Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ekomont Svrčovec "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SvrčovecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18 Ekomont Svrčovec "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klika Jiří
Řeřicha Karel
 
 
Petrmichl Jan
Belfín Karel ml.
 
 
     3110
2.Behenský Karel
Straka Karel
 
 
Kinský Jiří
Havlíček Matěj
 
 
     1311
3.Klika JiříPetrmichl Jan     3021
4.Řeřicha KarelBelfín Karel ml.     2322
5.Řeřicha JaroslavKinský Jiří     3232
6.Kinský JosefHavlíček Matěj     3042
7.Behenský KarelPetrmichl Jan     1343
8.Řeřicha JaroslavBelfín Karel ml.     3053
9.Kinský JosefKinský Jiří     3063
10.Klika JiříHavlíček Matěj     3073
11.Řeřicha JaroslavPetrmichl Jan     3083
12.Kinský JosefBelfín Karel ml.     3193
13.Klika JiříKinský Jiří     31103
14.Behenský KarelHavlíček Matěj     32113
15.Kinský JosefPetrmichl Jan     30123
16.Klika JiříBelfín Karel ml.     31133
17.Behenský KarelKinský Jiří     31143
18.Řeřicha JaroslavHavlíček Matěj     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klika Jiří40Petrmichl Jan13
Řeřicha Karel01Belfín Karel ml.13
Řeřicha Jaroslav40Kinský Jiří04
Kinský Josef40Havlíček Matěj04
Behenský Karel21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Nýrsko "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zdš nýrskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18 ST Nýrsko "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mixan Václav
Bouberle Zdeněk
 
 
Milfort Jiří st.
Milfortová Simona
 
 
     3010
2.Kajínek Jiří
Vítovec Miroslav
 
 
Láriš Petr st.
Kopa Jan
 
 
     3120
3.Vítovec MiroslavLáriš Petr st.     1321
4.Kajínek JiříKopa Jan     3031
5.Bouberle ZdeněkMilfort Jiří st.     3241
6.Mixan VáclavMilfortová Simona     3051
7.Kajínek JiříLáriš Petr st.     3161
8.Bouberle ZdeněkKopa Jan     3171
9.Mixan VáclavMilfort Jiří st.     3181
10.Vítovec MiroslavMilfortová Simona     3091
11.Bouberle ZdeněkLáriš Petr st.     31101
12.Mixan VáclavKopa Jan     30111
13.Vítovec MiroslavMilfort Jiří st.     31121
14.Kajínek JiříMilfortová Simona     30131
15.Mixan VáclavLáriš Petr st.     32141
16.Vítovec MiroslavKopa Jan     31151
17.Kajínek JiříMilfort Jiří st.     13152
18.Bouberle ZdeněkMilfortová Simona     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítovec Miroslav31Láriš Petr st.13
Kajínek Jiří31Kopa Jan04
Bouberle Zdeněk40Milfort Jiří st.13
Mixan Václav40Milfortová Simona04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Strážov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potužák Václav
Seufert Reinhard
 
 
Kolář Zdeněk st.
Soušek Josef
 
 
     0301
2.Vítovec Miroslav
Leipelt Lukáš
 
 
Kolář Zdeněk ml.
Presl Štěpán
 
 
     3211
3.Leipelt LukášKolář Zdeněk ml.     3021
4.Vítovec MiroslavKolář Zdeněk st.     3031
5.Potužák VáclavSoušek Josef     0332
6.Vítek PetrPresl Štěpán     1333
7.Vítovec MiroslavKolář Zdeněk ml.     3043
8.Seufert ReinhardKolář Zdeněk st.     1344
9.Vítek PetrSoušek Josef     0345
10.Leipelt LukášPresl Štěpán     3055
11.Seufert ReinhardKolář Zdeněk ml.     3065
12.Vítek PetrPelán Radek     1366
13.Leipelt LukášSoušek Josef     3076
14.Vítovec MiroslavPresl Štěpán     3286
15.Vítek PetrKolář Zdeněk ml.     2387
16.Leipelt LukášPelán Radek     3197
17.Vítovec MiroslavSoušek Josef     1398
18.Seufert ReinhardPresl Štěpán     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leipelt Lukáš40Kolář Zdeněk ml.13
Vítovec Miroslav31Kolář Zdeněk st.11
Potužák Václav01Soušek Josef31
Vítek Petr04Presl Štěpán13
Seufert Reinhard21Pelán Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Kesman Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:24 KST Klatovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Karel
Tománek Matyáš
 
 
Holeček Karel
Křesáková Ivana
 
 
     3110
2.Kesman Karel
Šlehofer Stanislav
 
 
Buriánek Martin
Jungr Jiří
 
 
     3020
3.Nováček KarelBuriánek Martin     3130
4.Kesman KarelKřesáková Ivana     3140
5.Šlehofer StanislavHoleček Karel     0341
6.Tománek MatyášJungr Jiří     3051
7.Kesman KarelBuriánek Martin     1352
8.Hummel JiříKřesáková Ivana     3162
9.Tománek MatyášHoleček Karel     3072
10.Nováček KarelJungr Jiří     3282
11.Hummel JiříBuriánek Martin     3192
12.Tománek MatyášKřesáková Ivana     32102
13.Nováček KarelHoleček Karel     30112
14.Kesman KarelJungr Jiří     03113
15.Tománek MatyášBuriánek Martin     03114
16.Nováček KarelKřesáková Ivana     30124
17.Kesman KarelHoleček Karel     13125
18.Hummel JiříJungr Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Karel40Buriánek Martin22
Kesman Karel13Křesáková Ivana04
Šlehofer Stanislav01Holeček Karel22
Tománek Matyáš31Jungr Jiří13
Hummel Jiří30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plánice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žichovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PlániceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:16 TJ Sokol Plánice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Milan st.
Koval Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Hnis Karel
Koval Lukáš
 
 
Hagara Ján
Senft Václav
 
 
     3020
3.Novák Milan ml.Halml Jiří     1321
4.Koval LukášSenft Václav     3031
5.Novák Milan st.Hagara Ján     2332
6.Koval JanWO    3042
7.Koval LukášHalml Jiří     1343
8.Novák Milan st.Senft Václav     3053
9.Koval JanHagara Ján     3063
10.Novák Milan ml.WO    3073
11.Novák Milan st.Halml Jiří     3183
12.Koval JanSenft Václav     3093
13.Novák Milan ml.Hagara Ján     0394
14.Koval LukášWO    30104
15.Koval JanHalml Jiří     30114
16.Novák OndřejSenft Václav     03115
17.Koval LukášHagara Ján     30125
18.Novák Milan st.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novák Milan ml.02Halml Jiří22
Koval Lukáš21Senft Václav13
Novák Milan st.21Hagara Ján22
Koval Jan30   
Novák Ondřej01   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy