Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38607:656Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Petr ml.
Vraštil Tomáš
 
 
Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
-5-6910-102301
2.Fejtek Petr st.
Harcuba Pavel
 
 
Kycelt Petr
Šedivý Roman
 
 
59-912 3111
3.Fejtek Petr ml.Skřivan Jaroslav-8-5-6  0312
4.Harcuba PavelKycelt Petr3-8-5783222
5.Fejtek Petr st.Kycelt Martin10-10-117-102323
6.Vraštil TomášJiřička Josef4-127-543233
7.Harcuba PavelSkřivan Jaroslav-77-6-4 1334
8.Fejtek Petr st.Kycelt Petr-4-7-1  0335
9.Vraštil TomášKycelt Martin-6-9911113245
10.Fejtek Petr ml.Jiřička Josef-8-4-7  0346
11.Fejtek Petr st.Šedivý Roman8-11310 3156
12.Vraštil TomášKycelt Petr89-5-5-102357
13.Fejtek Petr ml.Kycelt Martin-59-7-8 1358
14.Harcuba PavelJiřička Josef779  3068
15.Vraštil Tomᚊedivý Roman456  3078
16.Fejtek Petr ml.Kycelt Petr-6-6-1  0379
17.Harcuba PavelKycelt Martin-144-9-7 13710
18.Fejtek Petr st.Jiřička Josef-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejtek Petr ml.04Skřivan Jaroslav20
Harcuba Pavel22Kycelt Petr31
Fejtek Petr st.12Kycelt Martin31
Vraštil Tomáš31Jiřička Josef12
   Šedivý Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Pska - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:38749:711TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grof Lukáš
Sochor Martin
 
 
Hrubý Michal
Kraus Adam
 
 
88-10-10-82301
2.Oravec Jakub
Růžek Roman
 
 
Veselý František
Vidra Milan
 
 
-7-10117103211
3.Grof LukášKraus Adam7-6-105-92312
4.Růžek RomanVeselý František87-1110 3122
5.Oravec JakubVidra Milan-878-953232
6.Sochor MartinHrubý Michal494  3042
7.Růžek RomanKraus Adam-147-9-3 1343
8.Oravec JakubVeselý František-6-7-7  0344
9.Sochor MartinVidra Milan-883-743254
10.Grof LukášHrubý Michal-978-913264
11.Oravec JakubKraus Adam14-67-7-132365
12.Sochor MartinVeselý František-9884 3175
13.Grof LukášVidra Milan-10-9-4  0376
14.Růžek RomanHrubý Michal57-156 3186
15.Sochor MartinKraus Adam-95-4-7 1387
16.Grof LukášVeselý František-35-6-7 1388
17.Růžek RomanVidra Milan-798-1063298
18.Oravec JakubHrubý Michal-78410 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grof Lukáš13Kraus Adam40
Růžek Roman31Veselý František22
Oravec Jakub22Vidra Milan13
Sochor Martin31Hrubý Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12454:365TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
Částka David
Loskot Václav
 
 
-8663 3110
2.Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
Vykysalý Miroslav
Šimek Karel
 
 
1457  3020
3.Grym PetrLoskot Václav-9778 3130
4.Klejch FilipČástka David096  3040
5.Petřivý MichalVykysalý Miroslav5108  3050
6.Klejch AdamŠimek Karel1249  3060
7.Klejch FilipLoskot Václav9-5-69-82361
8.Petřivý MichalČástka David7-987 3171
9.Klejch AdamVykysalý Miroslav-386-1283281
10.Grym PetrŠimek Karel1035  3091
11.Šulc MilanLoskot Václav-9-7-7  0392
12.Klejch AdamČástka David-9978 31102
13.Grym PetrVykysalý Miroslav3    10  
14.Klejch FilipŠimek Karel         
15.Klejch AdamLoskot Václav         
16.Grym PetrČástka David         
17.Klejch FilipVykysalý Miroslav         
18.Šulc MilanŠimek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grym Petr20Loskot Václav21
Klejch Filip11Částka David03
Petřivý Michal20Vykysalý Miroslav02
Klejch Adam30Šimek Karel02
Šulc Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 1081, 50801 Hořice, Sokolovna TJ Jiskry Hořice, nová hala - balkonRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:35629:642Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelený Jiří ml.
Zelený Martin
 
 
Bláha Petr
Tesolin Riccardo
 
 
-12984 3110
2.Vzorek Rudolf
Kvapil Antonín
 
 
Truněček Martin
Klempererová Anna
 
 
633  3020
3.Zelený Jiří ml.Tesolin Riccardo99-2-8-52321
4.Zelený MartinBláha Petr7710  3031
5.Kvapil AntonínKlempererová Anna11-77-7-32332
6.Vzorek RudolfTruněček Martin-8259 3142
7.Zelený MartinTesolin Riccardo-5-7-6  0343
8.Kvapil AntonínBláha Petr55-104 3153
9.Vzorek RudolfKlempererová Anna-6-287-92354
10.Zelený Jiří ml.Truněček Martin712-37 3164
11.Kvapil AntonínTesolin Riccardo-9-68-7 1365
12.Vzorek RudolfBláha Petr9-779 3175
13.Zelený Jiří ml.Klempererová Anna8-4-5-8 1376
14.Zelený MartinTruněček Martin-8-487-72377
15.Vzorek RudolfTesolin Riccardo-8-8-6  0378
16.Zelený Jiří ml.Bláha Petr-97-77-62379
17.Zelený MartinKlempererová Anna-813-114-623710
18.Kvapil AntonínTruněček Martin4    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelený Jiří ml.13Tesolin Riccardo40
Zelený Martin13Bláha Petr13
Kvapil Antonín12Klempererová Anna40
Vzorek Rudolf22Truněček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:223Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Vích Karel
Kocián Jiří
 
 
467  3010
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Polanský Petr
Tomeš Petr
 
 
896  3020
3.Malý TomášTomeš Petr9-8-7673230
4.Hampl MichalPolanský Petr676  3040
5.Švorc JanKocián Jiří457  3050
6.Kollár ŠtěpánVích Karel735  3060
7.Hampl MichalTomeš Petr89-104 3170
8.Švorc JanPolanský Petr65-86 3180
9.Kollár ŠtěpánKocián Jiří734  3090
10.Malý TomášVích Karel563  30100
11.Švorc JanTomeš Petr         
12.Kollár ŠtěpánPolanský Petr         
13.Malý TomášKocián Jiří         
14.Hampl MichalVích Karel         
15.Kollár ŠtěpánTomeš Petr         
16.Malý TomášPolanský Petr         
17.Hampl MichalKocián Jiří         
18.Švorc JanVích Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Tomáš20Tomeš Petr02
Hampl Michal20Polanský Petr02
Švorc Jan20Kocián Jiří02
Kollár Štěpán20Vích Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31422:449Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pugzík Antonín
Michálek Roman
 
 
Bartoš Petr st.
Dymák Lukáš
 
 
5-9-6-9 1301
2.Režný Pavel
Mates Michal
 
 
Drahotský Tomáš
Dymák Ladislav
 
 
3-7-3-3 1302
3.Kalenský ŠtěpánDrahotský Tomáš-7-4-9  0303
4.Michálek RomanDymák Ladislav8-9-9-9 1304
5.Pugzík AntonínBartoš Petr st.7-776 3114
6.Mates MichalDymák Lukáš-7-10-7  0315
7.Michálek RomanDrahotský Tomáš10-4-10-7 1316
8.Pugzík AntonínDymák Ladislav615  3026
9.Mates MichalBartoš Petr st.-10-106-10 1327
10.Kalenský ŠtěpánDymák Lukáš-7-9-8  0328
11.Pugzík AntonínDrahotský Tomáš963  3038
12.Mates MichalDymák Ladislav4-510-6-92339
13.Kalenský ŠtěpánBartoš Petr st.-5-86-10 13310
14.Michálek RomanDymák Lukáš         
15.Mates MichalDrahotský Tomáš         
16.Kalenský ŠtěpánDymák Ladislav         
17.Michálek RomanBartoš Petr st.         
18.Pugzík AntonínDymák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalenský Štěpán03Drahotský Tomáš21
Michálek Roman02Dymák Ladislav21
Pugzík Antonín30Bartoš Petr st.21
Mates Michal03Dymák Lukáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy