváb RichardHanzl Matěj628  3041
6.Valeš JakubKodym Tomáš-610-9423251
7.Voňka Karel ml.Slavík Jan7-4-6-6 1352
8.Šváb RichardDufek Lukáš469  3062
9.Valeš JakubHanzl Matěj5-876 3172
10.Šplíchal JanKodym TomášWO    0373
11.Šváb RichardSlavík Jan-8656 3183
12.Valeš JakubDufek Lukáš4-9-8-7 1384
13.Šplíchal JanHanzl MatějWO    0385
14.Voňka Karel ml.Kodym Tomáš-85810 3195
15.Valeš JakubSlavík Jan910-37 31105
16.Šplíchal JanDufek LukášWO    03  
17.Voňka Karel ml.Hanzl Matěj-9-9-10  03  
18.Šváb RichardKodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šplíchal Jan10Slavík Jan13
Voňka Karel ml.12Dufek Lukáš21
Šváb Richard30Hanzl Matěj02
Valeš Jakub31Kodym Tomáš02
WO02WO20
Začátek utkání posunut z důvodu pozdního příjezdu hostů (dopolední utkání konec 12:30 hod)



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34445:521Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Sebera Petr
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-4-8-6  0301
2.Kříž Milan ml.
Vraštil Tomáš
 
 
Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
-6-10-10  0302
3.Sebera PetrDufek Lukáš8-79-863212
4.Vraštil TomášLoskot Václav-7-5-6  0313
5.Kříž Milan ml.Slavík Jan5-7-96-92314
6.Červenka JanKodym Tomáš-6-8-6  0315
7.Vraštil TomášDufek Lukáš-5-7-6  0316
8.Kříž Milan ml.Loskot Václav776  3026
9.Červenka JanSlavík Jan117-28 3136
10.Sebera PetrKodym Tomáš8-9-3-8 1337
11.Kříž Milan ml.Dufek Lukáš-7689 3147
12.Červenka JanLoskot Václav-8-6-9  0348
13.Sebera PetrSlavík Jan8-911-12-72349
14.Vraštil TomášKodym Tomáš-712-5-8 13410
15.Červenka JanDufek Lukáš-697  21  
16.Sebera PetrLoskot Václav         
17.Vraštil TomášSlavík Jan         
18.Kříž Milan ml.Kodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sebera Petr12Dufek Lukáš12
Vraštil Tomáš03Loskot Václav21
Kříž Milan ml.21Slavík Jan21
Červenka Jan12Kodym Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29632:596TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Malík Lukáš
Malík Karel
 
 
-596-893210
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
399  3020
3.Studecký IvanMalík Lukáš6-7-06-92321
4.Vitvar RomanJakubec Martin7108  3031
5.Brázda AdamMalík Tomáš838  3041
6.Hauschwitz PavelMalík Karel56-10-8-82342
7.Vitvar RomanMalík Lukáš-87-9-5 1343
8.Brázda AdamJakubec Martin-13675 3153
9.Hauschwitz PavelMalík Tomáš-7766 3163
10.Studecký IvanMalík Karel-6-9-5  0364
11.Brázda AdamMalík Lukáš-8-710-8 1365
12.Hauschwitz PavelJakubec Martin1247  3075
13.Studecký IvanMalík Tomáš975  3085
14.Vitvar RomanMalík Karel-1-9-6  0386
15.Hauschwitz PavelMalík Lukáš5-5-10-6 1387
16.Studecký IvanJakubec Martin11810  3097
17.Vitvar RomanMalík Tomáš-73-7-7 1398
18.Brázda AdamMalík Karel77-710 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studecký Ivan22Malík Lukáš40
Vitvar Roman13Jakubec Martin04
Brázda Adam31Malík Tomáš13
Hauschwitz Pavel22Malík Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13437:269Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
Mrázek Jiří
Paclík Jiří
 
 
7-653 3110
2.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Jirásek Martin ml.Mrázek Jiří-7668 3130
4.Jakubský FilipChládek Martin748  3040
5.Hýbl JanPaclík Jiří95-8-793250
6.Čepelka JanWO    3060
7.Jakubský FilipMrázek Jiří96-70 3170
8.Hýbl JanChládek Martin-9-8-7  0371
9.Čepelka JanPaclík Jiří-10-6-9  0372
10.Jirásek Martin ml.WO    3082
11.Hýbl JanMrázek Jiří46-105 3192
12.Čepelka JanChládek Martin71-135 31102
13.Jirásek Martin ml.Paclík Jiří         
14.Jakubský Filip         
15.Čepelka JanMrázek Jiří         
16.Jirásek Martin ml.Chládek Martin         
17.Jakubský FilipPaclík Jiří         
18.Hýbl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásek Martin ml.10Mrázek Jiří03
Jakubský Filip20Chládek Martin12
Hýbl Jan21Paclík Jiří11
Čepelka Jan11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32425:505Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
-312-10-8 1301
2.Kačer Radek
Mynář Marian
 
 
Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 
-86-3-10 1302
3.Kačer RadekŠváb Richard-6-49-13 1303
4.Mynář MarianŠplíchal Jan7-8-4-5 1304
5.Tesolin RiccardoValeš Jakub8-676 3114
6.Janovský DanVoňka Karel ml.7-1098 3124
7.Mynář MarianŠváb Richard-9-7-8  0325
8.Tesolin RiccardoŠplíchal Jan-10-6-9  0326
9.Janovský DanValeš Jakub9112  3036
10.Kačer RadekVoňka Karel ml.-10-10-5  0337
11.Tesolin RiccardoŠváb Richard-89-5-2 1338
12.Janovský DanŠplíchal Jan8-5-1-7 1339
13.Kačer RadekValeš Jakub-1215-67-923310
14.Mynář MarianVoňka Karel ml.         
15.Janovský DanŠváb Richard         
16.Kačer RadekŠplíchal Jan         
17.Mynář MarianValeš Jakub         
18.Tesolin RiccardoVoňka Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačer Radek03Šváb Richard30
Mynář Marian02Šplíchal Jan30
Tesolin Riccardo12Valeš Jakub12
Janovský Dan21Voňka Karel ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11434:369Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Rochowanski Pavel
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
9-47-10103210
2.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
9711  3020
3.Šmidt KarelKubeček Vojtěch884  3030
4.Rochowanski PavelValčík Roman10-1237 3140
5.Hnik OndřejDucháč Radek9-14-8873250
6.Tuček AdamKábrt Vratislav-9-1181043260
7.Rochowanski PavelKubeček Vojtěch-597-1293270
8.Hnik OndřejValčík Roman6-76-5113280
9.Tuček AdamDucháč Radek686  3090
10.Šmidt KarelKábrt Vratislav999  30100
11.Hnik OndřejKubeček Vojtěch         
12.Tuček AdamValčík Roman         
13.Šmidt KarelDucháč Radek         
14.Rochowanski PavelKábrt Vratislav         
15.Tuček AdamKubeček Vojtěch         
16.Šmidt KarelValčík Roman         
17.Rochowanski PavelDucháč Radek         
18.Hnik OndřejKábrt Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidt Karel20Kubeček Vojtěch02
Rochowanski Pavel20Valčík Roman02
Hnik Ondřej20Ducháč Radek02
Tuček Adam20Kábrt Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37610:649Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Brát Karel st.
Martin Petr
 
 
-98413 3110
2.Divecký Filip
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Koblížek Michal
Koblížek Oldřich
 
 
-9-246-9 1311
3.Divecký FilipMartin Petr5-6-89-82312
4.Vojtíšek Radomír ml.Koblížek Michal-39-2-8 1313
5.Hardubej Eduard ml.Koblížek Oldřich-1013-4-4 1314
6.Hrycík RadimValta Martin7-455 3124
7.Vojtíšek Radomír ml.Martin Petr5-4-3-2 1325
8.Hardubej Eduard ml.Koblížek Michal5-6-9693235
9.Hrycík RadimKoblížek Oldřich-9-107-5 1336
10.Divecký FilipValta Martin-101379 3146
11.Hardubej Eduard ml.Martin Petr3-4-89-52347
12.Hrycík RadimKoblížek Michal696  3057
13.Divecký FilipKoblížek Oldřich-109-7-6 1358
14.Vojtíšek Radomír ml.Valta Martin-3-7-8  0359
15.Hrycík RadimMartin Petr-74-8753269
16.Divecký FilipKoblížek Michal-1187-12-623610
17.Vojtíšek Radomír ml.Koblížek Oldřich-8    01  
18.Hardubej Eduard ml.Valta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Divecký Filip13Martin Petr31
Vojtíšek Radomír ml.03Koblížek Michal22
Hardubej Eduard ml.12Koblížek Oldřich30
Hrycík Radim31Valta Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33439:508TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Sebera Petr
 
 
Malík Lukáš
Malík Karel
 
 
-2-36-7 1301
2.Kříž Milan ml.
Vraštil Tomáš
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
1199  3011
3.Sebera PetrMalík Lukáš8-5-7-7 1312
4.Vraštil TomášMalík Karel-4-4-6  0313
5.Kříž Milan ml.Malík Tomáš-8957 3123
6.Červenka JanJakubec Martin86-66 3133
7.Vraštil TomášMalík Lukáš-38-6-6 1334
8.Kříž Milan ml.Malík Karel-8-7-6  0335
9.Červenka JanMalík Tomáš5-871 3145
10.Sebera PetrJakubec Martin-9-7-9  0346
11.Kříž Milan ml.Malík Lukáš-3-88-6 1347
12.Červenka JanMalík Karel-7-97-7 1348
13.Sebera PetrMalík Tomáš6102  3058
14.Vraštil TomášJakubec Martin-7-67-9 1359
15.Červenka JanMalík Lukáš-8-3-4  03510
16.Sebera PetrMalík Karel         
17.Vraštil TomášMalík Tomáš         
18.Kříž Milan ml.Jakubec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sebera Petr12Malík Lukáš40
Vraštil Tomáš03Malík Karel30
Kříž Milan ml.12Malík Tomáš03
Červenka Jan22Jakubec Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32409:485Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-6-919-102301
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
4106  3011
3.Studecký IvanKodym Tomáš-10-7-6  0312
4.Vitvar RomanSlavík Jan-3-12-7  0313
5.Brázda AdamLoskot Václav875  3023
6.Hauschwitz PavelDufek Lukáš-55-58-12324
7.Vitvar RomanKodym Tomáš7-4-5-12 1325
8.Brázda AdamSlavík Jan-5-3-7  0326
9.Hauschwitz PavelLoskot Václav79-710 3136
10.Studecký IvanDufek Lukáš-7-68-11 1337
11.Brázda AdamKodym Tomáš-6-6-4  0338
12.Hauschwitz PavelSlavík Jan-6-7-7  0339
13.Studecký IvanLoskot Václav-9964 3149
14.Vitvar RomanDufek Lukáš-7-5-4  03410
15.Hauschwitz PavelKodym Tomáš         
16.Studecký IvanSlavík Jan         
17.Vitvar RomanLoskot Václav         
18.Brázda AdamDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan12Kodym Tomáš30
Vitvar Roman03Slavík Jan30
Brázda Adam12Loskot Václav03
Hauschwitz Pavel12Dufek Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9419:289Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
Valeš Jakub
Voňka Karel ml.
 
 
-685-4-102301
2.Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
Klimenta Matěj
Sixta Vít
 
 
543  3011
3.Čepelka JanValeš Jakub8104  3021
4.Hýbl JanKlimenta Matěj644  3031
5.Jirásek Martin ml.Voňka Karel ml.47-54 3141
6.Jakubský FilipSixta Vít569  3051
7.Hýbl JanValeš Jakub8-714-653261
8.Jirásek Martin ml.Klimenta Matěj574  3071
9.Jakubský FilipVoňka Karel ml.7-664 3181
10.Čepelka JanSixta Vít347  3091
11.Jirásek Martin ml.Valeš Jakub-868-9532101
12.Jakubský FilipKlimenta Matěj674  30  
13.Čepelka JanVoňka Karel ml.         
14.Hýbl JanSixta Vít         
15.Jakubský FilipValeš Jakub         
16.Čepelka JanKlimenta Matěj         
17.Hýbl JanVoňka Karel ml.         
18.Jirásek Martin ml.Sixta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelka Jan20Valeš Jakub03
Hýbl Jan20Klimenta Matěj02
Jirásek Martin ml.30Voňka Karel ml.02
Jakubský Filip20Sixta Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37662:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Mynář Marian
 
 
Chládek Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
5-36-8-112301
2.Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
Paclík Jiří
Trojan Luděk
 
 
-63-5673211
3.Kačer RadekSánchez Javier Francisco8-8-5843221
4.Lebeda MatyášChládek Martin-9-769-22322
5.Mynář MarianPaclík Jiří8-3-7-6 1323
6.Janovský DanTrojan Luděk-410510 3133
7.Lebeda MatyášSánchez Javier Francisco7-5-8-7 1334
8.Mynář MarianChládek Martin-8998 3144
9.Janovský DanPaclík Jiří-1110-8-11 1345
10.Kačer RadekTrojan Luděk1047  3055
11.Mynář MarianSánchez Javier Francisco-8-6-9  0356
12.Janovský DanChládek Martin1099  3066
13.Kačer RadekPaclík Jiří-4-8-7  0367
14.Lebeda MatyášTrojan Luděk-6-810763277
15.Janovský DanSánchez Javier Francisco6-5-512-92378
16.Kačer RadekChládek Martin7-868 3188
17.Lebeda MatyášPaclík Jiří-13-7-6  0389
18.Mynář MarianTrojan Luděk-6865 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek31Sánchez Javier Francisco31
Lebeda Matyáš13Chládek Martin13
Mynář Marian22Paclík Jiří40
Janovský Dan22Trojan Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6403:293Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Rochowanski Pavel
 
 
Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
6-697 3110
2.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Valta Martin
Martin Petr
 
 
612WO  3020
3.Šmidt KarelKoblížek Oldřich3510  3030
4.Rochowanski PavelMartin Petr896  3040
5.Hnik OndřejKoblížek Michal16106  3050
6.Tuček AdamBrát Karel st.579  3060
7.Rochowanski PavelKoblížek Oldřich7-895 3170
8.Hnik OndřejMartin Petr7-311-7-52371
9.Tuček AdamKoblížek Michal426  3081
10.Šmidt KarelBrát Karel st.879  3091
11.Hnik OndřejKoblížek Oldřich7-865 31101
12.Tuček AdamMartin Petr12-8   11  
13.Šmidt KarelKoblížek Michal         
14.Rochowanski PavelBrát Karel st.         
15.Tuček AdamKoblížek Oldřich         
16.Šmidt KarelMartin Petr         
17.Rochowanski PavelKoblížek Michal         
18.Hnik OndřejBrát Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidt Karel20Koblížek Oldřich03
Rochowanski Pavel20Martin Petr11
Hnik Ondřej21Koblížek Michal02
Tuček Adam20Brát Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36677:700Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Filip
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
76-66 3110
2.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
-66-94-92311
3.Hrycík RadimKubeček Vojtěch7-779 3121
4.Vojtíšek Radomír ml.Valčík Roman-5-9-6  0322
5.Hardubej Eduard ml.Ducháč Radek79-117 3132
6.Divecký FilipKábrt Vratislav-6-18863242
7.Vojtíšek Radomír ml.Kubeček Vojtěch9-2-4-4 1343
8.Hardubej Eduard ml.Valčík Roman1088  3053
9.Divecký FilipDucháč Radek8-99-3-42354
10.Hrycík RadimKábrt Vratislav-712-10643264
11.Hardubej Eduard ml.Kubeček Vojtěch-74-7-4 1365
12.Divecký FilipValčík Roman-9-7-6  0366
13.Hrycík RadimDucháč Radek-5-96883276
14.Vojtíšek Radomír ml.Kábrt Vratislav-77117 3186
15.Divecký FilipKubeček Vojtěch-7-10115-92387
16.Hrycík RadimValčík Roman-4579 3197
17.Vojtíšek Radomír ml.Ducháč Radek-410-8-9 1398
18.Hardubej Eduard ml.Kábrt Vratislav-49148 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Radim40Kubeček Vojtěch31
Vojtíšek Radomír ml.13Valčík Roman22
Hardubej Eduard ml.31Ducháč Radek22
Divecký Filip13Kábrt Vratislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:925:31458:473TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
9106  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Ducháč RadekSebera Petr-9-109-6 1311
4.Valčík RomanKříž Milan ml.9-6-8-9 1312
5.Červenka JanWO    0313
6.Kubeček VojtěchWO    3023
7.Valčík RomanSebera Petr-87-7-11 1324
8.Kříž Milan ml.WO    0325
9.Kubeček VojtěchČervenka Jan-8-69993235
10.Ducháč RadekWO    3045
11.Sebera PetrWO    0346
12.Kubeček VojtěchKříž Milan ml.668  3056
13.Ducháč RadekČervenka Jan-8-9-6  0357
14.Valčík RomanWO    3067
15.Kubeček VojtěchSebera Petr8-6-14643277
16.Ducháč RadekKříž Milan ml.-9-8-8  0378
17.Valčík RomanČervenka Jan6-6-12-8 1379
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ducháč Radek03Sebera Petr21
Valčík Roman03Kříž Milan ml.21
Kubeček Vojtěch30Červenka Jan21
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36519:599TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-5-6-1  0301
2.Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-6-4-11  0302
3.Koblížek MichalHauschwitz Pavel-10-6-6  0303
4.Martin PetrBrázda Adam654  3013
5.Brát Karel st.Vitvar Roman-11-810-7 1314
6.Koblížek OldřichStudecký Ivan-91786 3124
7.Martin PetrHauschwitz Pavel-78-78-132325
8.Brát Karel st.Brázda Adam9-9-7-6 1326
9.Koblížek OldřichVitvar Roman-6-106853236
10.Koblížek MichalStudecký Ivan-3-2-3  0337
11.Valta MartinHauschwitz Pavel-7-6-6  0338
12.Koblížek OldřichBrázda Adam97-65 3148
13.Koblížek MichalVitvar Roman-76-4-3 1349
14.Martin PetrStudecký Ivan-13121211 3159
15.Koblížek OldřichHauschwitz Pavel10-457 3169
16.Koblížek MichalBrázda Adam-6-14-9  03610
17.Martin PetrVitvar Roman7    10  
18.Valta MartinStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koblížek Michal04Hauschwitz Pavel31
Martin Petr21Brázda Adam22
Brát Karel st.02Vitvar Roman21
Koblížek Oldřich40Studecký Ivan12
Valta Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32240:406Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
WO    0301
2.Mrázek Jiří
Chládek Martin
 
 
Šmidt Karel
Černý Jaroslav
 
 
-47-9-5 1302
3.Paclík JiříŠmidt Karel-9-9-8  0303
4.Tuček AdamWO    0304
5.Mrázek JiříHnik Ondřej-95-6-4 1305
6.Chládek MartinČerný Jaroslav8-7-8493215
7.Šmidt KarelWO    0316
8.Mrázek JiříTuček Adam-66-3-6 1317
9.Chládek MartinHnik Ondřej6-3-99-82318
10.Paclík JiříČerný Jaroslav-6-9-6  0319
11.Mrázek JiříŠmidt Karel-3-8-7  03110
12.Chládek MartinTuček Adam         
13.Paclík JiříHnik Ondřej         
14.Černý Jaroslav         
15.Chládek MartinŠmidt Karel         
16.Paclík JiříTuček Adam         
17.Hnik Ondřej         
18.Mrázek JiříČerný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Paclík Jiří02Šmidt Karel20
Mrázek Jiří03Tuček Adam10
Chládek Martin11Hnik Ondřej20
   Černý Jaroslav11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32617:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Valeš Jakub
 
 
Hardubej Eduard ml.
Hrycík Radim
 
 
8-6-8-3 1301
2.Šváb Richard
Klimenta Matěj
 
 
Divecký Filip
Divecký Jan
 
 
576  3011
3.Voňka Karel ml.Hrycík Radim10-8-3-8 1312
4.Klimenta MatějHardubej Eduard ml.-7-3-9  0313
5.Šváb RichardDivecký Filip834  3023
6.Valeš JakubDivecký Jan77-107 3133
7.Klimenta MatějHrycík Radim-8-3-2  0334
8.Šváb RichardHardubej Eduard ml.10105  3044
9.Valeš JakubDivecký Filip679  3054
10.Voňka Karel ml.Divecký Jan-64-8-8 1355
11.Šváb RichardHrycík Radim-9-941633265
12.Valeš JakubHardubej Eduard ml.612-84 3175
13.Voňka Karel ml.Divecký Filip4-8-7-10 1376
14.Klimenta MatějDivecký Jan-6-9-10  0377
15.Valeš JakubHrycík Radim11117  3087
16.Drahotský TomášHardubej Eduard ml.6-6-910-42388
17.Klimenta MatějDivecký Filip-69-6-9 1389
18.Šváb RichardDivecký Jan-9886 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Karel ml.03Hrycík Radim22
Klimenta Matěj04Hardubej Eduard ml.22
Šváb Richard40Divecký Filip22
Valeš Jakub40Divecký Jan22
Drahotský Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35641:661Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
894  3010
2.Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
312-9-7-82311
3.Dufek LukášJakubský Filip8-59-593221
4.Hanzl MatějHýbl Jan-3-7-3  0322
5.Slavík JanČepelka Jan4-107-9-72323
6.Kodym TomášJirásek Martin ml.-11987 3133
7.Hanzl MatějJakubský Filip-8-6-4  0334
8.Slavík JanHýbl Jan678  3044
9.Kodym TomášČepelka Jan7-10-8-7 1345
10.Dufek LukášJirásek Martin ml.8-788 3155
11.Slavík JanJakubský Filip69-86 3165
12.Kodym TomášHýbl Jan-78-8663275
13.Dufek LukášČepelka Jan-7-9-3  0376
14.Loskot VáclavJirásek Martin ml.-7-9-5  0377
15.Kodym TomášJakubský Filip-78105 3187
16.Dufek LukášHýbl Jan8-589 3197
17.Loskot VáclavČepelka Jan8-6-8-6 1398
18.Slavík JanJirásek Martin ml.-99-38932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš31Jakubský Filip13
Hanzl Matěj02Hýbl Jan13
Slavík Jan31Čepelka Jan40
Kodym Tomáš31Jirásek Martin ml.13
Loskot Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16495:390TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Kačer Radek
Kopecký Tadeáš
 
 
6210  3010
2.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
898  3020
3.Brůna PetrKopecký Tadeáš2124  3030
4.Ježek RobertKačer Radek8-593 3140
5.Malík KarelTesolin Riccardo8-125-1183250
6.Malík LukášBláha Petr177  3060
7.Ježek RobertKopecký Tadeáš10-6-77-112361
8.Malík KarelKačer Radek9-4-94103271
9.Malík LukášTesolin Riccardo-9348 3181
10.Brůna PetrBláha Petr7-632 3191
11.Malík TomášKopecký Tadeáš-7-9-5  0392
12.Malík LukášKačer Radek-69-9-10 1393
13.Brůna PetrTesolin Riccardo535  30103
14.Ježek RobertBláha Petr         
15.Malík LukášKopecký Tadeáš         
16.Brůna PetrKačer Radek         
17.Ježek RobertTesolin Riccardo         
18.Malík TomášBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr30Kopecký Tadeáš21
Ježek Robert11Kačer Radek12
Malík Karel20Tesolin Riccardo03
Malík Lukáš21Bláha Petr02
Malík Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38720:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
6-8910 3110
2.Ducháč Radek
Klimeš Zbyšek
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-867-8-92311
3.Klimeš ZbyšekHauschwitz Pavel-9-869123221
4.Ducháč RadekVitvar Roman-6-9-10  0322
5.Valčík RomanBrázda Adam-389-6-82323
6.Kubeček VojtěchStudecký Ivan-9-108-9 1324
7.Ducháč RadekHauschwitz Pavel6-838 3134
8.Valčík RomanVitvar Roman86-86 3144
9.Kubeček VojtěchBrázda Adam-66-9683254
10.Klimeš ZbyšekStudecký Ivan3-6810 3164
11.Valčík RomanHauschwitz Pavel-86-9-10 1365
12.Kubeček VojtěchVitvar Roman8910  3075
13.Klimeš ZbyšekBrázda Adam-86-9-8 1376
14.Ducháč RadekStudecký Ivan9-6-8-6 1377
15.Kubeček VojtěchHauschwitz Pavel3-6-89-82378
16.Klimeš ZbyšekVitvar Roman-86-7-10 1379
17.Ducháč RadekBrázda Adam9-9610 3189
18.Valčík RomanStudecký Ivan-689-3103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Zbyšek22Hauschwitz Pavel22
Ducháč Radek22Vitvar Roman22
Valčík Roman22Brázda Adam22
Kubeček Vojtěch22Studecký Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29569:484Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
8-78-9113210
2.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Koblížek MichalKříž Milan ml.-87-6-7 1321
4.Martin PetrSebera Petr958  3031
5.Koblížek OldřichČervenka Jan761  3041
6.Valta MartinWO    3051
7.Martin PetrKříž Milan ml.-2107-6-82352
8.Koblížek OldřichSebera Petr7-4-96113262
9.Valta MartinČervenka Jan-67-710-92363
10.Brát Karel st.WO    3073
11.Koblížek OldřichKříž Milan ml.7-6911 3183
12.Valta MartinSebera PetrWO    0384
13.Brát Karel st.Červenka Jan-7-6-8  0385
14.Martin PetrWO    3095
15.Valta MartinKříž Milan ml.WO    0396
16.Brát Karel st.Sebera Petr8-8-7-11 1397
17.Martin PetrČervenka Jan-9-9-6  0398
18.Koblížek OldřichWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblížek Michal01Kříž Milan ml.21
Martin Petr12Sebera Petr12
Koblížek Oldřich30Červenka Jan31
Valta Martin01   
Brát Karel st.02   
WO52WO25



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1036:33650:616Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Martin
Kubíček Pavel
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-866-12-92301
2.Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
Divecký Filip
Divecký Jan
 
 
789  3011
3.Paclík JiříHrycík Radim-774-7-92312
4.Kubíček PavelHardubej Eduard ml.-7-7108-92313
5.Mrázek JiříDivecký Filip477  3023
6.Chládek MartinDivecký Jan94-46 3133
7.Kubíček PavelHrycík Radim29-5-6-42334
8.Mrázek JiříHardubej Eduard ml.146-9-1393244
9.Chládek MartinDivecký Filip1-7-3-8 1345
10.Paclík JiříDivecký Jan944  3055
11.Mrázek JiříHrycík Radim-9-5713-92356
12.Chládek MartinHardubej Eduard ml.-6-96-8 1357
13.Paclík JiříDivecký Filip6-5-46-112358
14.Kubíček PavelDivecký Jan535  3068
15.Chládek MartinHrycík Radim7-10-59-82369
16.Paclík JiříHardubej Eduard ml.-77-69-823610
17.Kubíček PavelDivecký Filip         
18.Mrázek JiříDivecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclík Jiří13Hrycík Radim40
Kubíček Pavel12Hardubej Eduard ml.31
Mrázek Jiří21Divecký Filip21
Chládek Martin13Divecký Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34400:506Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
 
 
Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
WO    0301
2.Šváb Richard
Valeš Jakub
 
 
Šmidt Karel
Černý Jaroslav
 
 
8-959 3111
3.Šmidt KarelWO    0312
4.Voňka Karel ml.Tuček Adam-9-9-5  0313
5.Valeš JakubHnik Ondřej-65-10-12 1314
6.Šváb RichardČerný Jaroslav-11-6-10  0315
7.Voňka Karel ml.Šmidt Karel-7-9-8  0316
8.Valeš JakubTuček Adam9-410-6-102317
9.Šváb RichardHnik Ondřej283  3027
10.Drahotský TomášČerný Jaroslav-7118-783237
11.Valeš JakubŠmidt KarelWO    0338
12.Šváb RichardTuček Adam8-916 3148
13.Drahotský TomášHnik Ondřej-6-989-92349
14.Voňka Karel ml.Černý Jaroslav-12-12-8  03410
15.Šváb RichardŠmidt Karel253  30  
16.Drahotský TomášTuček Adam         
17.Voňka Karel ml.Hnik Ondřej         
18.Valeš JakubČerný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voňka Karel ml.03Šmidt Karel10
Valeš Jakub02Tuček Adam21
Šváb Richard21Hnik Ondřej21
Drahotský Tomáš11Černý Jaroslav21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31621:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Mynář Marian
Kačer Radek
 
 
8-1054 3110
2.Kodym Tomáš
Loskot Václav
 
 
Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
7810  3020
3.Loskot VáclavJanovský Dan-9-59-5 1321
4.Slavík JanKačer Radek695  3031
5.Dufek LukášLebeda Matyáš-12-74-3 1332
6.Kodym TomášMynář Marian-12-1011-9 1333
7.Slavík JanJanovský Dan6-374 3143
8.Dufek LukášKačer Radek-7-887-92344
9.Kodym TomášLebeda Matyáš685  3054
10.Loskot VáclavMynář Marian-8-5-7  0355
11.Dufek LukášJanovský Dan-5-7-7  0356
12.Kodym TomášKačer Radek6-2-8-7 1357
13.Hanzl MatějLebeda Matyáš-9-88-2 1358
14.Slavík JanMynář Marian5411  3068
15.Kodym TomášJanovský Dan910-810 3178
16.Hanzl MatějKačer Radek-9-99-8 1379
17.Slavík JanLebeda Matyáš689  3089
18.Dufek LukášMynář Marian-91185 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loskot Václav02Janovský Dan22
Slavík Jan40Kačer Radek31
Dufek Lukáš13Lebeda Matyáš22
Kodym Tomáš22Mynář Marian22
Hanzl Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32691:657TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
4-5-8-3 1301
2.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
576  3011
3.Brůna PetrJakubský Filip87-6-8113221
4.Ježek RobertHýbl Jan887  3031
5.Malík KarelJirásek Martin ml.889  3041
6.Malík LukášČepelka Jan-8-7-6  0342
7.Ježek RobertJakubský Filip-5-68-4 1343
8.Malík KarelHýbl Jan83-77 3153
9.Malík LukášJirásek Martin ml.-8-839-142354
10.Brůna PetrČepelka Jan-9-7107-82355
11.Malík KarelJakubský Filip-107-116-112356
12.Malík LukášHýbl Jan-7-77753266
13.Brůna PetrJirásek Martin ml.-7669 3176
14.Ježek RobertČepelka Jan-1296-7-82377
15.Malík LukášJakubský Filip7-11-93103287
16.Brůna PetrHýbl Jan11-899 3197
17.Ježek RobertJirásek Martin ml.6-27-8932107
18.Malík KarelČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Jakubský Filip22
Ježek Robert22Hýbl Jan04
Malík Karel21Jirásek Martin ml.13
Malík Lukáš22Čepelka Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34504:550Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
1088  3010
2.Červenka Jan
Fejtek Petr st.
 
 
Jakubský Filip
Hýbl Jan
 
 
8-7-7-5 1311
3.Fejtek Petr st.Jakubský Filip-4-7-8  0312
4.Sebera PetrJirásek Martin ml.-781-5-122313
5.Červenka JanHýbl Jan-7999 3123
6.Kříž Milan ml.Čepelka Jan9915  3033
7.Sebera PetrJakubský Filip-6-7-7  0334
8.Červenka JanJirásek Martin ml.-7-6-7  0335
9.Kříž Milan ml.Hýbl Jan-4-79943245
10.Fejtek Petr st.Čepelka Jan-4-6-5  0346
11.Červenka JanJakubský Filip-9-8-8  0347
12.Kříž Milan ml.Jirásek Martin ml.49-84 3157
13.Fejtek Petr st.Hýbl Jan-5-813-6 1358
14.Sebera PetrČepelka Jan8-107-1-42359
15.Kříž Milan ml.Jakubský FilipWO    3069
16.Fejtek Petr st.Jirásek Martin ml.-9-11-7  03610
17.Sebera PetrHýbl Jan         
18.Červenka JanČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejtek Petr st.04Jakubský Filip30
Sebera Petr03Jirásek Martin ml.31
Červenka Jan12Hýbl Jan12
Kříž Milan ml.30Čepelka Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:20Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22553:487TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Mynář Marian
Zeman Daniel
 
 
-10-4-4  0301
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Janovský Dan
Kačer Radek
 
 
104-92 3111
3.Studecký IvanJanovský Dan-6-13-9  0312
4.Vitvar RomanKačer Radek-9877 3122
5.Brázda AdamMynář Marian9-711-963232
6.Hauschwitz PavelZeman Daniel626  3042
7.Vitvar RomanJanovský Dan8910  3052
8.Brázda AdamKačer Radek-9-6-9  0353
9.Hauschwitz PavelMynář Marian669  3063
10.Studecký IvanZeman Daniel646  3073
11.Brázda AdamJanovský Dan89-10-7-82374
12.Hauschwitz PavelKačer Radek876  3084
13.Studecký IvanMynář Marian118-99 3194
14.Vitvar RomanZeman Daniel8-99-6-72395
15.Hauschwitz PavelJanovský Dan1-7-66732105
16.Studecký IvanKačer Radek         
17.Vitvar RomanMynář Marian         
18.Brázda AdamZeman Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan21Janovský Dan22
Vitvar Roman21Kačer Radek12
Brázda Adam12Mynář Marian03
Hauschwitz Pavel40Zeman Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26570:547Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
2-33-5-82301
2.Rochowanski Pavel
Záboj Matěj
 
 
Kodym Tomáš
Hanzl Matěj
 
 
8-8-8-7 1302
3.Šmidt KarelHanzl Matěj666  3012
4.Rochowanski PavelKodym Tomáš-910-71093222
5.Hnik OndřejSlavík Jan5-31410 3132
6.Záboj MatějDufek Lukáš93-88 3142
7.Rochowanski PavelHanzl Matěj29-99 3152
8.Hnik OndřejKodym Tomáš-49-2-7 1353
9.Záboj MatějSlavík Jan10-97-9133263
10.Šmidt KarelDufek Lukáš-10-4-4  0364
11.Hnik OndřejHanzl Matěj14-68-483274
12.Záboj MatějKodym Tomáš-11-881583284
13.Šmidt KarelSlavík Jan-5-3-8  0385
14.Rochowanski PavelDufek Lukáš81011  3095
15.Záboj MatějHanzl MatějWO    30105
16.Šmidt KarelKodym Tomáš         
17.Rochowanski PavelSlavík Jan         
18.Hnik OndřejDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmidt Karel12Hanzl Matěj03
Rochowanski Pavel30Kodym Tomáš12
Hnik Ondřej21Slavík Jan12
Záboj Matěj30Dufek Lukáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31305:429TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
 
 
Malík Lukáš
Resende Álvaro
 
 
WO    0301
2.Vojtíšek Radomír ml.
Divecký Filip
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-78-8-10 1302
3.Vojtíšek Radomír ml.Malík Lukáš-5-4-3  0303
4.Resende ÁlvaroWO    0304
5.Pábl JosefBrůna Petr-6-9-7  0305
6.Divecký FilipMalík Karel-8-810-5 1306
7.Malík LukášWO    0307
8.Pábl JosefResende Álvaro-10-7-3  0308
9.Divecký FilipBrůna Petr78-610 3118
10.Vojtíšek Radomír ml.Malík KarelWO    3028
11.Pábl JosefMalík Lukáš-7-55-10 1329
12.Divecký FilipResende Álvaro829  3039
13.Vojtíšek Radomír ml.Brůna Petr7-9-311-723310
14.Malík Karel         
15.Divecký FilipMalík Lukáš         
16.Vojtíšek Radomír ml.Resende Álvaro         
17.Brůna Petr         
18.Pábl JosefMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vojtíšek Radomír ml.02Malík Lukáš20
Pábl Josef03Resende Álvaro11
Divecký Filip21Brůna Petr21
   Malík Karel10
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37598:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
-44-8-6 1301
2.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Paclík Jiří
Mrázek Jiří
 
 
8-63-8103211
3.Kábrt VratislavChládek Martin-6-2-10  0312
4.Valčík RomanPaclík Jiří88-1010 3122
5.Ducháč RadekMrázek Jiří-5-6-3  0323
6.Kubeček VojtěchDaněk Roman545  3033
7.Valčík RomanChládek Martin8-6-6783243
8.Ducháč RadekPaclík Jiří-116-4883253
9.Kubeček VojtěchMrázek Jiří6711  3063
10.Kábrt VratislavDaněk Roman6-7-8-6 1364
11.Ducháč RadekChládek Martin-6-3-2  0365
12.Kubeček VojtěchPaclík Jiří482  3075
13.Kábrt VratislavMrázek Jiří-5-7-13  0376
14.Valčík RomanDaněk Roman13-9-9-6 1377
15.Kubeček VojtěchChládek Martin4-5-6563287
16.Kábrt VratislavPaclík Jiří69-105 3197
17.Valčík RomanMrázek Jiří-5-8-8  0398
18.Ducháč RadekDaněk Roman-611-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kábrt Vratislav13Chládek Martin22
Valčík Roman22Paclík Jiří04
Ducháč Radek13Mrázek Jiří31
Kubeček Vojtěch40Daněk Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:30338:417Tatran Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Brát Karel st.
 
 
Šváb Richard
Voňka Karel ml.
 
 
-6-8-9  0301
2.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
Šplíchal Jan
Sixta Vít
 
 
9-5-8-5 1302
3.Martin PetrSixta Vít536  3012
4.Brát Karel st.Šváb Richard-9-5-6  0313
5.Koblížek MichalŠplíchal Jan-5-6-8  0314
6.Koblížek OldřichVoňka Karel ml.757  3024
7.Brát Karel st.Sixta Vít671  3034
8.Koblížek MichalŠváb Richard-4-8-4  0335
9.Koblížek OldřichŠplíchal Jan-9-9-12  0336
10.Martin PetrVoňka Karel ml.-34-2-10 1337
11.Koblížek MichalSixta Vít87-6-5-92338
12.Koblížek OldřichŠváb RichardWO    0339
13.Martin PetrŠplíchal Jan-98-7-7 13310
14.Brát Karel st.Voňka Karel ml.         
15.Koblížek OldřichSixta Vít         
16.Martin PetrŠváb Richard         
17.Brát Karel st.Šplíchal Jan         
18.Koblížek MichalVoňka Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martin Petr12Sixta Vít12
Brát Karel st.11Šváb Richard20
Koblížek Michal03Šplíchal Jan30
Koblížek Oldřich11Voňka Karel ml.11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34474:540Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Mynář Marian
Zeman Daniel
 
 
856  3010
2.Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
Janovský Dan
Kačer Radek
 
 
-4489 3120
3.Vraštil TomášJanovský Dan-2-4-3  0321
4.Sebera PetrKačer Radek-88-710-72322
5.Kříž Milan ml.Zeman Daniel6-1186 3132
6.Červenka JanMynář Marian3-669 3142
7.Sebera PetrJanovský Dan-4-5-9  0343
8.Kříž Milan ml.Kačer Radek104-85 3153
9.Červenka JanZeman Daniel79-7-8-52354
10.Vraštil TomášMynář Marian-4-2-3  0355
11.Kříž Milan ml.Janovský Dan4-2-6-9 1356
12.Červenka JanKačer Radek-5-97-5 1357
13.Vraštil TomášZeman Daniel-6-8-6  0358
14.Sebera PetrMynář Marian-9-9-4  0359
15.Červenka JanJanovský Dan1066  3069
16.Vraštil TomášKačer Radek-8-5-9  03610
17.Sebera PetrZeman Daniel         
18.Kříž Milan ml.Mynář Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Tomáš04Janovský Dan31
Sebera Petr03Kačer Radek31
Kříž Milan ml.21Zeman Daniel21
Červenka Jan22Mynář Marian21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:31504:442Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 

 
 
WO    3010
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
-86118 3120
3.Studecký IvanJirásek Martin ml.-8116-6-32321
4.Vitvar RomanČepelka Jan-9-6-2  0322
5.Brázda AdamHýbl Jan-98-76-92323
6.Hauschwitz PavelWO    3033
7.Vitvar RomanJirásek Martin ml.-14-4-5  0334
8.Brázda AdamČepelka Jan6-10-8-9 1335
9.Hauschwitz PavelHýbl Jan7-7-8-5 1336
10.Studecký IvanWO    3046
11.Brázda AdamJirásek Martin ml.-50-9-7 1347
12.Hauschwitz PavelČepelka Jan-411-89-142348
13.Studecký IvanHýbl Jan-8-8-8  0349
14.Vitvar RomanWO    3059
15.Hauschwitz PavelJirásek Martin ml.-10-8-8  03510
16.Studecký IvanČepelka Jan6-7   11  
17.Vitvar RomanHýbl Jan         
18.Brázda Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Studecký Ivan02Jirásek Martin ml.40
Vitvar Roman02Čepelka Jan30
Brázda Adam03Hýbl Jan30
Hauschwitz Pavel03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28679:602Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hnik Ondřej
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-1389 3110
2.Rochowanski Pavel
Šmidt Karel
 
 
Malík Lukáš
Resende Álvaro
 
 
787  3020
3.Šmidt KarelBrůna Petr991  3030
4.Rochowanski PavelMalík Lukáš713  3040
5.Tuček AdamMalík Karel-8-7-7  0341
6.Hnik OndřejResende Álvaro588  3051
7.Rochowanski PavelBrůna Petr787  3061
8.Tuček AdamMalík Lukáš-8910-6113271
9.Hnik OndřejMalík Karel6-8-9-2 1372
10.Šmidt KarelResende Álvaro4-8-14-10 1373
11.Tuček AdamBrůna Petr9-7-88-102374
12.Hnik OndřejMalík Lukáš-7-92-6 1375
13.Šmidt KarelMalík Karel89-10-8-72376
14.Rochowanski PavelResende Álvaro9-75-9-72377
15.Hnik OndřejBrůna Petr3-79-16-92378
16.Šmidt KarelMalík Lukáš10510  3088
17.Rochowanski PavelMalík Karel384  3098
18.Tuček AdamResende Álvaro8-895 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidt Karel22Brůna Petr22
Rochowanski Pavel31Malík Lukáš13
Tuček Adam22Malík Karel31
Hnik Ondřej13Resende Álvaro22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34373:477Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Jan
Divecký Filip
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
-2-5-4  0301
2.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Merkl Jiří
Kodym Tomáš
 
 
-611-7-6 1302
3.Divecký FilipDufek Lukáš-69-7-10 1303
4.Dax OndřejKodym Tomáš-6-8-10  0304
5.Hardubej Eduard ml.Slavík Jan-88-28-62305
6.Hrycík RadimMerkl Jiří-6-9-10  0306
7.Dax OndřejDufek Lukáš-6-8-8  0307
8.Hardubej Eduard ml.Kodym Tomáš-9-11-6  0308
9.Hrycík RadimSlavík Jan7-6-11473218
10.Divecký FilipMerkl Jiří7-8-47113228
11.Hardubej Eduard ml.Dufek Lukáš-3-1088-82329
12.Hrycík RadimKodym Tomáš-5-7-9  03210
13.Divecký FilipSlavík Jan         
14.Dax OndřejMerkl Jiří         
15.Hrycík RadimDufek Lukáš         
16.Divecký FilipKodym Tomáš         
17.Dax OndřejSlavík Jan         
18.Hardubej Eduard ml.Merkl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Divecký Filip11Dufek Lukáš30
Dax Ondřej02Kodym Tomáš30
Hardubej Eduard ml.03Slavík Jan11
Hrycík Radim12Merkl Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:38724:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Klimenta Matěj
Voňka Karel ml.
 
 
-689-3-102301
2.Kábrt Vratislav
Ducháč Radek
 
 
Šplíchal Jan
Sixta Vít
 
 
-8-910-8 1302
3.Kábrt VratislavSixta Vít68-3-10-122303
4.Valčík Roman