Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ekomont Svrčovec "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potužák Václav
Vítek Petr
 
 
Behenský Karel
Straka Karel
 
 
     3010
2.Leipelt Lukáš
Vítovec Miroslav
 
 
Kinský Josef
Klika Jiří
 
 
     3120
3.Vítek PetrKinský Josef     0321
4.Vítovec MiroslavKlika Jiří     3031
5.Potužák VáclavŘeřicha Jaroslav     2332
6.Leipelt LukášBehenský Karel     3042
7.Vítovec MiroslavKinský Josef     3152
8.Potužák VáclavKlika Jiří     0353
9.Leipelt LukášŘeřicha Jaroslav     3263
10.Vítek PetrBehenský Karel     3173
11.Potužák VáclavKinský Josef     0374
12.Leipelt LukášKlika Jiří     3084
13.Vítek PetrŘeřicha Jaroslav     2385
14.Vítovec MiroslavBehenský Karel     3095
15.Leipelt LukášKinský Josef     32105
16.Vítek PetrKlika Jiří     03106
17.Vítovec MiroslavŘeřicha Jaroslav     30116
18.Potužák VáclavBehenský Karel     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítek Petr13Kinský Josef22
Vítovec Miroslav40Klika Jiří22
Potužák Václav13Řeřicha Jaroslav22
Leipelt Lukáš40Behenský Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klatovy "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:35 TJ Sokol Klatovy "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Matyáš
Šlehofer Stanislav
 
 
Plíšek Radoslav
Částka Zdeněk
 
 
     3010
2.Kesman Karel
Hummel Jiří
 
 
Špirk Václav
Novák Petr
 
 
     3220
3.Tománek MatyášČástka Zdeněk     3030
4.Šlehofer StanislavNovák Petr     3040
5.Hummel JiříŠpirk Václav     0341
6.Kesman KarelPlíšek Radoslav     1342
7.Šlehofer StanislavČástka Zdeněk     3052
8.Hummel JiříNovák Petr     1353
9.Kesman KarelŠpirk Václav     0354
10.Tománek MatyášPlíšek Radoslav     3064
11.Hummel JiříČástka Zdeněk     1365
12.Kesman KarelNovák Petr     1366
13.Tománek Matyᚊpirk Václav     2367
14.Šlehofer StanislavPlíšek Radoslav     2368
15.Kesman KarelČástka Zdeněk     2369
16.Tománek MatyášNovák Petr     3079
17.Šlehofer StanislavŠpirk Václav     23710
18.Hummel JiříPlíšek Radoslav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tománek Matyáš31Částka Zdeněk22
Šlehofer Stanislav22Novák Petr22
Hummel Jiří04Špirk Václav40
Kesman Karel04Plíšek Radoslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plánice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PlániceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24 TJ Sokol Plánice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Milan st.
Koval Jan
 
 
Belfín Karel ml.
Havlíček Matěj
 
 
     3010
2.Hnis Karel
Koval Lukáš
 
 
Petrmichl Jan
Berka Vítězslav
 
 
     1311
3.Novák Milan ml.Kinský Jiří     3121
4.Koval LukášBelfín Karel ml.     0322
5.Novák Milan st.Petrmichl Jan     3232
6.Koval JanHavlíček Matěj     3142
7.Koval LukášKinský Jiří     3052
8.Novák Milan st.Belfín Karel ml.     3162
9.Koval JanPetrmichl Jan     3072
10.Novák Milan ml.Havlíček Matěj     3282
11.Novák Milan st.Berka Vítězslav     3192
12.Koval JanBelfín Karel ml.     30102
13.Novák Milan ml.Petrmichl Jan     13103
14.Koval LukášHavlíček Matěj     31113
15.Koval JanBerka Vítězslav     30123
16.Novák Milan ml.Belfín Karel ml.     32133
17.Koval LukášPetrmichl Jan     31143
18.Novák OndřejHavlíček Matěj     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Milan ml.31Kinský Jiří02
Koval Lukáš31Belfín Karel ml.13
Novák Milan st.30Petrmichl Jan13
Koval Jan40Havlíček Matěj13
Novák Ondřej01Berka Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žichovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽichoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:24 TJ Žichovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Láriš Petr st.
Milfort Jiří st.
 
 
WO    0301
2.Hagara Ján
Kankrlík Josef
 
 
Kopa Jan
Milfortová Simona
 
 
     3011
3.Halml JiříLáriš Petr st.     3021
4.Hagara JánMilfort Jiří st.     3131
5.Kopa JanWO    0332
6.Kankrlík JosefMilfortová Simona     3042
7.Hagara JánLáriš Petr st.     1343
8.Milfort Jiří st.WO    0344
9.Kankrlík JosefKopa Jan     3154
10.Halml JiříMilfortová Simona     3064
11.Láriš Petr st.WO    0365
12.Kankrlík JosefMilfort Jiří st.     3075
13.Halml JiříKopa Jan     0376
14.Hagara JánMilfortová Simona     3086
15.Kankrlík JosefLáriš Petr st.     3096
16.Halml JiříMilfort Jiří st.     30106
17.Hagara JánKopa Jan     31116
18.Milfortová SimonaWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halml Jiří31Láriš Petr st.12
Hagara Ján31Milfort Jiří st.03
Kankrlík Josef40Kopa Jan12
   Milfortová Simona03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Strážov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HoražďoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27 TJ Sokol Horažďovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Karel
Buriánek Martin
 
 
Pelán Radek
Kalivoda Bohumil
 
 
     3010
2.Jungr Jiří
Křesáková Ivana
 
 
Kolář Zdeněk ml.
Presl Štěpán
 
 
     1311
3.Jungr JiříKolář Zdeněk ml.     3121
4.Křesáková IvanaKalivoda Bohumil     3131
5.Holeček KarelPelán Radek     0332
6.Buriánek MartinPresl Štěpán     3142
7.Křesáková IvanaKolář Zdeněk ml.     1343
8.Holeček KarelKalivoda Bohumil     3053
9.Buriánek MartinPelán Radek     3163
10.Jungr JiříPresl Štěpán     1364
11.Holeček KarelKolář Zdeněk ml.     3174
12.Buriánek MartinKalivoda Bohumil     3084
13.Jungr JiříPelán Radek     0385
14.Křesáková IvanaPresl Štěpán     0386
15.Buriánek MartinKolář Zdeněk ml.     3096
16.Jungr JiříKalivoda Bohumil     31106
17.Křesáková IvanaPelán Radek     13107
18.Holeček KarelPresl Štěpán     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jungr Jiří22Kolář Zdeněk ml.13
Křesáková Ivana13Kalivoda Bohumil04
Holeček Karel31Pelán Radek31
Buriánek Martin40Presl Štěpán22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy