Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37653:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Petr st.
Vraštil Tomáš
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
-6-811-4 1301
2.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Petřivý Michal
Šulc Milan
 
 
-8-5-8  0302
3.Fejtek Petr st.Klejch Filip6-1226 3112
4.Müller IvanKlejch Adam-9-6-10  0313
5.Vraštil TomášGrym Petr-7-8-12  0314
6.Harcuba PavelPetřivý Michal-6127-7-62315
7.Müller IvanKlejch Filip7-10812 3125
8.Vraštil TomášKlejch Adam69-107 3135
9.Harcuba PavelGrym Petr7-379 3145
10.Fejtek Petr st.Petřivý Michal-9-5-8  0346
11.Vraštil TomášKlejch Filip-5106-6-72347
12.Harcuba PavelKlejch Adam-748-973257
13.Fejtek Petr st.Grym Petr457  3067
14.Müller IvanPetřivý Michal-11-47-3 1368
15.Harcuba PavelKlejch Filip7810  3078
16.Fejtek Petr st.Klejch Adam-8-11-8  0379
17.Müller IvanGrym Petr-10103-363289
18.Vraštil TomášPetřivý Michal6-89-10113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejtek Petr st.22Klejch Filip13
Müller Ivan22Klejch Adam22
Vraštil Tomáš22Grym Petr13
Harcuba Pavel31Petřivý Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:21603:531TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Martin
Fejfar Jakub
 
 
Zelený Martin
Zelený Jiří ml.
 
 
7-3-37-82301
2.Grof Lukáš
Oravec Jakub
 
 
Štěpánek Zdeněk
Kvapil Antonín
 
 
-4689 3111
3.Fejfar JakubZelený Martin8-991 3121
4.Grof LukášKvapil Antonín5-1075 3131
5.Oravec JakubZelený Jiří ml.749  3041
6.Sochor MartinŠtěpánek Zdeněk64-6-13-42342
7.Grof LukášZelený Martin6-93-6103252
8.Oravec JakubKvapil Antonín-8-1066-102353
9.Sochor MartinZelený Jiří ml.797  3063
10.Fejfar JakubŠtěpánek Zdeněk898  3073
11.Oravec JakubZelený Martin7-98-11-42374
12.Sochor MartinKvapil Antonín669  3084
13.Fejfar JakubZelený Jiří ml.101110  3094
14.Grof Lukᚊtěpánek Zdeněk-10-3710-82395
15.Sochor MartinZelený Martin7-8108 31105
16.Fejfar JakubKvapil Antonín-11    01  
17.Grof LukášZelený Jiří ml.         
18.Oravec JakubŠtěpánek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Jakub30Zelený Martin13
Grof Lukáš21Kvapil Antonín12
Oravec Jakub12Zelený Jiří ml.03
Sochor Martin31Štěpánek Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35403:500Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Pavel
Kycelt Petr
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
4-4-9-5 1301
2.Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
-9-6-8  0302
3.Skřivan JaroslavHampl Michal-8-4-3  0303
4.Kycelt PetrKollár Štěpán3-79-833213
5.Šedivý RomanMalý Tomáš7-9-115-112314
6.Jiřička JosefŠvorc Jan-8-8-9  0315
7.Kycelt PetrHampl Michal5-4-5-5 1316
8.Šedivý RomanKollár Štěpán-56-3-5 1317
9.Jiřička JosefMalý Tomáš89-96 3127
10.Skřivan JaroslavŠvorc Jan-99-910-72328
11.Šedivý RomanHampl Michal-4-9-6  0329
12.Jiřička JosefKollár Štěpán-98-88113239
13.Skřivan JaroslavMalý TomášWO    03310
14.Kycelt PetrŠvorc Jan         
15.Jiřička JosefHampl Michal         
16.Skřivan JaroslavKollár Štěpán         
17.Kycelt PetrMalý Tomáš         
18.Šedivý RomanŠvorc Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skřivan Jaroslav02Hampl Michal30
Kycelt Petr11Kollár Štěpán12
Šedivý Roman03Malý Tomáš11
Jiřička Josef21Švorc Jan20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41600:668DTJ-Slavia Hr. Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Vidra Milan
 
 
Pugzík Antonín
Kubíček Pavel
 
 
-6-8-9  0301
2.Kraus Adam
Hrubý Michal
 
 
Režný Pavel
Michálek Roman
 
 
-8-92573211
3.Vidra MilanKubíček Pavel-2-789-42312
4.Tonar LukášPugzík Antonín-0-4-7  0313
5.Veselý FrantišekRežný Pavel88-9-593223
6.Kraus AdamMichálek Roman-8559 3133
7.Tonar LukášKubíček Pavel-7-7-4  0334
8.Veselý FrantišekPugzík Antonín9-55-7-62335
9.Kraus AdamRežný Pavel7-146-1093245
10.Vidra MilanMichálek Roman2-9-61163255
11.Veselý FrantišekKubíček Pavel586  3065
12.Kraus AdamPugzík Antonín-679-9103275
13.Vidra MilanRežný Pavel1332  3085
14.Tonar LukášMichálek Roman-4-3-3  0386
15.Kraus AdamKubíček Pavel-4-811-10 1387
16.Vidra MilanPugzík Antonín-76-5-7 1388
17.Tonar LukášRežný Pavel-7-6-5  0389
18.Veselý FrantišekMichálek Roman-5-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vidra Milan22Kubíček Pavel31
Tonar Lukáš04Pugzík Antonín31
Veselý František22Režný Pavel13
Kraus Adam31Michálek Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36544:571TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Částka David
 
 
Brázda Martin
Honců Michal
 
 
-611-5-9 1301
2.Loskot Václav
Vykysalý Miroslav
 
 
Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
-6-5-6  0302
3.Loskot VáclavVitvar Roman-5-4-8  0303
4.Částka DavidBrázda Martin-11-68-5 1304
5.Vykysalý MiroslavHorák Jaroslav7-5-10-8 1305
6.Hanzl MatějHonců Michal73-9-8-112306
7.Částka DavidVitvar Roman6-6-9673216
8.Vykysalý MiroslavBrázda Martin-8-98-7 1317
9.Hanzl MatějHorák Jaroslav5-294 3127
10.Loskot VáclavHonců Michal9-697 3137
11.Vykysalý MiroslavVitvar Roman-8-67-11 1338
12.Hanzl MatějBrázda Martin641  3048
13.Loskot VáclavHorák Jaroslav8-1057 3158
14.Částka DavidHonců Michal-8-11-3  0359
15.Hanzl MatějVitvar Roman-10863 3169
16.Loskot VáclavBrázda Martin-7-12-7  03610
17.Částka DavidHorák Jaroslav         
18.Vykysalý MiroslavHonců Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loskot Václav22Vitvar Roman22
Částka David12Brázda Martin31
Vykysalý Miroslav03Horák Jaroslav12
Hanzl Matěj31Honců Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23548:500Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Terezie
Kozáková Tereza
 
 
Bartoš Petr st.
Sixta Daniel
 
 
756  3010
2.Bláha Petr
Klír Jiří
 
 
Drahotský Tomáš
Dymák Ladislav
 
 
8-77-693220
3.Sazimová TerezieBartoš Petr st.11-7-4193230
4.Kozáková TerezaDymák Ladislav856  3040
5.Bláha PetrSixta Daniel7-9-814-112341
6.Klír JiříDrahotský Tomáš8-6-6-6 1342
7.Kozáková TerezaBartoš Petr st.1-11-108133252
8.Bláha PetrDymák Ladislav46-53 3162
9.Klír JiříSixta Daniel-5-57723272
10.Sazimová TerezieDrahotský Tomáš10-98-8103282
11.Bláha PetrBartoš Petr st.-57-6-6 1383
12.Klír JiříDymák Ladislav-10-5-6  0384
13.Sazimová TerezieSixta Daniel689  3094
14.Kozáková TerezaDrahotský Tomáš768  30104
15.Klír JiříBartoš Petr st.         
16.Sazimová TerezieDymák Ladislav         
17.Kozáková TerezaSixta Daniel         
18.Bláha PetrDrahotský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sazimová Terezie30Bartoš Petr st.12
Kozáková Tereza30Dymák Ladislav12
Bláha Petr12Sixta Daniel12
Klír Jiří12Drahotský Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy